Текущее время: 29 мар 2024, 06:55

Часовой пояс: UTC + 2 часа




Начать новую тему Ответить на тему  [ Сообщений: 72 ]  На страницу Пред.  1, 2, 3, 4, 5  След.
Автор Сообщение
СообщениеДобавлено: 24 июл 2012, 06:45 
Не в сети
Новобранец

Зарегистрирован: 03 апр 2012, 10:53
Сообщений: 51
Авто: 2105
Город: Мариуполь
пішохід писал(а):
випадок не поодинокий,на форумі ще ніхто не добився компенсації,це мої спостереження за 2 роки....

тобто треба оспорювати дії гайців,і в суді доводити,що доржнє полотно не відповідає вимогам ДСТУ..а далі видно буде,тільки в потерпілих пороху хватає лише щоб в суді закрити справу по 124...ніхто за колеса далі не веде боротьбу...

Лично мне совсем не хочется оставлять это дело и расплачиваться за чужую халатность. Даже гаишник сказал, что искренне хочет, чтоб я выиграл это дело))

_________________
В этом вашем интернете хрен поймёшь, кто прикалывается, а кто реально дебил...


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 24 июл 2012, 07:14 
Не в сети
Новобранец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 04 окт 2010, 12:05
Сообщений: 97
Авто: SENS
sergiozz писал(а):
пішохід писал(а):
випадок не поодинокий,на форумі ще ніхто не добився компенсації,це мої спостереження за 2 роки....

тобто треба оспорювати дії гайців,і в суді доводити,що доржнє полотно не відповідає вимогам ДСТУ..а далі видно буде,тільки в потерпілих пороху хватає лише щоб в суді закрити справу по 124...ніхто за колеса далі не веде боротьбу...

Лично мне совсем не хочется оставлять это дело и расплачиваться за чужую халатность. Даже гаишник сказал, что искренне хочет, чтоб я выиграл это дело))


Конечно хочет:он для этого постарался "от душИ"...И протокол на хозяина дороги не составил и тебя во всём обвинил.....
По опыту: если нет протокола на дорожников, судья не принимает твою сторону..Всё очень просто-Гайцы протокол не составляли-вины дорожников НЕТ....А как ещё доказать их вину: всё красиво....Сегодня они дырки подлатают и порядок....
Я бы написал письмецо в прокуратуру и в Обл. ГАИ на этого красавца....По ходу он "прикрывает" дорожников со всей силы.......В моём письмо , вроде как достаточно нормально всё растолковывается....
П. С. Письмо моё показывал этому "доброжелателю"???? Если надо-сброшу полноценный скан на мыло...


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 24 июл 2012, 09:12 
Не в сети
Борец

Зарегистрирован: 25 янв 2011, 09:47
Сообщений: 2791
Откуда: УКРАЇНА
sergiozz писал(а):
Даже гаишник сказал, что искренне хочет, чтоб я выиграл это дело))

і Ви в це вірите :o не будьте таким наївним

sergiozz писал(а):
В общем сегодня был в ГАИ, написал пояснение, но протокол составили всё-таки на меня,

ну от Вам і результат душевних страждань гайдона
за яким пунктом припаяли протокол?
скан якщо можна

Цитата:
Лично мне совсем не хочется оставлять это дело и расплачиваться за чужую халатность.

тоді негайно пишіть Заяву чи Скаргу до ДАІ(зразок надавав вище)

_________________
дайте нам бути такими якими ми є,
дайте нам спокій від ваших щоденних атак...
Славко Вакарчук.


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 24 июл 2012, 09:37 
Не в сети
Новобранец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 04 окт 2010, 12:05
Сообщений: 97
Авто: SENS
aktivist писал(а):
Цитата:
Лично мне совсем не хочется оставлять это дело и расплачиваться за чужую халатность.

тоді негайно пишіть Заяву чи Скаргу до ДАІ(зразок надавав вище)

Кстати, совсем забыл- не забудь в письме у Гайцев спросить: когда в последний раз проводилось плановое обследование этого " ущербного" участка дороги и выдавалось ли предписание собственнику на ремонт либо составлялся протокол на собственника из-за хренового качества....
Это поможет 100% при боданиях по судам и т. д. ...
Ищи хорошего адвоката и его гонорар включай в сумму иска..Борьба будет очень серьёзной..


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 24 июл 2012, 14:18 
Не в сети
Новобранец

Зарегистрирован: 03 апр 2012, 10:53
Сообщений: 51
Авто: 2105
Город: Мариуполь
Понял, спасибо, всё составил, на днях отвезу. Кстати, можно отвезти и отдать лично в руки, или нужно отправить по почте заказным ?
Сообщение, не относящиеся к теме
Начальнику відділу ДАІ міста Марiуполя
пiдполковнику мiлiцii
Саенко Виктор Александрович
от Яковенко Сергiй Володимирович
б-р Шевченко 359 кв 1

СКАРГА
21.07.2012р. о 19г. 50 хв. в місті Марiуполь на ділянці дороги по вулицi Заозернiй, я потрапив в ДТП внаслідок неналежного стану дорожного полотна, а саме вибоїни яка перевищувала гранично допустимі показники передбачені пп.. 3.1.1 та 3.1.2 ДСТУ 3587-97 «Безпека дорожнього руху. Автомобільні дороги, вулиці і залізничні переїзди. Вимоги до експлуатаційного стану», що призвело до ушкодження колес та ходової частини мого транспортного засобу.
Згідно п. 12 ст. 10 "Закону про міліцію" на органи внутрішніх справ покладений обов'язок контролю над утриманням в належному технічному стані і чистоті доріг, а у статті 3 закону "Про дорожній рух" забезпечення безпеки дорожнього руху покладене на Державну автомобільну інспекцію
Відповідно до п.10 «Єдиних правил ремонту і утримання автомобільних доріг, вулиць, залізничних переїздів, правил користування ними та охорони», затверджених Постановою Кабінету Міністрів України від 30 березня 1994 р. N 198, контроль за дотриманням правил ремонту і утримання автомобільних доріг та вулиць здійснюється власниками дорожніх об'єктів або уповноваженими ними органами та Державтоінспекцією.
Згідно ст. 52-1 Закону України «Про дорожній рух» забезпечення безпеки дорожнього руху, державний контроль за додержанням законів, правил і нормативів у цій сфері покладено на Державтоінспекцію Міністерства внутрішніх справ України.

Оскільки відповідно до ст. 140 КУпАП за порушення правил, норм і стандартів, що стосуються забезпечення безпеки дорожнього руху при утриманні автомобільних доріг і вулиць, залізничних переїздів, інших дорожніх споруд, невжиття заходів щодо своєчасної заборони або обмеження руху при виникненні умов, які загрожують безпеці руху, або неприйняття своєчасних заходів до відновлення безпечних умов для руху встановлено адміністративну відповідальність,керуючись ст. 222 КУпАП, ПРОШУ:

1. встановити посадову особу, відповідальну за утримання вказаної ділянки дороги;
2. відкрити провадження по справі про адміністративне правопорушення за статтею 140 КУпАП;
3. визнати мене потерпілим, відповідно до ст. 256 КпАП вказати в протоколі дані про мене та вручити мені копію протоколу;
4. повIдомити менi про те, коли в останнє проводилось планове обстеження цього вiдрiзку дороги I чи видавалося розпорядження власнику дороги про ремонт та чи скадався протокол на власника щодо незадовIльного стану дорожньго покриття.
5. притягти винних у скоєнні правопорушення до відповідальності;
6. після розгляду справи видати розпорядження власнику дорожнього об’єкту про усунення вказаних пошкоджень дорожнього покриття;
7. про результати розгляду скарги повідомити мене за вище вказаною адресою .

Додатки:
Фотографії пошкодженої ділянки дороги - 3 примірника.

Дата підпис

_________________
В этом вашем интернете хрен поймёшь, кто прикалывается, а кто реально дебил...


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 24 июл 2012, 14:39 
Не в сети
Борец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 26 янв 2010, 18:01
Сообщений: 10498
sergiozz писал(а):
В общем сегодня был в ГАИ, написал пояснение, но протокол составили всё-таки на меня, а не на дорожников. Аргумент-светлое время суток, яму видно, я якобы не выбрал безопасную скорость, чтоб вовремя затормозить. Типа по правилам я должен ехать с такой скоростью, чтоб иметь возможность остановиться в пределах видимости дороги. Это аргумент ГАИшника. Типа, если бы я ехал 2 км/ч, то поехал бы её без повреждений. Говорит, яма-это опасность, сбитая собака, ДТП впереди, всё это опасность. И эта опсность не всегда может быть обозначена... Сказал, штрафа мне не избежать. Это помимо поподалова на два колеса...
з часу винесення постанови маєш 10 днів на оскарження,якщо не будеш включати задній хід,тоді будемо помагати оскаржити постонову по ямі,а далі будемо добиватися складення протоколу на жек...чи автодор...в залежності хто є власником...

_________________
ДАЙвінг(Гайвінг)-вид інтелектуально –фізичного спорту;боротьба- основною ціллю якої є відстоювання прав і свобод громадян,які порушуються неродовими, та корумпованими працівниками Державтоінспекції .


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 24 июл 2012, 14:41 
Не в сети
Борец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 26 янв 2010, 18:01
Сообщений: 10498
________ районного суду м.___________ адреса:_______________________
Позивач: Особа_1, проживаю за адресою:__________________, тел.:_________________
Відповідач: управління житлово-комунального господарства департаменту житлово-комунального господарства ______ міської ради адреса:_____________, тел:__________________
Ціна позову: 14601,73 гривні
Позовна заява
про відшкодування майнової та моральної шкоди завданої в наслідок ДТП
30 січня 2008 року приблизно о 6 год. 30 хв. я керуючи власним автомобілем «Фольксваген-Гольф» рухався на перехресті вулиць Мамсурова-Боженко у м.________. Перед тим пройшов дощ, вулиця не освітлювалася, був туман, тому я рухався при світлі фар зі швидкістю приблизно 40-50 км/год. Місяцями на дорогах були калюжі, які об'їхати було неможливо. Коли в'їхав в одну із калюж, автомобіль несподівано провалився в глибоку вибоїну на проїзній частині і цієї вибоїни не було видно. В результаті було пошкоджено дві передні шини, деформовано передні лонжерони кузова, передня підвіска автомобіля була пошкоджена до такого стану, що рухатися автомобілем було неможливо.
Я викликав працівників ДАІ, які оглянути місце пригоди та склали відповідні матеріали. В результаті було встановлено, що винуватцем ДТП є управління житлово-комунального господарства, на відповідального працівника якого - Особу_4 було накладено стягнення у вигляді штрафу в розмірі 100 грн.
В результаті ДТП автомобіль отримав значні механічні пошкодження і вартість відновлювального ремонту, згідно висновку № 20 спеціаліста-автотоварознавця становить 2978, 67 грн. За проведення автотоварознавчого дослідження я сплатив 256, 20 грн. Окремо купив дві шини, вартість яких 300 грн. За діагностику і підготовку до дослідження сплатив 73 грн. До висновку не було включено вартість глушника, якого я замінив і його вартість складає 108 грн. За повідомлення відповідачу заплатив 4, 86 грн. Через декілька днів замінив третю шину, придбавши бувшу у використанні шину вартістю 53 грн. Всього мені спричинені прямі матеріальні збитки в розмірі 4401,73 грн. В матеріальні збитки не враховую вартість стоянки, харчування, проживання, вважаю, що вказані суми слід включити до моральної шкоди, яку оцінюю в 10000 грн.
Відповідно до ч. 1 ст. 1166 ЦК України майнова шкода, завдана неправомірними рішеннями, діями чи бездіяльністю особистим немайновим правам фізичної або юридичної особи, а також шкода, завдана майну фізичної або юридичної особи, відшкодовується в повному обсязі особою, яка її завдала.
Як вбачається з протоколу про адміністративне правопорушення від 1 лютого 2008 року та постанови заступника начальника ВДАІ (з обслуговування міста _________) від 15 лютого 2008 року інженера технагляду УЖКГ м._________ Особу_4 визнано винним у вчиненні правопорушення, передбаченого ч. 4 ст. 140 КУпАП, а саме в порушенні правил, норм та стандартів, що стосуються забезпечення безпеки дорожнього руху під час утримання дорожнього покриття вулиці Мамсурова, що призвело до скоєння дорожньо-транспортної пригоди, яка мала місце на перехресті вулиць Мамсурова-Боженка, та накладено стягнення у виді штрафу в розмірі 100 грн.
Згідно положення про управління житлово-комунального господарства департаменту житлово-комунального господарства _________ міської ради завданням вказаного управління є організація робіт з утримання і поточного ремонту міських вулиць і доріг, а також інженерних споруд на них.
Отже, з вини відповідача управління житлово-комунального господарства моєму майну була заподіяна шкода.
Як визначено ч. 1 ст. 1167 ЦК України моральна шкода, завдана фізичній або юридичній особі неправомірними рішеннями, діями чи бездіяльністю, відшкодовується особою, яка її завдала, за наявності її вини, крім випадків, встановлених частиною другою цієї статті.
Відповідно до ст. 23 ЦК України особа має право на відшкодування моральної шкоди, завданої внаслідок порушення її прав. Моральна шкода полягає: 1) у фізичному болю та стражданнях, яких фізична особа зазнала у зв'язку з каліцтвом або іншим ушкодженням здоров'я; 2) у душевних стражданнях, яких фізична особа зазнала у зв'язку з протиправною поведінкою щодо неї самої, членів її сім'ї чи близьких родичів; 3) у душевних стражданнях, яких фізична особа зазнала у зв'язку із знищенням чи пошкодженням її майна; 4) у приниженні честі та гідності фізичної особи, а також ділової репутації фізичної або юридичної особи. Моральна шкода відшкодовується грішми, іншим майном або в інший спосіб.
На підставі вищезазначеного та у відповідності зі ст.ст. 23, 1166, 1167, 1187 ЦК України, ст.ст. 3, 88, 118, 119 ЦПК України, -
ПРОШУ:
Стягнути з управління житлово-комунального господарства департаменту житлово-комунального господарства _________ міської ради на мою користь 4401,73 грн. у відшкодування майнової шкоди, 10000 грн. у відшкодування моральної шкоди, 200 грн. за правову допомогу, судові витрати.
Додаток:

_________________
ДАЙвінг(Гайвінг)-вид інтелектуально –фізичного спорту;боротьба- основною ціллю якої є відстоювання прав і свобод громадян,які порушуються неродовими, та корумпованими працівниками Державтоінспекції .


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 24 июл 2012, 20:24 
Не в сети
Борец

Зарегистрирован: 25 янв 2011, 09:47
Сообщений: 2791
Откуда: УКРАЇНА
sergiozz писал(а):
Понял, спасибо, всё составил, на днях отвезу. Кстати, можно отвезти и отдать лично в руки, или нужно отправить по почте заказным ?

1. можна віднести до ВДАІ і зареєструвать особисто в канцелярії, а якщо нема бажання туди йти тоді рекомендованим і бажано з увідомленням
2. значно краще буде якщо в тих фотках, що підуть як додаток Ви вставите у вибоїну рулетку чи лінійку на підтвердження факту перевищення показників пп.. 3.1.1 та 3.1.2 ДСТУ 3587-97 і бажано щоб фотки були на фоні прив"язки до тієї місцевості(наприклад нехай попаде в кадр якийсь ларьок, автобусна зупинка чи рекламний щит, тощо.) бо вони можуть залатать побиріку ту яму і скосять на дурня що фотки були зроблені Вами в іншому місці
3. крім того також потрібно з прив"язкою до місцевості сфоткать що на даній ділянці дороги не було встановлено дор.знаку 1.12 "Вибоїна".

_________________
дайте нам бути такими якими ми є,
дайте нам спокій від ваших щоденних атак...
Славко Вакарчук.


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 24 июл 2012, 21:14 
Не в сети
Борец

Зарегистрирован: 25 янв 2011, 09:47
Сообщений: 2791
Откуда: УКРАЇНА
пішохід писал(а):
з часу винесення постанови маєш 10 днів на оскарження,


sergiozz писал(а):
В общем сегодня был в ГАИ, написал пояснение, но протокол составили всё-таки на меня, а не на дорожников.


пішохід, ТС про постанову не згадує, напевно що її поки що не винесли

пішохід писал(а):
...будемо добиватися складення протоколу на жек...чи автодор...в залежності хто є власником...

в цьому напрямку поки що й потрібно рухатись, а також для суду будуть потрібні:

1. справка та протокол про ДТП;
2. на підставі справки з ДАЇ Вам необхідно пройти платну экспертизу, щоб оцінити пошкодження;
3. після цього потрібно буде в суді доводити причинно-наслідковий зв'язок між Вашими пошкодженнями і наявністю дорожної ямы( наприклад що був відсутній Знак 1.12 «Вибоїна» чи сигнальні, огороджувальні чи направляючі пристрої відповідно до діючих нормативів).

_________________
дайте нам бути такими якими ми є,
дайте нам спокій від ваших щоденних атак...
Славко Вакарчук.


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 25 июл 2012, 08:48 
Не в сети
Новобранец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 04 окт 2010, 12:05
Сообщений: 97
Авто: SENS
Donetsk75 писал(а):
Закон Украины о Дор Движении

http://zakon2.rada.gov.ua/laws/show/3353-12/page2


Стаття 24. Основні вимоги до діяльності власників доріг,
вулиць та залізничних переїздів


Власники доріг, вулиць та залізничних переїздів або
уповноважені ними органи несуть відповідальність за створення
безпечних умов руху на дорогах, вулицях та залізничних переїздах,
що знаходяться у їх віданні.
При виконанні робіт по ремонту і утриманню автомобільних
доріг, вулиць та залізничних переїздів дорожньо-експлуатаційні
організації у першочерговому порядку повинні здійснювати заходи
щодо безпеки дорожнього руху на основі обліку і аналізу
дорожньо-транспортних пригод, результатів обстежень і огляду
автомобільних доріг, вулиць та залізничних переїздів, і передусім
на аварійних і небезпечних ділянках та у місцях концентрації
дорожньо-транспортних пригод.
Власники доріг, вулиць та залізничних переїздів або органи,
уповноважені ними здійснювати експлуатаційне утримання
автомобільних доріг, вулиць та залізничних переїздів, мають право
вимагати від користувачів дотримання чинних законодавчих і
нормативних актів стосовно дорожнього руху, правил ремонту і
утримання доріг, вулиць, залізничних переїздів, правил
користування дорогами і дорожніми спорудами та їх охорони.
Єдині правила ремонту і утримання автомобільних доріг, вулиць
та залізничних переїздів, правила користування ними та їх охорони
затверджуються Кабінетом Міністрів України.
Власники доріг, вулиць та залізничних переїздів, керівні
працівники дорожньо-експлуатаційних організацій несуть
відповідальність, в тому числі і кримінальну, якщо
дорожньо-транспортна пригода сталася з їх вини.

======================================================
ПДД.


2.12. Власник транспортного засобу має право:



а) довіряти в установленому порядку користування і
розпорядження транспортним засобом іншій особі;



б) на відшкодування витрат у разі надання транспортного
засобу працівникам міліції та органу охорони здоров'я згідно з
пунктом 2.7 цих Правил;



в) на відшкодування збитків, завданих унаслідок
невідповідності стану автомобільних доріг, вулиць, залізничних
переїздів вимогам безпеки дорожнього руху;



г) на безпечні та зручні умови для руху; { Пункт 2.12
доповнено підпунктом "г" згідно з Постановою КМ N 263
( 263-2007-п ) від 21.02.2007 }
===================================================

П. С. Цепляемся за эти пункты (это только верхушка айсберга) и "жарим" гайцев с дорожниками!!!!!!!


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 02 авг 2012, 13:14 
Не в сети
Борец

Зарегистрирован: 25 янв 2011, 09:47
Сообщений: 2791
Откуда: УКРАЇНА
sergiozz писал(а):
21 июл 2012 Въезжая в Мариуполь со стороны Сартаны влетел в глубокую яму, в минусе 2 покрышки, немного деформированы диски, не знаю, живы ли рычаги, но немного ведёт влево.
В общем требуется в первую очередь юридическая поддержка


пішохід писал(а):
в потерпілих пороху хватає лише щоб в суді закрити справу по 124...ніхто за колеса далі не веде боротьбу...


sergiozz писал(а):
Даже гаишник сказал, что искренне хочет, чтоб я выиграл это дело))

:lol:


sergiozz писал(а):
Лично мне совсем не хочется оставлять это дело и расплачиваться за чужую халатность.


:roll: :?:

_________________
дайте нам бути такими якими ми є,
дайте нам спокій від ваших щоденних атак...
Славко Вакарчук.


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 02 авг 2012, 15:09 
Не в сети
Новобранец

Зарегистрирован: 03 апр 2012, 10:53
Сообщений: 51
Авто: 2105
Город: Мариуполь
aktivist Что это было я не очень понял... в общем пока жду суда, 9-го августа. А дальше видно будет.

_________________
В этом вашем интернете хрен поймёшь, кто прикалывается, а кто реально дебил...


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 02 авг 2012, 15:21 
Не в сети
Борец

Зарегистрирован: 25 янв 2011, 09:47
Сообщений: 2791
Откуда: УКРАЇНА
sergiozz писал(а):
пока жду суда, 9-го августа.

можна Ваш позов глянуть?

Цитата:
А дальше видно будет.

а дальше може бути пізно якщо не прислухались до порад окремих форумчан :(

_________________
дайте нам бути такими якими ми є,
дайте нам спокій від ваших щоденних атак...
Славко Вакарчук.


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 02 авг 2012, 15:49 
Не в сети
Новобранец

Зарегистрирован: 03 апр 2012, 10:53
Сообщений: 51
Авто: 2105
Город: Мариуполь
aktivist
а смысл от иска сейчас, если меня ещё не признали виновным ? За что и на кого мне сейчас иск подавать ?

_________________
В этом вашем интернете хрен поймёшь, кто прикалывается, а кто реально дебил...


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 02 авг 2012, 15:54 
Не в сети
Борец

Зарегистрирован: 25 янв 2011, 09:47
Сообщений: 2791
Откуда: УКРАЇНА
sergiozz писал(а):
aktivist
а смысл от иска сейчас, если меня ещё не признали виновным ?

:o а Ви що хочете щоб Вас ще й винним визнали?
Цитата:
За что и на кого мне сейчас иск подавать ?

чомусь думав що Ви будете більш розторопним в даній ситуації
гаразд, бажаю удачі!

_________________
дайте нам бути такими якими ми є,
дайте нам спокій від ваших щоденних атак...
Славко Вакарчук.


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
Показать сообщения за:  Сортировать по:  
Начать новую тему Ответить на тему  [ Сообщений: 72 ]  На страницу Пред.  1, 2, 3, 4, 5  След.

Часовой пояс: UTC + 2 часа


Кто сейчас на форуме

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 12


Вы не можете начинать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете редактировать свои сообщения
Вы не можете удалять свои сообщения
Вы не можете добавлять вложения

Найти:
Перейти: