Текущее время: 29 мар 2024, 18:00

Часовой пояс: UTC + 2 часа




Начать новую тему Ответить на тему  [ Сообщений: 37 ]  На страницу Пред.  1, 2, 3  След.
Автор Сообщение
 Заголовок сообщения: Re: Справа залишена без руху!!!
СообщениеДобавлено: 12 июн 2012, 22:25 
Не в сети
Постоялец

Зарегистрирован: 16 мар 2012, 11:24
Сообщений: 148
Авто: Є :)
Город: Івано-Франківськ
Не знаю, а знати буду після 28.08, раз повістку надали значить засідання буде, тим більше в ухвалі в мене було про те, що не оплачений збір судовий, який я оплатив на всякий.
Єдине що може бути, це коли прийду відкажуть в поновленні сроків.


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
 Заголовок сообщения: Re: Справа залишена без руху!!!
СообщениеДобавлено: 13 июн 2012, 00:54 
Не в сети
Прохожий
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 23 май 2012, 14:33
Сообщений: 13
Авто: QQ
Город: IF-Lutsk
Цитата:
До апеляційного суду Івано-Франківської області
вул. Грюнвальдська,11, м.Івано-Франківськ, 76000

Через Івано-Франківський міський суд
вул. Грюнвальдська,11,
м.Івано-Франківськ, 76000

Суддя Барашков В.В. Справа № 0907/332/2012
Провадження № 2-а/0907/1215/2012

Апелянт- позивач по справі:
______________________
Адреса для листування: вул. ХХХХХХХ ХХХХХ, ХХ кв.ХХ
46000, м.Луцьк
ХХХХХХХХХх

Відповідач:
УДАІ УМВС України в Івано-Франківській області
вул.Юності, 23
м.Івано-Франківськ 76000
тел..0342-78-73-66


АПЕЛЯЦІЙНА СКАРГА
на ухвалу суду від 22.05.2012 у справі № 0907/332/2012 за адміністративним позовом про скасування постанови серія АТ № 040329 від 02 листопада 2011 року по справі про адміністративне правопорушення.

22 травня 2012 року суддею Івано-Франківського міського суду Барашковим В.В. було прийнято Ухвалу якою адміністративний позов про скасування постанови залишено без розгляду мотивуючи своє рішення п.4 ч.1 ст.155 КАС України. З прийнятим рішенням я не погоджуюсь з наступних причин:
В лютому місяці 2012 року на адресу для листування я отримав повістку про виклик до суду на 8 год. 30 хв. 18 квітня 2012 року. У вказаний день та час я з’явився у суд про що можна пересвідчитись у журналі відвідувачів Івано-Франківського міського суду за 18 квітня куди було внесено мої дані згідно пред’явленого паспорта. В зазначений день суддя вирішив відкласти засідання. про дату та час нового засідання згідно ч.3ст.150 мав повідомити мене під розписку, натомість через секретаря я дізнався що дату та час засідання мені повідомлять повісткою . Повідомляю, що повісток які згідно ч.3 ст.33 КАС України здійснюється рекомендованою кореспонденцією (листом, телеграмою), кур'єром із зворотною розпискою за адресами, вказаними цими особами, або шляхом надсилання тексту повістки, складеного відповідно до статті 34 цього Кодексу факсимільним повідомленням
(факсом, телефаксом), електронною поштою, телефонограмою,
опублікування у друкованому засобі масової інформації, повідомлення шляхом надсилання тексту повістки здійснюється за тими самими правилами, що і повідомлення шляхом надсилання повістки, крім випадків, установлених цим Кодексом, я не отримував, тому про дату засідання знати не міг. Натомість 11 червня 2012 року, я отримав копію ухвали про залишення справи без розгляду.


Згідно статті 55 Конституції України кожному гарантується право на оскарження в суді рішень, дій чи бездіяльності органів державної влади, органів місцевого самоврядування, посадових і службових осіб. Згідно ч.3 ст..186 КАС України Апеляційна скарга на ухвалу суду першої інстанції подається протягом п'яти днів з дня проголошення ухвали. У разі
якщо ухвалу було постановлено в письмовому провадженні або згідно з частиною третьою статті 160 цього Кодексу, або без виклику особи, яка її оскаржує, апеляційна скарга подається протягом п'яти днів з дня отримання копії ухвали.(Копію ухвали та конверт зі штемпелем додаю).


На підставі вищевикладеного та керуючись ст. 55 Конституції України, ст. 2,6,8,9, 18, 186 Кодексу адміністративного судочинства України.
ПРОШУ:
1. Прийняти скаргу до розгляду.
2. Скасувати ухвалу Івано-Франківського міського суду про залишення позовної заяви без розгляду.
3. Повернути справу на розгляд до Івано-Франківського міського суду в іншому складі.
4. Про прийняте рішення повідомити мене у встановлений Законом строк - на адресу: 43000, м. Луцьк, вул..ХХХХХХХХХХХХХХХХХ


Додатки:
1. Копія ухвали суду від 22.05.2012 у справі № 0907/332/2012 за адміністративним позовом про скасування постанови серія АТ № 040329 від 02 листопада 2011 року по справі про адміністративне правопорушення
2. Копія конверту про отримання ухвали..
3. Копія квитанції про сплату судового збору.


13.06.2012р. ____________ --------------------------


така от получаяється апеляція.....якшо маєте шо підсказати- буду вдячний :roll:


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
 Заголовок сообщения: Re: Справа залишена без руху!!!
СообщениеДобавлено: 13 июн 2012, 21:09 
Не в сети
Постоялец

Зарегистрирован: 16 мар 2012, 11:24
Сообщений: 148
Авто: Є :)
Город: Івано-Франківськ
та ніби добре, я не сильний в юридичних питаннях :)
головне 5 днів не промахай :)


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
 Заголовок сообщения: Re: Справа залишена без руху!!!
СообщениеДобавлено: 17 июн 2012, 14:40 
Не в сети
Постоялец

Зарегистрирован: 16 мар 2012, 11:24
Сообщений: 148
Авто: Є :)
Город: Івано-Франківськ
Сьогодні зі скриньки забрав ухвалу:
Изображение

З якої ясно, що справа взята до розгляду, тепер надіюсь з боку судді неадекватного рішення не буде :)


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
 Заголовок сообщения: Re: Справа залишена без руху!!!
СообщениеДобавлено: 31 авг 2012, 14:55 
Не в сети
Прохожий

Зарегистрирован: 31 авг 2012, 14:33
Сообщений: 7
Авто: Audi
Город: Краматорск
Николай и Игорь "отпишитесь" пожалуйста о дальнейшей судьбе иска?! что вам "сказал" судья !? :)
у меня приблизительно подобная ситуация, только судья говорит в определении, мол не появился,(два раза звонили)

как и что подавали?!
апелляцию или тот же иск в тот же суд?!
Заранее благодарен!


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
 Заголовок сообщения: Re: Справа залишена без руху!!!
СообщениеДобавлено: 02 сен 2012, 10:52 
Не в сети
Постоялец

Зарегистрирован: 16 мар 2012, 11:24
Сообщений: 148
Авто: Є :)
Город: Івано-Франківськ
28 серпня було засідання, розгляд перенесли, відповідач не з'явився!
outlaw_z
я подавав ту ж саму справу, ще раз, з єдиною зміною просив прийняти до розгляду і її суддя прийняв!


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
 Заголовок сообщения: Re: Справа залишена без руху!!!
СообщениеДобавлено: 02 сен 2012, 12:02 
Не в сети
Прохожий

Зарегистрирован: 31 авг 2012, 14:33
Сообщений: 7
Авто: Audi
Город: Краматорск
Большое спасибо за отзыв! я переживаю, что судья может не принять в связи с пропуском сроков)))
через какое время вы подали ?!
у меня определение вынесено 12.07.12, копию определения получил -07.12.12
сделаю, как вы написали. после отпишусь.


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
 Заголовок сообщения: Re: Справа залишена без руху!!!
СообщениеДобавлено: 02 сен 2012, 12:16 
Не в сети
Постоялец

Зарегистрирован: 16 мар 2012, 11:24
Сообщений: 148
Авто: Є :)
Город: Івано-Франківськ
В мене перша подача була всрок, потім "добрий суддя" залишив справу без руху через недоліки (неоплачений судовий збір), але виписав повістку, і в сему був колапс, в ухвалі написано повернути справу, але фактично її ніхто і не повертав, більше того дали повістку, тому інший суддя кому ця справа попала, виписав ще одну ухвалу, тим самим дав мені можливість ще раз подати з усуненням не доліків!


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
 Заголовок сообщения: Re: Справа залишена без руху!!!
СообщениеДобавлено: 08 сен 2012, 15:44 
Не в сети
Прохожий

Зарегистрирован: 12 фев 2010, 09:27
Сообщений: 10
Сьогодні одержав ухвалу про залишення справи без руху та надання 5 днів на усунення недоліків коротко напишу ухвалу так як сканер є тільки на роботі:
"...
Відповідно до ст. 106 КАС України позивачем не надано документу про сплату судового збору у розмірі визначеному ЗУ "Про судовий збір" (32,19) та доказів, які підтверджують наявність пільг щодо звільнення від сплати суд.збору. Також не надано доказ про реєстрацію позивача за адресою м.Київ вул. Метрологічна, ..., оскільки в протоколі вказано адресу проживання (реєстрації) м. Київ вул. Драгоманова, не зазначено поштову адресу відповідача, а також номер звязку відповідача, адресу електронної пошти, якщо такі відомі.
За правилами ст. 108 КАС України суддя, встановивши, що позовну заяву подано без додерження вимог, викладених ст. 106 КАС України, постановляє ухвалу, в якій зазначаються відстави залишення заяви без руху, про що повідомляє позивача та надає йому строк для усунення недоліків.
З огляду на викладене, позовну заяву необхідно залишити без руху, надвши строк для усунення недоліків.
На підставі викладеного, керуючись ст. ст. 106, 108, 162 КАС України, - ..." - ухвалила надати мені термін в 5 днів на усунення недоліків з дня одержання ухвали.
Питання, точніше доможіть, як правильно все оформити. Я батько багатодітної сімї чи потрібно платити суд. збір? І чи потрібно докази що я проживаю саме за цим адресом, якщо потрібно то які, будинок де проживаю є ОСББ. Чи я змушений подати позов за адресою реестрації, а саме в Дарницькому р-ні, зараз я подав до Голосівського суду.


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
 Заголовок сообщения: Re: Справа залишена без руху!!!
СообщениеДобавлено: 08 сен 2012, 16:51 
Не в сети
Борец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 17 авг 2011, 18:08
Сообщений: 3900
Авто: .
Город: Киев
Lion_05 писал(а):
Я батько багатодітної сімї чи потрібно платити суд. збір?
Потрібно.
Lion_05 писал(а):
Питання, точніше доможіть, як правильно все оформити.
Доказом реєстрації за певною адресою є ксерокопії відповідних сторінок паспорта.
Позов може бути поданий за місцем вашої реєстрації або за місцем знаходження відповідача.
Подайте заяву такого змісту: на виконання ухвали суду подаю позовну заяву з усуненими недоліками. До цієї заяви додайте нову позовну заяву із виправленою шапкою (із зазначеною адресою відповідача, номером відповідного ДАІ, про електронну пошту можна написати, що вона невідома), ксерокопію паспорта і квитанцію про сплату судового збору.

_________________
Как говорит наш дорогой шеф, если человек идиот, то это надолго.

При обращении в суд нужно понимать, что судебная система не способна обеспечить объективное рассмотрение дела и что, как минимум, на уровне апелляции материалы дела даже не будут открыты.


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
 Заголовок сообщения: Re: Справа залишена без руху!!!
СообщениеДобавлено: 08 сен 2012, 18:38 
Не в сети
Прохожий

Зарегистрирован: 12 фев 2010, 09:27
Сообщений: 10
Відповідач:
Старший інспектор ДПС ВДАІ
Богунськго РВ м. Житомир
молодший лейтенант міліції
Опанащук Андрій Аркадійович
Інші засоби зв’язку невідомі
ось так заповнено в мене було в позовній заяві, що ще потрібно було надати?

aphalin писал(а):
Позов може бути поданий за місцем вашої реєстрації або за місцем знаходження відповідача.


Тобто якщо я прописанийй в Дарницькому районі, а проживаю в Голосіївському, то там повинен подати позов в Дарницькому? Чи я можу подати позов за місцем проживання взявши довідку у Голови правління ОСББ, що проживаю я саме по вул. Метрологічній?
Якщо ж я повинен все таки подавати позов за місцем реєстрації, а саме в Дарницькому районі, то як потрібно поступити, просто подати позов в інший районний суд? А що тоді з цією заявою?


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
 Заголовок сообщения: Re: Справа залишена без руху!!!
СообщениеДобавлено: 08 сен 2012, 18:59 
Не в сети
Постоялец

Зарегистрирован: 16 мар 2012, 11:24
Сообщений: 148
Авто: Є :)
Город: Івано-Франківськ
Lion_05 писал(а):
Відповідач:
Старший інспектор ДПС ВДАІ
Богунськго РВ м. Житомир
молодший лейтенант міліції
Опанащук Андрій Аркадійович
Інші засоби зв’язку невідомі
ось так заповнено в мене було в позовній заяві, що ще потрібно було надати?

Допиши адресу, дані можеш взяти ось тута


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
 Заголовок сообщения: Re: Справа залишена без руху!!!
СообщениеДобавлено: 08 сен 2012, 19:53 
Не в сети
Борец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 17 авг 2011, 18:08
Сообщений: 3900
Авто: .
Город: Киев
Lion_05 писал(а):
Тобто якщо я прописанийй в Дарницькому районі, а проживаю в Голосіївському, то там повинен подати позов в Дарницькому? Чи я можу подати позов за місцем проживання взявши довідку у Голови правління ОСББ, що проживаю я саме по вул. Метрологічній?
Не можете.
Цитата:
Стаття 19. Територіальна підсудність адміністративних справ

2. Адміністративні справи з приводу оскарження правових
актів індивідуальної дії, а також дій чи бездіяльності суб'єктів
владних повноважень, які прийняті (вчинені, допущені) стосовно
конкретної фізичної чи юридичної особи (їх об'єднань), вирішуються
за вибором позивача адміністративним судом за зареєстрованим у
встановленому законом порядку місцем проживання (перебування,
знаходження) цієї особи-позивача, або адміністративним судом за
місцезнаходженням відповідача, крім випадків, передбачених цим
Кодексом. Якщо така особа не має місця проживання (перебування,
знаходження) в Україні, тоді справу вирішує адміністративний суд
за місцезнаходженням відповідача.
Про порядок реєстрації місця проживання можете почитати тут починаючи із ст. 6 http://zakon2.rada.gov.ua/laws/show/1382-15
Довідка з ОСББ не є документом, який підтверджує, що ви там зареєстровані в установленому законом порядку.
Lion_05 писал(а):
Якщо ж я повинен все таки подавати позов за місцем реєстрації, а саме в Дарницькому районі, то як потрібно поступити, просто подати позов в інший районний суд? А що тоді з цією заявою?
Подати інший позов. Але майте на увазі, що у вас на оскарження є 10 днів з моменту винесення постанови. І поки ви подасте новий позов, то строки скоріше всього уже пройдуть.
Цю заяву вам суд поверне без розгляду.

_________________
Как говорит наш дорогой шеф, если человек идиот, то это надолго.

При обращении в суд нужно понимать, что судебная система не способна обеспечить объективное рассмотрение дела и что, как минимум, на уровне апелляции материалы дела даже не будут открыты.


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
 Заголовок сообщения: Re: Справа залишена без руху!!!
СообщениеДобавлено: 08 сен 2012, 23:26 
Не в сети
Прохожий

Зарегистрирован: 12 фев 2010, 09:27
Сообщений: 10
Мене було зупинено 22 серпня :(, так що тепер виходить капець?? В Голосіївському суду справу повернуть, так як я прописаний в іншому районі, а Дарницькому вже не приймуть так як пройшов срок давності позову? ЩО ж робити? Як вийти із становища?


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
 Заголовок сообщения: Re: Справа залишена без руху!!!
СообщениеДобавлено: 09 сен 2012, 08:04 
Не в сети
Постоялец

Зарегистрирован: 16 мар 2012, 11:24
Сообщений: 148
Авто: Є :)
Город: Івано-Франківськ
Lion_05
Ти перший раз подав всрок? В справі має бути відмітка, коли суд прийняв перший раз.
aphalin писал(а):
Подайте заяву такого змісту: на виконання ухвали суду подаю позовну заяву з усуненими недоліками. До цієї заяви додайте нову позовну заяву із виправленою шапкою (із зазначеною адресою відповідача, номером відповідного ДАІ, про електронну пошту можна написати, що вона невідома), ксерокопію паспорта і квитанцію про сплату судового збору.

Додай ухвалу, також проси прийняти справу до розгляду і продовжити терміни, і першу сторінку справи з відмітками, котру тобі відали для усунення недоліків!


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
Показать сообщения за:  Сортировать по:  
Начать новую тему Ответить на тему  [ Сообщений: 37 ]  На страницу Пред.  1, 2, 3  След.

Часовой пояс: UTC + 2 часа


Кто сейчас на форуме

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 20


Вы не можете начинать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете редактировать свои сообщения
Вы не можете удалять свои сообщения
Вы не можете добавлять вложения

Найти:
Перейти: