Текущее время: 18 апр 2024, 06:50

Часовой пояс: UTC + 2 часа




Начать новую тему Ответить на тему  [ Сообщений: 2 ] 
Автор Сообщение
 Заголовок сообщения: Як правильно скласти заяву в суд??
СообщениеДобавлено: 31 мар 2010, 22:55 
Не в сети
Прохожий

Зарегистрирован: 10 мар 2010, 19:21
Сообщений: 5
Юристи допоможіть правильно скласти заяву в суд на відміну постанову!
У мене така ситуація!
Був складений протокол, на розгляд якого я мав зявитись 19.03.10. Я зявився проте "Інспектор з адмін практики" який розглядає протоколи незявився протягом дня! Я поспілкувався з його напарником який нагло зяявив, що він справи не розглядає і що штраф я заплачу обовязково, їдь додому чекай постанову! На що я йому відповів, що він немає вповноважень вирішувати питаня, чи повинен я платити чи ні! Це вирішить суд! В цей самий день я пішов до суду розібратись в ситуації. Мені відповіли що постанову без моєї присутності немають права виписувати а отже якщо така постанова буде, звернутись в суд з відповідною заявою про оскарженя даної постанови!
27.03.10 поштою мені приходить Повідомлення про запрошення в ДАІ на 26.08.10. А 29.03.10 приходить постанова про стягнення з мене штрафу! з чим я незгідний!!!!!!
Тобто виходить, що через бюрократичну волокіту ДАЇ заробляє!
Порушеня полягало в порушені п. 30.2 (неосвітлювався номерний знак) і відповідальність ч.5ст.121 КУпАП. Хоча цей випадок можна розглянути із сторони ст.22 про малозначність АП!


Якщо у когось є зразок чи знає як оформити дану заяву! Виладіть будласка тут чи відправте листом на мій адрес [email protected]! Буду дуже вдячний!!!


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 01 апр 2010, 11:25 
Не в сети
Борец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 25 окт 2009, 22:18
Сообщений: 1435
Откуда: Киев
На форуме есть огромное количество примеров исковых заяв. Часть из них про освещение номерного знака.

Админ, сделай, пожалуйста, кнопку "ПОИСК" 72-м шрифтом, а то посетители часто ее не замечают :)

_________________
Изображение


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
Показать сообщения за:  Сортировать по:  
Начать новую тему Ответить на тему  [ Сообщений: 2 ] 

Часовой пояс: UTC + 2 часа


Кто сейчас на форуме

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 4


Вы не можете начинать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете редактировать свои сообщения
Вы не можете удалять свои сообщения
Вы не можете добавлять вложения

Найти:
Перейти:  
cron