Текущее время: 18 апр 2024, 16:32

Часовой пояс: UTC + 2 часа




Начать новую тему Ответить на тему  [ Сообщений: 29 ]  На страницу Пред.  1, 2
Автор Сообщение
СообщениеДобавлено: 06 окт 2012, 09:26 
Не в сети
Постоялец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 07 июл 2011, 20:52
Сообщений: 315
Авто: Чорне
Город: Хмельницький
Знову ОАЗИС.
Була ділянка на якій була не рівна дорога і це мені не сподобалось.
Вирішив її "залатати".

Запит:
Сообщение, не относящиеся к теме
ІНФОРМАЦІЙНИЙ ЗАПИТ


На ділянці проїзної частини по вул. Маршала Рибалко, в районі зупинки громадського транспорту – ТЦ «ОАЗИС», у м. Хмельницький, є значні вибоїни, глибина яких перевищує 4см, чим порушено вимоги ДСТУ 3587-97 “Безпека дорожнього руху. Автомобільні дороги, вулиці і залізничні переїзди. Вимоги до експлуатаційного стану”, що ускладнює рух, призводить до ушкодження ходової частини автомобілів, змушує водіїв транспортних засобів, які прямують по цій вулиці, застосовувати екстрене гальмування, та може викликати виникнення дорожньо-транспортної пригоди.

Водночас хочу повідомити про те, що у червні-липні поточного року вже відбувався ремонт вказаної ділянки дороги Комунальним підприємством «БРЕД», але ремонтні роботи були виконані не до кінця (фотографія у додатках).

Враховуючи викладене, керуючись ст. 40 Конституції України, ст. ст. 2, 5, 10, 20, Закону України "Про інформацію", ст. ст. 3, 4, 5, 10, 14, 20 Закону України "Про доступ до публічної інформації",

ПРОШУ:
надати письмову відповідь,

1. Чи притягнуто посадову особу, відповідальну за утримання вказаної ділянки дороги, згідно ст. 140 КУпАП за порушення вимог ДСТУ 3587-97?
2. Надати мені копію вимоги/припису, з вихідним номером та копію протоколу за ст. 140 КУпАП.
3. Чи були видані необхідні приписи на усунення недоліків дорожнього покриття, а саме вибоїн, розташованих на вказаній ділянці дороги, які суперечать вимогам ДСТУ 3587-97?
4. Якщо такий припис досі не виданий, прошу Вас надати інформацію, чи буде він виданий Вами щодо вибоїн, розташованих за вищевказаною адресою, на адресу уповноважених комунальних та інших органів та служб, які відповідають за дану ділянку дороги

Додатки:
Фотографія зазначеної ділянки дороги на 1 аркуші.


07.09.2012р.

Изображение


Відповідь:
Сообщение, не относящиеся к теме
Изображение


Результат:
Сообщение, не относящиеся к теме
Изображение
Изображение


І ще є трохи вище по Рибалко такий самий стан дороги.
Обіцяли до кінця вересня заробити, тому робота у тому напрямку ведеться з 1.10.2012р. ;)


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 14 окт 2012, 22:54 
Не в сети
Постоялец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 18 дек 2010, 21:34
Сообщений: 129
Откуда: Хмельницкий
Авто: Audi A6
Город: Хмельницкий
Интересная тема...Завтра пойду фотографировать ямы и буду тоже писать жалобу)
А вот интересует другая проблема есть частный дом напротив него авто стоянка и вот с 2 сторон сделали "частный автовокзал" водители автобусов которые каждый день возять людей в Киев итп....Суть проблемы в том что бусов в день около 10 и они паркуют их по 2 стороны дорги чем заграждают выезд из моего частного дома (что машину не припарковать) да и люди постояно собираются возле бусов чем создают шум,мусорять через забор (вобщем неудобство).Интересует что можно сделать в таком случае? Можно разогнать как то етих часников?Буду благодарен если подкинете решения проблемы)


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 15 окт 2012, 14:23 
Не в сети
Борец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 30 сен 2010, 21:50
Сообщений: 1947
Откуда: хмельницкий
Авто: m2140
Aero писал(а):
Интересная тема...Завтра пойду фотографировать ямы и буду тоже писать жалобу)
А вот интересует другая проблема есть частный дом напротив него авто стоянка и вот с 2 сторон сделали "частный автовокзал" водители автобусов которые каждый день возять людей в Киев итп....Суть проблемы в том что бусов в день около 10 и они паркуют их по 2 стороны дорги чем заграждают выезд из моего частного дома (что машину не припарковать) да и люди постояно собираются возле бусов чем создают шум,мусорять через забор (вобщем неудобство).Интересует что можно сделать в таком случае? Можно разогнать как то етих часников?Буду благодарен если подкинете решения проблемы)
возле меня разворот маршруток......это намного хуже :twisted:
по стоянке-тел 703131,звониш,объясняеш,что есть нарушение пп 15.9 пдд,просиш вызвать "скорую помощь" :mrgreen: после нескольких раз,думаю поймут где именно ставить НЕ надо ;) а вот избавиться от этого -эт вряд-ли :cry:

_________________
Такова жизнь – либо Селя вы, либо Селя вас...


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 15 окт 2012, 21:24 
Не в сети
Постоялец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 07 июл 2011, 20:52
Сообщений: 315
Авто: Чорне
Город: Хмельницький
lissij писал(а):
возле меня разворот маршруток......это намного хуже :twisted:

Поки перенаправили на місто(Птащуку), до кінця місяця(до ~25-го) хоч приблизно буде відомо, яка там ситуація у ДАІ на цю ділянку.

А писав ще один запит, тільки в мерію, то сьогодні навіть десь нарили мій мобільний і мобільний батька (ще йому дзвонили), то уточняти по запиту дещо. Трохи був здивований :o
Але так спілкувались, ніби я їм щось винен(зверхньо), і на 90% впевнений, що мені готова відмазка по тій справі, бо відразу зрозуміли, що мене цікавить кому належить певна дворова територія, бо буду грузити його за стан покриття.
А враховуюч, що ЖЕКи "під" Міською радою, навіть листи підписують однаково, то це одна контора, тому Шаповал (Нач. УЖКГ міста) ніколи і ніяк не реагував на запити які писались через мера і направлялись йому. :evil:
Але рано чи пізно "доневідписується"... 8-) або мені спалять машину чи випадково впаду і поламаю собі щось :lol:


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 15 окт 2012, 23:02 
Не в сети
Борец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 30 сен 2010, 21:50
Сообщений: 1947
Откуда: хмельницкий
Авто: m2140
AnDruWa писал(а):
або мені спалять машину чи випадково впаду і поламаю собі щось :lol:
так мож пиши от моего имени :roll: танк мой противопожарный,кости переломоустойчивые,да и падать не умею :mrgreen:

_________________
Такова жизнь – либо Селя вы, либо Селя вас...


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 16 окт 2012, 09:14 
Не в сети
Борец

Зарегистрирован: 06 окт 2010, 17:45
Сообщений: 8757
AnDruWa писал(а):
...
Але так спілкувались, ніби я їм щось винен(зверхньо)...
у них в арсенале имеется около 10 способов общения
это всего-лишь один из них, кажись даже первый.
применение того или иного способа обуславливается степенью податливости "клиента", может меняться динамично.
в самом простом случае достаточно отвечать таким же тоном или навязывать свою манеру разговора.


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 16 окт 2012, 23:26 
Не в сети
Постоялец

Зарегистрирован: 18 авг 2010, 15:47
Сообщений: 664
Боря , они , тобой скоро своих детей , пугать вместо бабайки будут !!!


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 25 ноя 2012, 16:12 
Не в сети
Постоялец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 07 июл 2011, 20:52
Сообщений: 315
Авто: Чорне
Город: Хмельницький
Мав:
Сообщение, не относящиеся к теме
Изображение
Изображение

Написав:
Сообщение, не относящиеся к теме
Начальнику УДАI УМВС України
в Хмельницькій області
Адреса: пров. Коцюбинського, 35/2
м. Хмельницький, 29008

Церковного Андрія Володимировича


ІНФОРМАЦІЙНИЙ ЗАПИТ


На ділянці дороги по вул. Маршала Рибалко, між перехрестями з вул. Зарічанська та просп. Миру, у м. Хмельницький, на одному із пішохідних переходів, мною були виявлені значні недоліки дорожнього покриття, а саме - вибоїни, глибина яких перевищує 4см, чим порушено вимоги ДСТУ 3587-97 “Безпека дорожнього руху. Автомобільні дороги, вулиці і залізничні переїзди. Вимоги до експлуатаційного стану”, а також це призводить до ушкодження ходової частини автомобілів, змушує водіїв транспортних засобів, які прямують по цій вулиці, застосовувати екстрене гальмування, та може викликати виникнення дорожньо-транспортної пригоди.

Враховуючи викладене, керуючись ст. 40 Конституції України, ст. ст. 2, 5, 10, 20, Закону України "Про інформацію", ст. ст. 3, 4, 5, 10, 14, 20 Закону України "Про доступ до публічної інформації",

ПРОШУ:
надати письмову відповідь,

1. Чи притягнуто посадову особу, відповідальну за утримання вказаної ділянки дороги, згідно ст. 140 КУпАП за порушення вимог ДСТУ 3587-97?
2. Надати мені копію вимоги/припису, з вихідним номером та копію протоколу за ст. 140 КУпАП.
3. Чи були видані необхідні приписи на усунення недоліків дорожнього покриття, а саме вибоїн, розташованих на вказаній ділянці дороги, які суперечать вимогам ДСТУ 3587-97?
4. Якщо такий припис досі не виданий, прошу Вас надати інформацію, чи буде він виданий Вами щодо вибоїн, розташованих за вищевказаною адресою, на адресу уповноважених комунальних та інших органів та служб, які відповідають за дану ділянку дороги


Додатки:
Фотографія зазначеної ділянки дороги на 1 аркуші.

Відповідь:
Сообщение, не относящиеся к теме
Изображение

Нічого до кінця вересня, так і не заробили.
02.10.2012 написав тим хто мав заробити - КП "БРЕД" (мене вони вже також запам'ятають на довго :twisted: )
Сообщение, не относящиеся к теме
Начальнику КП «БРЕД»
вул. Толбухіна, 5
м. Хмельницький, 29000

Церковного Андрія Володимировича


ЗАЯВА


Листом № 29/Ц від 24 вересня 2012р., Хмельницького МВ УМВС України в Хмельницькій області, було повідомлено, що за інформацією КП «БРЕД» остаточний ремонт покриття проїзної частини по вул. Маршала Рибалко в районі перехрестя з вул. Підгірною у м.Хмельницький, буде виконано до кінця вересня поточного року.

Станом на 01.10.2012р. ремонт покриття проїзної частини по вул. Маршала Рибалко в районі перехрестя з вул. Підгірною у м.Хмельницький, не проводився.

Враховуючи викладене, керуючись ст. 40 Конституції України, ст. ст. 2, 5, 10, 20, Закону України "Про інформацію", ст. ст. 3, 4, 5, 10, 14, 20 Закону України "Про доступ до публічної інформації",

ПРОШУ:
1) Провести ремонт вказаної ділянки дороги, у відповідності та у терміни передбачені ДСТУ 3587-97.
2) По результатам виконаних робіт та у терміни передбачені законодавством, повідомити мене у письмовій формі.




Додатки:
1) Копія листа № 29/Ц від 24 вересня 2012р., Хмельницького МВ УМВС України в Хмельницькій області.

Ніхто з "БРЕДу" не хотів мені відповідати :cry: , тому я написав на них скаргу до ДАІ:
Сообщение, не относящиеся к теме
Начальнику УДАI УМВС України
в Хмельницькій області
Адреса: пров. Коцюбинського, 35/2
м. Хмельницький, 29008

Церковного Андрія Володимировича


СКАРГА

Листом №29/Ц від 24 вересня 2012 р., Хмельницьким МВ УМВС України в Хмельницькій області, було повідомлено, що комунальним підприємством «БРЕД» остаточний ремонт покриття проїзної частини по вул. М. Рибалко в районі перехрестя з вул. Підгірною, буде виконано до кінця вересня поточного року.
02.10.2012р., комунальному підприємству «БРЕД», була направлена Заява із проханням виконати ремонт вказаної ділянки дороги у відповідності та у терміни передбачені ДСТУ 3587-97, та по результатам виконаних робіт і у терміни передбачені законодавством, повідомити мене у письмовій формі.
Станом на 27.10.2012р. покриття проїзної частини по вул. М. Рибалко в районі перехрестя з вул. Підгірною, не відремонтовано, а також не було отримано відповіді на Заяву від 02.10.2012р.
Враховуючи викладене, керуючись ст. 40 Конституції України, ст.1, 15, Закону України “Про звернення громадян” ст. 2, 5, 20, Закону України “Про інформацію”,


ПРОШУ:

1) Провести перевірку викладених у скарзі обставин;
2) Зобов’язати КП «БРЕД» виконати ремонт вказаної проїзної частини у найкоротші терміни.
3) По результатам проведеної перевірки та виконаних робіт повідомити мене у письмовій формі в терміни передбачені законодавством.


27.10.2012р.

Отримав відповідь:
Сообщение, не относящиеся к теме
Изображение

І маємо кінцевий результат:
Сообщение, не относящиеся к теме
Изображение

Изображение

Вже у наступному році займусь розміткою на цьому пішохідному 8-)


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 25 ноя 2012, 16:20 
Не в сети
Постоялец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 07 июл 2011, 20:52
Сообщений: 315
Авто: Чорне
Город: Хмельницький
Мав:
Сообщение, не относящиеся к теме
Изображение

Написав:
Сообщение, не относящиеся к теме
Начальнику УДАI УМВС України
в Хмельницькій області
Адреса: пров. Коцюбинського, 35/2
м. Хмельницький, 29008

Церковного Андрія Володимировича


ЗАЯВА

На проїзній частині по вул. Зарічанська в м.Хмельницький навпроти будівлі № 38 (магазин «Все до столу»), утворилася вибоїна яка перевищує гранично допустимі показники передбачені пп.. 3.1.1 та 3.1.2 ДСТУ 3587-97 «Безпека дорожнього руху. Автомобільні дороги, вулиці і залізничні переїзди. Вимоги до експлуатаційного стану», що призводить до ушкодження ходової частини транспортних засобів які прямують цією територією та може викликати виникнення дорожньо-транспортної пригоди.
Крім того на вищевказаній ділянці дороги потребує відновлення дорожня розмітка 1.14.1 яка не відповідає вимогам ДСТУ 3587.
Згідно п. 12 ст. 10 "Закону про міліцію" на органи внутрішніх справ покладений обов'язок контролю над утриманням в належному технічному стані і чистоті доріг, а у статті 3 закону "Про дорожній рух" забезпечення безпеки дорожнього руху покладене на Державну автомобільну інспекцію.
Відповідно до п.10 «Єдиних правил ремонту і утримання автомобільних доріг, вулиць, залізничних переїздів, правил користування ними та охорони», затверджених Постановою Кабінету Міністрів України від 30 березня 1994 р. N 198, контроль за дотриманням правил ремонту і утримання автомобільних доріг та вулиць здійснюється власниками дорожніх об'єктів або уповноваженими ними органами та Державтоінспекцією.

Враховуючи вищевикладене на підставі Закону України "Про звернення громадян" та з метою створення безпечних умов для учасників дорожнього руху,
ПРОШУ:

1. Встановити причину та осіб винних в невиконанні необхідних заходів щодо забезпечення належної організації дорожнього руху на вказаній ділянці.
2. Направити припис щодо ліквідації пошкоджень дорожнього покриття по вул. Зарічанська в м.Хмельницький навпроти будівлі № 38, до органу/установи, що відповідає за експлуатацію зазначеної ділянки дороги.
3. Виконати контрольну перевірку щодо зносу поздовжньої розмітки 1.14.1, а в разі невідповідності вимогам п.4.2.3 ДСТУ 3587-97 направити припис до органу/установи, що відповідає за експлуатацію зазначеної ділянки дороги щодо її відновлення.
4. Про результати розгляду заяви повідомити мене за вище вказаною адресою.

Додатки:

Фотографія пошкодженої ділянки дороги



01.10.2012р.

Отримав відповідь-перенаправлення-запрошення до них. Вже разів до 10-ти мені пропонував Хутняк зустрітись із Птащуком, але останній чомусь не запрошує :roll:
Сообщение, не относящиеся к теме
Изображение

Невдовзі прийшла відповідь на саму заяву:
Сообщение, не относящиеся к теме
Изображение

Яму залатали, але розмітку не відновили :cry:
Написав запит із проханням надати відповідь чи буде і коли буде зроблено розмітка:
Сообщение, не относящиеся к теме
Начальнику УДАI УМВС України
в Хмельницькій області
Адреса: пров. Коцюбинського, 35/2
м. Хмельницький, 29008

Церковного Андрія Володимировича


Інформаційний запит


Згідно листа № 32/Ц від 17 жовтня 2012р. Хмельницьким МВ УМВС України в Хмельницькій області, було повідомлено, що за результатами проведеної перевірки КП «БРЕД» Хмельницький міської ради, яке відповідає за експлуатаційне утримання вуличної мережі, працівниками ДАІ спрямовано вимогу, якою зобов’язано ліквідувати пошкодження покриття проїзної частини та відновити лінії дорожньої розмітки, в межах нерегульованого пішохідного переходу який знаходиться по вул. Зарічанська, 38, відповідно до ДСТУ 2587.

Повідомляю, що станом на 27.10.2012р. пошкодження дорожнього покриття в межах нерегульованого пішохідного переходу, по вул. Зарічанська, 38, ліквідоване, але без відновлення ліній дорожньої розмітки відповідно до ДСТУ 2587.

Відповідно до ст. 40 Конституції України, ст. 5, 20 Закону України "Про інформацію", ст. 5, 10 ,14, 19, 20 Закону України "Про доступ до публічної інформації",

ПРОШУ:

Надати письмову відповідь, у які терміни КП «БРЕД» буде відновлено лінії дорожньої розмітки в межах нерегульованого пішохідного переходу який знаходиться по вул. Зарічанська, 38, відповідно до ДСТУ 2587?



Додатки:

Копія листа № 32/Ц від 17 жовтня 2012р. Хмельницького МВ УМВС України в Хмельницькій області.



27.10.2012р.

Отримав відповідь:
Сообщение, не относящиеся к теме
Изображение

Тому викладаю результат по ямі, а розміткою займусь вже наступного року 8-)
Сообщение, не относящиеся к теме
Изображение
Изображение


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 25 ноя 2012, 16:55 
Не в сети
Постоялец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 07 июл 2011, 20:52
Сообщений: 315
Авто: Чорне
Город: Хмельницький
Це моя перша справа, з якої я почав займатись такою діяльністю, тривала вона рік (з кінця осені минулого року), і ось цього року я "добив" її до кінця, ну, на 99%)
Переписка буде до-о-вга, в принципі, нічого не варта, але для мене принципова :)

Мав щось на подобі лежачого у дворі друга, але воно фіг знати з чого було зліплено:
Сообщение, не относящиеся к теме
Изображение

Написав заяву до ДАІ:
Сообщение, не относящиеся к теме
З А Я В А

Звертаю Вашу увагу на той факт, що навпроти під’їзду №2 за адресою: вул. Зарічанська 38, було встановлено штучний асфальтовий пагорб за функціональною ознакою примусового зниження швидкості дорожньо-транспортної техніки (далі – “Асфальтові пагорби”). Фотознімки пагорбу додаються.
Зазначений асфальтовий пагорб не є пристроєм примусового зниження швидкості дорожньо-транспортної техніки, оскільки не відповідає вимогам ДСТУ 4123:2006, зокрема п. 3.1, 3.2, 3.3.1, 3.4.1, 3.4.2, 3.4.3, 5.2, 5.3.
Про наявність пагорбу з обох сторін не попереджає жоден знак – ані 1.11 “Пагорб”, ані знак обмеження максимальної швидкості 3.29. В темний час доби пагорб неможливо ідентифікувати на дистанції, що дозволить знизити швидкість до рівня безпечного для подолання пагорбу, без застосування екстреного гальмування.
Спираючись на вищевказане, асфальтовий пагорб створює перешкоду руху транспортних засобів, примушуючи водіїв до екстреного гальмування та маневрування, сприяє виникненню аварійних ситуацій, конфігурація та встановлення пагорбу суперечить законодавству України.
Керуючись засадами Інструкції з питань діяльності підрозділів державно-патрульної служби Державтоінспекції МВС, затвердженої наказом МВС України №111 від 27.03.2009, а саме п. 3.16, 3.2, 3.6, 5.2.1

ПРОШУ:
1. Вжити заходів щодо забезпечення безпеки дорожнього руху, а саме усунення перешкод руху транспортних засобів (негайний демонтаж асфальтового пагорбу або приведення його до повної відповідності вимогам ДСТУ 4123:2006).
2. Прошу поінформувати мене які саме заходи, ким і у який термін заплановано вжити з метою усунення порушень законодавства та забезпечення безпеки дорожнього руху.

Додатки:
1) Фото пагорба – 1 аркуш.


19.11.2011р.

Отримав відповідь у якій вказано хто відповідає за цю ділянку і шо ДАІ "не при ділах".
Сообщение, не относящиеся к теме
Изображение

Настали сприятливі погодні умови, і Андрій вирішив написати начальнику ЖЕКу:
Сообщение, не относящиеся к теме
Начальнику ЖЕК №6
вул. Перемоги, 11/1
м. Хмельницький, 29000


ЗАЯВА


Звертаю Вашу увагу на той факт, що навпроти під’їзду №2 по вул. Зарічанська 38, було встановлено штучний асфальтовий пагорб за функціональною ознакою примусового зниження швидкості дорожньо-транспортної техніки (далі – «Асфальтові пагорби»).
Зазначений асфальтовий пагорб не є пристроєм примусового зниження швидкості дорожньо-транспортної техніки, оскільки не відповідає вимогам ДСТУ 4123:2006, зокрема п. 3.1, 3.2, 3.3.1, 3.4.1, 3.4.2, 3.4.3, 5.2, 5.3.
Про наявність пагорбу з обох сторін не попереджає жоден знак – ані 1.11 «Пагорб», ані знак обмеження максимальної швидкості 3.29.
В темний час доби пагорб неможливо ідентифікувати на дистанції, що дозволить знизити швидкість до рівня безпечного для подолання пагорбу, без застосування екстреного гальмування.
Спираючись на вищевказане, асфальтовий пагорб створює перешкоду руху транспортних засобів, примушуючи водіїв до екстреного гальмування та маневрування, сприяє виникненню аварійних ситуацій, конфігурація та встановлення пагорбу суперечить законодавству України.
Згідно листа УМВС України в Хмельницькій області №5/Ц-965 від 06.12.2011 року, прибудинкова територія будинку №38 по вул..Зарічанська, утримується Хмельницькою ЖЕК №6, а також керуючись ст. 40 Конституції України, ст. ст. 2, 5, 10, 20, Закону України "Про інформацію", ст. ст. 3, 4, 5, 10, 14, 20 Закону України "Про доступ до публічної інформації",

ПРОШУ:


1. Вжити заходів щодо забезпечення безпеки дорожнього руху, а саме усунення перешкод руху транспортних засобів (негайний демонтаж асфальтового пагорбу або приведення його до повної відповідності вимогам ДСТУ 4123:2006).
2. Проінформувати мене які саме заходи і у який термін заплановано вжити з метою усунення порушень законодавства та забезпечення безпеки дорожнього руху.


Додатки:
1. Фотографія асфальтового пагорбу – 1 аркуш.
2. Копія листа УМВС України в Хмельницькій області №5/Ц-965 від 06.12.2011 року – 1 аркуш.


14.05.2012 р.

Не хотів він мені відписувати (про що потім трохи пожалкував :twisted: ).
Написав я до прокуратури:
Сообщение, не относящиеся к теме
ЗАЯВА
(про вчинення адміністративного правопорушення, передбаченого ст. 212-3 КУпАП)


14.05.2012р., до Начальника ЖЕК №6, була направлена заява від 14.05.2012р., щодо негайного демонтажу асфальтового пагорбу або приведення його до повної відповідності вимогам ДСТУ 4123:2006 (копія додається).
Станом на 16.06.2012р. на зазначену заяву відповіді в строки, установлені статтею 20 Закону України «Про звернення громадян», я не отримав, а також не було вжито ніяких заходів щодо усунення порушень чинного законодавства.
Відповідно до частини 1 статті 212-3 КУпАП неправомірна відмова в наданні інформації, несвоєчасне або неповне надання інформації, надання інформації що не відповідає дійсності, у випадках, коли така інформація підлягає наданню на запит громадянина чи юридичної особи відповідно до законів України «Про інформацію», «Про звернення громадян», «Про доступ до судових рішень», - тягне за собою накладення штрафу на посадових осіб від п’ятнадцяти до двадцяти п’яти неоподатковуваних мінімумів громадян.
Згідно з п.11 частини 1 ст. 255 Кодексу України про адміністративне правопорушення (КУпАП) у справах про правопорушення, передбачені статтею 212-3 КУпАП, протоколи про правопорушення мають право складати прокурор або уповноважена ним особа з числа працівників прокуратури.
На підставі вищевикладеного, та керуючись ст.ст. 212-3, 255 Кодексу України про адміністративне правопорушення, статтями 23, 24 Закону України «Про прокуратуру», -



ПРОШУ:

1. Скласти протокол (про адміністративне правопорушення) за ст. 212-3 КУпАП України, направити його до суду та надіслати мені копію вказаного протоколу про адміністративне правопорушення.
2. Винести припис про усунення порушень Законів України «Про інформацію», «Про звернення громадян» і зобов’язати Начальника ЖЕК №6, розглянути заяву від 14.05.2012р. по суті, та надати відповідь в найкоротший термін.
3. Письмово повідомити мене про результати, та вчинені прокуратурою міста Хмельницького дії, на виконання цієї заяви за вищевказаною адресою.



Додатки:
1. Копія інформаційного запиту від 14.05.2012р. (1 арк);
2. Копія квитанції УАППЗ «Укрпошта» від 14.05.2012р. (1 арк);




16.06.2012р.

Прокуратура відписала і виявляється, що мені відповідь надіслали, але чомусь вона мені не прийшла :geek:
Сообщение, не относящиеся к теме
Изображение

Щоб не займатись пустою перепискою, пішов сам у ЖЕК, де мене зустріли трохи "на ножах", але відповідь я ту взяв:
Сообщение, не относящиеся к теме
Изображение
Изображение
Изображение

Після цієї відповіді, я був трохи у шоці, там весь під'їзд того дому мене зненавидів, навіть підписи позбирали, що то вони самі поставили того лежачого. Питання: я в начальника ЖЕКу питався, хто поставити того лежачого там? - Ні! Я просив зробити все так, як треба. Не захотів? - Поможемо :lol:
Пишу до прокуратури із проханням порушити кримінальну справу за фактом службової недбалості:
Цитата:
Стаття 367. Службова недбалість

1. Службова недбалість, тобто невиконання або неналежне виконання службовою особою своїх службових обов'язків через несумлінне ставлення до них, що завдало істотної шкоди охоронюваним законом правам, свободам та інтересам окремих громадян, державним чи громадським інтересам або інтересам окремих юридичних осіб, -

карається штрафом від двохсот п'ятдесяти до п'ятисот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або виправними роботами на строк до двох років, або обмеженням волі на строк до трьох років, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.

Сообщение, не относящиеся к теме
Начальнику УДАI УМВС України
в Хмельницькій області
Адреса: пров. Коцюбинського, 35/2
м. Хмельницький, 29008

Церковного Андрія Володимировича


Інформаційний запит


Згідно листа № 32/Ц від 17 жовтня 2012р. Хмельницьким МВ УМВС України в Хмельницькій області, було повідомлено, що за результатами проведеної перевірки КП «БРЕД» Хмельницький міської ради, яке відповідає за експлуатаційне утримання вуличної мережі, працівниками ДАІ спрямовано вимогу, якою зобов’язано ліквідувати пошкодження покриття проїзної частини та відновити лінії дорожньої розмітки, в межах нерегульованого пішохідного переходу який знаходиться по вул. Зарічанська, 38, відповідно до ДСТУ 2587.

Повідомляю, що станом на 27.10.2012р. пошкодження дорожнього покриття в межах нерегульованого пішохідного переходу, по вул. Зарічанська, 38, ліквідоване, але без відновлення ліній дорожньої розмітки відповідно до ДСТУ 2587.

Відповідно до ст. 40 Конституції України, ст. 5, 20 Закону України "Про інформацію", ст. 5, 10 ,14, 19, 20 Закону України "Про доступ до публічної інформації",

ПРОШУ:

Надати письмову відповідь, у які терміни КП «БРЕД» буде відновлено лінії дорожньої розмітки в межах нерегульованого пішохідного переходу який знаходиться по вул. Зарічанська, 38, відповідно до ДСТУ 2587?



Додатки:

Копія листа № 32/Ц від 17 жовтня 2012р. Хмельницького МВ УМВС України в Хмельницькій області.



27.10.2012р.

Відповіді поки не отримував, але не захотів Нач.ЖЕКу таких розкладів, і як-не-як демонтував того лежачого:
Як видно із фото, з лівої сторони свіженькі камінці - це бабулі понакладали, а справа ніхто навіть не розбивав того лежачого (підозрюю, що тоді там стояла машина і тому вони не розбили його повністю, але мене це не турбує, має бути так, як треба)
Сообщение, не относящиеся к теме
Изображение

Міська прокуратура не хотіла мені відписувати вчасно (і так у 9 випадках з 10), тому вирішив допомогти їй написавши на неї скаргу до Обласної:
Сообщение, не относящиеся к теме
СКАРГА


06.08.2012р. мною, Церковний Андрієм Володимировичем, в порядку ст. 95 КПК України, було направлено до прокуратури м. Хмельницького заяву про ознаки злочину, вчиненого начальником Хмельницької житлово-експлуатаційної контори № 6 Головко В.А., передбаченого ч.1 ст. 367 Кримінального кодексу України.

Згідно відмітки повідомлення про вручення поштового відправлення (копія додається), цю заяву було прийнято у прокуратурі м. Хмельницького 07.08.2012р.

Згідно ст. 97 КПК України, на перевірку заяви і прийняття рішення прокуратурі відведено не більше 10 днів.

Станом на 30.09.2012р. письмової відповіді на зазначену заяву, в строки передбачені чинним законодавством України, я не отримав.

На підставі вищевикладеного, керуючись ст. 40 Конституції України, ст. ст. 235, 236 КПК України,
ПРОШУ:

1. Зобов’язати прокуратуру м. Хмельницького надати письмову відповідь в найкоротший термін по суті, на мою заяву від 06.08.2012р.
2. Письмово повідомити мене про результати, та вчинені прокуратурою Хмельницької області дії на виконання цієї заяви, за вищевказаною адресою.

Додаток:
1. Копія заяви до прокуратури м. Хмельницького від 06.08.2012р. – (9 арк.)
2. Копія повідомлення про вручення поштового відправлення (1 арк.)



01.10.2012р.

Відповідь - типу перенаправили мою скаргу в міську, щоб та розібралась, чому це вона мені не відписує:
Сообщение, не относящиеся к теме
Изображение

Я вже б рухався далі, але мені потрібна відповідь міської, щоб я знав, що вони там мені наговорять, і ось я її отримав:
Сообщение, не относящиеся к теме
Изображение
Изображение

Там вказано, що лежачий демонтований, але як?! :shock: Там ж є його залишки (фото було вище).
Думаю, не буду я грузити начальника ЖЕКу знову, і так напевне дав великого хабара, щоб не чіпала його прокуратура. І написав запит:
Сообщение, не относящиеся к теме
Інформаційний запит



Листом №91-329-12 від 29.08.2012р. Прокуратурою м.Хмельницький було повідомлено, що асфальтовий пагорб в районі під’їзду №2 по вул. Зарічанська, 38, демонтований (копія відповіді додається).

Проте, станом на 27.10.2012р. даний асфальтовий пагорб досі демонтований не у повному обсязі (фото додається).

Керуючись ст. 40 Конституції України, ст. ст. 2, 5, 10, 20, Закону України "Про інформацію", ст. 3, 4, 5, 10, 14, 20, Закону України "Про доступ до публічної інформації",

ПРОШУ:

1) Провести повний демонтаж вищезазначеного пагорбу у найкоротші терміни;

2) Проінформувати мене які саме заходи і у який термін заплановано вжити з метою усунення порушень законодавства та забезпечення безпеки дорожнього руху.


Додатки:

1) Копія лист №91-329-12 від 29.08.2012р. Прокуратури м.Хмельницького;
2) Фото зазначеного пагорбу.

І шо ви думаєте? Та *ука не відписала мені, я зі злості знову заяву в прокуратуру на гниду:
Сообщение, не относящиеся к теме
Прокурору м. Хмельницький
вул. Пилипчука, 28
м. Хмельницький, 29000

Церковного Андрія Володимировича


ЗАЯВА


Листом №91-329-12 від 29.08.2012р. Прокуратурою м.Хмельницький було повідомлено, що асфальтовий пагорб в районі під’їзду №2 по вул. Зарічанська, 38, демонтований (копія відповіді додається).

Інформую, що станом на 12.11.2012р. асфальтовий пагорб в районі під’їзду №2 по вул. Зарічанська, 38, не демонтовано.

Враховуючи викладене, керуючись ст. 40 Конституції України, ст.1, 4 Закону України “Про звернення громадян”,

Прошу:
1) Притягнути до відповідальності Начальника ЖЕК№6, за невиконання законних вимог у сфері забезпечення безпеки дорожнього руху;
2) Письмово повідомити мене про результати, та вчинені прокуратурою міста Хмельницького дії, на виконання цієї заяви за вищевказаною адресою.

Додатки:
1) Лист №91-329-12 від 29.08.2012р. Прокуратури м.Хмельницький;
2) Фото зазначеного пагорбу станом на 12.11.2012р.




12.11.2012р.

Забіжу наперед, скажу, що відповіді на цей лист я поки станом на 25.11.2012р.(сьогодні), не отримав, але отримав відповідь Нач.ЖЕКу на свій запит:
Сообщение, не относящиеся к теме
Изображение

Дійсно. лежачого пару днів там не було, його демонтували повністю, але ті бабулі бачу ніколи не здадуться, і лежачий, як і у фільмах жахів, під кінець справи, знову починає "відновлюватись" :lol:
Сообщение, не относящиеся к теме
Изображение

Изображение

Не буду вже чіпати Нач.ЖЕКу, поки не відновиться лежачий повністю, ну і відразу виклав цю справу, бо прокуратура вже нічого цікавого не відпише, буде щось типу: "Вашу заяву розглянуто, проведеною перевіркою встановлено, що лежачий демонтований, тому підстав для прокурорського реагування не вбачається."

Знаю, це того не варте, але то справа принципу!
Насилу добив цю справу.. 8-)


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 25 ноя 2012, 19:42 
Не в сети
Постоялец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 15 окт 2010, 20:16
Сообщений: 857
Авто: Продано.
Город: Кипр
Андрюха жму руку ;)


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 25 июн 2013, 19:32 
Не в сети
Постоялец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 07 июл 2011, 20:52
Сообщений: 315
Авто: Чорне
Город: Хмельницький
Насилу дійшли руки та є трохи часу оформити на форумі ще одну невеличку справу.

Був знак 3.34 на Юності занадто високо:
Сообщение, не относящиеся к теме
Изображение

Направив запит:
Сообщение, не относящиеся к теме
ЗАПИТ НА ІНФОРМАЦІЮ

На перехресті вул. Кам’янецька та Примакова у м. Хмельницький встановлено знак 3.34 “Зупинку заборонено” з порушенням вимог п.10.2.9 ДСТУ 4100-2002.
Згідно ст. 9 Закону України «Про дорожній рух» обладнання доріг, вулиць та залізничних переїздів технічними засобами регулювання дорожнього руху та їх утримання покладено на власників автомобільних доріг, вулиць та залізничних переїздів.
Відповідно до ст. 24 Закону України «Про дорожній рух» власники доріг, вулиць несуть відповідальність за створення безпечних умов руху на дорогах та вулицях, що знаходяться у їх віданні.
Згідно ст. 3, 52-1 Закону України «Про дорожній рух» забезпечення безпеки дорожнього руху покладено на відповідний підрозділ Міністерства внутрішніх справ України.
Відповідно до п.1 Положення про Державну автомобільну інспекцію МВС України, затвердженого Постановою КМУ №341 від 14.04.1997р Державтоінспекція є головним органом, на який покладається забезпечення безпеки дорожнього руху України.

Враховуючи викладене, керуючись ст. 40 Конституції України, ст. ст. 2, 5, 10, 20, Закону України "Про інформацію", ст. ст. 3, 4, 5, 10, 14, 20 Закону України "Про доступ до публічної інформації",

ПРОШУ:
надати письмову відповідь,

1. Чи притягнуто власника дороги до відповідальності згідно чинного законодавства України за порушення п.10.2.9 ДСТУ 4100-2002 та ст.38 Закону України “Про дорожній рух” на перехресті вул. Кам’янецька та Примакова у м. Хмельницький?
2. Чи притягнуто до відповідальності згідно чинного законодавства України посадових осіб Державтоінспекції МВС України за неналежний контроль за забезпеченням безпеки дорожнього руху на перехресті вул. Кам’янецька та Примакова у м. Хмельницький?

Прийшла відповідь і маємо результат:
Сообщение, не относящиеся к теме
Изображение

Изображение


Якщо подивитись на фото уважно, то видно, що тепер знаку мішає Рекламоносій (Розетка рекламується), так ось його я зараз також "знімаю", але про це коли доведу справу до кінця і буде все на руках.

І щоб люди орієнтувались хоч приблизно: рекламоносії не можна розміщати на тротуарах, і вони мають бути не ближче 10 м. від краю проїзної частини. Таким чином можна познімати 90% реклами у місті яка на тротуарах, але то вже не моя справа, мені головне зробити, щоб той знак було добре видно, тобто - зняти ту рекламу штопану 8-)


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 25 июн 2013, 19:33 
Не в сети
Постоялец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 07 июл 2011, 20:52
Сообщений: 315
Авто: Чорне
Город: Хмельницький
Був у нас кілька років дощоприймач на перехресті Зарічанська - Рибалко, який завжди мене нервував, але на той час я не знав, як ці нерви можна було б заспокоїти. 8-)

Дійшли руки і час в мене до того дощоприймача.

Був такий дощоприймач та написаний такий запит:
Сообщение, не относящиеся к теме
ЗАПИТ НА ІНФОРМАЦІЮ

По вул. М.Рибалка в районі перехрестя із вул. Зарічанська у м. Хмельницький, а саме на крайній правій смузі для руху, яка призначена для повороту на вул. Зарічанська встановлено дощоприймач із порушенням вимог п.3.1.8 ДСТУ 3587-97.
Згідно ст. 9 Закону України «Про дорожній рух» обладнання доріг, вулиць та залізничних переїздів технічними засобами регулювання дорожнього руху та їх утримання покладено на власників автомобільних доріг, вулиць та залізничних переїздів.
Відповідно до ст. 24 Закону України «Про дорожній рух» власники доріг, вулиць несуть відповідальність за створення безпечних умов руху на дорогах та вулицях, що знаходяться у їх віданні.
Згідно ст. 3, 52-1 Закону України «Про дорожній рух» забезпечення безпеки дорожнього руху покладено на відповідний підрозділ Міністерства внутрішніх справ України.
Відповідно до п.1 Положення про Державну автомобільну інспекцію МВС України, затвердженого Постановою КМУ №341 від 14.04.1997р Державтоінспекція є головним органом, на який покладається забезпечення безпеки дорожнього руху України.

Враховуючи викладене, керуючись ст. 40 Конституції України, ст. ст. 2, 5, 10, 20, Закону України "Про інформацію", ст. ст. 3, 4, 5, 10, 14, 20 Закону України "Про доступ до публічної інформації",

ПРОШУ:
надати письмову відповідь,
1. Чи притягнуто власника дороги до відповідальності згідно чинного законодавства України за порушення п.3.1.8 ДСТУ 3587-97 та ст.38 Закону України “Про дорожній рух” на перехресті вул. М.Рибалка та Зарічанська у м. Хмельницький?
2. Чи притягнуто до відповідальності згідно чинного законодавства України посадових осіб Державтоінспекції МВС України за неналежний контроль за забезпеченням безпеки дорожнього руху на перехресті вул. М.Рибалка та Зарічанська у м. Хмельницький?


Изображение

Изображение

Изображение


На задньому фоні тих фото видно, що певні служби начебто ремонтують перехрестя, і на це ж послались при написанні мені відповіді на запит:
Сообщение, не относящиеся к теме
Изображение

Ах безперешкодні здійснюється проїзд? Ну я не довго думаючи попросив товариша сходити зі мною, і сфоткати дощоприймача з лінійкою, а так як це "жива" вулиця, то ми поперелись щось о 7 ранку фоткати того дощоприймача - і луп заяву на Нач.обл. УМВС:
Сообщение, не относящиеся к теме
ЗАЯВА

12 березня 2013р. мною, Церковним А.В., до УДАІ УМВСУ в Хмельницькій області був направлений інформаційний запит, із проханням надати інформацію чи було притягнуто до відповідальності відповідних посадових осіб за порушення п.3.1.8 ДСТУ 3587-97, а також за неналежний контроль за забезпеченням безпеки дорожнього руху на перехресті вул. М.Рибалка та Зарічанська у м. Хмельницький.

Листом № 7/Ц від 26 березня 2013р. Хмельницького МВ УМВС, за підписом Начальника Хмельницького МВ УМВС Птащуком В.К., повідомляється, що покриття проїзної частини біля дощоприймача відремонтоване, рух транспортних засобів здійснюється безперешкодно.

Відповідь Начальника Хмельницького МВ УМВС Птащука В.К. є недостовірною за наведених нижче підстав:

Згідно ДСТУ 3587-97, відхилення поверхневої мітки решітки дощоприймача відносно рівня покриття проїзної частини не повинно перевищувати 2 см.

Станом на 29 березня 2013р. відхилення складає більш, як 6,5 см.


Враховуючи вищевикладене, керуючись ст. 40 Конституції України та Законом України «Про звернення громадян»,

ПРОШУ:

1) Усунути начальника МВ УМВС України в Хмельницькій області Птащука В.К. із займаної посади за надання недостовірної інформації та бездіяльність у сфері забезпечення безпеки дорожнього руху.

2) Про результати розгляду вказаної скарги повідомити письмово.

Додатки:
1) Копія інформаційного запиту до УДАІ УМВСУ в Хмельницькій області – 2 аркуша;
2) Копія листа № 7/Ц від 26 березня 2013р. Хмельницького МВ УМВС, за підписом Начальника Хмельницького МВ УМВС Птащука В.К. – 1 аркуш;
3) Фото зазначеного порушення станом на 29 березня 2013р. – 2 аркуша.

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

На яку отримав відповідь (читаємо лише з 2-го абзацу, бо відповіли мені по 2-м справам в одному листі, хоча той хто катається хоч деколи чи знає де знаходиться Вул. Перемоги - також можете почитати, цікаво, і до речі, почали далі вже роботи 8-) , також за*рахав вже їх всіх разом :lol: ):
Сообщение, не относящиеся к теме
Изображение
Изображение


Авжеж не відразу, я потім ще писав запити, бо ніхто нічого не робив, але в кінці-кінців свого я добився:

Сообщение, не относящиеся к теме
Изображение


Знали б водії кому дякувати :) . Бо реально всі його об'їжджали, в т.ч. і я, а це кілька днів після того як зробили його по феншую, то всі приторможували, бо думали шо там знову колеса впадають, а потім дивувались, аж приємно було. 8-)

ПС: на жаль, часу маю вже не так багато, тому справ веду мало, але якщо веду, то до кінця і за мілкі вже не берусь 8-)


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 25 июн 2013, 20:34 
Не в сети
Постоялец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 15 окт 2010, 20:16
Сообщений: 857
Авто: Продано.
Город: Кипр
Андрюха молодец. ;)


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
Показать сообщения за:  Сортировать по:  
Начать новую тему Ответить на тему  [ Сообщений: 29 ]  На страницу Пред.  1, 2

Часовой пояс: UTC + 2 часа


Кто сейчас на форуме

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 3


Вы не можете начинать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете редактировать свои сообщения
Вы не можете удалять свои сообщения
Вы не можете добавлять вложения

Найти:
Перейти: