Текущее время: 28 мар 2024, 14:27

Часовой пояс: UTC + 2 часа




Начать новую тему Ответить на тему  [ Сообщений: 7 ] 
Автор Сообщение
СообщениеДобавлено: 19 мар 2010, 20:05 
Не в сети
Прохожий

Зарегистрирован: 19 мар 2010, 19:56
Сообщений: 2
Авто: Таврия ;)
Помогите составить документы на обжалование постановления и закрытии админ. дела.
И подскажите пожалуйста куда их отправлять В районный админ суд, в апелляционный суд, начальству ГАИ???
Порылся на сайте сам нашел пример жалобы, но где-то увидел что иск надо составлять, проясните, будьте добры.
Так как у меня это в первый раз, волнуюсь чтобы все было правильнои в срок


Подробно как все было:
19.03.2010 г. Харьков ул. Московский пр-т, небольшая тянучка, я ехал в потоке машин со скоростью 20-30 км-ч в правом ряду. Пересечение с ул. Леси Украинки(ехал из центра в направлении м. Московский пр-т). Проехав светофор на зеленый сигнал светофора, передо мной впереди идущий автомобиль поворачивает на право на заправку (после светофора) я чуть притормозил, после чего продолжил движение, проехав 50 метров меня остановил инспектор ГАИ. Не представился как полагается, подошел что-то сказал(пробормотал), что я ничего не услышал, я переспросил что случилось он мне сказал вы не пропустили пешехода (хотя никаких пешеходов там и в помине не было, и никто дорогу не переходил) и проехали на красный свет. Я попросил показать удостоверение, он этого не сделал удалился с моими документами составлять протокол.
В протоколе написано что я «двигался на запрещающий красный сигнал пешеходного светофора» , чем нарушил пункт 8.7.3 ПДД, ст 122 ч2 КоАп Украины.
Минут через 15 после того как инспектор все заполнил он остановил 2 машины, чтобы вписать водителей в графу свидетели я вышел из машины почувствовав неладное и предупредил инспектора что они не являются свидетелями правонарушения, и попросил вписать моего свидетеля который находился в моем автомобиле. Инспектор отказался вписать моего свидетеля, сказал что я могу его вписать сам в графе объяснения, а остановленные им водители не свидетели а понятые, для того чтобы они зафиксировали что он предъявил мне удостоверение, что он после этого и проделал, после чего я начал писать объяснения, а инспектор в это время разъяснял мне мои права согласно статей 63. Конституции и 268 КоАП, я если честно не особо вслушивался, так как писал объяснения, но он старался.
В графе объяснения я написал «не нарушал, выехал на перекресток на зеленый сигнал светофора, завершил маневр на желтый сигнал светофора, пешеход не начал движение» и вписал ФИО своего свидетеля.
После чего Я написал ходатайство на имя инспектора (он мне сказал на его имя писать) где попросил рассмотреть дело в суде. Возможно составил его юридически не грамотно но все же, вот что написал:
Ходатайство
Я, ФИО, прошу перенести рассмотрение дела в суд по месту жительства, по личным обстоятельствам, в виду не совершения мной правонарушения.
Протокол об админ нарушении №

После чего инспектор принял у меня ходатайство, расписался и написал отказ в удовлетворении моего ходатайства на заранее подготовленном бланке, куда он просто внес мои данные. Я спросил на каких основаниях он мне отказал, на что получил ответ, «там все написано» прочитал, ничего не понял. После чего инспектор выдал мне постановление про админ. нарушение, где утановил мне штраф в размере 470 грн.

У меня остались все документы, копия протокола, копия ходатайства, отказ в удовлетворении ходатайство, постановление и осадок в душе =)

Помогите правильно и юридически грамотно оформить документы, подскажите какие док-ты нужны и куда их нужно передать. Потому что явный произвол со стороны ГАИ и не законно выписали протокол.

Старался все подробно описать так что извините за количество текста. )))


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 19 мар 2010, 21:08 
Не в сети
Постоялец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 14 мар 2010, 13:01
Сообщений: 702
Авто: vw
Ваши действия в основном правильные. Может быть знаете еще контакты тех, кого пытался привлечь гаец как свидетелей?
Загляните в личку.

_________________
Пожалуйста, продолжайте, я всегда зеваю когда мне интересно...


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 20 мар 2010, 00:50 
Не в сети
Постоялец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 28 авг 2009, 21:41
Сообщений: 260
Откуда: Новая Каховка
Авто: VW
А что это за готовый отказ в удовлетворении ходатайства? очень интересно мотивация отказа. Первый раз о таком слышу. Выложи, пожалуйста скан этого "творения".


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 20 мар 2010, 12:29 
Не в сети
Постоялец

Зарегистрирован: 01 июл 2009, 11:10
Сообщений: 929
вопрос по поводу ходатайства о переносе рассмотрения дела!


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 21 мар 2010, 11:38 
Не в сети
Постоялец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 28 фев 2010, 18:03
Сообщений: 533
Откуда: г.Умань, Черк.обл
Авто: Opel, Astra Classic
Распечатайте и возите в бардачке!
______________________________________ (фамилиѐ) ______________________________________ (имѐ) ______________________________________ (отчество) ______________________________________ (место жительства) ______________________________________

ХОДАТАЙСТВО О слушании дела по месту проживания.
«____» _________________ 200__ года около «___» часов «___» минут в районе ____________________________________________________ (указать улицу, квартал и т.п.) _______________________________ (указать населённый пункт) ѐ, ____________________, управлѐѐ автомобилем _____________________________ гос. номер __________________, который принадлежит ____________________________ был остановлен работником(ами) милиции, по подозрения в совершении правонарушениѐ, предусмотренного ст. _______ Кодекса Украины об административных правонарушениѐх. Статьѐ 268 Кодекса Украины об административных правонарушениѐх предоставлѐет мне право заѐвлѐть ходатайства. Статьѐ 276 Кодекса Украины об административных правонарушениѐх предусматривает, что дела об административных правонарушениѐх, предусмотренных ст. ст.80, 81, 121 - 126, 127-1 - 129, 130 КоАП рассматриваятсѐ по месту моего проживаниѐ. С учётом изложенного выше, с целья обеспечениѐ наиболее полного, всестороннего, объективного и своевременного рассмотрениѐ дела, - ПРОШУ: 1. Принѐть данное ходатайство к рассмотрения, разрешить его письменно. 2. Рассматривать дело по месту моего проживаниѐ. 3. О дате, времени и месте рассмотрениѐ дела прошу уведомить письменно. «___» ____________ 200__ года ______/___________________/ _________________

_________________
Три выигранных суда благодаря "ДК"


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 22 мар 2010, 23:45 
Не в сети
Прохожий

Зарегистрирован: 19 мар 2010, 19:56
Сообщений: 2
Авто: Таврия ;)
Вобщим я обратился к разного рода образцам и попытался составить исковое заявлене в суд(см. ниже).
Так как это мой первый иск у меня к вам большая просьба просмотреть, и указать мне на мои ошибки в составлении, заранее благодарен.

о Дзержинського районного суду міста Харкова
61051, м. Харків, пр. Перемоги, 52-В

Позивач:
Фамилия Павло Отчесто
індекс м.Харків, вул. , кв.

Відповідач:
Управління ДАІ ГУМВС України в Харківській області, 61013, м.Харків, вул Шевченко, 26; в особі
Болдовсккого Дмитра Володимировича, інспектора УДАІ міста Харкова
____________________________________________________




ПОЗОВНА ЗАЯВА
про скасування постанови АХ № ХХХХХ про адміністративне правопорушення
від 19 березня 2010 року

Цей позов підлягає розгляду в судах на підставі ст.288 ч.3 КУпАП України, яка прямо передбачає право особи оскаржити до районного (прирівняного до нього) суду постанову органів державної влади та посадових осіб, до яких належать і органи ДАІ та їх посадові особи.

19 березня 2010 року близько 09 год. 15 хв я рухався автомобілем ЗАЗ 110207, державний номерний знак ХХХХ, що належить ХХХХ зі швидкістю 30-35 км/год. по вул. пр-т. Московський у напрямку вул. Лесі Українки. При під’їзді до регульованого пішохідного переходу був ввімкнутий зелений сигнал світлофора, що дозволяє рух, а коли я закінчував проїзд перехрестя ввімкнувся жовтий сиглал світлофора и я продовжив рух у наміченому напрямку керуючись п.8.10 та п.8.11 Правил Дорожнього руху, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 10 жовтня 2001 р. за № 1306 (далі Правила)

Зі мною поряд в машині їхав товарищ - хххххх, який під час руху уважно стежив за дорожньою обстановкою, та може підтвердити мої слова.

Після проїзду переходу, мене зупинив старшина міліції Болдовський Дмитро Володимирович, який підійшовши до мого автомобіля, не відрекомендувався, чим порушив Інструкцію з діяльності підрозділів дорожньо-патрульної служби Державтоінспекції МВС України, затверджену наказом Міністерства внутрішніх справ України №111 від 27.03.2009 року, а саме пункт 28.2. (Під час звернення до учасників дорожнього руху працівник підрозділу ДПС повинен чітко відрекомендуватися, назвавши свою посаду, спеціальне звання, прізвище та причину, суть звернення.) відразу став звинувачувати мене в тому, що я ніби здійснив проїзд на заборонний сигнал світлофору. Мою вимогу пред’явити службове посвідччення згідно з ч.2 ст.5 Закону України про Міліцію старшина міліції Болдовський Дмитро Володимирович проігнорував.(ст.5 При звертанні до громадянина працівник міліції зобов'язаний назвати своє прізвище, звання та пред'явити на його вимогу службове посвідчення.)
На підтвердження свого звинувачення, мені не було надано жодних доказів згідно зі ст. 251 КупАП (Стаття 251. Докази - Доказами в справі про адміністративне правопорушення, є будь-які фактичні дані, на основі яких у визначеному законом порядку орган (посадова особа) встановлює наявність чи відсутність адміністративного правопорушення, винність даної особи в його вчиненні та інші обставини, що мають значення для правильного вирішення справи. Ці дані встановлюються протоколом про адміністративне правопорушення, поясненнями особи, яка притягається до адміністративної відповідальності, потерпілих, свідків, висновком експерта, речовими доказами, показаннями технічних приладів та технічних засобів, що мають функції фото- і кінозйомки, відеозапису чи засобів фото - і кінозйомки, відеозапису, які використовуються при нагляді за виконанням правил, норм і стандартів, що стосуються забезпечення безпеки дорожнього руху, протоколом про вилучення речей і документів, а також іншими документами.) до того ж, сам інспектор, в момент проїзду мною перехрестя, знаходився на значній відстані від нього, та під таким кутом зору, не міг об’єктивно оцінити дорожню ситуацію, яка склалася в момент мого проїзду. Єдиним об’єктивним свідком по даній справі міг виступити ХХХХХХХХХ, який знаходився в моєму автомобілі, та бачив як, що та коли все відбувалося.
Вписати у протокол свідком, ХХХХХХХХХХХХ який по суті справи ним являвся, інспектор категорично відмовився.

Через 15-20 хвилин, після ніби-то скоіного мною правопорушення, іспектор зупинив два автомобілі, та їх водіїв вписав у протокол в графі свідки, а саме ХХХХХХХХХХХХХХ. На моі заперечення, що ці люди не бічили факту правопорушення та не можуть бути свідками, інспектор відповів що вони не свідки а поняті, для того щоб засвідчити що він предьявив мені свое службове посвідчення, що він після цого і зробив.

Оскільки, у вчиненні адміністративного правопорушення винним себе не вважав, та не володів достатніми знаннями у галузі законодавства про адміністративні правопорушення, мені була необхідна кваліфікована правова допомога при розгляді даної справи, зокрема, для складання й написання ґрунтовних заперечень та пояснень, надання додаткових документів, встановлення необхідних фактів. У зв’язку з цим, я в порядку ч.1 ст.268 КУпАП: (особа, яка притягається до адміністративної відповідальності має право: …заявляти клопотання) заявив клопотання про перенесення часу розгляду справи.(копія клопотання додається).
У Клопотанні мені було відмовлено (копія відмови додається).

Не зважаючи на мої заперечення, порушуючи «Розпорядження міністерства внутрішніх справ України» №466 від 21,05,2009р. а саме пункт 1.6. (Виключити випадки складання відносно водіїв транспортних засобів адміністративних протоколів без доведення їхньої вини чи достатніх доказів допущення ними порушень ПДР (фото-, відеоматеріалів, показів свідків тощо)), старшина міліції Болдовський Дмитро Володимирович таки склав на мене протокол про адміністративне правопорушення серія АХ № ХХХХХ, де вказав, що я порушив пункт 8.7.3 ПДР, здійснивши проїзд на заборонний червоний сигнал світлофора.

У протоколі мною зазначено, що з обвинуваченнями інспектора я не згоден, Правила дорожнього руху не порушував, що рухаючись на зелений сигнал світлофора виїхав на перехрестя, та закінчив маневр на жовтий сигнал світлофора. Після цого вписав свідка ХХХХХХХХХХХ

Але, не зважаючи на мої заперечення, про що було вказано в протоколі, і врахувавши тільки свої думки достатніми інспектор Болдовський Дмитро Володимирович, прийняв рішення про накладення адміністративного стягнення у вигляді штрафу в розмірі 470 грн., та виніс постанову серія АХ №ХХХХ по справі про адміністративне правопорушення від 19 березня 2010 року (копія додається).
Таким чином при складанні протоколу про адміністративне правопорушення та винесенні постанови по справі про адміністративне правопорушення відповідачем порушені вимоги ст. 251 та ст. 252 Кодексу України про адміністративні правопорушення, розпорядження № 466 МВС України, а також порушено положення ст. 280 Кодексу України про адміністративні правопорушення, адже відповідачем достеменно не встановлено, чи був я винний у правопорушенні, враховуючи, що будь-яких доказів правопорушення не наведено.
Протокол Серія __________ від 19.03.2010 р. мені було надано на підпис після його складання та підписання інспектором. У протоколі мною зазначені зауваження про незгоду з висновками інспектора, адже Правила дорожнього руху України я не порушував.

На підставі вищевикладеного та керуючись ст. ст. 7, 251, 252, 254, 255, 276, 280, 287, 288, 289, 293 Кодексу України про адміністративні правопорушення, ст. 2, 6-11, 18, 19, 71, 104-106 Кодексу адміністративного судочинства України вважаю, що притягнення мене до адміністративної відповідальності за вчинення адміністративного правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 122 КУпАП є необґрунтованим, недоведеним з наступних причини:

рухаючись на автомобілі ЗАЗ 110207 я виконував вимоги Правил дорожнього руху України щодо проїзду перехресть та пішохідних переходів

жодного доказу мого нібито порушення інспектором ДПС не наведено

За таких умов вважаю, що у моїх діях немає складу правопорушення, у якому мене визнано винним зазначеною постановою.

Враховуючі вищевикладене вважаю, що постанова _______ по справі про адміністративне правопорушення від 19.03.2010 року є необґрунтованою, протиправною, незаконною та такою, яка підлягає скасуванню.

ПРОШУ:
1. Взяти даний позов до свого провадження та звільнити мене від сплати державного мита відповідно ст. 288 КУпАП.
2. Викликати у судове засідання по справі, належно повідомивши про дату, мене, представника відповідача, посадову особу, якою винесено постанову про адміністративне правопорушення та свідків по даній справі;
3. Зазначену постанову у справі про адмніністративне правопорушення визнати недійсною та скасувати, а справу про адміністративне правопорушення щодо мене закрити, за відсутністю у моїх діях складу такого правопорушення.


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 23 мар 2010, 10:43 
Не в сети
Прохожий

Зарегистрирован: 16 мар 2010, 12:10
Сообщений: 14
Откуда: Никополь
Авто: ВАЗ2107 ЗНГ
Ответчики должны быть указаны ЛИЧНО- ФИО, звание, должность, адрес, телефон - иначе в суде позов завернут на доработку. В принципе ничего страшного, если иск подан в течение 10 дней. В указанные судом сроки его надо будет доработать и подать повторно. Мой иск мне по этой причине завернули. Повторный послал по почте, чтобы не морочить себе очень сильно голову с личным визитом в суд ( в нашем городе граждан в суд без повестки пускают только по понедельникам). В случае с почтой даты смотрят по штемпелям. Надо четко разобраться с ответчиками. В моем случае были ответчики инспектор ДПС и командир взвода ДПС ( а не городское управление ГАИ, взвод ДПС у нас базируется отдельно и подчиняется области ). Адрес и телефон обоим писать их рабочие.

_________________
ЗНАНИЕ - СИЛА !


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
Показать сообщения за:  Сортировать по:  
Начать новую тему Ответить на тему  [ Сообщений: 7 ] 

Часовой пояс: UTC + 2 часа


Кто сейчас на форуме

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 16


Вы не можете начинать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете редактировать свои сообщения
Вы не можете удалять свои сообщения
Вы не можете добавлять вложения

Найти:
Перейти: