Текущее время: 18 апр 2024, 10:12

Часовой пояс: UTC + 2 часа




Начать новую тему Ответить на тему  [ Сообщений: 56 ]  На страницу Пред.  1, 2, 3, 4  След.
Автор Сообщение
 Заголовок сообщения: Re: інформаційні запити
СообщениеДобавлено: 05 июл 2011, 11:45 
Не в сети
Постоялец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 15 окт 2010, 20:16
Сообщений: 857
Авто: Продано.
Город: Кипр
viewtopic.php?f=28&t=5157 хорошая тема


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
 Заголовок сообщения: Re: інформаційні запити
СообщениеДобавлено: 11 июл 2011, 02:24 
Не в сети
Борец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 30 сен 2010, 21:50
Сообщений: 1947
Откуда: хмельницкий
Авто: m2140
да пожалуйста,вот вам реквизиты http://www.khmelnytsky.com/index.php?op ... Itemid=239
у меня появилась новая тема,пахнет судом.как проясниться,выложусь

_________________
Такова жизнь – либо Селя вы, либо Селя вас...


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
 Заголовок сообщения: Re: інформаційні запити
СообщениеДобавлено: 19 апр 2012, 14:35 
Не в сети
Постоялец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 07 июл 2011, 20:52
Сообщений: 315
Авто: Чорне
Город: Хмельницький
Не знав куди написати свою історію, і не хотів створювати нову тему, то знайшов цю і напишу тут.

Захотілось мені отримати офіційну відповідь від Управління Охорони Здоров'я (далі - УОЗ), нашого міста, на питання, які я висвітлив у наступному інформаційному запиті:
Сообщение, не относящиеся к теме
Начальнику управління охорони здоров'я
Хмельницької обласної державної адміністрації.
м. Хмельницький, вул. Шевченка 46
29000

Мої дані


ІНФОРМАЦІЙНИЙ ЗАПИТ


Згідно ст. 49 Конституції України кожен має право на охорону здоров'я, медичну допомогу та медичне страхування. Охорона здоров'я забезпечується державним фінансуванням відповідних соціально-економічних, медико-санітарних і оздоровчо-профілактичних програм.
Держава створює умови для ефективного і доступного для всіх громадян медичного обслуговування. У державних і комунальних закладах охорони здоров'я медична допомога надається безоплатно; існуюча мережа таких закладів не може бути скорочена.
Держава сприяє розвиткові лікувальних закладів усіх форм власності.
Згідно ст. 64 Конституції України конституційні права і свободи людини і громадянина не можуть бути обмежені, крім випадків, передбачених Конституцією
України.
Відповідно до ст. 40 Конституції України, ст. 5, 20 Закону України "Про інформацію",
ст. 5, 10, 14, 19, 20 Закону України "Про доступ до публічної інформації", прошу на адресу заявника надати вичерпну відповідь на такі питання:

1. Прошу надати повний перелік медичних закладів міста Хмельницький до яких уповноважена особа Державтоінспекції МВС має право доставляти водіїв транспортних засобів з метою забезпечення достовірності стану алкогольного, наркотичного чи іншого сп'яніння або перебування під впливом лікарських препаратів?
2. Чи визначено наказом по Управлінню охорони здоров'я (якщо так, то яким саме) пункти закладів в місті Хмельницький і області в яких будь-який громадянин має право за власною ініціативою, пройти (платний або безкоштовний) огляд у нарколога з метою виявлення особистого стану алкогольного, наркотичного чи іншого сп'яніння або перебування під впливом лікарських препаратів.
Прошу надати повний перелік таких закладів.
3. Чи визначено перелік необхідного обладнання та препаратів для таких пунктів, якщо так, то яким документом та яких саме ?
Прошу надати повний перелік маючого обладнання.
4. Яка документація повинна вестися у такому пункті обстеження? Як фіксуються результати обстеження?
5. Чи передбачена можливість для громадян України бути обстеженими незалежно від пори доби у всіх цих закладах?
6. Які документи, що підтверджують право медичного спеціаліста на проведення обстеження, на відповідність (повірку, сертифікацію) обладнання можуть бути надані громадянину за його вимогою ?
7. Чи встановлено тарифи за проведення обстеження? Якщо так, то чиїм наказом затверджено і на підставі яких саме розрахунків?
Прошу навести існуючі тарифи для обстеження.


18.02.2012р.

Із дозволених 5-ти робочих днів, пройшов місяць, але відповіді так і не було.
Подумав, можливо розглядають у розрізі ЗУ "Про звернення громадян", тоді вже місяць календарний треба почекати.
Але і місяць пройшов і півтора, 27.03.2012р. вирішив написати скаргу до прокуратури.
Сообщение, не относящиеся к теме
До прокуратури м. Хмельницького
м. Хмельницький, вул. Пилипчука, 28
29000

Мої дані


ЗАЯВА

(про вчинення адміністративного правопорушення, передбаченого ст. 212-3 КУпАП)

18.02.2012р., до начальника управління охорони здоров'я Хмельницької обласної державної адміністрації, був направлений інформаційний запит, щодо надання письмової інформації (копія додається).

Станом на 27.03.2012р. на зазначений запит відповіді в строки, установлені статтею 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації», я не отримав.

Відповідно до частини 1 статті 212-3 КУпАП неправомірна відмова в наданні інформації, несвоєчасне або неповне надання інформації, надання інформації що не відповідає дійсності, у випадках, коли така інформація підлягає наданню на запит громадянина чи юридичної особи відповідно до законів України «Про інформацію», «Про звернення громадян», «Про доступ до судових рішень», - тягне за собою накладення штрафу на посадових осіб від п’ятнадцяти до двадцяти п’яти неоподатковуваних мінімумів громадян.
Згідно з п.11 частини 1 ст. 255 Кодексу України про адміністративне правопорушення (КУпАП) у справах про правопорушення, передбачені статтею 212-3 КУпАП, протоколи про правопорушення мають право складати прокурор або уповноважена ним особа з числа працівників прокуратури.
На підставі вищевикладеного, та керуючись ст.ст. 212-3, 255 Кодексу України про адміністративне правопорушення, статтями 23, 24 Закону України «Про прокуратуру», -

ПРОШУ:

1. Скласти протокол (про адміністративне правопорушення) за ст. 212-3 КУпАП України, направити його до суду та надіслати мені копію вказаного протоколу про адміністративне правопорушення.
2. Винести припис про усунення порушень Законів України «Про інформацію», «Про доступ до публічної інформації» і зобов’язати управління охорони здоров'я Хмельницької обласної державної адміністрації, розглянути інформаційний запит від 18.02.2012р. по суті, та надати відповідь в найкоротший термін.
3. Письмово повідомити мене про результати, та вчинені прокуратурою міста Хмельницького дії, на виконання цієї заяви за вищевказаною адресою.

Додатки:
1.Копія інформаційного запиту від 18.02.2012р. (1 арк)
2.Копія квитанції від 18.02.2012р. (1 арк)


27.03.2012р.

Изображение

Потім перенаправили на область:
Сообщение, не относящиеся к теме
Изображение

І буквально через кілька днів додому прийшов дільничний із наступним викликом:
Сообщение, не относящиеся к теме
Изображение

Мені порадили налаштуватись стояти на своєму, оскільки ситуації можуть бути різні.
Пішов я до прокуратури, відсидів там хвилин 40, відбирали у мене пояснення по справі, а все було наступним чином:
Сообщение, не относящиеся к теме
Прийшов я в ту прокуратуру, почекав чергу і зайшов у кабінет до заступника начальника відділу прокуратури (далі. прокурор), він сказав, що має до мене кілька питань.
Першим питанням було: яка ціль написання мого запиту до УОЗ? - Він подумав, що я вже суджусь з ДАІ, і в такому разі він допоможе направити всі документи до суду. Але я сказав, що це "для себе", а у поясненнях розписав це більше "по-юридичному".
Наступним питанням було: Чи задовольняє мене відповідь, а саме зміст, чи висвітлені всі питання, які я ставив у запиті? - Я сказав, що ні, оскільки ставив 6 питань, з них на 1 неповна відповідь, а на 5 взагалі відповідей немає.
Потім питався, чи буду я підтверджувати свої слова у суді (це, як виявилось потім, було перевіркою). Я відповів: Авжеж!
Далі цей прокурор показав документи, з канцелярії УОЗ міста, що мені відправили листа вчасно типу, після чого я дістаю цей конверт, де є штамп з відповідною датою, і він сказав: "Ага, навіть так, тоді я візьму копію". І зробив копію конверту.
Це все було у друкованій формі, потім я дав свої дані, він друканув пояснення і я під кожною відповіддю підписався.
Далі я пояснив, що я питався про заклади міста, куди можна прийти на перевірку стану сп'яніння, а мені відписались з посиланнями на Інструкцію 400/666, що є в свою чергу незаконним, оскільки у запиті не було жодного питання по "процесу проведення перевірки на стан сп'яніння". Це також було висвітлено у поясненнях, тільки більш грамотно.
Потім, я запитався, як просувається справа, які перспективи і т.д.
Виявилось, він вже сам зрозумів як діяти і як бути, сам почав документи оформляти і на меті не було "срєзатись". Тобто він сам навіть подумав, що відписали мені вчасно (судячи з довідок канцелярії УОЗ), і тому хотів "допомогти" мені нагнути їх за надання інфи не в повному обсязі, за що йому плюс.
В кінці кінців сказав, що вже почав оформляти протокол, потім щось почав морозитись, що вони вже не виписують постанов чи що, і це не підпадає під 212-3 КУпАП, оскільки там має бути мотив, чи щось ще, я це якось не запам'ятав, прослухав, тому там буде постанова і пов'язані ці документи будуть з корупцією, КПК, як я зрозумів, бо там не начальник УОЗ буде відповідати, а сам нарколог, який давав відповідь на запит мені.
І коли я вже виходив з кабінету, запитався, коли мені до суду, щоб орієнтуватись на ці дні, то він сказав, що сам все відправить (тут я зрозумів, що питання про суд, було принципове раніше), і запитав мене: Чи треба тобі точно ту копію протоколу, чому тобі не вистачить висновку прокуратури і т.д. Тут я не знав, що казати, тому сказав, що якщо я маю право отримати копію, я почав цю справу і її я доведу, тому це для себе потрібно. Авжеж не дуже грамотно відповів, але вже як є.
І це все так він підводив, що він заставить відповісти УОЗ мені так, як треба, на всі питання, а копії протоколу, щоб мені не давати вже.
Але на відповіді я настояв до кінця, а на рахунок протоколу трохи не впевнено.
Але він сказав, що на тижні він направить все до суду, а потім дасть відповідь.

Ось така штука була сьогодні.
Усім дякую за поради, нічого, як виявилось страшного немає (принаймні у ролі заявника, а не відповідача), ну і + доля везіння також є, могли б і грузити. Я прийшов, а там не з ціллю відмазатись, а навпаки пригрузити той УОЗ, чим був здивований.

У чомусь затупив, щось забув написати, але суть зрозуміла думаю.

І ось пройшло ще трохи часу і вчора (18.04.2012р.) отримав повну відповідь від УОЗ міста на всі поставлені питання у моєму запиті:
Сообщение, не относящиеся к теме
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение

Це все було авжеж не на стільки важливо, але принципово для мене.
Залишилось дочекатись відповіді з прокуратури, чим все закінчилось.


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
 Заголовок сообщения: Re: інформаційні запити
СообщениеДобавлено: 19 апр 2012, 15:00 
Не в сети
Борец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 30 сен 2010, 21:50
Сообщений: 1947
Откуда: хмельницкий
Авто: m2140
нуууууу,МОЛОДЧАГА!!!!!!!!!!!!!!!!

_________________
Такова жизнь – либо Селя вы, либо Селя вас...


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
 Заголовок сообщения: Re: інформаційні запити
СообщениеДобавлено: 19 апр 2012, 15:50 
Не в сети
Постоялец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 15 окт 2010, 20:16
Сообщений: 857
Авто: Продано.
Город: Кипр
Молодец, так держать.


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
 Заголовок сообщения: Re: інформаційні запити
СообщениеДобавлено: 19 апр 2012, 21:03 
Не в сети
Постоялец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 16 янв 2011, 08:14
Сообщений: 101
Откуда: Хмельницький
Авто: ВАЗ-2101
Нет слов, одни эмоции. МОЛОДЕЦ!!!

_________________
http://tv-mir.com/


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
 Заголовок сообщения: Re: інформаційні запити
СообщениеДобавлено: 19 апр 2012, 22:21 
Не в сети
Постоялец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 07 июл 2011, 20:52
Сообщений: 315
Авто: Чорне
Город: Хмельницький
Ще, що забув по темі додати:

27.03 я написав до прокуратури, а 31.03 я отримав відповідь з УОЗ, яка мала наступний вигляд:
Сообщение, не относящиеся к теме
Изображение

Тобто запрошуваної інформації мені не надали, + з 7-ми питань які я ставив відповіли на 50% на одне питання, а інші проігнорували.
І ось виходить прийшла мені ця відповідь, дивлюсь я на конверт, а там штамп 29.03, а у конверті лист датований 26.02. Тобто хитро хотіли зробити. І цю всю інформацію я давав як показання у прокуратурі також, то і це долучили до справи.
А так, то дякую і сам aktivist(y) Ta LAVe за те, що допомагали рухатись у цій справі!


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
 Заголовок сообщения: Re: інформаційні запити
СообщениеДобавлено: 20 апр 2012, 11:35 
Не в сети
Постоялец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 30 сен 2010, 07:12
Сообщений: 191
Откуда: Хмельницкий
Авто: VAZ
Город: Хмельницкий
Seroga писал(а):
Нет слов, одни эмоции. МОЛОДЕЦ!!!

Мда чего ещё ток согласится с Серёгой. МОЛОДЦА.


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
 Заголовок сообщения: Re: інформаційні запити
СообщениеДобавлено: 26 апр 2012, 21:20 
Не в сети
Постоялец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 07 июл 2011, 20:52
Сообщений: 315
Авто: Чорне
Город: Хмельницький
Копії протоколу так і не дочекався, але це і не на стільки важлива справа, щоб добиватись його)
Вкотре видно, яка у нас країна.

Ось відповідь, яка сьогодні прийшла:
Изображение


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
 Заголовок сообщения: Re: інформаційні запити
СообщениеДобавлено: 27 апр 2012, 08:26 
Не в сети
Постоялец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 28 дек 2010, 15:33
Сообщений: 498
Откуда: Хмельницкий
Авто: прикольне
Вот теперь и вырисовывается человек который сможет грамотно, а самое главное до конца, писать документы и
чётко проходить инстанции за инстанциями, конечно с помощью друзёв и соратников. Молодец!!!

_________________
Будущее в твоих руках!


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
 Заголовок сообщения: Re: інформаційні запити
СообщениеДобавлено: 29 апр 2012, 20:07 
Не в сети
Постоялец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 10 апр 2010, 19:14
Сообщений: 887
Откуда: Хмельницкий
молодец однозначно.Без коментариев. :ugeek:

_________________
Волк собаку не боится , но не любит когда она лает
Укр0титель ДАИШНИКОВ


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
 Заголовок сообщения: Re: інформаційні запити
СообщениеДобавлено: 18 авг 2012, 08:41 
Не в сети
Постоялец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 28 янв 2011, 19:23
Сообщений: 286
Авто: Даймлер
Город: youtube/mvduacom
---------------------------------------
Начальнику територіального управління
Головавтотрансінспекції у
Хмельницькій області Томчишен О.І.
Від.....
прож м. Хмельницький
вул.....
тел. 067 .....
Інформаційний запит
----------------------------------------
Прокурору м.Хмельницького
Старшому раднику юстиції
Мартинюку О.Г
Від....
прож. м. Хмельницький
вул......
тел. 067 ......
ЗАЯВА
----------------------------------------
Прокурору Хмельницької області
Голуб Ю.В.
Від....
прож. м. Хмельницький
вул. .....
тел. 067 .....
СКАРГА
---------------------------------------
Начальнику ХМВ УМВС України у Хмельницькій області
полковнику міліції Птащуку В.К. м.Хмельницький 29000
вул. Пушкіна 15
Від....
Прож. м. Хмельницький
Вул....
тел. 067.....
ЗАЯВА
---------------------------------------

_________________
«☺»


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
 Заголовок сообщения: Re: інформаційні запити
СообщениеДобавлено: 13 сен 2012, 19:46 
Не в сети
Постоялец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 07 июл 2011, 20:52
Сообщений: 315
Авто: Чорне
Город: Хмельницький
Так хлопці, писав я кілька запитів до наших і кілька такого ж змісту до Київських.
Мої питання стосувались ПДР п.12.10, тому поки ділюсь відповідями наших, Київські поки не відписали.
Писав 3 запити одночасно, і дуже ставив акцент на 3-й запит, про Пости.. і хитро відписали, подивимось, що Київські відпишуть.
Просто бачив не раз відео, де на постах летіли по 130 і кричали на інспекторів, що треба лише "трикутнички" (попереджувальні), але на справді я мав іншу думку, і моя думка напрочуд зійшлась з нашими даівцями, оскільки дійсно згідно визначень кожної з груп знаків, все підходить.
Досить тексту, ось відповіді:

Сообщение, не относящиеся к теме
Цитата:
Згідно п.12.10 Правил дорожнього руху (далі ПДР), додаткові обмеження дозволеної швидкості руху можуть вводитися тимчасово і постійно. При цьому разом із знаками обмеження швидкості руху 3.29 та/або 3.31 обов’язково додатково встановлюються відповідні дорожні знаки, які попереджають про характер небезпеки та/або наближення до відповідного об’єкта.

Відповідно до ст. 40 Конституції України, ст. 5, 20 Закону України “Про інформацію”, ст. 5,10,14,19,20 Закону України “Про доступ до публічної інформації”, прошу не пізніше п’яти робочих днів письмово, на адресу заявника надати вичерпну відповідь на таке питання:

1) Які групи знаків відповідно до ПДР, попереджають про характер небезпеки та/або наближення до відповідного об’єкта?

Изображение


Сообщение, не относящиеся к теме
Цитата:
Згідно п.12.10 Правил дорожнього руху (далі ПДР), додаткові обмеження дозволеної швидкості руху можуть вводитися тимчасово і постійно. При цьому разом із знаками обмеження швидкості руху 3.29 та/або 3.31 обов’язково додатково встановлюються відповідні дорожні знаки, які попереджають про характер небезпеки та/або наближення до відповідного об’єкта.

Згідно п. 12.10-2 ПДР, обмеження дозволеної швидкості руху вводяться постійно виключно:
а) на небезпечних ділянках доріг та вулиць (небезпечні повороти, ділянки з обмеженою видимістю, місця звуження дороги тощо);
б) у місцях розміщення наземних нерегульованих пішохідних переходів;
в) у місцях розташування стаціонарних постів Державтоінспекції;
г) на ділянках доріг (вулиць), прилеглих до території дошкільних та загальноосвітніх навчальних закладів, дитячих оздоровчих таборів.

Відповідно до ст. 40 Конституції України, ст. 5, 20 Закону України “Про інформацію”, ст. 5,10,14,19,20 Закону України “Про доступ до публічної інформації”, прошу не пізніше п’яти робочих днів письмово, на адресу заявника надати вичерпну відповідь на таке питання:

1) Разом з якими групами знаків відповідно до ПДР, знаки 3.29 та/або 3.31, мають встановлюватись постійно у місцях та ділянках доріг передбачених п.12.10-2?

Изображение


Сообщение, не относящиеся к теме
Цитата:
Згідно п.12.10 Правил дорожнього руху (далі ПДР), додаткові обмеження дозволеної швидкості руху можуть вводитися тимчасово і постійно. При цьому разом із знаками обмеження швидкості руху 3.29 та/або 3.31 обов’язково додатково встановлюються відповідні дорожні знаки, які попереджають про характер небезпеки та/або наближення до відповідного об’єкта.

Згідно п. 12.10-2 "в" ПДР, обмеження дозволеної швидкості руху вводяться постійно у місцях розташування стаціонарних постів Державтоінспекції.

Згідно Схеми розміщення системи фото-, відеонагляду та організації дорожнього руху біля стаціонарного поста дорожньо-патрульної служби Державної автомобільної інспекції Міністерства внутрішніх справ України, затвердженої Наказом МВС України 04.05.2011 № 177 (у редакції наказу МВС України від 27.03.2012 № 246), перед постами ДАІ встановлюються 2 знаки 3.29 "Обмеження максимальної швидкості", із значенням 70 та 50 км./год.

На підставі п.2 Примітки Схеми розміщення системи фото-, відеонагляду та організації дорожнього руху біля стаціонарного поста дорожньо-патрульної служби Державної автомобільної інспекції Міністерства внутрішніх справ України, якщо обмеження максимальної швидкості, що його вводять на під’їзді до стаціонарного посту ДПС ДАІ, більш ніж на 20 км/год змінює її значення проти дозволеної швидкості руху на попередній ділянці, використовується ступінчасте обмеження швидкості з кроком не більше ніж 20 км/год послідовним встановленням дорожніх знаків 3.29, розміщених один від одного на відстані від 100 до 150 м.

А отже, перед постами ДАІ, зазвичай встановлено 3(три) знаки 3.29, із значеннями 90-70-50 км./год.

Відповідно до ст. 40 Конституції України, ст. 5, 20 Закону України “Про інформацію”, ст. 5,10,14,19,20 Закону України “Про доступ до публічної інформації”, прошу не пізніше п’яти робочих днів письмово, на адресу заявника надати вичерпну відповідь на таке питання:

1) Чи має бути обов'язково додатково встановлено разом із кожним знаком 3.29, які розміщені перед постами ДАІ, знаки, які попереджають про характер небезпеки та/або наближення до відповідного об’єкта, як того вимагає п.12.10 ПДР?

Изображение


Чекаємо Київських відповідей.


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
 Заголовок сообщения: Re: інформаційні запити
СообщениеДобавлено: 25 сен 2012, 18:30 
Не в сети
Постоялец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 07 июл 2011, 20:52
Сообщений: 315
Авто: Чорне
Город: Хмельницький
Коли наступна поїздка на будь-який Пост ДАІ? :lol:

viewtopic.php?p=364261#p364261


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
 Заголовок сообщения: Re: інформаційні запити
СообщениеДобавлено: 25 сен 2012, 21:36 
Не в сети
Борец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 30 сен 2010, 21:50
Сообщений: 1947
Откуда: хмельницкий
Авто: m2140
AnDruWa,да когда угодно :D я им и без 12.10 мозги изнасилую :mrgreen: ,лишь бы тормознули :lol:

_________________
Такова жизнь – либо Селя вы, либо Селя вас...


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
Показать сообщения за:  Сортировать по:  
Начать новую тему Ответить на тему  [ Сообщений: 56 ]  На страницу Пред.  1, 2, 3, 4  След.

Часовой пояс: UTC + 2 часа


Кто сейчас на форуме

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 3


Вы не можете начинать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете редактировать свои сообщения
Вы не можете удалять свои сообщения
Вы не можете добавлять вложения

Найти:
Перейти:  
cron