Текущее время: 28 мар 2024, 13:05

Часовой пояс: UTC + 2 часа




Начать новую тему Эта тема закрыта, Вы не можете редактировать и оставлять сообщения в ней.  [ Сообщений: 92 ]  На страницу Пред.  1 ... 3, 4, 5, 6, 7  След.
Автор Сообщение
СообщениеДобавлено: 06 авг 2012, 08:44 
Не в сети
Борец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 04 янв 2011, 00:47
Сообщений: 4466
Откуда: ДК Киев
Авто: Volvo
Город: Киев
S_Pristinskiy писал(а):
Самое обидное первый шраф за весь стаж вождения....6 лет(

Не попадались на гаишные разводы :) Везучий :D


Вернуться наверх
 Профиль  
 
СообщениеДобавлено: 06 авг 2012, 08:48 
Не в сети
Новобранец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 04 авг 2012, 13:28
Сообщений: 69
Откуда: Луганск
Авто: ВАЗ 2110
Город: Луганск
Завулон писал(а):
S_Pristinskiy писал(а):
Самое обидное первый шраф за весь стаж вождения....6 лет(

Не попадались на гаишные разводы :) Везучий :D


Ну теперь я их за...у

_________________
Только наши ГАИшники умеют пересчитывать деньги, не доставая их из кармана...


Вернуться наверх
 Профиль  
 
СообщениеДобавлено: 06 авг 2012, 08:54 
Не в сети
Борец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 04 янв 2011, 00:47
Сообщений: 4466
Откуда: ДК Киев
Авто: Volvo
Город: Киев
S_Pristinskiy писал(а):
Завулон писал(а):
S_Pristinskiy писал(а):
Самое обидное первый шраф за весь стаж вождения....6 лет(

Не попадались на гаишные разводы :) Везучий :D


Ну теперь я их за...у

Вот это правильный подход. Переносите заседания судебные. Пусть бегают.


Вернуться наверх
 Профиль  
 
СообщениеДобавлено: 06 авг 2012, 09:06 
Не в сети
Новобранец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 04 авг 2012, 13:28
Сообщений: 69
Откуда: Луганск
Авто: ВАЗ 2110
Город: Луганск
Так и сделаю

_________________
Только наши ГАИшники умеют пересчитывать деньги, не доставая их из кармана...


Вернуться наверх
 Профиль  
 
СообщениеДобавлено: 06 авг 2012, 13:10 
Не в сети
Новобранец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 04 авг 2012, 13:28
Сообщений: 69
Откуда: Луганск
Авто: ВАЗ 2110
Город: Луганск
Ребята подскажите!!! Что теперь мне делать, куда идти, что писать как все это правильно оформить?

_________________
Только наши ГАИшники умеют пересчитывать деньги, не доставая их из кармана...


Вернуться наверх
 Профиль  
 
СообщениеДобавлено: 06 авг 2012, 13:42 
Не в сети
Постоялец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 12 дек 2011, 11:20
Сообщений: 428
Откуда: Луганская область
Авто: дырчик
Город: City
для начала скачай и покури памятку viewtopic.php?f=28&t=496&start=600&hilit=%D0%BF%D0%B0%D0%BC%D1%8F%D1%82%D0%BA%D0%B0 там есть примеры жалоб на все случаи жизни, у тебя есть 10 дней с момента вынесения постановления, читай, выписывай, делай под себя, потом в ветке ОБЩИЕ ЮРИДИЧЕСКИЕ ВОПРОСЫ выкладывай на "суд народный", где тебе с удовольствием помогут.

_________________
Мусоров на мусорник!!!


Вернуться наверх
 Профиль  
 
СообщениеДобавлено: 06 авг 2012, 13:44 
Не в сети
Новобранец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 04 авг 2012, 13:28
Сообщений: 69
Откуда: Луганск
Авто: ВАЗ 2110
Город: Луганск
спасибо щас буду пытаться

_________________
Только наши ГАИшники умеют пересчитывать деньги, не доставая их из кармана...


Вернуться наверх
 Профиль  
 
СообщениеДобавлено: 06 авг 2012, 14:01 
Не в сети
Новобранец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 04 авг 2012, 13:28
Сообщений: 69
Откуда: Луганск
Авто: ВАЗ 2110
Город: Луганск
Изображение
Изображение

_________________
Только наши ГАИшники умеют пересчитывать деньги, не доставая их из кармана...


Вернуться наверх
 Профиль  
 
СообщениеДобавлено: 06 авг 2012, 15:06 
Не в сети
Борец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 15 авг 2011, 13:03
Сообщений: 2243
Откуда: Somewhere in time
Авто: есть %)
Город: виртуальный
Может есть смысл давить на то, что постанова была вынесена с нарушением твоих прав согласно ст. 268 КУпАП - не дали ознакомится с доказательствами.

_________________
Cessante causa, cessat effectus


Вернуться наверх
 Профиль  
 
СообщениеДобавлено: 06 авг 2012, 15:11 
Не в сети
Новобранец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 04 авг 2012, 13:28
Сообщений: 69
Откуда: Луганск
Авто: ВАЗ 2110
Город: Луганск
SergeyAS писал(а):
Может есть смысл давить на то, что постанова была вынесена с нарушением твоих прав согласно ст. 268 КУпАП - не дали ознакомится с доказательствами.


Как все направильно оформить и написать, где мне все єто брать, куда писать и кому???

_________________
Только наши ГАИшники умеют пересчитывать деньги, не доставая их из кармана...


Вернуться наверх
 Профиль  
 
СообщениеДобавлено: 07 авг 2012, 14:48 
Не в сети
Борец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 04 июн 2011, 13:00
Сообщений: 1595
Откуда: ЛУГАНСК и Луганская обл.
Авто: 2
Город: Счастье
Ооо знакомые гайцы ,плохо не видел этой темы и видео..
Вчера у них отбил водителя на Украине....
Знал бы что гай Петрович со всеми такой , вынес бы ему мозг по полной ...
Видос скину когда Ромчик отредактирует....

_________________
https://www.youtube.com/user/ZLOY6969


Вернуться наверх
 Профиль  
 
СообщениеДобавлено: 07 авг 2012, 15:48 
Не в сети
Новобранец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 04 авг 2012, 13:28
Сообщений: 69
Откуда: Луганск
Авто: ВАЗ 2110
Город: Луганск
ПРОВЕРТИ ПОЖАЛУЙСТА!



До Жовтневого районного Суду м. Луганськ
91005, м. Луганськ, вул. Херсонська, 46
Позивач:
Пристінський Сергій Дмитрович
що проживає за адресою:
м. Луганськ, вулиця Градусова буд. 4-а кв. 141
номер телефону: 066-867-04-25
адреса електронної пошти: [email protected]

Відповідач:
ВДАІ м. Луганська УДАІ ГУМВС України,
Інспектор батальйону ДПС м. Луганськ
Головатий Віталій Миколайович
91008, м. Луганськ, вул. А. Ліньова, 150


ПОЗОВНА ЗАЯВА
про скасування Постанови в справі про адміністративне правопорушення
серія АХ № 158409 від 04 серпня 2012 р.

Цей позов підлягає розгляду у судах на підставі ст.288 ч.3 КпАП України, яка прямо передбачає право особи оскаржити до районного (прирівняного до нього) суду постанову органів державної влади та посадових осіб, до яких належать і органи ДАІ та їх посадові особи.
04 серпня 2012 р. посадовою (службовою) особою відповідача Головатим Віталієм Миколайовичем (далі інспектор) було складено Протокол про адміністративне правопорушення АГ2 № 305171 від 04 серпня 2012 р. та винесено постанову у справі про адміністративне правопорушення, передбачене ст.122 ч.1 щодо мене.
Зі слів інспектора я, рухаючись на автомобілі ВАЗ-21110 державний номер ВВ5482ВА по вулиці Оборонна, що у місті Луганську, не здійснив поворот праворуч на вулицю Херсонську зі смуги руху, яка дозволяє рух тільки праворуч, а проїхав прямо тим самим не виконав вимоги дорожнього знаку 5.16 (напрямок руху по смугах), про що був складений протокол про адміністративне правопорушення та винесена постанова в справі про адміністративне правопорушення, передбачене ст.122 ч.1 КУпАП. В постанові інспектор притягнув мене до адміністративної відповідальності і наклав на мене адміністративне стягнення у вигляді штрафу у розмірі 300 (триста ) гривень.
По суті порушення, за яке мене притягається до адміністративної відповідальності можу пояснити наступне: я категорично не згоден з інспектором ДПС Головатим Віталієм Миколайовичем тому, що я 04 серпня 2012 р., о 13 год. 05 хв. рухаючись на автомобілі ВАЗ-21110 державний номер ВВ5482ВА по вулиці Оборонній, що у місті Луганську, здійснив проїзд прямо зі смуги руху, яка дозволяє рух тільки праворуч, а саме з крайньої правої смуги, на дозволяючий сигнал світлофора. Після цого мене зупинив інспектор підійшов представився, сказав що я порушив вимоги знаку 5.16 і що він зараз буде складати протокол. та попросив документи. Я попросив показати мені докази мого правопорушення згідно закону 251 КУпАП (фото, відео фіксація), після чого він сказав, що не зобов'язаний мені показувати доказ і де це написано чим саме порушив закон 251 КУпАП, я намагався пояснити інспектору, що він зобов'язаний мені показувати доказ мого правопорушення, але він мене повністю проігнорував, психологічно тиснув на мене і тим самим змушував мене передати йому документи для складання протоколу.
Повторивши кілька разів фразу "Ви відмовляєтеся пред'являти документи" і не слухаючи, що я не відмовляюся цього зробити - інспектор зупиняє іншого водія, знову ж порушивши ЗУ "Про міліцію", оскільки в даному випадку не потрібні поняті і зупинка іншого водія є незаконною, інспектор продовжує здійснювати психологічний тиск на мене на підвищених тонах, чим порушує ЗУ "Про міліцію" ст. 5. "Поклич водія - ми будемо разом запам'ятовувати" - цією фразою інспектор ДАІ знову порушує мої права, а також ЗУ "Про захист персональних даних". Інспектор не має права збирати мої дані, а тим більше надавати їх третій особі, інспектора продовжували знімали мене на камеру JVC тим самим порушили мої права. Я хотів подзвонити адвокату, про що повідомляю в слух, але інспектора ДАІ знову ігнорують мої права на юридичну допомогу, яка гарантується Конституцією України.
Далі інспектор запихає руки в транспортний засіб без мого дозволу, що фактично є проникненням у приватну власність «Ви не маєте права мене знімати» ви чули новий закон "- заявляє інспектора ДАІ. Згідно відповіді ДАІ м. Луганська - інспектора ДАІ не має права затверджувати речі, які не відповідають Закону України. На сьогоднішній день немає не одного Закону, який би забороняв громадянину проводити зйомку інспекторів. В кінці інспектор звернувся до мене на "ти" - "Сергій, вимикай камеру і підемо (в машину ДАІ) - поясню і буде все нормально".
Після всього мені був виписаний штраф, оскільки я дозволив собі сперечатися з інспекторами, як пояснив мені інспектор - не сперечається, то інспектора провели б зі мною профілактичну бесіду.
Вважаю, що дії інспектора ДПС є незаконними, протокол про адміністративне правопорушення та постанова по справі про адміністративне правопорушення безпідставною .




ПРОШУ:

1. Постанову в справі про адміністративне правопорушення серія АХ № 158409 від 04
серпня 2012 р. визнати недійсною та скасувати.
2. Справу про адміністративне правопорушення що до мене закрити, за відсутністю у моїх діях складу такого правопорушення.



Додатки:

1. Копія протоколу про адміністративне правопорушення АГ2 №305171 від 04.08.2012 р.
2. Копія постанови в справі про адміністративне правопорушення серія АХ № 158409
від 04.08.2012
3. Відеоматеріал

Згідно ч.3 ст.288 Кодекс України про адміністративні правопорушення постанову посадової особи в районний, районний у місті, міський чи міськрайонний суд
Заява подається до суду за місцем мого проживання відповідно до ч.2 ст.19 Кодекса адмністративного судочинства України та Постанови Пленуму Вищого Адміністративного Суду України від 6 березня 2008 року.
Відповідно до ст.. 288 КУпАП особа, яка оскаржила постанову у справі про адміністративне правопорушення, звільняється від сплати державного мита



07.08.2012 р. Підпис: __________________ С.Д. Пристінський

_________________
Только наши ГАИшники умеют пересчитывать деньги, не доставая их из кармана...


Вернуться наверх
 Профиль  
 
СообщениеДобавлено: 07 авг 2012, 15:55 
Не в сети
Постоялец

Зарегистрирован: 27 апр 2012, 14:56
Сообщений: 598
Авто: ВАЗ
Город: Луганск
По сути нарушения мало написано. Надо писать что ПДР не нарушал. А так исходя из иска не понятно, нарушил ты или нет.


Вернуться наверх
 Профиль  
 
СообщениеДобавлено: 07 авг 2012, 16:28 
Не в сети
Новобранец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 04 авг 2012, 13:28
Сообщений: 69
Откуда: Луганск
Авто: ВАЗ 2110
Город: Луганск
До Жовтневого районного Суду м. Луганськ
91005, м. Луганськ, вул. Херсонська, 46
Позивач:
Пристінський Сергій Дмитрович
що проживає за адресою:
м. Луганськ, вулиця Градусова буд. 4-а кв. 141
номер телефону: 066-867-04-25
адреса електронної пошти: [email protected]

Відповідач:
ВДАІ м. Луганська УДАІ ГУМВС України,
Інспектор батальйону ДПС м. Луганськ
Головатий Віталій Миколайович
91008, м. Луганськ, вул. А. Ліньова, 150


ПОЗОВНА ЗАЯВА
про скасування Постанови в справі про адміністративне правопорушення
серія АХ № 158409 від 04 серпня 2012 р.

Цей позов підлягає розгляду у судах на підставі ст.288 ч.3 КпАП України, яка прямо передбачає право особи оскаржити до районного (прирівняного до нього) суду постанову органів державної влади та посадових осіб, до яких належать і органи ДАІ та їх посадові особи.
04 серпня 2012 р. посадовою (службовою) особою відповідача Головатим Віталієм Миколайовичем (далі інспектор) було складено Протокол про адміністративне правопорушення АГ2 № 305171 від 04 серпня 2012 р. та винесено постанову у справі про адміністративне правопорушення, передбачене ст.122 ч.1 щодо мене.
Зі слів інспектора я, рухаючись на автомобілі ВАЗ-21110 державний номер ВВ5482ВА по вулиці Оборонна, що у місті Луганську, не здійснив поворот праворуч на вулицю Херсонську зі смуги руху, яка дозволяє рух тільки праворуч, а проїхав прямо тим самим не виконав вимоги дорожнього знаку 5.16 (напрямок руху по смугах), про що був складений протокол про адміністративне правопорушення та винесена постанова в справі про адміністративне правопорушення, передбачене ст.122 ч.1 КУпАП. В постанові інспектор притягнув мене до адміністративної відповідальності і наклав на мене адміністративне стягнення у вигляді штрафу у розмірі 300 (триста ) гривень.
По суті порушення, за яке мене притягається до адміністративної відповідальності можу пояснити наступне: я категорично не згоден з інспектором ДПС Головатим Віталієм Миколайовичем тому, що я 04 серпня 2012 р., о 13 год. 05 хв. рухаючись на автомобілі ВАЗ-21110 державний номер ВВ5482ВА по вулиці Оборонній, що у місті Луганську, здійснив проїзд прямо зі смуги руху, яка дозволяє рух тільки праворуч, а саме з крайньої правої смуги, на дозволяючий сигнал світлофора. Після цого мене зупинив інспектор підійшов представився, сказав що я порушив вимоги знаку 5.16 і що він зараз буде складати протокол. та попросив документи. Так, як я не порушував і їхав по середній смузі, я попросив показати мені докази мого правопорушення згідно закону 251 КУпАП (фото, відео фіксація), після чого він сказав, що не зобов'язаний мені показувати доказ і де це написано чим саме порушив закон 251 КУпАП, я намагався пояснити інспектору, що він зобов'язаний мені показувати доказ мого правопорушення, але він мене повністю проігнорував, психологічно тиснув на мене і тим самим змушував мене передати йому документи для складання протоколу.
Повторивши кілька разів фразу "Ви відмовляєтеся пред'являти документи" і не слухаючи, що я не відмовляюся цього зробити - інспектор зупиняє іншого водія, знову ж порушивши ЗУ "Про міліцію", оскільки в даному випадку не потрібні поняті і зупинка іншого водія є незаконною, інспектор продовжує здійснювати психологічний тиск на мене на підвищених тонах, чим порушує ЗУ "Про міліцію" ст. 5. "Поклич водія - ми будемо разом запам'ятовувати" - цією фразою інспектор ДАІ знову порушує мої права, а також ЗУ "Про захист персональних даних" (матеріали отримані за допомогою любительської камери не можуть бути доказом порушення ПДД "Постанови від 02 вересня 2010 р." К-16031/10 Вищого Адміністративного Суду). Інспектор не має права збирати мої дані, а тим більше надавати їх третій особі, інспектора продовжували знімали мене на камеру JVC тим самим порушили мої права. Я хотів подзвонити адвокату, про що повідомляю в слух, але інспектора ДАІ знову ігнорують мої права на юридичну допомогу, яка гарантується Конституцією України.
Далі інспектор запихає руки в транспортний засіб без мого дозволу, що фактично є проникненням у приватну власність «Ви не маєте права мене знімати» ви чули новий закон "- заявляє інспектора ДАІ. Згідно відповіді ДАІ м. Луганська - інспектора ДАІ не має права затверджувати речі, які не відповідають Закону України. На сьогоднішній день немає не одного Закону, який би забороняв громадянину проводити зйомку інспекторів. В кінці інспектор звернувся до мене на "ти" - "Сергій, вимикай камеру і підемо (в машину ДАІ) - поясню і буде все нормально".
Після всього мені був виписаний штраф, оскільки я дозволив собі сперечатися з інспекторами, як пояснив мені інспектор - не сперечається, то інспектора провели б зі мною профілактичну бесіду.
Вважаю, що дії інспектора ДПС є незаконними, протокол про адміністративне правопорушення та постанова по справі про адміністративне правопорушення безпідставною .


ПРОШУ:

1. Постанову в справі про адміністративне правопорушення серія АХ № 158409 від 04
серпня 2012 р. визнати недійсною та скасувати.
2. Справу про адміністративне правопорушення що до мене закрити, за відсутністю у моїх діях складу такого правопорушення.


Додатки:

1. Копія протоколу про адміністративне правопорушення АГ2 №305171 від 04.08.2012 р.
2. Копія постанови в справі про адміністративне правопорушення серія АХ № 158409
від 04.08.2012
3. Відеоматеріал

Згідно ч.3 ст.288 Кодекс України про адміністративні правопорушення постанову посадової особи в районний, районний у місті, міський чи міськрайонний суд
Заява подається до суду за місцем мого проживання відповідно до ч.2 ст.19 Кодекса адмністративного судочинства України та Постанови Пленуму Вищого Адміністративного Суду України від 6 березня 2008 року.
Відповідно до ст.. 288 КУпАП особа, яка оскаржила постанову у справі про адміністративне правопорушення, звільняється від сплати державного мита



07.08.2012 р. Підпис: __________________ С.Д. Пристінський

_________________
Только наши ГАИшники умеют пересчитывать деньги, не доставая их из кармана...


Вернуться наверх
 Профиль  
 
СообщениеДобавлено: 27 авг 2012, 23:38 
Не в сети
Борец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 04 июн 2011, 13:00
Сообщений: 1595
Откуда: ЛУГАНСК и Луганская обл.
Авто: 2
Город: Счастье
ZLOY6969 писал(а):
Ооо знакомые гайцы ,плохо не видел этой темы и видео..
Вчера у них отбил водителя на Украине....
Знал бы что гай Петрович со всеми такой , вынес бы ему мозг по полной ...
Видос скину когда Ромчик отредактирует....




Ромчик не отредактировал , ловите целое ))

_________________
https://www.youtube.com/user/ZLOY6969


Вернуться наверх
 Профиль  
 
Показать сообщения за:  Сортировать по:  
Начать новую тему Эта тема закрыта, Вы не можете редактировать и оставлять сообщения в ней.  [ Сообщений: 92 ]  На страницу Пред.  1 ... 3, 4, 5, 6, 7  След.

Часовой пояс: UTC + 2 часа


Кто сейчас на форуме

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 3


Вы не можете начинать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете редактировать свои сообщения
Вы не можете удалять свои сообщения
Вы не можете добавлять вложения

Найти:
Перейти: