Текущее время: 29 мар 2024, 14:49

Часовой пояс: UTC + 2 часа




Начать новую тему Ответить на тему  [ Сообщений: 5 ] 
Автор Сообщение
СообщениеДобавлено: 11 сен 2012, 09:54 
Не в сети
Прохожий

Зарегистрирован: 12 фев 2010, 09:27
Сообщений: 10
Доброго дня! Ситуація наступна, постанова була винесена 22 серпня, позов був поданий 31 серпня, 8 вересня прийшов додому лист про те що справу залишити без руху і надати 5 днів до усунення недоліків з моменту одержання ухвали. Як недоліки вказано, що потрібно оплатити судовий збір, надати більше інформації про інспктора та надати підтвердження що я зареєстрований за адресою яка вказана в позові, так як в протоколі вказана інша адреса. Я дійсно проживаю за адресою вул. Метрологічна, що занаходистя в Голосіївському р-ні, а зареєстрований за адресою вул. Драгоманова в Дарницькому р-ні. Отже, якщо з першими пунктами все зрозуміло: оплатив та вніс в шапку зміни про інспектора, то з проживанням виникло питання.
Я так зрозумів, що все таки прийдеться подавати в Дарницький райсуд, будь-ласка підскажіть як це грамотно зробити? До якого часу потрібно подати новий позов і що робити з позовом який залишився (на який є ухвала) в Голосіївському райсуді?


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 11 сен 2012, 11:20 
Не в сети
Борец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 04 ноя 2010, 11:10
Сообщений: 8089
Авто: Даибахтунг
иск подается или в суд по месту жительства истца (тогда к иску прикладывается копия паспорта истца с пропиской)
или иск можно подать (данном случае) по месту работы ответчика (инспектора ДПС).
если рекомендую вам исполнить все что написано в ухвале суда,
иначе вы рискуете пропустить сроки обжалования постановы.

_________________
Если ДК по пути с ВО "Сволотой" (и прочей политической хернёй),
ТО МНЕ НЕ ПО ПУТИ!

пока ситуация не прояснится - объявляю забастовку!


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 11 сен 2012, 11:23 
Не в сети
Постоялец

Зарегистрирован: 06 май 2010, 10:37
Сообщений: 404
Lion_05 писал(а):
Я дійсно проживаю за адресою вул. Метрологічна, що занаходистя в Голосіївському р-ні, а зареєстрований за адресою вул. Драгоманова в Дарницькому р-ні. Отже, якщо з першими пунктами все зрозуміло: оплатив та вніс в шапку зміни про інспектора, то з проживанням виникло питання.


Как вариант, взять справку(ЖЭК, комендант общежития,квартальный,т.е. тот, кто может подтвердить), что временно проживаете по такому-то адресу.

Стаття 19. Територіальна підсудність адміністративних справ

1. Адміністративні справи вирішуються адміністративним судом за місцезнаходженням відповідача, крім випадків, передбачених цим Кодексом.
{ Частина перша статті 19 із змінами, внесеними згідно із Законом N 2453-VI ( 2453-17 ) від 07.07.2010 }

2. Адміністративні справи з приводу оскарження правових актів індивідуальної дії, а також дій чи бездіяльності суб'єктів владних повноважень, які прийняті (вчинені, допущені) стосовно конкретної фізичної чи юридичної особи (їх об'єднань), вирішуються за вибором позивача адміністративним судом за зареєстрованим у встановленому законом порядку місцем проживання (перебування, знаходження) цієї особи-позивача, або адміністративним судом за місцезнаходженням відповідача, крім випадків, передбачених цим Кодексом.


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 11 сен 2012, 11:57 
Не в сети
Прохожий

Зарегистрирован: 12 фев 2010, 09:27
Сообщений: 10
KotykPooh писал(а):
иск подается или в суд по месту жительства истца (тогда к иску прикладывается копия паспорта истца с пропиской)
или иск можно подать (данном случае) по месту работы ответчика (инспектора ДПС).
если рекомендую вам исполнить все что написано в ухвале суда,
иначе вы рискуете пропустить сроки обжалования постановы.


Так я так і зробив, просто я думав що прийдеться писати позов в Дарницький суд, тому хотів щоби хтось порекомендував як правильно написати новий позов, точніше внести правильні корективи в старий.
KotykPooh писал(а):
иск подается или в суд по месту жительства истца (тогда к иску прикладывается копия паспорта истца с пропиской)
или иск можно подать (данном случае) по месту работы ответчика (инспектора ДПС).
если рекомендую вам исполнить все что написано в ухвале суда,
иначе вы рискуете пропустить сроки обжалования постановы.

Я попробую скористуватись цією статтею, надіюсь допоможе. Дякую.

з.і. Може є ще в когось якісь поради чи думки, буду вдячний.


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 11 сен 2012, 12:17 
Не в сети
Борец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 04 ноя 2010, 11:10
Сообщений: 8089
Авто: Даибахтунг
Lion_05 писал(а):
з.і. Може є ще в когось якісь поради чи думки, буду вдячний.

есть всего 2 пути обжалования:
1. короткий - это суд (у вас только 1 шанс)
2. длинный - это жалобы от РУВД до МВД (плюс жалобы от районный прокуратуры до ГПУ) - в этом случае можно в суде обжаловать каждый отказ.

в выбрали 1ый вариант.
шансы у вас 50/50 ибо наши суды - это зазеркалье!

_________________
Если ДК по пути с ВО "Сволотой" (и прочей политической хернёй),
ТО МНЕ НЕ ПО ПУТИ!

пока ситуация не прояснится - объявляю забастовку!


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
Показать сообщения за:  Сортировать по:  
Начать новую тему Ответить на тему  [ Сообщений: 5 ] 

Часовой пояс: UTC + 2 часа


Кто сейчас на форуме

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 16


Вы не можете начинать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете редактировать свои сообщения
Вы не можете удалять свои сообщения
Вы не можете добавлять вложения

Найти:
Перейти: