Текущее время: 19 апр 2024, 22:56

Часовой пояс: UTC + 2 часа




Начать новую тему Ответить на тему  [ Сообщений: 59 ]  На страницу 1, 2, 3, 4  След.
Автор Сообщение
СообщениеДобавлено: 04 май 2011, 17:51 
Не в сети
Постоялец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 20 фев 2011, 01:24
Сообщений: 292
Откуда: Львів
Авто: Fiat Qubo
У Львові на вул. Луганській 28.04.2011р. мене зупинив працівник ДАІ - Романишин Володимир Васильович (жетон №ЛВ 0765) начебто я обігнав авто на жд. переїзді.
Цього на справді не було, так як я не порушую ПДР і про їх місце знаходження знав заздалегідь - водії мигали. Працівник ДАІ ніс "службу" на приватному авто марки Ланос ВС 9916 ВО, який був припаркований з порушенням ПДР.

Я попросив працівника скласти протокол на свого колегу і що з цього вийшло ви можете побачити. Я планую 05.05.2011р. написати заяву на цього горе-даїшника, про результати службового розслідування повідомлю.

Відео розбите на дві частини
Частина перша
http://youtu.be/SDGWMmklBGU
Частина друга
http://youtu.be/nIW8znWxkd8


Планую
1 - 05.05.2011р. з'явитися у відділення ДАІ на вул. Городоцькій і написати заяву на Романишина В.В. що він:
- ніс патрулювання на приватному авто
- спочатку погодився а потім відмовився скласти протокол на свого колегу
- потурав порушенню ПДР

2 - 10.05.2011р. особисто зустрітися із керівництвом сьомого віддлення ДАІ на вул. Городоцькій
і продемонструвати зняте відео

Прошу активістів ДК які мають бажання допомогти приєднатися, так як сам не дуже хочу
іди на коврик, думаю мене будуть слухати чоловік 2-3. Також не помішає допомога, як фізична так і моральна.

В кого є які пропозиції, зауваження, поради давайте. Всіх вислухаю та врахую при складанні заяви.

_________________
Чому я тут і для чого я це все роблю?
Я хочу, щоб двоє моїх доньок жили у правовій країні. Знали свої права і їх права поважали інші.
Мої здобутки на YouTube:http://www.youtube.com/user/markiyany?feature=mhum


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 04 май 2011, 20:10 
Не в сети
Постоялец

Зарегистрирован: 18 янв 2011, 20:35
Сообщений: 372
Откуда: Львів
Markiyany писал(а):
Планую
1 - 05.05.2011р. з'явитися у відділення ДАІ на вул. Городоцькій і написати заяву на Романишина В.В. що він:


Теж планую 05.05.2011р. занести скаргу/запити по порушення інших ідпс.


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 04 май 2011, 20:22 
Не в сети
Постоялец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 16 фев 2011, 16:57
Сообщений: 347
Откуда: Львів
Авто: ДАФ
Город: Львів
06 травня їду на суд в Миколаїв.... А 10-го напевне можна буде сходити...


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 04 май 2011, 23:19 
Не в сети
Прохожий

Зарегистрирован: 14 апр 2011, 17:39
Сообщений: 2
Авто: Seat Cordoba
Ну блін клоуни... Вони вже в агонії готові на будь-що. Треба було щоб вони його штовхали! :lol: Вже скільки їх там на Луганській "полягло", але жажда наживи все рівно гонить туди :evil:


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 05 май 2011, 12:28 
Не в сети
Борец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 22 мар 2010, 12:42
Сообщений: 3501
Авто: Carisma
Город: Leopolis
:lol: Дякую! Посміявся з клоунів.
Ти молодець! Показав їм, що є такі водії, що їх не бояться. Готовий скласти тобі компанію, піти разом в ДАІ. Скажи коли.


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 05 май 2011, 12:48 
Не в сети
Постоялец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 20 фев 2011, 01:24
Сообщений: 292
Откуда: Львів
Авто: Fiat Qubo
Сьогодні склав заяву і надішлю поштою
Активісти підказали як правильно і що в копію бажано поставити СВБ ДАІ.
Особливо дякую leksfb
Він вже мав справу із інспектором Романишиним В.В. на основі його скарг я накидав свою.
Думаю він не проти плагіату:)

Так що похід поки що відміняється, заяву, відео сьогодні надсилаю.
Пізніше скину текст.

_________________
Чому я тут і для чого я це все роблю?
Я хочу, щоб двоє моїх доньок жили у правовій країні. Знали свої права і їх права поважали інші.
Мої здобутки на YouTube:http://www.youtube.com/user/markiyany?feature=mhum


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 05 май 2011, 13:15 
Не в сети
Постоялец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 20 фев 2011, 01:24
Сообщений: 292
Откуда: Львів
Авто: Fiat Qubo
Ось що я накидав
Хто зараз в on-line давайте пропозиції до 15год., я спішу і сьогодні хочу відправити, так як маю не багато на це часу,
а затягувати не хочу.


Начальнику управління ДАІ ГУ МВСУ
у Львівській області
полковнику Струсу В. М.

КОПІЯ
Начальнику ВДАІ м. Львова
Мицаку Богдану Федоровичу

_____________________________
______________________________

СКАРГА

Звертаюсь до Вас з проханням провести перевірку обставин, викладених у даній скарзі, з метою встановлення фактів, зловживання службовим становищем, перевищенням службових повноважень і подальшого прийняття відповідних заходів щодо винних осіб.

28 квітня 2011 року посадовою особою – інспектором ДПС відділу ДАІ м. Львова – Романишином Володимиром Васильовичом, нагрудний знак № 0765 у м. Львові, на вул. Луганській, приблизно о 19год. було зупинено автомобіль, яким керував я – Ярусевич Маркіян Михайлович. Представившись відповідно до законодавства інспектор Романишин В.В. назвав причину зупинки – переїзд желізнодорожнього переїзду у два ряди, з чим я категорично був не згідний, так як цього не було і я не порушував правил дорожнього руху.
Для підтвердженням своїх слів я попросив його опитати свідка у моєму авто – ___________________, який знаходився на передньому сидінні авто і все прекрасно бачив і зупинити автомобіль, з яким на його думку, ми переїжджали переїзд. Інспектор Романишин В.В відмовився від даної пропозиції.
Інспектор Романишин В.В. не зміг представити мені жодних доказів, як фото так і відео фіксації даного правопорушення так як не мав їх і дозволив мені їхати.
Під час спілкування із інспектором я виявив, що він із своїм колегою, даних якого я не зміг зафіксувати, несуть патрулювання і зупиняють авто на приватному автомобілі марки Ланос червоного кольору, номерний знак ВС 9916 ВО. Цей автомобіль був припаркований із грубим порушенням ПДР на місці розвороту транспорту, чим створював аварійну ситуацію для автомобілів, які намагалися розвернутися згідно ПДР. Про цю ситуацію я усно повідомив інспектора Романишина В.В. і попросив його обґрунтувати своє патрулювання на приватному авто і скласти протокол на водія червоного ланоса який в цей час знаходився у авто. Інспектор повідомив мене, що вони дісталися даним авто до місця несення служби і ведуть піше патрулювання. Хочу звернути Вашу увагу на те, що коли інспектор мене зупиняв він вийшов із авто і відповідними рухами наказав мені зупинитися. Відповідно до цього я роблю висновок, що вони вели не піше патрулювання.
Звертаю Вашу увагу, що у наказі МВС № 111 від 27.03.2009р. у п.13.4. чітко визначено умови пішого патрулювання і під жодну із законодавчо закріплених умов піше патрулювання інспектора Романишина В.В. не відповідало.
В процесі розмови інспектор погодився скласти протокол на водія червоного ланоса номерний знав ВС 9916 ВО і наказав мені їхати. Я виявив не довіру до інспектора Романишина В.В. і попросив його скласти протокол негайно, де я і пасажир мого авто будемо свідками порушення правил паркування. Дивним чином, він зразу відмовився це робити аргументуючи це тим, що інший інспектор несе на даному автомобілі патрулювання і швидко повернувся і сів у червоний ланос.
Коли я підійшов до автомобіля ланос з нього вийшов інший інспектор, який сидів за кермом і повідомив мене, що вони несуть патрулювання і їм можна тут стояти. Я наполіг на складанні протоколу, но інспектор Романишин В.В. знову відмовився це робити.
Звертаю Вашу увагу, що згідно із наказом МВС №111 від 27.03.2009р., а саме п. 18.15. працівникам ДАІ заборонено використовувати приватні авто для несення служби
Коли я повідомив їх, що дзвоню на чергову частину ДАІ тел. 238-40-27 з метою виклику екіпажу ДАІ для складання протоколу. Після цього, інспектор, який сидів за кермом повідомив, що автомобіль вже поламаний і не може самостійно пересуватися. Я передзвонив на чергову частину, де викликав екіпаж ДАІ. В цей час інспектор Романишин В.В. зупинив авто марки Шевроле Епіка і попросив водія взяти автомобіль ланос на буксир, на що водій Шевроле погодився. Після цього інспектори прив’язали буксирувальний трос до двох авто і виїхали в напрямку сихівського моста.
Зважаючи на відсутність як самих інспекторів, так і автомобіля порушника я передзвонив на чергову частину ДАІ і попросив не присилати патруль ДАІ.
Вище викладені дії інспектора Романишина В.В. вважаю не професійними і такими, що потурали порушенню ПДР. Також він виявив бездіяльність до водія червоного ланоса номерний знак ВС 9916 ВО, який своїми порушеннями ПДР створював аварійну ситуацію інших учасників руху.

На підставі викладеного вище, керуючись ст. 288, 289 КУпАП, ст. 97 КПК України, ст. 4, 5, 7, 17, 29 ЗУ “Про звернення громадян” ПРОШУ:

1. Розглянути скаргу згідно до вимог ст.17 ЗУ “Про звернення громадян”
2. Дати відповідь у порядку та у терміни, передбачені ст.20 Закону України “Про звернення громадян”
3. Провести службову перевірку та розглянути питання щодо притягнення до дисциплінарної відповідальності інспектора Романишина В.В. і його колегу з яким він ніс патрулювання
4. Повідомити мене письмово про результати проведеної перевірки

Доводжу до Вашого відома, що я залишаю за собою право звернутись до вищестоящих керівників ДАІ, прокуратури та суду, а також до ЗМІ, для встановлення істини та дотримання під час службової діяльності працівниками ДАІ законності, та недопущення її порушення у майбутньому.

Як доказ вище викладених фактів до скарги додано диск на якому записано три відео файли:
1. ОРИГІНАЛ Lviv 28.04.2011 – оригінал відео всього, що відбувалося з моменту зупинки інспектором Романишиним В.В. до моменту їхньої втечі з місця порушення ПДР
2. Частина перша Львів 28.04.2011 – відредактована перша частина оригіналу відео
3. Частина друга Львів 28.04.2011 - відредактована перша частина оригіналу відео
Останні дві частини підготовлені, но ще не надіслані у ЗМІ. Вони будуть надіслані як тільки я отримаю відповідь по даній скарзі.


05 травня 2011р. ___________________

_________________
Чому я тут і для чого я це все роблю?
Я хочу, щоб двоє моїх доньок жили у правовій країні. Знали свої права і їх права поважали інші.
Мої здобутки на YouTube:http://www.youtube.com/user/markiyany?feature=mhum


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 05 май 2011, 13:56 
Не в сети
Постоялец

Зарегистрирован: 18 янв 2011, 20:35
Сообщений: 372
Откуда: Львів
У моєму випадку одразу із обласного ДАІ переправили заяву у ВДАІ. Чи надсилати у ВДАІ - тобі вирішувати.

4. Повідомити мене письмово про кінцеві результати проведеної перевірки у строки передбачені законом.


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 05 май 2011, 16:11 
Не в сети
Постоялец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 20 фев 2011, 01:24
Сообщений: 292
Откуда: Львів
Авто: Fiat Qubo
Zorgian писал(а):
У моєму випадку одразу із обласного ДАІ переправили заяву у ВДАІ. Чи надсилати у ВДАІ - тобі вирішувати.

4. Повідомити мене письмово про кінцеві результати проведеної перевірки у строки передбачені законом.


В копії стоїть ВДАІ
По 4п. прийнято - дякую

_________________
Чому я тут і для чого я це все роблю?
Я хочу, щоб двоє моїх доньок жили у правовій країні. Знали свої права і їх права поважали інші.
Мої здобутки на YouTube:http://www.youtube.com/user/markiyany?feature=mhum


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 05 май 2011, 18:57 
Не в сети
Постоялец

Зарегистрирован: 25 янв 2011, 13:16
Сообщений: 555
Откуда: Львів
Ще одна-дві скарги з відео на романишина, і він стане "героєм міста лева" . Після перегляду відео ,його керівництво мало б зробити висновки. Хоча ,яблоко від яблоні далеко не падає! Так що відповідь буде:в діях інспектора ознак правопорушення незнайдено. Другий інспектор ж говорив,що "машина сі зломила".
рс. "плагіат " на благо доброї справи -то святе! :D .
Подяка в основному стосується п."пішохід", який готував скарги і т.д.


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 05 май 2011, 22:16 
Не в сети
Постоялец

Зарегистрирован: 18 янв 2011, 20:35
Сообщений: 372
Откуда: Львів
Маркіян,
надішли своє відео у "Твоє бачення" на ZIKу. Подивимось, як начальник ВДАІ м.Львова прокоментує.
Сьогодні показали ролик "Беспредєл у Львові".


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 06 май 2011, 11:13 
Не в сети
Постоялец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 20 фев 2011, 01:24
Сообщений: 292
Откуда: Львів
Авто: Fiat Qubo
Zorgian писал(а):
Маркіян,
надішли своє відео у "Твоє бачення" на ZIKу. Подивимось, як начальник ВДАІ м.Львова прокоментує.
Сьогодні показали ролик "Беспредєл у Львові".



Я це зробив ще 02.05
Ось яка відповідь мені прийшла

Дякуємо Вам за надіслане відео.
Воно буде продемонстроване в ефірі телеканалу та прийме участь в голосуванні за краще відео місяця.
http://ziktv.com.ua/yourvision. Про те, як Ви можете отримати свій гонорар буде повідомлено пізніше.

2011/5/4 <----------------->
Для проекту Твоє Бачення

Ім'я: Маркіян

Місто: --------

Адреса: в---------------------------

Лінк на YouTube: http://youtu.be/nIW8znWxkd8

Заголовок відео: Порушення працівниками ДАІ правил паркування та несення служби ЧАСТИНА №2

Опис відео: ЧАСТИНА №2 У Львові на вул. Луганській 28.04.2011р. мене зупинив працівник ДАІ - Романишин Володимир Васильович (жетон №ЛВ 0765) начебто я обігнав авто на жд. переїзді. Цього на справді не було, так як я не порушую ПДР і про їх місце знаходження знав заздалегідь - водії мигали. Працівник ДАІ ніс "службу" на приватному авто марки Ланос ВС 9916 ВО, який був припаркований з порушенням ПДР. Я попросив працівника скласти протокол на свого колегу і що з цього вийшло ви можете побачити. Я планую 05.05.2011р. написати заяву на цього горе-даїшника, про результати службового розслідування повідомлю.

Дата зйомки: 28.04.2011

Час зйомки: приблизно о 19год.

Email: -----------------

Контактний телефон автора: -----------------

_________________
Чому я тут і для чого я це все роблю?
Я хочу, щоб двоє моїх доньок жили у правовій країні. Знали свої права і їх права поважали інші.
Мої здобутки на YouTube:http://www.youtube.com/user/markiyany?feature=mhum


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 06 май 2011, 12:41 
Не в сети
Постоялец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 28 окт 2010, 13:57
Сообщений: 293
Откуда: Львів
Авто: Mitsubisi Lancer
Город: Львів
Доречі, згідно ПДР, якщо авто несправне, то на дорозі необхідно виставити на відповідній відстані аварійний трикутник, чого не було зроблено, що також є порушенням. Крім того під час розмови треба було вияснити яка поломка в них сталась, нехай би забрехались побільше, однозначно би десь прокололись.
Молодець.

_________________
Нема "неможу", є "нехочу". Можна сперечатись про тактику, а не про мету. Хочу таку поліцію як в Грузії


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 06 май 2011, 13:00 
Не в сети
Постоялец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 20 фев 2011, 01:24
Сообщений: 292
Откуда: Львів
Авто: Fiat Qubo
Про трикутник я забув, треба було написати в листі, на другий раз врахую

_________________
Чому я тут і для чого я це все роблю?
Я хочу, щоб двоє моїх доньок жили у правовій країні. Знали свої права і їх права поважали інші.
Мої здобутки на YouTube:http://www.youtube.com/user/markiyany?feature=mhum


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 07 май 2011, 20:54 
Не в сети
Постоялец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 16 фев 2011, 16:57
Сообщений: 347
Откуда: Львів
Авто: ДАФ
Город: Львів
Маркіян, твоє відео було останнім аргументом про створення цієї передачі телеканалом "ЗІК". Так тримати.

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=_L1X1aKneQo&feature=uploademail[/youtube]


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
Показать сообщения за:  Сортировать по:  
Начать новую тему Ответить на тему  [ Сообщений: 59 ]  На страницу 1, 2, 3, 4  След.

Часовой пояс: UTC + 2 часа


Кто сейчас на форуме

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 1


Вы не можете начинать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете редактировать свои сообщения
Вы не можете удалять свои сообщения
Вы не можете добавлять вложения

Найти:
Перейти: