Текущее время: 28 мар 2024, 21:38

Часовой пояс: UTC + 2 часа




Начать новую тему Ответить на тему  [ Сообщений: 79 ]  На страницу Пред.  1, 2, 3, 4, 5, 6  След.
Автор Сообщение
СообщениеДобавлено: 14 дек 2011, 10:47 
Не в сети
Борец

Зарегистрирован: 25 янв 2011, 09:47
Сообщений: 2791
Откуда: УКРАЇНА
№ 265/1498
ВДАI УМВС України в Iвано-Франкiвськiй області

вул. Юностi, 23, м. Iвано-Франкiвськ, 76000, Україна

тел. (03422) 3-05-73

Копія:
Управління ДАІ МВС України

вул. Лук’янiвська, 62, м. Київ-71, 04171, Україна

тел. (044) 272-4659

вебсайт: http://www.sai.gov.ua

електронна пошта: [email protected]

Громадянина України:
Бовкуна Олега Анатолійовича

вул. АДРЕСА

тел/факс 570-414


ЗАПИТ НА ІНФОРМАЦІЮ

Згідно вимог пункту 2.22. Інструкції “з оформлення працівниками Державтоінспекції МВС матеріалів про адміністративні порушення у сфері забезпечення безпеки дорожнього руху”, затвердженої наказом МВС України № 77 від 26 лютого 2009 року, зареєстрованого в Міністерстві юстиції 24 квітня 2009 року за № 374/16390, в разі скасування постанови в справі про адміністративне правопорушення, внаслідок її неправомірного винесення, за даним фактом на керівництво ДАІ покладено в обов’язок провести службову перевірку посадових осіб (інспекторів), постанови яких скасовано. А стосовно винної посадової особи, відповідно до положень Закону України “Про Дисциплінарний статут органів внутрішніх справ України”, вживаються заходи дисциплінарного впливу, відомості про які додаються до матеріалів перевірки.

На підставі викладеного, та керуючись вимогами Закону України “Про доступ до публічної інформації”, вимагаю у строк не пізніше п’яти робочих днів, з дня отримання цього запиту, направити на адресу: а/с 504, м..Чернівці, 58001, Україна, інформацію про кількість службових перевірок, проведених за період з 1 травня 2011 року по 31 жовтня 2011 року, відносно посадових осіб (інспекторів) ДПС УДАІ УМВС України в Івано-Франківській області, постанови в справах про адміністративні правопорушення яких скасовані, та які вжиті відносно них заходи дисциплінарного впливу.

Запитувану інформацію, також, необхідно направити на адресу: вул..Лук’янiвська, 62, м..Київ, 04171, та на електронну пошту: [email protected]



О.А. Бовкун 01.11.2011 року

_________________
дайте нам бути такими якими ми є,
дайте нам спокій від ваших щоденних атак...
Славко Вакарчук.


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 14 дек 2011, 11:46 
Не в сети
Мент

Зарегистрирован: 04 июн 2011, 20:01
Сообщений: 1903
Авто: ВАЗ 2106
Итак Вы спрашиваете о ВСЕХ отменённых постановлениях, а гаи ответило Вам только о своих отменах т.е. сказало только часть правды, но не соврало!!! Второй вопрос. Располагает ли ГАИ информацией об отмененных СУДОМ их постановлений?


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 14 дек 2011, 11:53 
Не в сети
Новобранец

Зарегистрирован: 14 дек 2011, 09:36
Сообщений: 37
Откуда: Чернівці
Авто: Ford Tourneo Custom
Город: Чернівці
Да, располагало: Жидачівський районний суд Львівської області письмово спростував твердження представників Відповідачів: http://bovkun.com.ua/ua/files/398/dai_1891j.bmp


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 14 дек 2011, 11:56 
Не в сети
Мент

Зарегистрирован: 04 июн 2011, 20:01
Сообщений: 1903
Авто: ВАЗ 2106
Честно сказать 50\50, возможно Вы и выиграете, а толку от этого? Просто сказать, что ГАИ брехуны?


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 14 дек 2011, 13:36 
Не в сети
Новобранец

Зарегистрирован: 14 дек 2011, 09:36
Сообщений: 37
Откуда: Чернівці
Авто: Ford Tourneo Custom
Город: Чернівці
Напевно Ви неознайомлені з текстом позовної заяви: https://docs.google.com/document/pub?id ... w6W4DOFoh4
Навожу мої позовні вимоги:
1) дії заступника начальника Управління ВДАI УМВС України в Iвано-Франкiвськiй області Зінченка Валерія Михайловича щодо надання Бовкуну Олегу Анатолійовичу недостовірної інформації на запит на інформацію № 265/1498 від 1 листопада 2011 року, визнати протиправними;
2) зобов’язати Управління ВДАI УМВС України в Iвано-Франкiвськiй області провести службову перевірку за фактами скасування судами України постанов у справах про адміністративні правопорушення: від 16 грудня 2010 року АТ № 130410 яка скасована постановою суду у справі № 2-а-2460; від 7 лютого 2011 року АТ № 248172 яка скасована постановою суду у справі №.2-а-2211; і т.д ....., винесених інспекторами Управління ВДАI УМВС України в Iвано-Франкiвськiй області, а стосовно винних посадових осіб, відповідно до положень Закону України “Про Дисциплінарний статут органів внутрішніх справ України”, вжити заходи дисциплінарного впливу, відомості про які додати до матеріалів перевірки;
3) зобов’язати Управління ВДАI УМВС України в Iвано-Франкiвськiй області задовольнити вимоги Бовкуна Олега Анатолійовича, викладені ним в запиті на інформацію № 265/1498 від 1 листопада 2011 року;
4) з метою вжиття заходів щодо усунення причин та умов, що сприяли порушенню закону, винести окрему ухвалу про наявність складу дисциплінарного проступку службовими особами Управління ВДАI УМВС України в Iвано-Франкiвськiй області, які вчинили бездіяльність щодо не проведення службових перевірок по фактам скасування судами України постанов у справах про адміністративні правопорушення, винесених інспекторами Управління ВДАI УМВС України в Iвано-Франкiвськiй області та зобов’язати Управління ВДАI УМВС України в Iвано-Франкiвськiй області протягом місяця повідомити суд про вжиті заходи;
5) встановити Управлінню ВДАI УМВС України в Iвано-Франкiвськiй строк для подачі звіту про виконання судового рішення у цій справі...

Як бачите про брехню я мовчав, вони самі, під час слухання справи, почали брехати...


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 14 дек 2011, 14:07 
Не в сети
Постоялец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 10 апр 2011, 17:53
Сообщений: 646
Авто: Kia Cerato K3
Город: Черновцы
Александр Бовкун писал(а):
Всім доброго дня!

Ну, нарешті, і у нас з'явився професійний юрист!
Думаю, буде нагода познайомитись ближче....


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 14 дек 2011, 14:35 
Не в сети
Мент

Зарегистрирован: 04 июн 2011, 20:01
Сообщений: 1903
Авто: ВАЗ 2106
Нет я не спорю, шансы выиграть есть и не малые, но проведение служебной проверки еще не означает вынесения наказания т.к.
2.22. У разі скасування постанови в справі про
адміністративне правопорушення внаслідок її неправомірного
винесення
за даним фактом проводиться службова перевірка. Стосовно
винної посадової особи відповідно до положень Закону України "Про
Дисциплінарний статут органів внутрішніх справ України"
( 3460-15 ) вживаються заходи дисциплінарного впливу, відомості
про які додаються до матеріалів перевірки.

п.2 и 4 искового заявления поддерживаю полностью, остальные так для форсу больше, но они не помешают.

Согласен, что это беспрецедентный иск. Хочу еще спросить. Какие лично Ваши права как гражданина Украины нарушены тем, что не было проведено служебных расследований? Я почему спрашиваю, гражданин ведь может обратится в суд если нарушены его права?


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 14 дек 2011, 14:42 
Не в сети
Новобранец

Зарегистрирован: 14 дек 2011, 09:36
Сообщений: 37
Откуда: Чернівці
Авто: Ford Tourneo Custom
Город: Чернівці
Казмирчук писал(а):
Я почему спрашиваю, гражданин ведь может обратится в суд если нарушены его права?
Вас обманули, обращайтесь в суд на основании ч. 2 ст. 2 КАС Украины: "...2. До адміністративних судів можуть бути оскаржені будь-які рішення, дії чи бездіяльність суб'єктів владних повноважень, крім випадків, коли щодо таких рішень, дій чи бездіяльності Конституцією чи законами України встановлено інший порядок судового провадження..."


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 14 дек 2011, 14:58 
Не в сети
Мент

Зарегистрирован: 04 июн 2011, 20:01
Сообщений: 1903
Авто: ВАЗ 2106
А как же это:
Стаття 2. Завдання адміністративного судочинства

1. Завданням адміністративного судочинства є захист прав,
свобод та інтересів
фізичних осіб,

Вот я и спрашиваю какие лично Ваши права, свободы и интересы были нарушены, что вы пытаетесь отстоять их в суде?
Поймите я ничего не имею против вашего иска я просто задаю Вам вопросы, которые вам могут задать в судебном заседании?
Тут есть тема с видео когда ДК подавал в суд на Кабинет министров, так в этом судебном заседании задавали такой вопрос, Шапошников на него ответил, не помню дословно, но ответил правильно, что были нарушены именно его права как водителя. Вам надо придумать достойный ответ именно на данный основополагающий вопрос!


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 14 дек 2011, 15:16 
Не в сети
Новобранец

Зарегистрирован: 14 дек 2011, 09:36
Сообщений: 37
Откуда: Чернівці
Авто: Ford Tourneo Custom
Город: Чернівці
Казмирчук писал(а):
Вам надо придумать достойный ответ именно на данный основополагающий вопрос!

Да какой он основополагающий?


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 14 дек 2011, 15:21 
Не в сети
Борец

Зарегистрирован: 25 янв 2011, 09:47
Сообщений: 2791
Откуда: УКРАЇНА
Vitaliy_D писал(а):
Ну, нарешті, і у нас з'явився професійний юрист!

:o
Род занятий: адвокат

клас,уважуха!!! :D

_________________
дайте нам бути такими якими ми є,
дайте нам спокій від ваших щоденних атак...
Славко Вакарчук.


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 14 дек 2011, 15:37 
Не в сети
Борец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 17 авг 2011, 18:08
Сообщений: 3900
Авто: .
Город: Киев
Цитата:
Вот я и спрашиваю какие лично Ваши права, свободы и интересы были нарушены, что вы пытаетесь отстоять их в суде?
Поймите я ничего не имею против вашего иска я просто задаю Вам вопросы, которые вам могут задать в судебном заседании?
Тут есть тема с видео когда ДК подавал в суд на Кабинет министров, так в этом судебном заседании задавали такой вопрос, Шапошников на него ответил, не помню дословно, но ответил правильно, что были нарушены именно его права как водителя. Вам надо придумать достойный ответ именно на данный основополагающий вопрос!

99% на основі цього суд відмовить у задволенні позову.
Ч.2 ст.2 КАСУ є логічним продовженням ч.1 ст.2 КАС і звідси виходить, що рішення чи бездіяльність, які тебе не стосуються оскаржувати немає сенсу.

_________________
Как говорит наш дорогой шеф, если человек идиот, то это надолго.

При обращении в суд нужно понимать, что судебная система не способна обеспечить объективное рассмотрение дела и что, как минимум, на уровне апелляции материалы дела даже не будут открыты.


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 14 дек 2011, 15:38 
Не в сети
Мент

Зарегистрирован: 04 июн 2011, 20:01
Сообщений: 1903
Авто: ВАЗ 2106
Александр Бовкун писал(а):
Казмирчук писал(а):
Вам надо придумать достойный ответ именно на данный основополагающий вопрос!

Да какой он основополагающий?

viewtopic.php?f=21&t=12455&hilit=%D0%9A%D0%B0%D0%B1%D0%B8%D0%BD%D0%B5%D1%82+%D0%BC%D0%B8%D0%BD%D0%B8%D1%81%D1%82%D1%80%D0%BE%D0%B2

На втором ролике с 4.30 послушайте? Если можно прокомментируйте на каком основании судья задавал вопрос какой был задан.


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 14 дек 2011, 15:39 
Не в сети
Мент

Зарегистрирован: 04 июн 2011, 20:01
Сообщений: 1903
Авто: ВАЗ 2106
aphalin писал(а):
Цитата:
Вот я и спрашиваю какие лично Ваши права, свободы и интересы были нарушены, что вы пытаетесь отстоять их в суде?
Поймите я ничего не имею против вашего иска я просто задаю Вам вопросы, которые вам могут задать в судебном заседании?
Тут есть тема с видео когда ДК подавал в суд на Кабинет министров, так в этом судебном заседании задавали такой вопрос, Шапошников на него ответил, не помню дословно, но ответил правильно, что были нарушены именно его права как водителя. Вам надо придумать достойный ответ именно на данный основополагающий вопрос!

99% на основі цього суд відмовить у задволенні позову.
Ч.2 ст.2 КАСУ є логічним продовженням ч.1 ст.2 КАС і звідси виходить, що рішення чи бездіяльність, які тебе не стосуються оскаржувати немає сенсу.

Ну вот, я не одинок в своём мнении.


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 14 дек 2011, 16:38 
Не в сети
Новобранец

Зарегистрирован: 14 дек 2011, 09:36
Сообщений: 37
Откуда: Чернівці
Авто: Ford Tourneo Custom
Город: Чернівці
Казмирчук писал(а):
Если можно прокомментируйте на каком основании судья задавал вопрос какой был задан.

Судьи всегда очень много вопросов задают, их право. Вопрос, зачем на все вопросы отвечать, а тем более комментировать чужие вопросы?
Например, решение Киреева по Ю.Тимошенко...


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
Показать сообщения за:  Сортировать по:  
Начать новую тему Ответить на тему  [ Сообщений: 79 ]  На страницу Пред.  1, 2, 3, 4, 5, 6  След.

Часовой пояс: UTC + 2 часа


Кто сейчас на форуме

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 21


Вы не можете начинать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете редактировать свои сообщения
Вы не можете удалять свои сообщения
Вы не можете добавлять вложения

Найти:
Перейти: