Текущее время: 29 мар 2024, 13:23

Часовой пояс: UTC + 2 часа




Начать новую тему Ответить на тему  [ Сообщений: 30 ]  На страницу 1, 2  След.
Автор Сообщение
СообщениеДобавлено: 11 дек 2011, 13:12 
Не в сети
Борец

Зарегистрирован: 25 янв 2011, 09:47
Сообщений: 2791
Откуда: УКРАЇНА
Якщо коротко,справа починалась так:

ще більш ніж рік тому ДВС почала провадження по постановах ДАІ,в тому числі і тих які я навіть виграв в суді,припаяла мені подвійні штрафи,але неувідомила мене про це,крім того я не проживав вже по тій колишній адресі,оскільки продав будинок

тепер у вересні цього року ДВС виносить постанову про розшук і затримку мого ТЗ,нібито за ті штрафи,я звичайно подав позов до суду,попередньо надіславши запит до ДВС щоб надали всі постанови по яких відкрито провадження

позов подав до адмінсуду Київської обл. 17.10.11р.:

До Окружного адміністративного суду
Київської області
01133, Київ, бул. Л.Українки, 26
(10-й поверх)
Тел.: (044) 286-56-87

Позивач:
.............
................

Відповідач:
Відділ державної виконавчої служби міськрайонного
управління юстиції Чернігівської області
м. Ніжин, пл. Заньковецької, 4
16600.

АДМІНІСТРАТИВНА ПОЗОВНА ЗАЯВА

(про визнання протиправними дій Відділу державної виконавої служби Ніжинського міськрайонного управління юстиції Чернігівської області, визнання незаконними та скасування постанов про відкриття виконавчого провадження:
.............................
...........................

коротко суть справи:

Цей позов підлягає розгляду у судах на підставі п.6 ст.25 та п.2 ст.82 Закону України «Про виконавче провадження»:

Тобто за всіма виконавчими провадженнями завершився строк вчинення виконавчих дій і вони мають бути закриті згідно ст. 49 ЗУ „Про виконавче провадження”.
Проте Відділ ДВС м.Ніжина продовжує вчиняти протиправні дії щодо мене.
Хочу зауважити, що весь цей час, що минув з моменту відкриття виконавчого провадження, я жодним чином не ухилявся від вчинення виконавчих дій. Заборгованість зі сплати штрафів виникла виключно з вини Відділу ДВС м.Ніжина, оскільки я жодного разу не був повідомлений про відкриття щодо мене виконавчих проваджень по справах ВП № .........., ВП № ........, ВП № ........, ВП № .....
Відповідно до ч. 5 ст. 25 ЗУ „Про виконавче провадження”, копії постанови про відкриття виконавчого провадження надсилаються не пізніше наступного робочого дня стягувачу та боржникові.
Відповідно до ч. 1 ст. 31 ЗУ „Про виконавче провадження”, копії постанов державного виконавця та інші документи виконавчого провадження, надсилаються адресатам із супроводними листами простою кореспонденцією, крім постанов про відкриття виконавчого провадження, що надсилаються рекомендованим листом з повідомленням про вручення.
Хочу зауважити, що постанови про відкриття щодо мене виконавчих проваджень по справах ВП № ............., ВП № ............, ВП № ......... ВП № ........... я не отримував ані рекомендованими листами, ані звичайними листами, не були вони мені вручені і особисто. Всі ці документи я отримав лише 10.10.2011 р. у відповідь на свій інформаційний запит

Хочу також зазначити, що остання за часом постанова про відкриття виконавчого провадження ВП № .........., винесена 04.01.2011 р., тобто 6 місяців на вчинення виконавчого провадження давно минули і справа мала б бути закрита.
Усі інші виконавчі провадження були відкриті ще раніше.

Крім того постанова про відкриття виконавого провадження ВП № від ........2010 р. винесена на підставі виконавчого документа - постанови ВДАІ м.Ніжина Чернігівської обл. про адміністративне правопорушення СВ № ..........від ........2010 р.
Проте, дійсна постанова ВДАІ була оскаржена мною 10.06.2010р. до міськрайонного суду м.Ніжина Чернігівської обл. ... липня 2010р. Ніжинський міськрайонний суд Чернігівської області визнав її протиправною та скасував.
Відділення ДАІ м.Ніжина Чернігівської обл. безпідставно направило зазначену постанову до Відділу ДВС м.Ніжина для примусового стягнення, тож Відділ ДВС м.Ніжина безпідставно відкрив щодо мене виконавче провадження по стягненню подвійної суми штрафу.

після цього,недовго думаючи, суддя адмінсуду Київської обл. Брагіна послала мене нах..

Изображение

Изображение

Изображение

після цього я подав апеляційну скаргу 02.11.11р.:

Київський апеляційний адміністративний суд
01010, м. Київ, вул. Московська 8, корп. 30

через Окружний адміністративний суд Київської області
01133, Київ, бул. Л.Українки, 26

Позивач:
................

Відповідач: Відділ державної виконавчої служби
міськрайонного управління юстиції Чернігівської області
16600.м. Ніжин,
пл.Заньковецької, 4
Тел. (04631) 2-23-30

Справа № .......................

АПЕЛЯЦІЙНА СКАРГА
на ухвалу Київського окружного адміністративного суду
про залишення позовної заяви без розгляду від 24 жовтня 2011 року

переважно посилався на те що строків я ніяк не провтикав:


17 жовтня 2011 року, після отримання відповіді на інформаційний запит від Відділу ДВС м.Ніжина я, керуючись ч.2 ст.82 Закону України «Про виконавче провадження», подав до Окружного адміністративного суду Київської області адміністративний позов.
Таким чином, позовна заява була подана мною з дотриманням десятиденного строку, встановленого ч.6 ст.25 Закону України «Про виконавче провадження» та ч.2 ст. 181 Кодексу адміністративного судочинства України.

Відповідно до ч. 2 ст.99 Кодексу адміністративного судочинства України (далі – „КАС України”), для звернення до адміністративного суду за захистом прав, свобод та інтересів особи встановлюється шестимісячний строк, який, якщо не встановлено інше, обчислюється з дня, коли особа дізналася або повинна була дізнатися про порушення своїх прав, свобод чи інтересів.
Враховуючи, що про порушення своїх прав я дізнався лише 10 жовтня 2011 року, коли отримав відповідь на інформаційний запит від Відділу ДВС м.Ніжина, адміністративний позов було подано з дотриманням строку, встановленого ч. 2 ст. 99 КАС України.

Крім того Київським окружним адміністративним судом не було прийнято до уваги прохання щодо поновлення строку оскарження, що є порушенням ч.1 ст. 102 КАС України, оскільки встановлений строк мною було пропущено з поважних причин, а саме – непроживання за адресою, на яку повинні були надсилатися вищезазначені постанови, через що я не знав та не міг знати про їх існування.

чекаючи на ухвалу апеляційної інстанції був впевнений що все буде норм,але не тут то було,вчора отрима маляву з окружного адмінсуду,спочатку подумав що то ухвала з апеляшки,а коли переглянув був шокований :shock: маразмом тієї ж Брагіної:

Изображение

Изображение

наскільки я зрозумів після того як я надіслав апеляційну скаргу,суддя Брагіна зрозуміла що вляпалась в халепу вказавши не на ту статтю, ще в першій ухвалі про залишення справи без руху,а тепер напевно переглянувши мою апеляцію вирішила виправити помилку і по биріку створила новий суд і навіть написала що мене увідомлено належним чином,(хоча мене ніхто ні про що не увідомлював),а так як я тіпа не явився прийняля рішення виправить статтю і на цьому поставить крапку,але ж апеляційна скарга була складена раніш,тепер не знаю що робить далі,бо виходить що вже треба писати нову апеляцію на останню ухвалу,чи може й не треба :roll:

просто дурдом якийсь :evil:
ну,і шо робить далі,чекать з моря погоди,чи писать апеляцію на підставі останньої ухвали :( :?

_________________
дайте нам бути такими якими ми є,
дайте нам спокій від ваших щоденних атак...
Славко Вакарчук.


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 11 дек 2011, 13:38 
Не в сети
Борец

Зарегистрирован: 06 окт 2010, 17:45
Сообщений: 8757
может, нужно написать запит в киевский апелляционный админ суд на предмет наличия/отсутствия апелляционной жалобы?

так и указать:
в связи с новой ухвалой судьи возникает сомнение, что суд первой инстанции переслал скаргу в киевский апелляционный админ суд
враховуючи викладене, керуючись...

прошу повідомити час та місце розгляду скарги


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 11 дек 2011, 13:41 
Не в сети
Борец

Зарегистрирован: 25 янв 2011, 09:47
Сообщений: 2791
Откуда: УКРАЇНА
LAVe писал(а):
может, нужно написать запит в киевский апелляционный админ суд на предмет наличия/отсутствия апелляционной жалобы?

та я сам про це подумав,але ж чи не прогавлю час з новою апеляцією,поки мені нададуть відповідь на запит,от в чому питання :?

_________________
дайте нам бути такими якими ми є,
дайте нам спокій від ваших щоденних атак...
Славко Вакарчук.


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 11 дек 2011, 13:44 
Не в сети
Борец

Зарегистрирован: 06 окт 2010, 17:45
Сообщений: 8757
aktivist писал(а):
та я сам про це подумав,але ж чи не прогавлю час з новою апеляцією,поки мені нададуть відповідь на запит,от в чому питання :?
пмсу эта ухвала сама по себе ничего не меняет, потому ее нет смыслы обжаловать.

хотя лучше таки у юристов поспросить :?


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 11 дек 2011, 13:54 
Не в сети
Борец

Зарегистрирован: 25 янв 2011, 09:47
Сообщений: 2791
Откуда: УКРАЇНА
LAVe писал(а):
пмсу эта ухвала сама по себе ничего не меняет, потому ее нет смыслы обжаловать.

та може й таке,але якась незрозуміла ситуація,вперше з таким маразмом зіштовхнувся,ні на форумі ні на сайті ніколи не зустрічав чогось подібного :?
LAVe писал(а):
хотя лучше таки у юристов поспросить :?

ти прав,зараз у сенсея запитаю, спробую зачепить його в іншій темі :roll:

_________________
дайте нам бути такими якими ми є,
дайте нам спокій від ваших щоденних атак...
Славко Вакарчук.


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 11 дек 2011, 13:58 
Не в сети
Борец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 17 авг 2011, 18:08
Сообщений: 3900
Авто: .
Город: Киев
Нічого страшного тут нема. Апеляцію хай розглядають в апеляційному суді. По другій ухвалі я бачу вона виправила т. зв. "очевидну описку". Згідно КАС на цю ухвалу теж можна подати апеляцію, що виправлення неправомірне, але це другорядна справа. Зараз треба проштовхувать справу, яка в апеляційному суді, щоб зобов*язали суд першої інстанції відкрити провадження по справі і бажано в іншому складі суду (Брагіній заявляй відвід, бо це не суддя, а просто **здєц).

_________________
Как говорит наш дорогой шеф, если человек идиот, то это надолго.

При обращении в суд нужно понимать, что судебная система не способна обеспечить объективное рассмотрение дела и что, как минимум, на уровне апелляции материалы дела даже не будут открыты.


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 11 дек 2011, 14:06 
Не в сети
Борец

Зарегистрирован: 25 янв 2011, 09:47
Сообщений: 2791
Откуда: УКРАЇНА
aphalin писал(а):
Нічого страшного тут нема. Апеляцію хай розглядають в апеляційному суді.

та це зрозуміло,але мені поки що не прислав ніякої ухвали з апляшки,а після цієї другої ухвали,я взагалі не впевнений що її пришлють :?
Цитата:
По другій ухвалі я бачу вона виправила т. зв. "очевидну описку". Згідно КАС на цю ухвалу теж можна подати апеляцію, що виправлення неправомірне, але це другорядна справа.

я думаю що якщо по апеляції відкриють провадження,то треба просто долучити той маразм Брагіної до справи та і все,а на самій апеляції зараз зациклюватись не варто
Цитата:
Зараз треба проштовхувать справу, яка в апеляційному суді, щоб зобов*язали суд першої інстанції відкрити провадження по справі

звичайно,це зараз саме більше моє бажання,щоб відкрили провадження по апеляції
Цитата:
і бажано в іншому складі суду (Брагіній заявляй відвід, бо це не суддя, а просто **здєц).

однозначно,але на якому етапі треба подавати клопотання про відвід?

_________________
дайте нам бути такими якими ми є,
дайте нам спокій від ваших щоденних атак...
Славко Вакарчук.


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 11 дек 2011, 14:23 
Не в сети
Борец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 17 авг 2011, 18:08
Сообщений: 3900
Авто: .
Город: Киев
Цитата:
та це зрозуміло,але мені поки що не прислав ніякої ухвали з апляшки,а після цієї другої ухвали,я взагалі не впевнений що її пришлють :?

Ухвалу мають прислати в будь-якому випадку (інша справа, що це місяць часу)

Цитата:
я думаю що якщо по апеляції відкриють провадження,то треба просто долучити той маразм Брагіної до справи та і все,а на самій апеляції зараз зациклюватись не варто

Долучити другу ухвалу не можна, бо апеляційний суд розглядає справу тільки в межах першої ухвали. Виграш апеляції єдиний спосіб як відкрити провадження у виграшній на 100% справі.

Цитата:
однозначно,але на якому етапі треба подавати клопотання про відвід?

Апеляційний суд сам може постановити розглядати справу в іншому складі суду (це бажано особисто взяти участь у засіданні і просити про інший склад суду), а заяву на відвід можна подавати до початку судового розгляду по суті справи (не факт, що задовольнить та ще така "№;%:як Брагіна).

_________________
Как говорит наш дорогой шеф, если человек идиот, то это надолго.

При обращении в суд нужно понимать, что судебная система не способна обеспечить объективное рассмотрение дела и что, как минимум, на уровне апелляции материалы дела даже не будут открыты.


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 11 дек 2011, 14:45 
Не в сети
Борец

Зарегистрирован: 25 янв 2011, 09:47
Сообщений: 2791
Откуда: УКРАЇНА
aphalin писал(а):
Ухвалу мають прислати в будь-якому випадку (інша справа, що це місяць часу)
Долучити другу ухвалу не можна, бо апеляційний суд розглядає справу тільки в межах першої ухвали. Виграш апеляції єдиний спосіб як відкрити провадження у виграшній на 100% справі.

тоді буду сподіватись що ухвалу все ж пришлють
Цитата:
Апеляційний суд сам може постановити розглядати справу в іншому складі суду

хер вони що самі постановлять :x
Цитата:
(це бажано особисто взяти участь у засіданні і просити про інший склад суду),

однозначно, сам прийду на засідання і буду просити про відвід Брагіної
Цитата:
а заяву на відвід можна подавати до початку судового розгляду по суті справи (не факт, що задовольнить та ще така "№;%:як Брагіна).

після того що вона вчинили,я вже не сумніваюсь в її упередженості і в подальшому :evil:

_________________
дайте нам бути такими якими ми є,
дайте нам спокій від ваших щоденних атак...
Славко Вакарчук.


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 11 дек 2011, 17:34 
Не в сети
Борец

Зарегистрирован: 25 янв 2011, 09:47
Сообщений: 2791
Откуда: УКРАЇНА
Цитата:
...а тепер напевно переглянувши мою апеляцію вирішила виправити помилку і по биріку створила новий суд і навіть написала що мене увідомлено належним чином,(хоча мене ніхто ні про що не увідомлював)...

оце подумав,може на неї заяву до прокуратури накатать за такі речі,хто що думає з цього приводу :?

_________________
дайте нам бути такими якими ми є,
дайте нам спокій від ваших щоденних атак...
Славко Вакарчук.


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 11 дек 2011, 17:34 
Не в сети
Борец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 17 фев 2009, 23:13
Сообщений: 16684
Откуда: Киев. Штаб квартира "ДК"
Авто: Audi A6 2.8 quattro
Город: Киев
документов не видно


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 11 дек 2011, 17:38 
Не в сети
Борец

Зарегистрирован: 25 янв 2011, 09:47
Сообщений: 2791
Откуда: УКРАЇНА
road писал(а):
документов не видно

так я ж в першому пості все виклав,якщо погана якість перезакачаю через щось інше,дай ссилку

закачував через www.piccy.info.

_________________
дайте нам бути такими якими ми є,
дайте нам спокій від ваших щоденних атак...
Славко Вакарчук.


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 11 дек 2011, 17:39 
Не в сети
Борец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 17 фев 2009, 23:13
Сообщений: 16684
Откуда: Киев. Штаб квартира "ДК"
Авто: Audi A6 2.8 quattro
Город: Киев
у меня не показывает .piccy.info. наверное...


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 11 дек 2011, 17:40 
Не в сети
Борец

Зарегистрирован: 25 янв 2011, 09:47
Сообщений: 2791
Откуда: УКРАЇНА
road писал(а):
у меня не показывает .piccy.info. наверное...

дай ссику на мило,зараз все скину

_________________
дайте нам бути такими якими ми є,
дайте нам спокій від ваших щоденних атак...
Славко Вакарчук.


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 11 дек 2011, 17:43 
Не в сети
Борец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 17 фев 2009, 23:13
Сообщений: 16684
Откуда: Киев. Штаб квартира "ДК"
Авто: Audi A6 2.8 quattro
Город: Киев
[email protected]


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
Показать сообщения за:  Сортировать по:  
Начать новую тему Ответить на тему  [ Сообщений: 30 ]  На страницу 1, 2  След.

Часовой пояс: UTC + 2 часа


Кто сейчас на форуме

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 14


Вы не можете начинать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете редактировать свои сообщения
Вы не можете удалять свои сообщения
Вы не можете добавлять вложения

Найти:
Перейти:  
cron