Текущее время: 06 июл 2020, 07:33

Часовой пояс: UTC + 2 часа
Начать новую тему Ответить на тему  [ 1 сообщение ] 
Автор Сообщение
 Заголовок сообщения: Прошу помощи в написании иска.
СообщениеДобавлено: 10 май 2010, 23:15 
Не в сети
Прохожий

Зарегистрирован: 10 май 2010, 22:55
Сообщений: 1
Авто: mitsubishi lanser
Здравствуйте!
На посту ГАИ "поймали" на фен со скоростью в 84 км/час, на самом деле скорость была порядка 60-70 км.
После остановки инспектор пошел составлять протокол, я остался в машине, по его приходу я его заснял на камеру.
Попросил знакомого составить мне иск опровержения, т.к. я далеко не юрист.

Это мое первое официальное нарушение за 2.5 года, очень буду благодарен в ваших замечаниях и рекомендациях по поводу иска.

До Деснянського районного суду міста Києва

Позивач: --------------
місце проживання: ----------- тел. моб. ------------


Відповідач: Дутий Сергій Олегович, 16600, м. Ніжин вул. Батюка,5


АДМІНІСТРАТИВНИЙ ПОЗОВ


Постановою ІДПС Ніжинського взвода ДПС в Чернігівській області прапорщика Дутий Сергія Олеговича від 4 травня 2010 року я, ------ притягнутий до адміністративної відповідальності відповідно до ч. 1 ст. 122 Кодексу України про адміністративне правопорушення і на мене накладений штраф в сумі 260 грн.

Згідно цієї постанови адміністративне стягнення накладено за те, що я 04.05.2010 року о 20 год 14 хв. на 50 км. автошляху Кіпті-Бачівськ я керував автомобілем Мітсубісі державний номер -------- і в населеному пункті «Вертіївка» позначений дорожнім знаком 5.45 рухався зі швидкістю 84 км/год чим порушив п. 12.4 Правил дорожнього руху .

З таким незаконим рішенням посадової особи я не згоден. Вважаю, що данна постанова є незаконною і підлягає скасуванню з наступних підстав.

Про порушення, про яке зазначено в документах не було. Я не порушував вимог пункту 12.4 Правил дорожнього руху, як не порушував і вимог ч1 ст 122 КпАП, а рухався зі швидкістю менше ніж 60 км/год.

При складанні протоколу, а потім і постанови Дутий С. О. Роз’яснив мені мої права, передбачені ст. 268 Кодексу про адміністративне правопорушення, але основні мої права про те, що я маю право на правову допомогу кваліфікованого спеціаліста в галузі права або адвоката не роз’яснив. Ці обставини підтверджуються відеозаписом, який я зробив під час роз’яснення мені моїх прав. Даний відеозапис надам суду в якості доказу під час розгляду справи. Про те, що я маю право на правову допомогу з боку адвоката я дізнався лише коли про них мене проконсультував юрист.

Крім того є сумнів щодо можливості правильно виміру апаратом «Беркут» (номер 051004) швидкості руху автомобіля, оскільки відповідач не надав мені документів на підтвердження своєчасного проходження перевірки та державної метрологічної атестації вимірювального приладу Беркут 051004, а також не був обізнаний із характеристиками можливих похибок у вимірах. Таким чином заміри було проведено із недотриманням вимог ст. 1, 2, 4, 9, 15, 17-20, 29-31 Закону України “Про метрологію та метрологічну діяльність” від 11.02.1998р. №113/98-ВР, що виключає їх подальше використання в якості доказів у справі про адміністративне порушення. Тому вважаю відповідач повинен надати суду відповідний вимірювальний прилад з документами своєчасного проходження перевірки та державної метрологічної атестації.

У зв’язку з викладеним, непорушення мною пункту 12,4 ПДР і таким чином невчиненням мною адміністративного правопорушення, постанова інспектора ДПС Ніжинського взвода ДПС в Чернігівській області прапорщика Дутий Сергія Олеговича від 4 травня 2010 року підлягає скасуванню, а адміністративна справа закриттю за відтсутністю складу і події адміністративного правопорушення.

На підставі вищевикладеного, п. 1 ст. 247, п. 3 ч. 1 ст. 288 Кодексу України про адміністративне правопорушення, ст. ст. 6, 104, п. 1 ч. 3 ст. 105, п. 1 ч. 1 ст. 162 кодексу адміністративного судочинства України

П Р О Ш У:


Постанову серії СВ №182933 від 4 травня 2010 року ІДПС Ніжинського взвода ДПС в Чернігівській області прапорщика Дутий Сергія Олеговича про накадення на мене адміністративного стягнення в сумі 260 гривень скасувати, а адміністративну справу закрити за відтсутністю складу і подій адміністративного правопорушення.

Додатки: копія адміністративного позову,
дві копії постанови,
дві копії протоколу.
Квітанція про сплату судового сбору в сумі 3 грн. 40 коп.


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
Показать сообщения за:  Сортировать по:  
Начать новую тему Ответить на тему  [ 1 сообщение ] 

Часовой пояс: UTC + 2 часа


Кто сейчас на форуме

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 2


Вы не можете начинать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете редактировать свои сообщения
Вы не можете удалять свои сообщения
Вы не можете добавлять вложения

Найти:
Перейти: