Текущее время: 27 апр 2024, 18:36

Часовой пояс: UTC + 2 часа




Начать новую тему Ответить на тему  [ Сообщений: 14 ] 
Автор Сообщение
 Заголовок сообщения: Нужна консультация
СообщениеДобавлено: 11 июл 2012, 16:48 
Не в сети
Прохожий

Зарегистрирован: 26 июн 2012, 21:24
Сообщений: 7
Авто: Renault Laguna II
Город: Гомель
Добрый день! Я являюсь гражданином Республики Беларусь, этой весной совершал поездку в г. Чернигов, где был остановлен инспекторами ДПС за совершенное нарушение,а именно движение по полосам, с их слов - поехал прямо с левого ряда,предназначенного для движения налево. Я сказал, что с нарушением не согласен и требую составления протокола, передал документы (тогда еще не знал,что не обязан). Один из инспекторов начал требовать у меня паспорт для состовления протокола, на мой отказ начали угрожать "беркутом" и эвакуатором. По причине того,что я оч.сильно спешил и в машине находились две паникующие девушки я вышел с машины и не выпуская из рук предъявил свой паспорт инспектору,который составлял протокол лишь бы быстрее оттуда уехать. В строке объяснения я написал - не нарушал, ехал по правилам, мне вручили копию и я отправился в РБ. Штраф (450гр) не платил. Подскажите, какие могут быть проблемы у меня при последующих поездках на своём авто на территории Украины. Спасибо.


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
 Заголовок сообщения: Re: Нужна консультация
СообщениеДобавлено: 11 июл 2012, 16:52 
Не в сети
Борец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 26 янв 2010, 18:01
Сообщений: 10498
XIII. Особливості провадження у справах
про порушення правил дорожнього руху
іноземцями та особами без громадянства

13.1. Іноземці і особи без громадянства, які перебувають на території України, підлягають адміністративній відповідальності на загальних підставах з громадянами України. Питання про відповідальність за адміністративні правопорушення, вчинені на території України іноземцями, які згідно з чинними законами та міжнародними договорами України користуються імунітетом від адміністративної юрисдикції України, вирішуються дипломатичним шляхом (стаття 16 КУпАП) ( 80731-10 ).

13.2. Відповідно до Віденської конвенції про дипломатичні зносини ( 995_048 ) від 18.04.61 члени дипломатичного корпусу, адміністративно-технічні працівники та обслуговуючий персонал посольств мають дипломатичний імунітет.
Члени дипломатичного корпусу мають дипломатичний імунітет постійно, а адміністративно-технічний та допоміжний персонал тільки під час виконання своїх службових обов'язків.

13.3. Транспортні засоби дипломатичного та консульського корпусу також мають імунітет від обшуку, арешту.

13.4. При порушенні правил дорожнього руху особою, яка має імунітет, після перевірки документів, що посвідчують її особу і підтверджують статус (дипломатичний паспорт, дипломатична картка, консульська картка), уповноваженою особою Державтоінспекції МВС складається рапорт, а документи повертаються власнику. Забороняється здійснювати стосовно зазначеної особи будь-які заходи затримання або інші примусові дії, за винятком випадків, коли надання свободи сприятиме продовженню правопорушення.

13.5. Якщо особа, яка має дипломатичний імунітет, керує транспортним засобом в стані сп'яніння, їй пропонується припинити керування. Огляд на стан сп'яніння в медичних закладах проводиться в разі її згоди. У цьому випадку посадова особа Державтоінспекції МВС повідомляє чергового підрозділу Державтоінспекції МВС. У таких випадках рекомендується запрошувати на місце виявлення правопорушення представника дипломатичного представництва, при якому вказана особа акредитована.
При відмові від проходження медичного огляду і спробах продовжити керування транспортним засобом особою, яка має дипломатичний імунітет, подальший рух цього автомобіля не допускається, у зв'язку з чим у присутності двох свідків складається рапорт із зазначенням вичерпних відомостей про особу правопорушника. У рапорті обов'язково вказується, що зазначена особа керувала транспортним засобом у стані сп'яніння (указуються ознаки сп'яніння), відмовилася на прохання працівників Державтоінспекції МВС вийти з автомобіля, пояснити свою поведінку і пройти медичний огляд. Після складення рапорту забороняється вживати будь-яких заходів щодо затримання цієї особи або інші примусові дії. Цій особі пропонується скористатися послугами таксі або попутного транспорту, надається можливість викликати по телефону інший автомобіль або водія. Про факт затримання автомобіля під керуванням особи, яка має дипломатичний імунітет, негайно інформується чергова частина підрозділу Державтоінспекції МВС і Департамент Державтоінспекції МВС. До рапорту додаються пояснення свідків.

13.6. Рапорт та інші матеріали щодо порушення правил дорожнього руху особами, які мають дипломатичний імунітет, у п'ятиденний строк надсилаються до Департаменту Державтоінспекції МВС з подальшою передачею їх до Міністерства закордонних справ України, про що особа, яка має дипломатичний імунітет, попереджається на місці вчинення адміністративного правопорушення.

13.7. Оформлення матеріалів порушень правил дорожнього руху іноземцями та особами без громадянства, які не мають дипломатичного імунітету, здійснюється відповідно до чинного законодавства.
Під час оформлення матеріалів про вчинене іноземцем або особою без громадянства правопорушення йому рекомендується вирішити всі питання щодо провадження в адміністративній справі за місцем учинення цього порушення. Працівники Державтоінспекції МВС повинні використати всі передбачені законодавством можливості щодо розгляду та виконання постанови у справі про адміністративне правопорушення в найкоротші терміни.

13.8. Справи про порушення правил дорожнього руху іноземцями та особами без громадянства, які не мають дипломатичного імунітету, розглядаються за місцем скоєння адміністративного правопорушення.

13.9. Під час оформлення матеріалів дорожньо-транспортної пригоди за участю транспортних засобів під керуванням іноземців або осіб без громадянства у протоколі про адміністративне правопорушення в рядку "Номерний знак" зазначаються національні реєстраційні номери транспортного засобу іноземця або особи без громадянства (літерні і цифрові символи).

13.10. Після закінчення тримісячного строку незатребувані посвідчення водія іноземців надсилаються до Департаменту Державтоінспекції МВС для подальшого направлення до Департаменту консульської служби Міністерства закордонних справ України і повернення власникам.

http://zakon2.rada.gov.ua/laws/show/z0374-09

_________________
ДАЙвінг(Гайвінг)-вид інтелектуально –фізичного спорту;боротьба- основною ціллю якої є відстоювання прав і свобод громадян,які порушуються неродовими, та корумпованими працівниками Державтоінспекції .


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
 Заголовок сообщения: Re: Нужна консультация
СообщениеДобавлено: 11 июл 2012, 16:59 
Не в сети
Борец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 26 янв 2010, 18:01
Сообщений: 10498
тема цікава....протоко-постанова....маєш на оскарження 10 днів після цього всупає в законну силу,далі таємниця.....
не знаю ,чи вносять десь гайці твій штраф....чи до пограничників,чи до виконавчої...це вже неясно....

напиши запит на таможню,...чи є якісь застереження.щодо твого вїзду на територію України..так і стане все на свої місця...

_________________
ДАЙвінг(Гайвінг)-вид інтелектуально –фізичного спорту;боротьба- основною ціллю якої є відстоювання прав і свобод громадян,які порушуються неродовими, та корумпованими працівниками Державтоінспекції .


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
 Заголовок сообщения: Re: Нужна консультация
СообщениеДобавлено: 11 июл 2012, 18:18 
Не в сети
Прохожий

Зарегистрирован: 26 июн 2012, 21:24
Сообщений: 7
Авто: Renault Laguna II
Город: Гомель
пішохід писал(а):
тема цікава....протоко-постанова....маєш на оскарження 10 днів після цього всупає в законну силу,далі таємниця.....
не знаю ,чи вносять десь гайці твій штраф....чи до пограничників,чи до виконавчої...це вже неясно....

напиши запит на таможню,...чи є якісь застереження.щодо твого вїзду на територію України..так і стане все на свої місця...

Забыл написать, что постановление тоже вынесли, хотя в протоколе я написал, что не нарушал, двигался по правилам,копия постановления также имеется. После этого случая спустя 2мес.пересекал границу в качестве пассажира,проблем не возникло. Когда я сотрудников спросил есть ли у них доказательства моего нарушения, они указали мне на висящий в патрульной машине видеорегистратор))


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
 Заголовок сообщения: Re: Нужна консультация
СообщениеДобавлено: 13 июл 2012, 16:06 
Не в сети
Прохожий

Зарегистрирован: 26 июн 2012, 21:24
Сообщений: 7
Авто: Renault Laguna II
Город: Гомель
Собираюсь в августе в крым на своем авто. Какие могут быть проблемы с неоплаченным штрафом на территории Украины? Сомневаюсь,что у ГАИ есть общая база с таможней. А вот если остановят в дороге как себя вести?


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
 Заголовок сообщения: Re: Нужна консультация
СообщениеДобавлено: 13 июл 2012, 20:58 
Не в сети
Борец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 26 янв 2010, 18:01
Сообщений: 10498
Jumper писал(а):
Собираюсь в августе в крым на своем авто. Какие могут быть проблемы с неоплаченным штрафом на территории Украины?

не знаю
Jumper писал(а):
Сомневаюсь,что у ГАИ есть общая база с таможней

може і немає..
Jumper писал(а):
А вот если остановят в дороге как себя вести?

на дорозі їм неоплачений штраф...непотрібен....нема такої причини зупинки.

_________________
ДАЙвінг(Гайвінг)-вид інтелектуально –фізичного спорту;боротьба- основною ціллю якої є відстоювання прав і свобод громадян,які порушуються неродовими, та корумпованими працівниками Державтоінспекції .


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
 Заголовок сообщения: Re: Нужна консультация
СообщениеДобавлено: 22 июл 2012, 22:17 
Не в сети
Прохожий

Зарегистрирован: 26 июн 2012, 21:24
Сообщений: 7
Авто: Renault Laguna II
Город: Гомель
Хотелось бы узнать, а каким образом вообще в Украине привлекают к админ.ответственности граждан других стран? Если я приехал к себе в Беларусь и допустим захотел оплатить составленный на меня в Украине протокол, каким образом мне это сделать, если я во-первых ни слова не понимаю, что написано в протоколе,во-вторых штраф указан в незнакомой мне валюте (450гривен) и вообще на какие реквизиты оплачивать этот штраф :))?
Также интересно,почему инспектор не дал на подпись постановление,оно без моей подписи?
Постановление
http://piccy.info/view3/3286998/6cac3ec ... 91b525981/
Протокол
http://piccy.info/view3/3287002/e271fcb ... 40df64939/


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
 Заголовок сообщения: Re: Нужна консультация
СообщениеДобавлено: 24 июл 2012, 23:52 
Не в сети
Новобранец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 17 апр 2012, 01:54
Сообщений: 62
Откуда: Львов
Авто: Renault
Город: Lviv
Цитата:
Хотелось бы узнать, а каким образом вообще в Украине привлекают к админ.ответственности граждан других стран?


В общем порядке, так же как и граждан Украины.

Цитата:
Также интересно,почему инспектор не дал на подпись постановление,оно без моей подписи?


Это у нас "классика жанра"))

Постановление без вашей подписи недействительно. Да и вобще, 99% что никто трогать не будет. Такие постановления годами у них лежат неоплаченые и нужны для статистики. А извлекаються в момент манипуляций с машиной как-то снятие\постановка на учет и т.д. А гаишнику на дороге "по-барабану".

_________________
Незнання закону не звільняє від відповідальності. А ось знання - нерідко звільняє


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
 Заголовок сообщения: Re: Нужна консультация
СообщениеДобавлено: 06 авг 2012, 21:23 
Не в сети
Прохожий

Зарегистрирован: 26 июн 2012, 21:24
Сообщений: 7
Авто: Renault Laguna II
Город: Гомель
Спасибо!


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
 Заголовок сообщения: Re: Нужна консультация
СообщениеДобавлено: 03 ноя 2012, 23:42 
Не в сети
Прохожий

Зарегистрирован: 05 окт 2012, 20:47
Сообщений: 12
Авто: ГАИ (Ужгорода)
Город: Ужгород
Добрый вечер уважаемые форумчане.Прошу помоч советом!В 2010г.у меня было много штрафов и ГАИ передало дело в исполнительную службу.В 2011г. Я решыл продать машыну и снять с учота.Пришлось платить штрафы около 5000 гривен и я нашол человека который решыл за пол цены в исполнительной службе. Все прошло успешно и я продал машыну марки рено,но чеков не осталось! Спустя месяц я купил микроавтобус-нисан и оформил на себя.Два месяца назад я его продал по генеральной доверености.Новые владельцы решыли оформить на себя и тут возникли проблемы!Оказалось машына в аресте в исполнительной службе по старым штрафам за 2010г. еще с первой машыны -рено!Всего два штрафа за 2010г.в суме 870 гривен! И снова платить?Как поступить?Зарание спасибо!


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
 Заголовок сообщения: Re: Нужна консультация
СообщениеДобавлено: 03 ноя 2012, 23:48 
Не в сети
Борец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 26 янв 2010, 18:01
Сообщений: 10498
Андрей 0508 писал(а):
и я нашол человека который решыл за пол цены в исполнительной службе.

Андрей 0508 писал(а):
Как поступить?З

найди того хрена який вирішував питання за пів ціни в 2010...і дай йому тягла. :lol:

_________________
ДАЙвінг(Гайвінг)-вид інтелектуально –фізичного спорту;боротьба- основною ціллю якої є відстоювання прав і свобод громадян,які порушуються неродовими, та корумпованими працівниками Державтоінспекції .


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
 Заголовок сообщения: Re: Нужна консультация
СообщениеДобавлено: 04 ноя 2012, 00:22 
Не в сети
Борец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 17 фев 2011, 17:04
Сообщений: 12501
Авто: ушатал
Город: Киев
пішохід писал(а):
найди того хрена який вирішував питання за пів ціни в 2010...і дай йому тягла. :lol:

А потом оплати через банк.


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
 Заголовок сообщения: Re: Нужна консультация
СообщениеДобавлено: 04 ноя 2012, 00:26 
Не в сети
Прохожий

Зарегистрирован: 05 окт 2012, 20:47
Сообщений: 12
Авто: ГАИ (Ужгорода)
Город: Ужгород
Дило в тому що я зустрився з ным и мы пишлы в выконавчу службу и начальнык сказав я удалю ци штрафы прошов тыждень а штрафы йе я позвоныв цьому хрену и сказав що штрафы ище йе вин пару днив тянув мене за нос и сказав що треба мени пидийты до выконавчой службы и обсудыты пытаня якобы ци штрафы надийшлы писля того як я зняв з облику машыну а машыну я зняв в 2011р.а штрафы за2010р.Я МОЖУ ЗНЯТЫ МАШЫНУ З ОБЛИКУ ЕСЛИ У МЕНЕ ШТРАФЫ???????????????????? Я ДУМАЮ ЩО НИ


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
 Заголовок сообщения: Re: Нужна консультация
СообщениеДобавлено: 04 ноя 2012, 01:07 
Не в сети
Борец

Зарегистрирован: 27 окт 2011, 21:21
Сообщений: 2094
Откуда: Ужгород
Авто: дирчик
Андрей 0508 писал(а):
Дило в тому що я зустрився з ным и мы пишлы в выконавчу службу и начальнык сказав я удалю ци штрафы прошов тыждень а штрафы йе я позвоныв цьому хрену и сказав що штрафы ище йе вин пару днив тянув мене за нос и сказав що треба мени пидийты до выконавчой службы и обсудыты пытаня якобы ци штрафы надийшлы писля того як я зняв з облику машыну а машыну я зняв в 2011р.а штрафы за2010р.Я МОЖУ ЗНЯТЫ МАШЫНУ З ОБЛИКУ ЕСЛИ У МЕНЕ ШТРАФЫ???????????????????? Я ДУМАЮ ЩО НИ


Ваша наивность просто потрясающая.

Вы думаете они свои деньги в казначейство отдадут? А почему вы не потребовали у сотрудников исполнительной службы квитанцию об уплате им взятки?

Пригрозите кстати им заявлением в прокуратуру о коррупции в исполнительной службе, интересно что будет.


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
Показать сообщения за:  Сортировать по:  
Начать новую тему Ответить на тему  [ Сообщений: 14 ] 

Часовой пояс: UTC + 2 часа


Кто сейчас на форуме

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 1


Вы не можете начинать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете редактировать свои сообщения
Вы не можете удалять свои сообщения
Вы не можете добавлять вложения

Найти:
Перейти: