Текущее время: 24 апр 2024, 21:34

Часовой пояс: UTC + 2 часа




Начать новую тему Ответить на тему  [ Сообщений: 30 ]  На страницу Пред.  1, 2
Автор Сообщение
СообщениеДобавлено: 11 май 2010, 15:04 
Не в сети
Прохожий
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 10 май 2010, 20:53
Сообщений: 15
Авто: Audi
Я многого не знаю :( я не знаю как правильно описать то, что инспектор меня оскорбил, ругался матом. Я не знаю как описать что данное видео не может быть доказательством в суде, потому что было снято на не сертифицированную камеру. Я не знаю какие статьи нужно вписывать, и что нужно писать в шапке :(

у меня завтра максимальный срок подачи заявления, помогите, пожалуйста...


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 11 май 2010, 16:13 
Не в сети
Постоялец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 14 мар 2010, 13:01
Сообщений: 702
Авто: vw
Алёнка_20 писал(а):
Я многого не знаю...
у меня завтра максимальный срок подачи заявления, помогите, пожалуйста...


ЕЩЕ РАЗ ПОВТОРЯЮ - для того, чтобы грамотно составить иск Вам (и нам для Вас)необходимо время. ОТПРАВЬТЕ в ГАИ жалобу на постанову, занесите сами. Неважно какого содержания, все равно, даже по самой лучшей жалобе, гайцы свой иск не отменят. Но это даст дополнительное время - до получения ответа.

Посмотрите личку.

_________________
Пожалуйста, продолжайте, я всегда зеваю когда мне интересно...


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 11 май 2010, 16:28 
Не в сети
Прохожий
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 10 май 2010, 20:53
Сообщений: 15
Авто: Audi
Na Palm писал(а):
ЕЩЕ РАЗ ПОВТОРЯЮ - для того, чтобы грамотно составить иск Вам (и нам для Вас)необходимо время. ОТПРАВЬТЕ в ГАИ жалобу на постанову, занесите сами. Неважно какого содержания, все равно, даже по самой лучшей жалобе, гайцы свой иск не отменят. Но это даст дополнительное время - до получения ответа.

Подскажите, пожалуйста, какого содержания должна быть жалоба, по каким правилам она должна оформляться и в какое ГАИ её нести...
Спасибо...


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 11 май 2010, 16:38 
Не в сети
Борец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 19 фев 2009, 12:50
Сообщений: 5157
Откуда: Киев
Авто: AUDI A6 2.5TDI
Город: Киев
Аленка, смело несите это в суд. Иск особо я не проверял. Но чтобы вложиться в сроки - этого хватает. Главное, что вам завтра его зарегистрируют числом подачи. А дальше дорабатываем (время хватит) и сдаем как Уточнение иска.
Что еще интересно?

_________________
VW Golf III 1.9D
AUDI A6 2.5TDI


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 11 май 2010, 16:44 
Не в сети
Борец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 19 фев 2009, 12:50
Сообщений: 5157
Откуда: Киев
Авто: AUDI A6 2.5TDI
Город: Киев
Алёнка_20 писал(а):
и что нужно писать в шапке :(

смотрите шапку http://roadcontrol.org.ua/forum/viewtopic.php?f=37&t=1192
Там есть архив. Можно скопировать.
Если знаете только ФИО, должность.... инспектора, то ничего страшного. Пишите, несите, потом суд попросит уточнить. Так выиграете время.

_________________
VW Golf III 1.9D
AUDI A6 2.5TDI


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 12 май 2010, 03:50 
Не в сети
Прохожий
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 10 май 2010, 20:53
Сообщений: 15
Авто: Audi
В конечном итоге получилось вот такое, завтра несу в суд, единственное, насколько я понимаю это должен быть суд по месту прописки? Посмотрите, пожалуйста, может что подправить надо... Спасибо :)

ПОЗОВНА ЗАЯВА
про скасування Постанови ___________ по справі про адміністративне правопорушення від
03 травня 2010 року

Цей позов підлягає розгляду в судах на підставі ст.288 ч.3 КУпАП України, яка прямо передбачає право особи оскаржити до районного (прирівняного до нього) суду постанову органів державної влади та посадових осіб, до яких належать і органи ДАІ та їх посадові особи.

«03» травня 2010 року близько 16 год. 00 хв. я рухалась автомобілем Ford Sierra, державний номерний знак _________, у напрямку Оперного Театру по вул. Грецькiй. При під’їзді до перехрестя з вул. Катерининської був ввімкнутий зелений сигнал світлофора, що дозволяє поворот лiворуч на вул. Катериненську.
Проїхавши перехрестя мене зупинив інспектор ДПС 4-го взводу ДАІ Варанута Петро Васильович. Як виявилось причиною зупинки, за думкою інспектора та згідно з його слів, стало порушення мною вимог пункту 8.7.3 Є Правил дорожнього руху України, за що передбачена відповідальність згідно ч.2 ст. 122 КУпАП.

На мої заперечення стосовно того, що я не вчиняла дій, які порушували б Правила дорожнього руху України, а навпаки виконувала Правила щодо проїзду перехресть та проїзду пішохідних переходів, зокрема п. 8.7.3 А Правил, де вказано, що:
п. 8.7.3 А «Зелений дозволяє рух»
що я і зробила, інспектор ДПС витребував надання посвідчення водія та реєстраційні документи на автомобіль та направився до свого службового автомобіля, де не враховуючи мої пояснення склав протокол про адміністративне правопорушення Серія ____________ від 03.05.2010 р. (копія додається)
В протоколі інспектор ДПС зазначив, що я проїхала перехрестя на заборонений сигнал світлофору, що не відповідає дійсності.
Доказ мого правопорушення був нібито знят на побутову камеру марки «Панасонік». Враховуючи, що п.21 ст.11 Закону «Про міліцію» дозволяє використовувати передбачені нормативно-правовими актами технічні засоби, в тому числі засоби фото- і відеоспостереження, для виявлення та фіксування порушень правил дорожнього руху, а таким нормативно-правовим актом є Наказ Міністерства внутрішніх справ України №111 від 27 березня 2009р. «Про затвердження Інструкції з питань діяльності підрозділів дорожньо-патрульної служби Державтоінспекції МВС» але п.18.10. ст.18 якого забороняє використовувати під час несення служби технічні засоби та прилади, які не сертифіковані в Україні та не пройшли повірку або мають свідоцтво про повірку, термін дії якого минув, я задала питання щодо належності цієї побутової камери, ії сертифікації, та відповідності ст.8 Закону «Про захист інформації в інформаційно-телекомунікаційних системах» метою якого є захист інформації, яка є власністю держави, але інспектор Варанута сказав мені, що «Это не твоё дело. Эти приказы для нас, а вы должны просто делать, что вам говорят.» Невідомий мені капітан інспектор ДПС додав до цього «И вообще приказа 111 нет. Есть приказ № 1111.» Далі я почула нецензурні вирази, які супроводжувались сміхом в мою адресу.
У протоколі мною зазначено, що з обвинуваченнями інспектора я не згодна, Правила дорожнього руху не порушувала, та що здійснювала поворот на дозволяющий сигнал світлофору.
Але, не зважаючи на мої заперечення, про що було вказано в протоколі, і врахувавши тільки свої думки достатніми інспектор ДПС Варанута Петро Васильович, прийняв рішення про накладення адміністративного стягнення у вигляді штрафу в розмірі 425 грн., та виніс постанову серія _____________ по справі про адміністративне правопорушення від 03 травня 2010 року (копія додається).

Протокол Серія __________ від 03.05.2010 р. мені було надано на підпис після його складання та підписання інспектором. У протоколі мною зазначені зауваження про незгоду з висновками інспектора, адже Правила дорожнього руху України я не порушувала.

На підставі вищевикладеного та керуючись ст. ст. 7, 251, 252, 254, 255, 276, 280, 287, 288, 289, 293 Кодексу України про адміністративні правопорушення, ст. 2, 6-11, 18, 19, 71, 104-106 Кодексу адміністративного судочинства України вважаю, що притягнення мене до адміністративної відповідальності за вчинення адміністративного правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 122 КУпАП є необґрунтованим, недоведеним з наступних причини:

- рухаючись на автомобілі Ford Sierra я виконувала вимоги Правил дорожнього руху України щодо проїзду перехресть та пішохідних переходів.
- жодного доказу мого нібито порушення інспектором ДПС не наведено.
- За таких умов вважаю, що у моїх діях немає складу правопорушення, у якому мене визнано винною зазначеною постановою.

Враховуючі вищевикладене вважаю, що постанова _______ по справі про адміністративне правопорушення від 03.05.2010 року є необґрунтованою, протиправною, незаконною та такою, яка підлягає скасуванню.

ПРОШУ:
1. Прийняти позовну заяву до розгляду.
2. Викликати мене у судове засідання по справі, належно повідомивши про дату та час.
3. Не використовувати відеозапис, який був зроблений з порушенням норм діючого законодавства.
4. Визнати протиправною та скасувати Постанову серії ___________ по справі про адміністративне правопорушення від 03 травня 2010 р.

Додатки:
1. Копії позовної заяви на 3 арк. в 2-х прим.
2. Копія постанови серії ______ по справі про адміністративне правопорушення від 03.05.2010 в 2-х прим.
3. Копія протоколу серії _________ про адміністративне правопорушення від 03.05.2010 в 2-х прим.


«___» травня 2010 року_______________


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 12 май 2010, 10:28 
Не в сети
Борец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 29 июн 2009, 10:10
Сообщений: 3032
Откуда: КР
Авто: cdti
Город: КР
Враховуючи, що п.21 ст.11 Закону «Про міліцію» дозволяє використовувати передбачені нормативно-правовими актами технічні засоби, в тому числі засоби фото- і відеоспостереження, для виявлення та фіксування порушень правил дорожнього руху, а таким нормативно-правовим актом є Наказ Міністерства внутрішніх справ України №33 "Про затвердження Переліку технічних засобів, що використовуються в підрозділах Державтоінспекції МВС для виявлення та фіксування порушень правил дорожнього руху" який має вичерпний перелік технічних засобів, що використовуються для фіксування порушень ПДР. Побутова камера Панасонік не входить до цього списку, а отже не могла використовуватися інспектором ДПС. Крім того, в якості доказу мені було продемонстровано відеозапис, зроблений цифровим фотоапаратом. Як зазначається в пункті 20.2. Інструкції з питань діяльності підрозділів дорожньо-патрульної служби Державтоінспекції МВС, затвердженої Наказом МВС України №111 від 27.03.2009 забороняється застосування технічних засобів та приладів, які не сертифіковані, не сертифіковані в Україні та які не пройшли метрологічної повірки або мають свідоцтво про таку повірку, термін дії якого минув, а також передавати такі прилади для користування безпосередньо на маршруті патрулювання без здійснення контролю командиром підрозділу результатів роботи приладу за зміну. Ніяких документів щодо приналежності даного приладу до Відділу ДАІ ГУМВС України в Дніпропетровській області з обслуговування адміністративної території м. Кривого Рогу та автомобільно-технічної інспекції та інших документів, що засвідчують сертифікацію даного приладу мені надано не було, тому я вважаю, що даний відеозапис не може бути доказом, так як даний доказ був одержаний з порушенням закону, та може братися судом до уваги при вирішенні даної справи відповідно до ч.3 ст.70 Кодексу адміністративного судочинства України.
Окрім того в протоколі про адміністративне правопорушення не наведено даних про допуск даного засобу вимірювальної техніки до застосування в Україні, повірку, похибки при вимірюваннях, що робить вимірювання незаконними у відповідності до Закону України «Про метрологію та метрологічну діяльність».
Слід нагадати, що у відповідності до ст.10-15 Закону України «Про метрологію та метрологічну діяльність», на вимірювання у сфері, у якій їх результат можуть бути використані у якості доказу по справі, розповсюджується державний метрологічний нагляд. За таких умов кожен засіб вимірювальної техніки має бути укомплектований документами про допуск даного типу засобів вимірювальної техніки для використання в Україні та про повірку даного примірника засобу вимірювальної техніки. Таких документів мені співробітником ДАІ надано не було.

_________________
Любишь кататься-люби и катайся


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 12 май 2010, 22:31 
Не в сети
Борец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 23 мар 2010, 09:58
Сообщений: 2147
Авто: СN GLC 4х4
Город: Кривой Рог
в разделе ПРОШУ : 5. Провадження по адміністративної справі – закрити, відповідно до п.1 ст.247 КУпАП у зв'язку з відсутністю в моїх діях складу адміністративного правопорушення.
6. Зобов’язати управління ДАІ викреслити з відповідної бази даних запис про здійснення мною правопорушення, передбаченого ст.122, ч.2 КУпАП України.

а то одну постанову отменишь, а вторую выпишут

_________________
Знай, паскуда, вольных!


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 30 июн 2010, 12:22 
Не в сети
Прохожий
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 10 май 2010, 20:53
Сообщений: 15
Авто: Audi
Скажите, пожалуйста, а если в основной "заяве" не писала про свидетелей, сейчас составляю на аппеляционный суд, сюда их можно вписать?


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 30 июн 2010, 12:53 
Не в сети
Постоялец

Зарегистрирован: 01 июл 2009, 11:10
Сообщений: 929
Алёнка_20 писал(а):
Скажите, пожалуйста, а если в основной "заяве" не писала про свидетелей, сейчас составляю на аппеляционный суд, сюда их можно вписать?

можно.но лучше на предварительном заявить судье и дать письменное ходатайство о вызове свидетелей.с обоснованием почему раньше о свидетелях не было заявлено.


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 30 июн 2010, 12:55 
Не в сети
Прохожий
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 10 май 2010, 20:53
Сообщений: 15
Авто: Audi
Спасибо! Т.е. ничего страшного, что о свидетелях (с моей стороны) не сказано ни слова в протоколе?

и скажите, пожалуйста, что такое письменное ходотайство о вызове свидетелей? :oops:


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 30 июн 2010, 15:40 
Не в сети
Борец

Зарегистрирован: 26 мар 2010, 16:27
Сообщений: 4720
Авто: есть
Город: Первомайск
Я так понял, суд проигран? Покажи постанову суду. Ты с делом ознакамливалась? Важно, чем мотивировался суд принимая решение.

У меня была аналогичная ситуация viewtopic.php?f=57&t=1951 Суд был выигран, снимали на самсунг. ПОдавал вот такой протест http://file.qip.ru/file/132716826/30c061da/_online.html Аналогичный случай, только снимали визирем - проиграл, сейчас сам готовлю апелляцию.

Вобщем, для апелляции нужно ознакомиться с делом.
Алёнка_20 писал(а):
и скажите, пожалуйста, что такое письменное ходотайство о вызове свидетелей?
Скачай мой протест. Примерно таким же способом оформляешь ходотайство про вызов свидетелей, в нем указываешь для чего это тебе нужно.


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 30 июн 2010, 17:00 
Не в сети
Постоялец

Зарегистрирован: 01 июл 2009, 11:10
Сообщений: 929
Алёнка_20 писал(а):
Т.е. ничего страшного, что о свидетелях (с моей стороны) не сказано ни слова в протоколе?

и скажите, пожалуйста, что такое письменное ходотайство о вызове свидетелей? :oops:

в суде нет такого понятия-страшно.)) протокол составляет должностное лицо.
ходатайство-заявление стороны о необходимости проведения процессуального действия в подтверждение своей позиции.


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 30 июн 2010, 18:05 
Не в сети
Новобранец

Зарегистрирован: 25 июн 2010, 13:40
Сообщений: 52
Авто: Хюндай Элантра
Город: Днепропетровск
Какие аргументы у суда, который не отменил постановление?
В апелляции укажите, что гаишник снимал светофор не с той стороны с которой Вы на него смотрели, а какой цвет светофора Вы видели, когда въезжали на перкресток по этой видеозаписи установить не возможно. Теоретически мог быть сбой в работе светофора. И у гаишника нет доказательств. С его стороны - красный, с Вашей зеленый.
И ещё.
Камера Панасоник не сертифицирована, видеозапись не защищена от монтажа и подделки.

Удачи!


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 01 июл 2010, 10:02 
Не в сети
Постоялец

Зарегистрирован: 05 май 2010, 06:31
Сообщений: 171
Авто: vas
Beatle писал(а):
Я так понял, суд проигран? Покажи постанову суду. Ты с делом ознакамливалась? Важно, чем мотивировался суд принимая решение.

Чайф писал(а):
Какие аргументы у суда, который не отменил постановление?

хотелось бы всетаки узнать ответы на эти вопросы - может быть всем полезно..


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
Показать сообщения за:  Сортировать по:  
Начать новую тему Ответить на тему  [ Сообщений: 30 ]  На страницу Пред.  1, 2

Часовой пояс: UTC + 2 часа


Кто сейчас на форуме

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 12


Вы не можете начинать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете редактировать свои сообщения
Вы не можете удалять свои сообщения
Вы не можете добавлять вложения

Найти:
Перейти:  
cron