Текущее время: 28 мар 2024, 15:22

Часовой пояс: UTC + 2 часа




Начать новую тему Ответить на тему  [ Сообщений: 9 ] 
Автор Сообщение
СообщениеДобавлено: 23 июн 2011, 19:24 
Не в сети
Прохожий

Зарегистрирован: 23 июн 2011, 13:33
Сообщений: 12
Авто: еще пешеход
Доброго дня. В мене попереду іспити на отримання прав як внутрішні в школі, так і в МРЕВ. Інструктори з водіння психологічно тиснуть, що без грошей здати неможливо. При цьому перший раз достатньо 800 грн., якщо я відмовляюсь то на другий раз вже 1600 і 2400 відповідно на третій. Принципово хочу перевірити свої знання і правомірно отримати водійське посвідчення. Мені підказали варіант через службу внутрішньої безпеки - телефонувати туди і казати про свої "підозри", на екзамаені вимагати працівника ДАЇ з коміссії бути присутнім біля комп'ютера та конспектувати мої відповіді під два підписи (мій і працівника), при відмові відразу телефонувати в СВБ. Такий варіант спрацював у 2008 році з другої спроби (людина здала в окремій кімнаті без ДАЇшника за правильно налаштованим комп'ютером). Можливо хтось недавно здавав іспит і має позитивний досвід - чекаю Ваші відгуки. Також цікавлять номери телефонів перевіряючих структур.


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 30 июн 2011, 00:48 
Не в сети
Постоялец

Зарегистрирован: 25 дек 2010, 20:37
Сообщений: 183
Авто: 1
Город: -
Uspeshniy писал(а):
Доброго дня. В мене попереду іспити на отримання прав як внутрішні в школі, так і в МРЕВ. Інструктори з водіння психологічно тиснуть, що без грошей здати неможливо. При цьому перший раз достатньо 800 грн., якщо я відмовляюсь то на другий раз вже 1600 і 2400 відповідно на третій. Принципово хочу перевірити свої знання і правомірно отримати водійське посвідчення. Мені підказали варіант через службу внутрішньої безпеки - телефонувати туди і казати про свої "підозри", на екзамаені вимагати працівника ДАЇ з коміссії бути присутнім біля комп'ютера та конспектувати мої відповіді під два підписи (мій і працівника), при відмові відразу телефонувати в СВБ. Такий варіант спрацював у 2008 році з другої спроби (людина здала в окремій кімнаті без ДАЇшника за правильно налаштованим комп'ютером). Можливо хтось недавно здавав іспит і має позитивний досвід - чекаю Ваші відгуки. Також цікавлять номери телефонів перевіряючих структур.


А что сейчас 800 грн за одну сдачу? Это такие официальные расценки?


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 28 ноя 2012, 21:56 
Не в сети
Прохожий

Зарегистрирован: 28 ноя 2012, 21:35
Сообщений: 1
Авто: chevrolet tacuma
Город: Киев
Шановні учасники форуму!
Мене звати Євгеній Вікторович, я викладач автошколи з багаторічним досвідом і глибоко переконаний, що за іспит в ДАІ, зокрема теоретичний, дають хабар люди, які просто лінуються підготуватися до екзамену і таким чином "вирішують проблему". Людина, яка не бажає вивчити правила дорожнього руху, але хоче мати права повинна усвідомлювати, що в подальшому незнання Закону (яким є ПДР) не звільнить її від відповідальності і краще, щоб ця відповідальність була адміністративною, а не кримінальною. Але переважна більшість людей, які приходять в автошколу все-таки хочуть знати ПДР, але відвідувати заняття не завжди виходить (робота, навчання, хвороба тощо).
Що робити в таких випадках? Платити гроші? Наймати репетитора? Вчити білети?
Пропоную Вашій увазі авторський відеокурс "Складаємо іспит на права з 1-го разу", який буде корисним не тільки людям, які тільки збираються отримати права, а й "бувалим" водіям, які колись "купили" складання іспиту, але згодом усвідомили, що ПДР все-таки вивчити треба, для себе в першу чергу, а не для ДАІшника.

Подробиці на www.pravpoka.net


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 28 ноя 2012, 22:07 
Не в сети
Борец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 26 янв 2010, 18:01
Сообщений: 10498
Цена: 250,00 грн

не забагато,це не розділ реклами.

якщо є добра воля та бажання зробити щось на користь ДК-ВСТАНОВИТИ СКАЧУВАННЯ -БЕЗКОШТОВНЕ.

_________________
ДАЙвінг(Гайвінг)-вид інтелектуально –фізичного спорту;боротьба- основною ціллю якої є відстоювання прав і свобод громадян,які порушуються неродовими, та корумпованими працівниками Державтоінспекції .


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 28 ноя 2012, 23:08 
Не в сети
Постоялец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 28 янв 2011, 22:38
Сообщений: 502
Авто: VW
Город: Львів
Та це просто гарно написана реклама.

тепер по темі: самого цікавить така інформація.
Рік тому назад моя дружина ходила в школу і добре вивчила ПДР (і мене підівчила :D). Хотіла здати сама. Але її переконали що теорію здати самому реально (здала сама), а от водіння по-любому поки не даш грошей екзамен не зарахують. Тоді памятаю що ціни на взятки неочікувано виросли. Ну вона заплатила і здала.
А самому цікаво чи це реально і якщо реальто то прорбити схему!


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 28 ноя 2012, 23:25 
Не в сети
Борец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 22 мар 2010, 12:42
Сообщений: 3501
Авто: Carisma
Город: Leopolis
В мене знайомий недавно здав, казав, що хабарів не давав.


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 29 ноя 2012, 11:46 
Не в сети
Прохожий

Зарегистрирован: 31 окт 2012, 12:34
Сообщений: 5
Авто: mitsubishi
Город: Львів
Здати без хабаря теорію в Даі реально.
Практику незнаю. Тут вже є людський фактор. Інспектор може і до чогось причипитися.

Коротко опишу як здавав я та мої знайомі.
В 2007 році коли я вчився в автошколі мені так само інструктори говорили що треба платити.
Проте я подумав що програма для здачі іспитів мала би працювати коректно.
І якщо добре підготуватися то можна дати правильні відповіді на всі питання.

Після двох тижнів підготовки, білети розвязувались без проблем.
Три хвилини на один білет.
Готувався на компютері по двох програмах де було близько 150 білетів.
Відповіді на питання потрібно вибирати так щоб вони точно передавали зміст записаний в ПДР,
а також були повними. Це дуже важливо адже неповна відповідь це помилка.
Екзамен в самій школі здав без проблем і без грошей.

З усієї групи не платили тільки я і мій знайомий.
Коли здавали в екзамен в ДАІ то нам сказали заходити останніми.
Напевно для того щоб якщо не здамо, щоб могли без свідків заплатити інспекторам за екзамен.
Екзамен ми обоє здали. Хоча і обоє зроби по дві помилки.
Потім виявилось з усієї групи(30 чоловік) екзамен чесно здали тільки троє.
Ми двоє і ще одна дівчина яка і заплатила і здала чесно.
Тобто приблизно виходить що зараз на дорогох тільки кожен десятий водій знає добре ПДР.

Далі вийшло так що практику інспекторам було лінь приймати.
Тому скали, що практика всім зарахована.
Ми підійшли до викладача і перепитали чи нам треба здавати практику.
Сказав що ні не треба.
Отак і отримав посвідчення водія без хабарів.


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 29 ноя 2012, 11:54 
Не в сети
Прохожий

Зарегистрирован: 31 окт 2012, 12:34
Сообщений: 5
Авто: mitsubishi
Город: Львів
Декілька моїх знайомих також здавали екзамен без грошей.

В одного була ситуація така як і в мене.
Теорію він здав.
А практику сказали що не прийматимуть і всім зарахують.
Про те коли він прийшов отримувати посвідчення водія то
йому сказали що він не здав практику.
Змушений був заплатити ще 200 грн і тоді йому дали посвідчення.

Тому готуйтеся добре і принаймі на теорії зекономите 500-600 грн.
А потім на штрафах зекономите ще більше.


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 30 ноя 2012, 20:00 
Не в сети
Новобранец

Зарегистрирован: 20 фев 2011, 00:40
Сообщений: 25
Откуда: Lviv
Авто: ford
Здавав без хабаря, здав з одною помилкою, правда 8 років тому, решта групи платили і дуже здивувалися, що це можливо)).
Цього літа знайома здала без хабаря.
Маю переконання, що здати можливо, але підготуватися добре. Це необхідно, бо в білетах є питання з підковиркою. Я готувався: ПДР+книга з білетами+ інтернет-білети+3D автошкола.
Вважаю, що система підготовки у нас не направлена на випуск грамотного і вмілого водія, вона ефективна, щоб рубати бабло.
Щасти на дорозі!


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
Показать сообщения за:  Сортировать по:  
Начать новую тему Ответить на тему  [ Сообщений: 9 ] 

Часовой пояс: UTC + 2 часа


Кто сейчас на форуме

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 3


Вы не можете начинать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете редактировать свои сообщения
Вы не можете удалять свои сообщения
Вы не можете добавлять вложения

Найти:
Перейти: