Текущее время: 19 апр 2024, 05:19

Часовой пояс: UTC + 2 часа




Начать новую тему Ответить на тему  [ Сообщений: 16 ]  На страницу 1, 2  След.
Автор Сообщение
СообщениеДобавлено: 06 июн 2010, 08:52 
Не в сети
Борец

Зарегистрирован: 26 мар 2010, 16:27
Сообщений: 4720
Авто: есть
Город: Первомайск
Вся история с моим, якобы, нарушением состоялась еще в прошлом году в г. Первомайске Никол. обл. Остановился на светофоре. После того как начал движение был остановлен доблестным мол. сержантом Степовым и обвинен в том,что не остановился перед СТОП-линией. Изображение

Я по натуре чел спокойный и без конфликтный, но с такой наглой ложью и хамскими действиями согласиться не мог. Хоть гейцы и спрятались за поворотом, но человека в форме я заметил издали, да и нарушить было в той ситуации глупо - горел красный, остановился как положено, но... Видимо инспектору не понравились мои киевские номера, ХЗ? Составил позов:
Цитата:
До Первомайського міськрайонного суду Миколаївської області.
Позивач: Довжук Олександр Валерійович, який мешкає м. Первомайськ Миколаївської області вул. Поштовий індекс: 55200.
Відповідач: сержант ДАІ м. Первомайськ
Степовий Анатолій Олегович.
Місцезнаходження: Миколаївська обл.
м. Первомайськ вул. Київська 79Б.
ВДАІ УМВС мол. України в Миколаївській області.
Поштовий індекс: 55200.
АДМІНІСТРАТИВНИЙ ПОЗОВ
01 грудня 2009 р. мол. сержантом ДПС ДАІ м. Первомайськ Степовим А.О. на мене був складений адміністративний протокол за порушення п. 16.3 ПДР України, за що передбачена відповідальність за ст. 122 ч. 2 КУпАП, і винесена постанова про накладення стягнення у вигляді штрафу в розмірі 450 грн.
Вважаю складений на мене протокол необґрунтованим і незаконним із наступних підстав.
01 грудня 2009 р. о 09.15 г. я, керуючи автомобілем ВАЗ 21101 н/з АА 7777 АТ, зупинився на регульованому світлофором перехресті вул. Київській та вул. 12 Грудня, що у місті Первомайськ. При зупинці на регульованому перехресті, я чітко виконав ВСІ вимоги п. 16.3 ПДР України, а саме – зупинився в місті де була стоп-лінія (фото додається), перед світлофором так, щоб бачити його сигнал і не заважати пішоходам. Під час моєї зупинки, в полі мого зору на перехресті не було, а ні працівників ДАІ, а ні патрульної машини. Після того, як загорівся зелений сигнал світлофора, я розпочав рух. Із-за паркану будівельного магазину «Прораб» (вул. Київська, 81), з’явився працівник ДАІ і зупинив мене. Не представляючись, він, заявив, що я порушив п. 16.3 ПДР України і не зупинився перед роздільно розміткою 1.12 – СТОП-лінією.
Я висловив свою незгоду, що я впевнений, що виконав ВСІ вимоги п. 16.3 ПДР України і що він не міг цього бачити, так як знаходився за парканом, а СТОП-лінія взагалі не відповідає нормам ДСТУ. Про те, працівник ДАІ не прийняв до уваги мої пояснення, і склав на мене адміністративний протокол серії ВЕ № 109163 за порушення п. 16.3 ПДР України, і відповідно до ст. 122 ч. 2 КУпАП, піддав мене стягненню у вигляді штрафу в сумі 450 грн., про що виніс постанову ВЕ № 109712 від 01.12.2009 р. Копію постанови мені було вручено на місті, а копію протоколу працівник ДАІ мені передавати не збирався, він ніби ненавмисно залишив його в патрульній машині, яка уїхала. Також від нього я дізнався, що мені потрібна лише копія постанови, а протокол він складав для себе. Щоб забрати копію протоколу, мені довелося чекати близько 30 хвилин поки повернулася патрульна машина!
Вважаю дії мол. сержант ДПС Степового А.О. неправомірними, а складені на мене протокол і постанова, не відповідають вимогам закону, є необґрунтовані і незаконні з наступних підстав:
- Зупинившись на регульованому перехресті я виконав всі вимоги п. 16.3 ПДР України.
- Працівник ДАІ знаходився за парканом будівельного магазину «Прораб» (вул. Київська, 81) і не міг бачити місця моєї зупинки.
- Відповідно до ДСТУ 2587-94 «Розмітка дорожня - Технічні вимоги. Методи контролю. Правила застосування.», дорожню розмітку на даному перехресті можна вважати такою, що відсутня.
- Відповідно до ст. 251 КУпАП, доказами є пояснення особи, яка притягається
до адміністративної відповідальності, потерпілих, свідків, висновком експерта,
речовими доказами, показаннями технічних приладів та технічних засобів, що
мають функції фото- і кінозйомки. Доказів про те, що при зупинці на регульованому перехресті я порушив п. 16.3 ПДР України мені надано не було.
- Крім цього, працівник міліції не роз'яснив мені мої права передбачені ст.. 63
Конституції України і ст. 268 КУпАП.
Крім цього, працівник ДАІ порушив внутрішні нормативні документи, відомчі накази, що встановлюють порядок патрулювання, а також і норми законів, що встановлюють порядок з'ясування обставин події та кваліфікації її як адміністративний проступок, а, також, і порядок притягнення до адміністративної відповідальності. А саме, згідно Розпорядження МВС № 466 від 21.05.2009 року «Про організацію роботи підрозділів ДАІ», ДАІ зобов'язано: 1.2. Не допускати випадків здійснення контролю за дотриманням водіями правил дорожнього руху із місць, закритих для візуального огляду учасникам дорожнього руху (об'єкти дорожнього сервісу, зелені насадження тощо).
1.6. Виключити випадки складання відносно водіїв транспортних засобів адміністративних протоколів без доведення їхньої вини чи достатніх доказів допущення ними порушень ПДР (фото-, відеоматеріалів, показів свідків тощо).
1.8. Не допускати випадків документування порушень ПДР, якщо порушення скоєне внаслідок неналежного утримання дорожнього покриття (виїзд на зустрічну смугу для об’їзду перешкод, ям тощо).
Відповідно до ст. 245 КУпАП, завданнями провадження у справі про адміністративне правопорушення є повне, всебічне і об'єктивне з'ясування обставин кожної справи, вирішення її в точній відповідності з законом, забезпечення виконання винесеної постанови, а також виявлення причин та умов, що сприяють вчиненню адміністративних правопорушень, запобігання правопорушенням, тощо.
Відповідно до ст. 280 КУпАП, орган, посадова особа при розгляді справи про адміністративне правопорушення зобов'язані з'ясувати: чи було вчинено правопорушення, чи винна особа у його вчиненні, чи підлягає вона адміністративній відповідальності, чи є обставини, що пом'якшують чи обтяжують відповідальність, чи є підстави для передачі матеріалів про адміністративне правопорушення на розгляд громадській організації, трудового колективу, а також з'ясувати інші обставини, що мають значення для правильного вирішення справи.
Я вважаю дії мол. сержант ДПС Степового А.О. неправомірними, оскільки відповідно до ч. 2 ст. 19 Конституції України органи державної влади та органи місцевого самоврядування, їх посадові особи зобов'язані діяти виключно на підставі, в межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією і законами України.
Ніяких правопорушень при обставинах зазначених в протоколі і постанові я не скоював, а протокол і постанова підлягають скасуванню, як винесені із порушенням закону. Винним я себе не визнавав і не визнаю, про що мною, власноруч зроблено пояснення в протоколі. Ще раз хочу зазначити, що працівник ДАІ до зупинки мого автомобіля, знаходився в місті з якого не міг бачити, що відбувалось на перехресті, свідки події відсутні, а дорожня розмітка, на якій ґрунтується протокол та постанова, не відповідає нормам ДСТУ 2587-94.

На підставі вищевикладеного і керуючись з ст. ст. 6, 17, 18, 19, 87, 104-106 Кодексу адміністративного судочинства України, ст. 19 Конституції України,
ПРОШУ:
1. Визнати неправомірними дії мол. сержант ДАІ м. Первомайськ Степового Анатолія Олеговича.
2. Скасувати постанову серії ВЕ № 109712 від 01.12.2009 р. про накладення на мене штрафу
в розмірі 450 грн.

Додатки:
1. Дві копії протоколу.
2. Дві копії постанови.
3. Дві фото, та їх копії.
4. Дві копії розпорядження МВС України № 466 від 21.05.2009 р.
5. Копія позовної заяви.
«02» грудня 2009 р. Довжук О.В

Суд был с легкостью выигран - viewtopic.php?f=22&t=1510
После этого по образцу отсюда составил скаргу (Скарга.doc). Ждать пришлось долго, но все же Изображение
Но и тут ДАИ постаралось, чтоб это объявление увидело как можно меньше народу. :) Извинения разместили в самой малотиражной местной газете, которую купить было проблематично, т.к. она продается только в двух точках города. Мне достался последний экземпляр... :) Хотя продавщица сказала, что обычно из 10 газет у них остается пять... Видимо это выпуск был очень популярен.. :) Ну, да Бог с ним! Теперь жду письменного ответа, который, как сказали по телефону, мне уже отправили...


Последний раз редактировалось Beatle 06 июн 2010, 13:18, всего редактировалось 1 раз.

Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
 Заголовок сообщения: Re: Иизвинения ГАИ!!!
СообщениеДобавлено: 06 июн 2010, 09:18 
Не в сети
Борец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 25 апр 2010, 15:05
Сообщений: 7191
Откуда: Николаев
Авто: Escalade
Город: ...
Dovzhuk что то я не понял. ты с какого города?


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
 Заголовок сообщения: Re: Иизвинения ГАИ!!!
СообщениеДобавлено: 06 июн 2010, 12:28 
Не в сети
Борец

Зарегистрирован: 26 мар 2010, 16:27
Сообщений: 4720
Авто: есть
Город: Первомайск
Щас в Первомайске живу...


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
 Заголовок сообщения: Re: Извинения ГАИ!!!
СообщениеДобавлено: 06 июн 2010, 14:30 
Не в сети
Борец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 06 окт 2009, 15:01
Сообщений: 1614
Откуда: Николаев
Просто блеск! И я так хочу! Все следующие протоколы на меня без извинений ДПС уж никак не обойдуться! :D

_________________
Опыт- самый лучший учитель, но за свои уроки он берёт наивысшую цену.


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
 Заголовок сообщения: Re: Извинения ГАИ!!!
СообщениеДобавлено: 06 июн 2010, 14:41 
Не в сети
Постоялец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 24 май 2009, 20:09
Сообщений: 376
Откуда: Гепа-Сити(Харьков)
Авто: Hyundai Elantra J4
Влад писал(а):
Просто блеск! И я так хочу! Все следующие протоколы на меня без извинений ДПС уж никак не обойдуться! :D


Популярности захотелось :D :D :D :D
Мда, прикольно будет общаться с ГАИ, когда вначале дать с десяток газет им,, ознакомится, что их ожидает :D :D :D


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
 Заголовок сообщения: Re: Извинения ГАИ!!!
СообщениеДобавлено: 06 июн 2010, 15:27 
Не в сети
Борец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 25 окт 2009, 22:18
Сообщений: 1435
Откуда: Киев
это прецендент!! автор молодец! road, думаю, стоит это оформить как навость на сайте!

_________________
Изображение


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
 Заголовок сообщения: Re: Извинения ГАИ!!!
СообщениеДобавлено: 06 июн 2010, 15:37 
Не в сети
Борец

Зарегистрирован: 26 мар 2010, 16:27
Сообщений: 4720
Авто: есть
Город: Первомайск
Влад писал(а):
Все следующие протоколы на меня без извинений ДПС уж никак не обойдуться! :D

Вчера пришла повестка в суд по этому делу. Так там я сразу включил:
Цитата:
4. Згідно ч. 2 ст.25 ЗАКОНУ УКРАЇНИ «Про міліцію», зобов’язати принести публічного вибачення в мій адрес, через місцевий засіб масової інформації, завчасно повідомивши мене про дату і назву засобу масової інформації в якому будуть принесені (опубліковані) ці вибачення.
5. Прийняти окрему ухвалу про проведення розслідування та вжиття відповідних заходів до інспектора ВДАІ Беееееееее за порушення законодавства.


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
 Заголовок сообщения: Re: Извинения ГАИ!!!
СообщениеДобавлено: 06 июн 2010, 16:23 
Не в сети
Борец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 25 окт 2009, 22:18
Сообщений: 1435
Откуда: Киев
Хотел бы посмотреть на лицо сотрудника областного управления, когда тот увидит в статье расходов подчиненного им местного гаи "подання оголошення до газети з вибаченням" :lol:

хотя вряд ли он это увидит. я думаю, инспектора заставили самого поехать в редакцию и заплатить.

_________________
Изображение


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
 Заголовок сообщения: Re: Извинения ГАИ!!!
СообщениеДобавлено: 06 июн 2010, 20:31 
Не в сети
Новобранец

Зарегистрирован: 14 янв 2010, 23:04
Сообщений: 49
Откуда: Киев
Авто: ракета
Молодца :D :D :D :D :D


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
 Заголовок сообщения: Re: Извинения ГАИ!!!
СообщениеДобавлено: 07 июн 2010, 08:02 
Не в сети
Постоялец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 01 дек 2009, 22:09
Сообщений: 122
Откуда: АР КРЫМ
Dovzhuk писал(а):
После этого по образцу отсюда составил скаргу


Очень рад, что пригодился мой опыт.
А я все сужусь за извинения... следующий суд 25 июня. гаи извинятся не хочет

_________________
http://www.antigai.at.ua- ЗАЩИТА ПРАВ ВОДИТЕЛЕЙ


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
 Заголовок сообщения: Re: Извинения ГАИ!!!
СообщениеДобавлено: 07 июн 2010, 08:36 
Не в сети
Борец

Зарегистрирован: 26 мар 2010, 16:27
Сообщений: 4720
Авто: есть
Город: Первомайск
www.antigai.at.ua писал(а):
Очень рад, что пригодился мой опыт.
А я все сужусь за извинения... следующий суд 25 июня. гаи извинятся не хочет

Да, спасибо тебе! Сам уже думал в суд, прокуратуру и т.п. писать, а тут такая "радость"... :lol:


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
 Заголовок сообщения: Re: Извинения ГАИ!!!
СообщениеДобавлено: 20 июн 2010, 14:44 
Не в сети
Борец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 17 фев 2009, 23:13
Сообщений: 16684
Откуда: Киев. Штаб квартира "ДК"
Авто: Audi A6 2.8 quattro
Город: Киев
Только увидел тему. ЗАЧЕТ) Поставим на сайт


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 20 июн 2010, 22:12 
Не в сети
Новобранец

Зарегистрирован: 30 апр 2010, 12:20
Сообщений: 45
Авто: land rover
респект за настойчивость!!!!!!!!!!!! 8-)


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 21 июн 2010, 20:42 
Не в сети
Борец

Зарегистрирован: 26 мар 2010, 16:27
Сообщений: 4720
Авто: есть
Город: Первомайск
Изображение
Мдам, написали все-равно с выкрутасом, шо типа просто из-за того, что протокол неправильно составил... Ну, да ладно...


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 21 июн 2010, 22:16 
Не в сети
Постоялец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 14 апр 2009, 19:07
Сообщений: 430
Откуда: Полтава
Абкурились :roll:


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
Показать сообщения за:  Сортировать по:  
Начать новую тему Ответить на тему  [ Сообщений: 16 ]  На страницу 1, 2  След.

Часовой пояс: UTC + 2 часа


Кто сейчас на форуме

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 10


Вы не можете начинать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете редактировать свои сообщения
Вы не можете удалять свои сообщения
Вы не можете добавлять вложения

Найти:
Перейти:  
cron