Текущее время: 20 апр 2024, 07:01

Часовой пояс: UTC + 2 часа




Начать новую тему Ответить на тему  [ Сообщений: 5 ] 
Автор Сообщение
СообщениеДобавлено: 07 июн 2010, 13:08 
Не в сети
Прохожий

Зарегистрирован: 05 июн 2010, 12:14
Сообщений: 3
Откуда: Украина, г.Херсон
Авто: Daewoo Lanos
Коллеги, прошу Вашей помощи в следующем деле: 13 апреля 2010г., в 16:45., я двигался на личном автомобиле марки "Daewoo Lanos" по площади 50 летия СССР и двигался в сторону улицы И. Кулика, на нерегулируемом пешеходном перекрестке, уступил дорогу пешеходу и убедившись, что не создаю никому помех начал движение далее. За остановкой общественного транспорта по улице И.Кулика, меня остановил старший инспектор ДПС БДПС ГАИ г.Херсона, старший лейтенант милиции, Колоколов В.В., и взяв мои документы направился в сторону службеного автомобиля ВАЗ-2106, государственный номер: 0297 (серия 022), который стоял напротив по ходу моего движения на противоположной стороне улицы. Он мне сообщил, что я совершил правонарушение, не остановился на пешеходном переходе, у него есть видеосъемка, и начал составлять протокол (16:50) и постановление (16:53). Мои показания и моего свидетеля в авто, он проигнорировал, отказался внести данные в протокол, а я отказался подписываться в протоколе и постановлении. Он обратился к двум прохожим для свидетельствования, и они подписались в протоколе. О видеосъемке в протоколе информации нет. На руки сотрудник ДПС мне ничего не выдал, кто он и откуда я узнал позже, после розыска данного экипажа и автомобиля, узнав информацию, я 05 июня я приехал в городское ГАИ узнать судьбу моего дела и взял материалы (подпись о получении поставил с датой 05.06.2010г.), протокол и постановление (там указано статья 122 часть 2 (нарушение правил проезда перекрестка) вместо (нарушение правил проезда пешеходных переходов), сумма 510 гривен, затем, в связи с неуплатой в течение 15 дней, 1020 гривен). Моих подписей и пояснений нигде нет, кроме даты получения 05.06.2010г., на бланке постановления про административное нарушние, в графе 2, написал: "Постановление получил 05.06.2010г., ФИО, подпись". Помогите составить иск и восстановить срок подачи (10 дней истекли 23 апреля). У меня есть свидетель. Электронные копии поставнления и протокола могу вложить , но очень плохо екачество.

_________________
"Каждому свое"


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 07 июн 2010, 14:58 
Не в сети
Постоялец

Зарегистрирован: 10 авг 2009, 08:16
Сообщений: 427
Откуда: Херсон
Rutger, вот уже готовый иск по аналогичному делу :

До Комсомольського районного суду м. Херсона
Адреса: 73000, м.Херсон, вул. Маяковського, 6\29

Позивач: Іванов Іван Іванович
адреса : 73000, м.Херсон, вул. 295 Стрілецької дивізії
телефон : ххххххх
адреса електронної пошти :хххххх

Відповідач: Дяченко Олексій Миколайович
сержант міліції, інспектор ДПС БДПС УДАЇ УМВС України в Херсонській області
адреса : 73034, м.Херсон, вул.Сенявіна, 128
телефон : (0552) 432535
адреса електронної пошти : невідома

ПОЗОВНА ЗАЯВА
про скасування Постанови ВТ ХХХХХХХ від 22.05.2010
по справі про адміністративне правопорушення
(в порядку адміністративного судочинства)

Звільнено від сплати судового збору відповідно до ст.288 Кодексу України про адміністративні правопорушення (далі - КУпАП).
Цей позов підлягає розгляду у судах на підставі ст.288 ч.3 КУпАП України, яка прямо передбачає право особи оскаржити до районного (прирівненого до нього) суду постанову органів державної влади та посадових осіб, до яких належать і органи ДАІ та їх посадові особи.

22.05.2010 о 9:55 год., керуючи автомобілем ЗАЗ-1102 Таврия д/н ХХХХХХХ я рухався по вулиці Червоностудентській у напрямку вулиці Ушакова зі швидкістю, яка не перевищувала 60 км\год. Наближаючись до перехрестя вулиць Червоностудентської та порт-Елеватор, біля якого знаходився нерегульований пішохідий перехід, я, керуючись пунктом 18.1 Правил дорожнього руху (далі - ПДР) знизив швидкість з 60 км\год до приблизно 40 км\год, оскільки побачив, що на протиположному боці дороги пішохід збирався почати рух по пішохідному перехіду. На такій швидкості я проїхав пішохідний перехід без зупинки, оскільки, згідно тому ж пункту 18.1 ПДР, рух моєї машини не створював перешкоду та небезпеку пішохіду, не змушував міняти його напрямок та швидкість руху. На наступному від нерегульованого пішохідного перехіду перехресті я був зупинений инспектором ДПС Дяченко Олексіем Миколайовичем, який звинуватив мене у порушені пункту 18.1 ПДР, чим передбачена відповідальність ч.1 ст.122 КУпАП. Був складений протокол ХХХХХХХ та винісено постанову ХХХХХХХ.
При складенні протоколу про адміністративне правопорушення інспектором були здійснені наступні порушення:
1) Інспектор не ознайомив мене з моїми правами та обов’язкам відповідно до ст. 63 Конституції України та ст. 268 КУпАП , а підписатися я був змушений тому, що інспектор наполягав, що поки не розпишусь, копію не отримаю.
2) Інспектор порушив вимоги ст. 256 КУпАП, в якій зазначається, що “У протоколі про адміністративне правопорушення зазначаються: прізвища, адреси свідків і потерпілих, якщо вони є”.Сам характер порушення ПДР, про яке йде мова, говорить про неможливість його вчинення без потерпілих. Відсутність потерпілих, свідків та їх показань підтверджує дотримання мною правил дорожнього руху, а саме пункту 18.1, достовірність моїх слів та неправомірність дій відповідача.
3) Наказ № 33 МВС України від 01.03.2010 року (набрав чинності 12.04.2010 року) «Про затвердження Переліку технічних засобів, що використовуються в підрозділах Державтоінспекції МВС для виявлення та фіксування порушень правил дорожнього руху» містить вичерпний перелік спеціальних технічних засобів, за допомогою яких посадові особи Державтоінспекції зобов’язані фіксувати правопорушення. Жодного з цих технічних засобів використано не було, що відображено в протоколі про адміністративне правопорушення Серія ХХ № ХХХХХХ від 22.05.2010 року. Зазначеними діями інспектор грубо порушив розпорядження № 466 МВС України від 21.05.2009 в п. 1.6, яке зобов’язує «Виключити випадки складання відносно водіїв транспортних засобів адміністративних протоколів без доведення їхньої вини чи достатніх доказів допущення ними порушень ПДР (фото-, відеоматеріалів, показів свідків тощо).
4) У ст. 254 КУпАП зазначено, що протокол про адміністративне правопорушення складається в разі його вчинення, але адміністративне правопорушення не було зафіксоване належним чином, як того вимагає законодавство, не було надано доказів згідно ст. 251 КУпАП. За таких обставин, відповідно до п.1 ст. 247 КУпАП провадження в справі про адміністративне правопорушення не могло бути розпочате у зв'язку з відсутністю події і складу адміністративного правопорушення. Ці норми також були грубо порушені інспектором.
5) Протокол заповнений нерозбірливо. Даний факт є грубим порушенням п.11.17 Інструкції з оформлення працівниками Державтоінспекції МВС матеріалів про адміністративні порушення у сфері забезпечення безпеки дорожнього руху, затвердженої Наказом МВС України від 26.02.2009 №77.
Відповідно до ч.2 ст.71 Кодексу адміністративного судочинства України (далі – КАС України), обов’язок доказування в зазначеній справі покладається на відповідача, якщо він заперечує проти адміністративного позову.
Відповідно до ст. 289 КУпАП, постанову по справі про адміністративне правопорушення може бути оскаржено протягом десяти днів. Тобто кінцевий термін оскарження зазначеної постанови – 01 червня 2010 року.

Виходячи з викладеного, керуючись ст.ст. 7, 250, 287, 288, 289, 293, 295 КУпАП, ст. 2, 6-11, 71, 104-106 КАС України

ПРОШУ:

1. На час розгляду справи, в порядку забезпечення позовної заяви, відповідною ухвалою зупинити дію постанови серії ВТ номер ХХХХХХХ, на підставі ч.1, 2, 3 ст. 117 КАС України.
2. Скасувати постанову серії ХХ № ХХХХХ від 22.05.2010 року про притягнення мене до адміністративної відповідальності.
3. Закрити провадження по справі у зв’язку з відсутністю події правопорушення та складу правопорушення у моїх діях.
4. Визнати неправомірними дії інспектора ДПС Дяченко Олексія Миколайовича під час винесення постанови по справі.


Додатки :

1. Копія позовної заяви.
2. 2 Копії постанови ХХ № ХХХХХХ від 22.05.2010 року у справі про адміністративне правопорушення.
3. 2 Копія протоколу ХХ № ХХХХХХ від 22.05.2010 року про адміністративне правопорушення.



Для начала :

-- почитайте эту тему, специально тратил свое время на нее
viewtopic.php?f=28&t=1048&start=0
-- внимательно прочитайте иск
-- изложите подчеркнутый абзац(это называется вступительная часть иска) под свой случай
--переделайте ФИО и должность ответчика, все даты в иске под свой случай.

Постарайтесь загрузить електронные варианты протокола и постановления на www.radikal.ru или http://imageshack.us, киньте сюда ссылку...это важно для обстоятельств дела.



потом я погляжу - нужно ли будет существенно корректировать еще что-то.


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 09 июн 2010, 20:15 
Не в сети
Прохожий

Зарегистрирован: 05 июн 2010, 12:14
Сообщений: 3
Откуда: Украина, г.Херсон
Авто: Daewoo Lanos
Спасибо иск составил, вчера подал и зарегистрировал в Днепровском районном суде, жду ответа

_________________
"Каждому свое"


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 10 июн 2010, 14:08 
Не в сети
Постоялец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 08 сен 2009, 09:03
Сообщений: 259
Откуда: Чернігівщина
Авто: ***
Город: Ічня
Иск взял и себе за образец. Большое спасибо автору - профессиональная работа.


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 10 июн 2010, 17:56 
Не в сети
Постоялец

Зарегистрирован: 10 авг 2009, 08:16
Сообщений: 427
Откуда: Херсон
Rutger писал(а):
Спасибо иск составил, вчера подал и зарегистрировал в Днепровском районном суде, жду ответа


ого, вы по-быстрому...нужно все-таки было выложить сюда - оценка со стороны всегда важна. Но все равно -нормально. Держите в курсе.
Мой родной суд)


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
Показать сообщения за:  Сортировать по:  
Начать новую тему Ответить на тему  [ Сообщений: 5 ] 

Часовой пояс: UTC + 2 часа


Кто сейчас на форуме

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 13


Вы не можете начинать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете редактировать свои сообщения
Вы не можете удалять свои сообщения
Вы не можете добавлять вложения

Найти:
Перейти:  
cron