Текущее время: 23 апр 2024, 18:27

Часовой пояс: UTC + 2 часа




Начать новую тему Ответить на тему  [ Сообщений: 18 ]  На страницу 1, 2  След.
Автор Сообщение
СообщениеДобавлено: 27 июл 2010, 17:07 
Не в сети
Постоялец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 21 авг 2009, 09:29
Сообщений: 435
Откуда: Днепропетровск
Авто: Lanos SE
Город: Днепропетровск
Ситуация следующая, едем (6 человек) на бусе по своим делам, тут начинает плющить сигналку, она закрывает двери и глушит машину. Я прижимаюсь к обочине и включаю аварийку. Через 1 минуту подъезжает машина доблестной ГАИ, и по накатанной нарушаем-документы-пройдемте. Отдаю документы, в машину не иду, предупредил что бы постанову не писал. В итоге выписывают мне протокол, я им 2 ходатайства и пояснення, на тетрадных листиках :-) (постоянный водитель не я, не успел укомплектовать машину) Свидетелей вписал. Потешно было наблюдать как в течение получаса пока я писал все вои бумажки гаишник бегал от своей машины к моей с одним вопросом "Долго еще?" Чуть позже выкину фото протокола. О дальнейшем развитии событий тоже информировать буду :-)

Изображение

_________________
Закон один для всех
Днепропетровск, Одесса, Запорожье... Кто следующий?


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 27 июл 2010, 17:30 
Не в сети
Борец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 25 апр 2010, 15:05
Сообщений: 7191
Откуда: Николаев
Авто: Escalade
Город: ...
тема переименована


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 27 июл 2010, 18:14 
Не в сети
Постоялец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 21 авг 2009, 09:29
Сообщений: 435
Откуда: Днепропетровск
Авто: Lanos SE
Город: Днепропетровск
Изображение

_________________
Закон один для всех
Днепропетровск, Одесса, Запорожье... Кто следующий?


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 27 июл 2010, 19:59 
Не в сети
Борец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 26 янв 2010, 18:01
Сообщений: 10498
по протоколу-гаєць не вказав своє звання, також записи не друкованими літерами-чим порушив- 11.17. Записи в протоколах про адміністративні правопорушення, талонах до посвідчення водія, тимчасових дозволах, журналах робляться чорнилом (пастою) темного (чорного або синього) кольору. Вони заповнюються розбірливим почерком, а прізвище, ім'я, по батькові порушника, його місце проживання, а також посада, місце роботи, звання працівника Державтоінспекції МВС записуються друкованими літерами. За фактами виправлення, підчисток тощо керівництвом підрозділів Державтоінспекції МВС у п'ятиденний термін проводяться службові перевірки. -Наказ 77від 26.02.2009р.
в протоколі не вказано засіб вимірювальної техніки яким,проведено заміри стоянки авто менше чим за 10 метрів до переходу.
в протоколі не вказано час і дату розгляду справи.
свідки в протоколі не вписані :?:
порушили вимоги наказу 111 від 27.03.2009р- 3.15. Надання практичної допомоги учасникам дорожнього руху.-адже аварійна сигналізація була ввімкнена і водій потребував допомоги.
6.13. Надавати у межах компетенції допомогу учасникам дорожнього руху.

13.5.5. Наданню всебічної практичної допомоги учасникам дорожнього руху у межах своєї компетенції

28.10. Працівник підрозділу ДПС повинен надавати допомогу водіям в усуненні причин, що призвели до вимушеної зупинки в дорозі, а в необхідних випадках сприяти громадянам в: 28.10.4. Можливому усуненні технічних несправностей транспортного засобу і транспортуванні ушкодженого транспортного засобу.
viewtopic.php?f=37&t=1709-схожий позов.
viewtopic.php?f=9&t=1647&p=17261&hilit=%D0%B0%D0%B2%D0%B0%D1%80%D1%96%D0%B9%D0%BD%D0%B0+%D0%B7%D1%83%D0%BF%D0%B8%D0%BD%D0%BA%D0%B0#p17261

_________________
ДАЙвінг(Гайвінг)-вид інтелектуально –фізичного спорту;боротьба- основною ціллю якої є відстоювання прав і свобод громадян,які порушуються неродовими, та корумпованими працівниками Державтоінспекції .


Последний раз редактировалось пішохід 27 июл 2010, 20:42, всего редактировалось 1 раз.

Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 27 июл 2010, 20:42 
Не в сети
Постоялец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 21 авг 2009, 09:29
Сообщений: 435
Откуда: Днепропетровск
Авто: Lanos SE
Город: Днепропетровск
пішохід писал(а):
п
в протоколі не вказано засіб вимірювальної техніки яким,проведено заміри стоянки авто менше чим за 10 метрів до переходу.
в протоколі не вказано час і дату розгляду справи.
свідки в протоколі не вписані :?:


Було зроблено фото на власний мобільний одного з ДАЇшників, але якщо ці фото десь спливуть буду судитися за неправомірну фотозйомку і втручання у особите життя.

Час і дату не вказано бо було надано клопотання про місце розгляду справи

Свідків вписав у власних поясненнях.

_________________
Закон один для всех
Днепропетровск, Одесса, Запорожье... Кто следующий?


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 27 июл 2010, 20:46 
Не в сети
Борец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 26 янв 2010, 18:01
Сообщений: 10498
по фото ясно-наказ 33 -нехай курять.
про час ідату ясно-але можуть не повідомити як потрібно
бажано було б і в протоколі вказати,тоді в позові-вкажеш -викликати...

_________________
ДАЙвінг(Гайвінг)-вид інтелектуально –фізичного спорту;боротьба- основною ціллю якої є відстоювання прав і свобод громадян,які порушуються неродовими, та корумпованими працівниками Державтоінспекції .


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 27 июл 2010, 20:50 
Не в сети
Постоялец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 21 авг 2009, 09:29
Сообщений: 435
Откуда: Днепропетровск
Авто: Lanos SE
Город: Днепропетровск
пішохід писал(а):
по фото ясно-наказ 33 -нехай курять.
про час ідату ясно-але можуть не повідомити як потрібно
бажано було б і в протоколі вказати,тоді в позові-вкажеш -викликати...

Головне що коли я приїду до Дніпропетровська я ще зможу оскаржувати протокол. Якщо не повідомлять то порушать Закон, а це додатковий аргумет до суду. А зі свідками все і так ясно, в позові вони будуть.

_________________
Закон один для всех
Днепропетровск, Одесса, Запорожье... Кто следующий?


Последний раз редактировалось Buldozer 27 июл 2010, 20:54, всего редактировалось 1 раз.

Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 27 июл 2010, 22:02 
Не в сети
Борец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 26 янв 2010, 18:01
Сообщений: 10498
коли викличуть на розгляд справи в адмінпрактику,наполягай на тому що аварійна сигналізація була включена,запроси з собою свідків,підкріпи все це нормативкою.

_________________
ДАЙвінг(Гайвінг)-вид інтелектуально –фізичного спорту;боротьба- основною ціллю якої є відстоювання прав і свобод громадян,які порушуються неродовими, та корумпованими працівниками Державтоінспекції .


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 14 авг 2010, 16:41 
Не в сети
Постоялец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 21 авг 2009, 09:29
Сообщений: 435
Откуда: Днепропетровск
Авто: Lanos SE
Город: Днепропетровск
Итак продолжение истории, ехали уже домой, на трассе Киев-Чоп, тормозят и показывают фен с цифрами 90 км\ч Скорость не моя (обогналя меня беха но они ее не смогли тормознуть автобус как раз равнялся с ними когда она промчалась), выписали протокол, и сразу вписали дату - время рассмотрения. Сегодня подошел к скучающим ГЕЙцам и спросил где находится Ленинское ГАИ в Днепропетровске (оказывается районных ГАИ у нас нет) , завязался разговор, в процессе которого вскрылся интересный момент, они утверждали мне что мое ходатайство, если бы я писал его им, сразу же бы отклонили и выписали постанову, законно ли это? И сказали не удивляться если постанова все-таки была выписана просто написали что "отказался получить" Такое возможно?

_________________
Закон один для всех
Днепропетровск, Одесса, Запорожье... Кто следующий?


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 14 авг 2010, 17:10 
Не в сети
Постоялец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 31 май 2010, 22:11
Сообщений: 738
Откуда: Днепропетровск
Авто: Aveo
У них возможно что угодно, а мы на этом форуме боремся чтоб у них всё было по закону. ;)
Еслиб они отказались её брать (а ты должен заснять это на видео) то в суде та постанова с лёгкостью отменяется, так как они нарушили Закон и у тебя есть тому подтверждение.(видео)

ЗЫ. Привет землякам. ;)


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 14 авг 2010, 18:06 
Не в сети
Постоялец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 21 авг 2009, 09:29
Сообщений: 435
Откуда: Днепропетровск
Авто: Lanos SE
Город: Днепропетровск
Ты не понял, в этом и интересный момент. Он ходатайство берет, подшивает к протоколу, но отказывает в удовлетворении. После чего выписывает постанову, мне интересно как это согласуется с Конституцией...

З.Ы. Привет привет :-)

_________________
Закон один для всех
Днепропетровск, Одесса, Запорожье... Кто следующий?


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 14 авг 2010, 19:11 
Не в сети
Постоялец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 31 май 2010, 22:11
Сообщений: 738
Откуда: Днепропетровск
Авто: Aveo
Стаття 268. Права особи, яка притягається до
адміністративної відповідальності

{ Положення частини першої статті 268, за яким обмежується
право на вільний вибір особою, яка притягається до
адміністративної відповідальності, як захисника своїх прав, крім
адвоката, іншого фахівця у галузі права, який за законом має право
на надання правової допомоги особисто чи за дорученням юридичної
особи втратили чинність як такі, що є неконституційними на
підставі Рішення Конституційного Суду N 13-рп/2000 ( v013p710-00 )
від 16.11.2000 }
Особа, яка притягається до адміністративної відповідальності
має право: знайомитися з матеріалами справи, давати пояснення,
подавати докази, заявляти клопотання; при розгляді справи
користуватися юридичною допомогою адвоката
, іншого фахівця у
галузі права, який за законом має право на надання правової
допомоги особисто чи за дорученням юридичної особи, виступати
рідною мовою і користуватися послугами перекладача, якщо не
володіє мовою, якою ведеться провадження; оскаржити постанову по
справі. Справа про адміністративне правопорушення розглядається в
присутності особи, яка притягається до адміністративної
відповідальності. Під час відсутності цієї особи справу може бути
розглянуто лише у випадках, коли є дані про своєчасне її
сповіщення про місце і час розгляду справи і якщо від неї не
надійшло клопотання про відкладення розгляду справи.

Из выше наведенного воидно что если он принял ходотайство и отказал то он ограничил тебя в твоих правах УМЫШЛЕННО, понимаш?
Тоесть ели он её отклоняет то на это у него должны быть ВЕСКИЕ причины, которые в Законе непрописаны, тоесть он полюбому неправ.
А получается что он принял от тебя бумагу где ты просиш отложить допустим расмотрение дела на 3 дня, соглашается с этим (ведь бумагу он принял), а потом взял и лешил тебя етого права неуведомав тебя.


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 16 авг 2010, 15:09 
Не в сети
Постоялец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 21 авг 2009, 09:29
Сообщений: 435
Откуда: Днепропетровск
Авто: Lanos SE
Город: Днепропетровск
Сделал черновик на превышение, поругайте плиз. Ближе к вечеру будет на парковку.

Заперечення до протоколу ВК1 №010164

13 серпня 2010 року близько 5 год 50 хв я, керуючи автомобілем Фольксваген транспортер, державний номер АЕ1111ВМ, рухався по автомобільній дорозі Київ-Чоп в напрямку м. Київ. Рухаючись з дотриманням правил дорожнього руху, о 5:53, в м. Користь, я був зупинений інспектором Рівненьської роти дорожньо-патрульної служби Нечипорук Олегом Миколайовичем.
На моє прохання назвати причину зупинки він відповів, що я перевищив швидкісний режим і показав зафіксовану на приладі "Беркут" швидкість 90км/год. Після того, як я не погодився з тим, що ця швидкість належить моєму автомобілю, інспектор Нечипорук О.М. пішов складати адміністративний протокол за перевищення мною швидкісного режиму в зоні дії знаку «Обмеження максимальної швидкості». Під час складання протоколу у поясненнях я написав про свою незгоду з обвинуваченням, тим паче, що жодних доказів того, що саме я порушив правила дорожнього руху інспектор ДАІ мені не надав.
Вважаю, що притягнення мене до адміністративної відповідальності за вчинення адміністративного правопорушення, передбаченого ч.1 ст. 122 КУпАП є незаконним, неправомірним, необґрунтованим, недоведеним з наступних причин:
1. Правопорушення я не скоював, оскільки завчасно знизив швидкість транспортного засобу перед знаком Обмеження максимальної швидкості та їхав із дотриманням Правил дорожнього руху України.
2. У момент, близький до вимірювання швидкості та зупинки, попереду мого автомобіля з більшою швидкістю рухався автомобіль БМВ, якому ймовірно і належить швидкість, яку зафіксував інспектор приладом Беркут. Проте, попередній автомобіль інспектор не зупинив. Всі описані вище обставини справи були вказані інспектору та викладені в скороченому вигляді в поясненнях до протоколу ВК1 №010164.
3. Як вбачається зі змісту протоколу про адміністративне правопорушення, у даному випадку використовувався вимірювач швидкості Беркут №0101074, що всупереч ст. 251 КУпАП не має функцій відеозапису чи засобів фото- і кінозйомки. У протоколі та постанові відсутні докази того, що відображена на приладі Беркут швидкість належала саме моєму автомобілю. Фактично мені співробітником ДАІ, що склав протокол, було продемонстровано тільки швидкість та час, який ніби-то пройшов з моменту вимірювання швидкості, на приладі. Встановити та довести, що вимірювалася швидкість саме мого автомобіля неможливо, а за таких умов різниця у часі між зупинкою мене інспектором та показами приладу може означати, що насправді виміряна швидкість будь-якого автомобіля, який рухався у кількох сотнях метрів попереду або позаду мого автомобіля.
З огляду на положення ст. 251 КУпАП, у якій міститься норма імперативного характеру щодо використання тільки тих технічних приладів та засобів що мають функції відеозапису чи засобів фото- і кінозйомки, вимірювач «Беркут» не може бути використаний як належний доказ по справі.
4. Під час вимірювання інспектор тримав вимірювальний пристрій у руці, що робить можливим рух та біг назустріч автомобілю, швидкість якого вимірюється, внаслідок чого відносна швидкість, зафіксована приладом, збільшується.
5. Крім того ані в протоколі, ані в постанові у справі про адміністративне правопорушення не наведено даних про допуск даного засобу вимірювальної техніки до застосування в Україні, повірку, похибки при вимірюваннях, що робить вимірювання незаконними у відповідності до Закону України «Про метрологію та метрологічну діяльність».
Слід нагадати, що у відповідності до ст.10-15 Закону України «Про метрологію та метрологічну діяльність», на вимірювання у сфері, у якій їх результат можуть бути використані у якості доказу по справі, розповсюджується державний метрологічний нагляд. За таких умов кожен засіб вимірювальної техніки має бути укомплектований документами про допуск даного типу засобів вимірювальної техніки для використання в Україні та про повірку даного примірника засобу вимірювальної техніки. Таких документів мені співробітником ДАІ надано не було.

Враховуючі вищевикладене вважаю, що протокол ВК1 №010164 по справі про адміністративне правопорушення від 13 серпня 2010 року складений з порушенням чинного законодавства, є необґрунтованим, протиправним, незаконним та підлягає скасуванню.
Згідно ст.72 КАСУ в адміністративних справах про протиправність рішень, дій чи бездіяльності суб'єкта владних повноважень обов’язок щодо доказування правомірності свого рішення, дії чи бездіяльності покладається на відповідача.
На підставі викладеного, керуючись статтями 287, 288, 289 Кодексу України про адміністративні правопорушення та ст. 2,6-11,18,19,71 Кодексу адміністративного судочинства України, –

ПРОШУ:
1. Провадження по адміністративній справі – закрити, відповідно до п. 1 ст. 247 КУпАП в зв’язку з відсутністю в моїх діях складу адміністративного правопорушення.

ДОДАТКИ:
1. Копія протоколу ВК1 №010164 – 1 аркуш.

«__»___________2010 року ________________ ХХХХХХХ В.Д. Підпис

_________________
Закон один для всех
Днепропетровск, Одесса, Запорожье... Кто следующий?


Последний раз редактировалось Buldozer 16 авг 2010, 15:46, всего редактировалось 1 раз.

Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 16 авг 2010, 15:33 
Не в сети
Борец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 26 янв 2010, 18:01
Сообщений: 10498
Buldozer писал(а):
скинув швидкість
-знизив швидкість транспортного засобу

_________________
ДАЙвінг(Гайвінг)-вид інтелектуально –фізичного спорту;боротьба- основною ціллю якої є відстоювання прав і свобод громадян,які порушуються неродовими, та корумпованими працівниками Державтоінспекції .


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 16 авг 2010, 15:45 
Не в сети
Постоялец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 21 авг 2009, 09:29
Сообщений: 435
Откуда: Днепропетровск
Авто: Lanos SE
Город: Днепропетровск
Так, вот и парковка подоспела.

Возражение к протоколу АН1№046981


16.07.2010 года инспектором 4-го взвода Ровенской роты ДПС Субот Анатолием Алексеевичем был сотавлен протокол по делу об административном правонарушении, за якобы нарушения мною правил дорожного движения. В постановлении указано, что я, 16.07.2010 в г. Сарны на ул. 17-го сентября якобы совершил правонарушение, поскольку автомобиль, которым я управлял (г/н АЕ 1111 ВМ) не выполнил требований ПДД, и совершил остановку ближе 10 метров от пешеходного перехода чем нарушил требования п15.9 ПДД
Указанный протокол не соответствует обстоятельствам дела и требованиям Закона из следующих причин.
16.07.2010 года, я ехал по ул. 17-го сентября. Во время движения по неизвестной мне причине сработала сигнализация автомобиля, в следствие чего была прекращена подача топлива,. В соответствии с ПДД п.1.10, 15.14, 9.9а, я принял решение о вынужденной остановке. Подобрав место, где автомобиль, которым я управлял, не мешал бы движению транспорта и пешеходов, я остановил транспортное средство и включил аварийную сигнализацию. В этот момент подъехал автомобиль ДПС. Не выслушав мои пояснени, Инспектор Субот А.А. обвинил меня в нарушении ПДД, при этом никаких измерений не проводилось. Я подписал протокол с пояснением, что не согласен с предъявленным обвинением и добавил письменное объяснение сложившейся ситуации на отдельном листке бумаги, указав в нём моих пассажиров, явившихся свидетелями этой ситуации.
После того как машина ДПС уехала я занялся осмотром возможной неисправности: после снятия охраны автомобиля подача топлива была возобновлена, и впоследствии эта проблема не возникала. На СТО неисправность обнаружена не была, но согласно пояснений мастера СТО такие случаи довольно часто происходят с сигнализации марки «Шериф».
Прошу учесть, что согласно ст.71 ч.2 КАС Украины, обязанность доказывания правомерности своих дел в данной ситуации возложена на ответчика.
На основании изложенного, руководствуясь статьями 4, 6 КАС Украины, статьями 287, 288 КУпАП Украины,

ПРОШУ

1. Дело об административном правонарушении относительно меня закрыть, из-за отсутствия в моих действиях такого правонарушения.


__ _________ 2010 г ____________ ________.

Приложения:
1.Копия протокола об административном правонарушении.

_________________
Закон один для всех
Днепропетровск, Одесса, Запорожье... Кто следующий?


Последний раз редактировалось Buldozer 16 авг 2010, 16:44, всего редактировалось 1 раз.

Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
Показать сообщения за:  Сортировать по:  
Начать новую тему Ответить на тему  [ Сообщений: 18 ]  На страницу 1, 2  След.

Часовой пояс: UTC + 2 часа


Кто сейчас на форуме

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 17


Вы не можете начинать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете редактировать свои сообщения
Вы не можете удалять свои сообщения
Вы не можете добавлять вложения

Найти:
Перейти: