Текущее время: 20 апр 2024, 02:13

Часовой пояс: UTC + 2 часа




Начать новую тему Ответить на тему  [ Сообщений: 5 ] 
Автор Сообщение
СообщениеДобавлено: 24 окт 2012, 20:25 
Не в сети
Постоялец

Зарегистрирован: 15 май 2010, 20:32
Сообщений: 307
Откуда: Харьков
Авто: Nissan X-Trail
Город: Харьков
Собственно сама тема viewtopic.php?f=76&t=23726
Вопрос в следующем:
30.08.2012 ри составлении протокола инспектор не дал мне ознакомиться с материалами дела (ни с какими), была вручена только копия протокола. Я затребовал материалы дела в управлении ГАИ. Там тоже отказали. Сегодня (24.10.2012) в суде ознакомился с материалами дела. Оказалось, инспектор после моей подписи в свой экземпляр (оригинал) протокола вписал еще двух свидетелей невесть откуда взявшихся.
Какие должны быть действия?


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 24 окт 2012, 21:07 
Не в сети
Борец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 06 май 2010, 19:58
Сообщений: 3641
Откуда: Украина
Авто: КАМАЗ-Прадо
Город: Донецк
Стаття 366. Службове підроблення

1. Службове підроблення, тобто внесення службовою особою до офіційних документів завідомо неправдивих відомостей, інше підроблення документів, а також складання і видача завідомо неправдивих документів —

карається штрафом до п'ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або обмеженням волі на строк до трьох років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.

...Внесення до документів неправдивих відомостейозначає включення інформації, яка цілком або частково не відповідає дійсності, до справжнього офіційного документа. Отже, у всіх цих ситуаціях зміст справжнього до­кумента змінюється лише частково — частина відомостей у ньому відповідає дійсності, а частина має неправдивий характер. При цьому форма документа та всі його реквізити відповідають необхідним вимогам.

Прокурору ХХХХХХХської області ( образец форумчанина 4wa)
звання прокурора
ХХХХХХХХХХХХХХХХХХ
0000000, м. ХХХХХХХХ, вул. ХХХХХ, НН/КК
копії:
-до Генеральної прокуратури України
м.Київ, вул. Різницька 13/15;

-до прокуратури ХХХХХХХького р-ну ХХХХХХської області
адреса;
-до відділу внутрішньої безпеки СВБ ГУБОЗ МВС України у ХХХХХХській області
адреса;
-до УДАІ УМВС у ХХХХХХській області
адреса

XXXXXX XXXXXXXXX XXXXXXXXX
XXXXXXXXXXXXX обл
вул.ХХХХХХХХХХ НН, кв.КККК
тел. 0НННННННННН

ЗАЯВА ПРО ЗЛОЧИН
Ця заява подана в порядку ст.95 КПК України,яка надає право громадянину повідомити органи прокуратури про вчинений злочин.

об уголовной ответственности за ................... предупрежден ____________ дата подпись

Суть справи:
ХХ ХХХХХ 2011 року я отримав поштою рекомендованого листа від ДАІ ХХХХХ ХХХХХХ , ідентифікатор внутрішнього поштового відправлення ХХХХХХХХХХХ. У ньому були наступні документи:
1.Копія протоколу про адміністративне правопорушення серії ССС №НННННН складеного ЧЧ ММММММ РРРР року о ГГ:ХВ інспектором ДПС ДАІ ХХХХХХХ адреса ПІП ;
2.Копія постанови в справі про адміністративне правопорушення серії ССС №ННННН винесеною ЧЧ МММММ РРРР року о ГГ:ХВ інспектором ДПС ДАІ ХХХХХХХ адреса ПІП, якою мене притягнуто до адміністративної відповідальності по ч.1.ст.122 КУпАП і накладено стягнення у вигляді штрафу ОГОГО гривень.
При ознайомленні з даними документами я виявив, що до протоколу про адміністративне правопорушення серії ССС №ННННН ІДПС ПІП внесені завідомо неправдиві відомості, а саме:
що я, ХХХХХ ХХХХ ХХХХ о ГГ:ХВ ранку ЧЧ ММММ РРРР року керував автомобілем ХХХХ ДНЗ ХХ 0000 ХХ зі швидкістю 84 км/год у НП по автодорозі ДДД.ННН;
що я відмовився від підпису пояснення та копії протокола в присутності свідків;
що свідком мого ніби-то правопорушення є гр.Рідіска ХХХХ ХХХХХ, мешканець НП ХХХХького району ХХХХської області.
Хочу засвідчити наступне: я, ХХХХХ ХХХХХ ХХХХХ у неділю ЧЧ ММММ РРР року о ГГ:ХВ перебував удома за адресою ХХХХХХХ МММММ ОООООО . Цей факт може підтвердити моя дружина ЖЖЖЖЖЖ;
транспортний засіб ХХХХ ДНЗ ХХ 0000 ХХ знаходився ЧЧ МММММ РРРР у власника ВВВВВ ВВВВ, який проживає по ВВВВВВВ МММММ ООООООської області;
не існує свідоцтва про право спільної власності на ХХХХ ДНЗ ХХ 0000 ХХ або реєстраційного чи іншого засвідченого в установленому порядку документа виданого на моє і`мя, що надає мені право керування, користування чи розпорядження таким транспортним засобом..
Вважаю. Що у таких діях інспектора ДПС ХХХХХХХ адреса ПІП містяться ознаки складу злочину за ст.366 КК України.
На підставі вищескладеного, керуючись с.94,95,97 КПК України,
ПРОШУ:
Порушити кримінальну справу та надати мені копію прийнятої постанови.

Додатки:
1. Копія протоколу про адміністративне правопорушення серії ССС №НННННН;
2. Копія постанови в справі про адміністративне правопорушення серії ССС №НННННН;
3. Копія конверта з ідентифікатором внутрішнього поштового відправлення НННННННННН.

дата (підпис, П.І.П.)


Последний раз редактировалось kam 24 окт 2012, 21:35, всего редактировалось 1 раз.

Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 24 окт 2012, 21:25 
Не в сети
Борец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 06 май 2010, 19:58
Сообщений: 3641
Откуда: Украина
Авто: КАМАЗ-Прадо
Город: Донецк
подать иск в части обжалования действий гаи по составлению протокола, на стадии рассмотрения заявить ходатайство о истребовании у гаи оригинала протокола, предствавить суду в заседании свою к.копию протокола для сравнения, какое решение примет суд ??

подавать заявление в прокуратуру о возбуждении уголовного дела.......

выяснить стоят ли за указанными фамилиями липовых свидетелей реальные люди

в заяве прокурору указать их фамилии адреса , и настаивать на их опросе по факту привязки их к протоколу !?

ознакомиться с материалами проверки в прокуратуре и предварительными пояснениями понятых и гаишника

( качать права по упк - на проверку заявления у прокуратуры - три дня, об этом указать изначально в заявлении, заранее готовить жалобу на прокурора в гпу, жалобу показать прокурору...



ст.97 ......... По заяві або повідомленню про злочин прокурор, слідчий, орган
дізнання або суддя зобов'язані не пізніше триденного строку
прийняти одне з таких рішень:

1) порушити кримінальну справу;
2) відмовити в порушенні кримінальної справи;
3) направити заяву або повідомлення за належністю.


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 26 окт 2012, 19:19 
Не в сети
Борец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 06 май 2010, 19:58
Сообщений: 3641
Откуда: Украина
Авто: КАМАЗ-Прадо
Город: Донецк
фальсификация данных протокола

viewtopic.php?f=22&t=2809&start=120

почитай тут Добавлено: 10 май 2012, 18:52


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 26 окт 2012, 22:18 
Не в сети
Постоялец

Зарегистрирован: 15 май 2010, 20:32
Сообщений: 307
Откуда: Харьков
Авто: Nissan X-Trail
Город: Харьков
kam писал(а):
фальсификация данных протокола

viewtopic.php?f=22&t=2809&start=120

почитай тут Добавлено: 10 май 2012, 18:52

Почитал, спасибо


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
Показать сообщения за:  Сортировать по:  
Начать новую тему Ответить на тему  [ Сообщений: 5 ] 

Часовой пояс: UTC + 2 часа


Кто сейчас на форуме

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 22


Вы не можете начинать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете редактировать свои сообщения
Вы не можете удалять свои сообщения
Вы не можете добавлять вложения

Найти:
Перейти:  
cron