Текущее время: 28 мар 2024, 21:58

Часовой пояс: UTC + 2 часа




Начать новую тему Ответить на тему  [ Сообщений: 3 ] 
Автор Сообщение
СообщениеДобавлено: 20 май 2013, 15:18 
Не в сети
Постоялец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 11 июл 2011, 09:57
Сообщений: 786
Авто: Троллейбус
Город: Киев
Начало здесь

Потом было написано следующее:

Запит на інформацію:
Сообщение, не относящиеся к теме
Начальнику
УДАІ УМВС України в Херсонськй області
вул.Сенявина, 128
м.Херсон
73034


ЗАПИТ НА ІНФОРМАЦІЮ.


05.04.2013р. інспектором взводу ОСП 1 РДПС ДАІ УМВС України в Херсонській області Ігнатенко Віталієм Володимировичем було складено протокол серії АГ2 № 825480 про вчинення адміністративного правопорушення, передбаченого ч.1 ст.122 КУпАП, а саме порушення пункту 12.4 Правил дорожнього руху.

Враховуючи викладене, керуючись ст. 40 Конституції України, ст. ст. 2, 5, 10, 20, Закону України "Про інформацію", ст. ст. 3, 4, 5, 10, 14, 20 Закону України "Про доступ до публічної інформації",

ПРОШУ:

Надати копію постанови у справі про адміністративне правопорушення, що була винесена на підставі протоколу серії АГ2 № 825480.



17.04.13


и конечно же сразу жалобу:

Сообщение, не относящиеся к теме
Начальнику
УДАІ УМВС України в Херсонськй області
вул.Сенявина, 128
м.Херсон
73034


СКАРГА



05.04.2012р. інспектором ДПС з ОСП 1 РДПС ДАІ УМВС України в Херсонській області Ігнатенко Віталієм Володимировичем складено протокол серії АГ2 № 825480 про вчинення адміністративного правопорушення, передбаченого ч.1 ст.122 КУпАП, а саме порушення пункту 12.4 Правил дорожнього руху.

Інспектор не повідомив мені про місце та час розгляду справи та не роз»яснив мені мої права, чим грубо порушив 63ст Конституції та ст268 КУпАП(а). Про що було зроблено запис у протоколі про адміністративне правопорушення.

Окрім цього, згідно ст..268 КУпАП я заявив письмове клопотання про перенесення розгляду справи за місцем мого постійного проживання у зв»язку з необхідністю при розгляді справи користуватися юридичною допомогою адвоката, іншого фахівця у галузі права про що зазначив у протоколі.

Мені не відомо чи було винесено постанову щодо притягнення мене до відповідальності згідно протоколу серії АГ2 № 825480 оскільки інспектор не надав мені ніякої інформації, сів в своє службове авто та поїхав.


Враховуючи викладене, керуючись ст.268 Кодексу України про адміністративні правопорушення, Конституцією України.

ПРОШУ:

1. У разі якщо була винесена постанова у справі про адміністративне правопорушення на підставі протоколу серії АГ2 № 825480, постанову визнати нечинною та скасувати у зв»язку з порушенням моїх конституційних прав та позбавлення меня права користуватися юридичною допомогою.

2. У разі якщо була винесена постанова у справі про адміністративне правопорушення на підставі протоколу серії АГ2 № 825480, визнати дії інспектора ДПС з ОСП 1 РДПС ДАІ УМВС України в Херсонській області Ігнатенко Віталія Володимировича протиправними та провести службове розслідування за фактом вчинення корупційних дій та зловживання службовим становищем, перевищення службових повноважень.




17.04.13


А вот ответ:

ИзображениеИзображение

ИзображениеИзображение

Возникли вопросы:
1. Что за суд чести? :lol:
2. Как быть с постановлением, которое, скорее всего, по ошибке задним числом датировано? (Очередную жалобу на того, кто сей опус написал?)
3. Могут ли отправить дело по месту прописки на новое рассмотрение?
4. Писать ли ещё раз запрос, так как копия постановления, которое отменили, так и не получена?

P.S. Очень хочу этого инспектора наказать по самое "немогу"!

_________________
Продам BMW X5 (литовец) - http://roadcontrol.org.ua/forum/viewtopic.php?f=71&t=27203


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 20 май 2013, 15:21 
Не в сети
Борец

Зарегистрирован: 11 фев 2012, 20:18
Сообщений: 2953
Авто: Черный
Город: Черновцы
Как правило В АРМИИ их проводят перед увольнением, нарушение и нах... А как в ментовке то ХЗ.

_________________
Продам секретные чертежи милицейского свистка.


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 20 май 2013, 16:26 
Не в сети
Борец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 17 авг 2011, 18:08
Сообщений: 3900
Авто: .
Город: Киев
Mobik писал(а):
3. Могут ли отправить дело по месту прописки на новое рассмотрение?
Можуть
Цитата:
Стаття 276. Місце розгляду справи про адміністративне
правопорушення

Справа про адміністративне правопорушення розглядається за
місцем його вчинення.

Справи про адміністративні правопорушення, передбачені
статтями 80, 81, 121 - 126, 127-1 - 129, частинами першою, другою,
третьою і четвертою статті 130 і статтею 139 (коли правопорушення
вчинено водієм) цього Кодексу, можуть також розглядатися за місцем
обліку транспортних засобів або за місцем проживання порушників.

Стаття 293. Розгляд скарги і подання прокурора на постанову
по справі про адміністративне правопорушення

Орган (посадова особа) при розгляді скарги або подання
прокурора на постанову по справі про адміністративне
правопорушення перевіряє законність і обгрунтованість винесеної
постанови і приймає одне з таких рішень:

2) скасовує постанову і надсилає справу на новий розгляд;

_________________
Как говорит наш дорогой шеф, если человек идиот, то это надолго.

При обращении в суд нужно понимать, что судебная система не способна обеспечить объективное рассмотрение дела и что, как минимум, на уровне апелляции материалы дела даже не будут открыты.


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
Показать сообщения за:  Сортировать по:  
Начать новую тему Ответить на тему  [ Сообщений: 3 ] 

Часовой пояс: UTC + 2 часа


Кто сейчас на форуме

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 5


Вы не можете начинать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете редактировать свои сообщения
Вы не можете удалять свои сообщения
Вы не можете добавлять вложения

Найти:
Перейти: