Текущее время: 28 апр 2024, 04:40

Часовой пояс: UTC + 2 часа




Начать новую тему Ответить на тему  [ Сообщений: 14 ] 
Автор Сообщение
СообщениеДобавлено: 19 дек 2012, 09:03 
Не в сети
Новобранец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 23 ноя 2012, 20:33
Сообщений: 69
Авто: Renault Master
Город: Мариуполь
Пересмотрел на форуме тему о нарушении этой статьи и не нашел искового заявления по поводу пересечения двойной сплошной линии.
Суть дела. Мой знакомый выезжал из придворовой территории (знаков, указывающих направление движения нет), повернул налево и поехал дальше по этой улице. Через 1км заехал на заправку и остановился. Буквально через 2 мин подъехал патрульный автомобиль с люстрой красного цвета и начал качать, что он пересек двойную сплошную, выезжая из двора, хотя шел очень сильны снег и дорога была заметена. Гаишник сказал и показал, что снимал на видеорегистратор RMV400 это нарушение (со слов знакомого там не видно номеров его авто) и патрульный атомобиль не стоял на месте, апроезжал мимо, когда снимал видео (камеры сзади и спереди у него). Я в телефонном режиме ему помогал и он уже пожелал ему счасливого пути, но потом ему позвонили на телефон и он резко передумал и составил протокол и вынес постановление на месте. Пояснение написал под мою диктовку на 2 листах. В нем указал, что погодные условия и состояние дорожного покрытия (снежные заносы) не давали возможности определить дорожную разметку, а так же отсутствовали дорожные знаки, которые определяли бы направление движения. Так же указал, что этот видеорегистратор не входит в перечень устройств приказа 33.
Помогите составить исковое заявление, как сформулировать его правильно.


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 19 дек 2012, 11:12 
Не в сети
Борец

Зарегистрирован: 06 окт 2010, 17:45
Сообщений: 8757
вот моя история по разметке
http://aktivist.in.ua/forum/viewtopic.php?f=30&t=34
Изображение
Изображение
Изображение


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 19 дек 2012, 20:47 
Не в сети
Новобранец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 23 ноя 2012, 20:33
Сообщений: 69
Авто: Renault Master
Город: Мариуполь
Написал такое исковое заявление. Исправьте, если где-то не прав.
До Приморського районного суду
87525, м. Маріуполь, пр-т Будiвельникiв, **

Позивач:
*******
Поштова адреса:
875**, Донецька область, м.Марiуполь,
пр-т Нахiмова ****
тел.моб. *******

Відповідач1:
УДАІ ГУМВС України в Донецькій області м.Донецьк,
83023, м.Донецьк, вул. Ходаковського, 10
тел.: (062) 345-23-30
Відповідач2:
ВДАІ ГУМВС України в Донецькій області м.Марiуполь,
87523, м. Марiуполь, вул. Макара Мазая, 16,
тел.: (0629) 47-41-40, (0629) 47-41-41


ПОЗОВНА ЗАЯВА
про скасування постанови Серія АН1№***** в справі про адміністративне правопорушення від 18 грудня 2012 року. Цей позов поданий на підставі ст. 17 КАС України яка прямо визначає, що компетенція адміністративних судів поширюється на спори фізичних осіб із суб'єктом владних повноважень щодо оскарження його рішень, дій чи бездіяльності.
Відповідно ст. 18 КАС України справи щодо оскарження дій або бездіяльності посадових чи службових осіб місцевих органів виконавчої влади розглядаються і вирішуються місцевим загальним судом як адміністративним судом або окружним адміністративним судом за вибором позивача. У ст. 19 КАС України зазначено, що адміністративні справи з приводу оскарження дій чи бездіяльності суб'єктів владних повноважень, які стосуються інтересів конкретної особи, вирішуються адміністративними судами за місцем проживання (перебування, знаходження) позивача
Цей позов підлягає розгляду у судах на підставі ст.288 ч.3 КУпАП України, яка прямо передбачає право особи оскаржити до районного (прирівненого до нього) суду постанову органів державної влади та посадових осіб, до яких належать і органи ДАІ та їх посадові особи.
Суть справи: 18 грудня 2012 року рухаючись на автомобілі Dacia Logan д\н ***** по вулицi Макара Мазая, я заїхав на АЗС “АЗОВ ОIЛ”. Після 3 хвилин перебування на вищезазначенной станцiї до мене пiдїхав патрульний автомобiль iз включеними проблисковими маячками синього та красного кольору. Підійшовши до мене, інспектор ДАІ представився прапорщиком мiлiцiї Черiпко Сергiй Володимирович номер нагрудного знаку ДО0305 (далi iнспектор), та наказав передати йому документи на підставі якоби порушення мною ПДР. Я запитав iнспектора який самє пункт ПДР я якоби порушив, на що iнспектор вiдповiв, що я перетенув подвiйну смугу, виїзджаючи iз придворової теріторiї. На моє пояснення, що при виїзi з цiєї прiдворової теріторiї не встановлено жодного наказового знаку та враховуючи погоднi умови та стан дорожнього покриття (снігові замети, що приховують дорожню розмітку) я зробив маневр, з дотриманням ПДР iнспектор нiяк не вiдреагував. Далi я попросил iнспектора, згiдно зi ст.251 КоАП України, прид’явити менi докази якоби моєї провини. Як єдиний доказ,інспектор показав мені вiдео-фрагмент на приладі «RMV400» нібито мого транспортного засобу. При цьому на екрані прибору взагалі не було видно державних номерів авто і дуже важко впізнати навіть модель транспортного засобу. Прив’язка до конкретної місцевості на пред’явленному фрагменті також відсутня. Однак п.1.7.розпорядження МВС України №466 від 21.05.2009 р. дуже чітко визначає, що знімки повинні містить інформацію про місце, час скоєння порушення та чітке зображення автомобіля порушника (його марку, колір, номерний знак-згідно з п.12.1.наказу МВС України №77 від 26.02.2009р.). Щодо приладу «RMV400», то його не значиться в наказi про затвердження Переліку технічних засобів,
що використовуються в підрозділах Державтоінспекції МВС для виявлення та фіксування порушень правил дорожнього руху (Наказ МВС 01.03.2010 N 33).
Відповідно до п.2 ст.71 КАС України в адміністративних справах про протиправність рішень, дій чи бездіяльності суб'єкта владних повноважень обов'язок щодо доказування правомірності свого рішення, дії чи бездіяльності покладається на відповідача, якщо він заперечує проти адміністративного позову.
Відповідно до п.3 ст.70 КАС України докази, одержані з порушенням закону, судом при вирішенні справи не беруться до уваги.
Таким чином, всі ствердження щодо порушення мною Правил дорожнього руху не мають доказів й підтверджень, та базуються тільки на припущеннях співробітника ДАI, а в протоколі про адміністративне правопорушення вказані дані, які суперечать дійсності та не підтверджуються доказами.
При всьому цьому, відповідно до ст. 3 Конституції України, людина, її життя і здоров'я, честь і гідність, недоторканність і безпека визнаються в Україні найвищою соціальною цінністю.
Права і свободи людини та їх гарантії визначають зміст і спрямованість діяльності держави. Держава відповідає перед людиною за свою діяльність. Утвердження і забезпечення прав і свобод людини є головним обов'язком держави.
Відповідно до ст. 8 Конституції - Конституція України має найвищу юридичну силу. Закони та інші нормативно-правові акти приймаються на основі Конституції України і повинні відповідати їй.
Норми Конституції України є нормами прямої дії. Звернення до суду для захисту конституційних прав і свобод людини і громадянина безпосередньо на підставі Конституції України гарантується.
Відповідно до ст. 24 Конституції - громадяни мають рівні конституційні права і свободу та є рівними перед законом.
При складанні постанови суб'єктом владних повноважень інспектором ДАІ вчинено низку порушень, а саме в порушення вимог ст. 278 КпАП не перевірено правильність складання протоколу та інши матеріали справи про адміністративне правопорушення; відповідно до ст. 280 КУпАП не з'ясовані всі обставини, що підлягають з'ясуванню при розгляді справи про адміністративне правопорушення. В постановах відсутні відомості щодо винності особи у вчиненні адміністративного правопорушення; чи підлягає вона адміністративній відповідальності, чи є обставини, що пом'якшують і обтяжують відповідальність, чи заподіяно майнову шкоду, чи є підстави для передачі матеріалів про адміністративне правопорушення на розгляд громадської організації, трудового колективу.
При всьому цьому, інспектор ДАІ при складанні протоколу та постанови нехтував Інструкцією з оформлення працівниками Державтоінспекції МВС матеріалів про адміністративні порушення у сфері забезпечення дорожнього руху, затверджену наказом МВС України від 26.02.2009 № 77. А саме, п. 11.17 встановлено, що записи в протоколах про адміністративні правопорушення, талонах до посвідчення водія, тимчасових дозволах, журналах робляться чорнилом (пастою) темного (чорного або синього) кольору. Вони заповнюються розбірливим почерком, а прізвище, ім'я, по батькові порушника, його місце проживання, а також посада, місце роботи, звання працівника Державтоінспекції МВС записуються друкованими літерами. Як видно зі змісту протоколу, ці положення не дотримані. Враховуючи вище викладене, а саме те, що докази порушення мною правил дорожнього руху приведені та одержані з порушенням закону інспектором ДАІ, протокол про адміністративне правопорушення серії ВА1 №08240 _від 15.10.10 складений з суттєвим порушенням діючого законодавства, а за цими наслідками й постанова серії АН1 №235410 від 18.12.2012 р., та керуючись статтями 287, 288, 289, п.3 ч.1 ст.293 КпАП України, та ст. 6, 18, п.3 ст.70,
п.2 ст.71, ст.104, 105, 106 КАС України
ПРОШУ СУД:
1. Взяти даний позов до свого провадження.
2. Звільнити мене від сплати судового збору відповідно до ст. 288 КУпАП.
3. Постанову у справі про адмніністративне правопорушення Серії хххххххх3173 від 18.12.2012 визнати недійсною та скасувати, а справу про адміністративне правопорушення щодо мене закрити, за відсутністю у моїх діях складу такого правопорушення.
Додатки:
1. Копія протоколу про вчинення адміністративного правопорушення серії АА2№ **** від 18.12.2012 року;
2. Копія постанови про притягнення до адміністративної відповідальності серії АН1 №235410 від 18.12.2012 року;
3. Копії позову та доданих матеріалів у відповідності до кількості відповідачів у справі;
4. Копія водійського посвідчення та реєстраційного документа на транспортний засіб.


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 20 дек 2012, 10:56 
Не в сети
Борец

Зарегистрирован: 06 окт 2010, 17:45
Сообщений: 8757
мне не нравится иск: воды налил много, но толку мало



судья хоть и гавнюк, но тоже человек со своими слабостями
пока он дочитает твой иск, он уснет и забудет, что от него хотят

я бы предложил написать так

что произошло?
постановление о привлечении тебя к административной ответственности
почему?
потому что нехороший человек обвинил тебя и составил протокол

теперь почему ты обращаешься к правосудию?
ты не согласен с решением гайца, вынесшего постанову
чем аргументируешь?
ты не нарушал правила
чем докажешь?
соблюдал правила: умные фразы из пдд, типа ты их хорошо знаешь и руководствуешься ими на практике
не нарушал правила: доказательства, опровергающие факт наличия нарушений в твоих действиях

а почему тогда тебя, хорошего человека, привлекли к ответственности?
потому что гаец ошибся: опровергаешь доказательства (я их обычно подтверждаю, но в свою пользу. да факт был, но читать это нужно отак)
да и вообще он поц: не сделал, не выполнил, не предоставил (перечисляешь все выявленные хомуты, чем больше тем лучше)

челобитная
чем меньше просишь, тем лучше
это связано с реалиями нашей жизни. судьи считают себя вершителями судеб, а ходоков холопами.


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 20 дек 2012, 11:55 
Не в сети
Борец

Зарегистрирован: 06 окт 2010, 17:45
Сообщений: 8757
как-то так

До Приморського районного суду
87525, м. Маріуполь, пр-т Будiвельникiв, **

Позивач:
*******
875**, Донецька область, м.Марiуполь,
пр-т Нахiмова ****
тел.моб. *******

Відповідач: посадова особа – інспектор ДПС взводу ДПС ВДАІ Маріупольського МУ ГУМВС України в Донецькій області
прапорщик мiлiцiї Черiпко Сергiй Володимирович
87523, м. Марiуполь, вул. Макара Мазая, 16,
тел.: (0629) 47-41-40, (0629) 47-41-4


АДМІНІСТРАТИВНИЙ ПОЗОВ

Постановою серії АН1 №235410 в справі про адміністративне правопорушення ІДПС взводу ДПС ВДАІ Маріупольського МУ ГУМВС України в Донецькій області прапорщика мiлiцiї Черiпко С.В. 18.12.2012 року на мене було накладено адміністративне стягнення у вигляді штрафу в розмірі 000 грн. за адміністративне правопорушення, передбачене ч. 1 ст. 122 Кодексу України про адміністративні правопорушення.
Постанова серії АН1 №235410 від 18.12.2012 року ухвалена на підставі Протоколу серії АА2 № ... від 18.12.2012 р., складеного ІДПС взводу ДПС ВДАІ Маріупольського МУ ГУМВС України в Донецькій області прапорщиком мiлiцiї Черiпком С.В., про вчинення адміністративного правопорушення, передбаченого ч. 1 ст.122 КУпАП, а саме порушення пункту ... Правил дорожнього руху.
Вважаю, що Постанова серії АН1 №235410 від 18.12.2012 року про накладання штрафу в сумі 000 грн. за правопорушення, передбачене ч.1 ст.122 Кодексу України про адміністративні правопорушення, ухвалена незаконно і необґрунтовано та підлягає скасуванню з наведених нижче підстав.

Я, wahmit (Позивач), керуючи автомобілем Dacia Logan, державний номер ..., на вулиці ... в м. Маріуполі повернув ліворуч з прилеглої території поблизу будинку № ... з дотриманням вимог п. ... Правил дорожноьго руху.
На зазначеній ділянці дороги дорожніми знаками обмежень для повороту ліворуч не встановлено.
Визначити, що розмітка забороняє поворот ліворуч не мав можливості, оскільки проїзна частина була заметена снігом. Всупереч вимогам п. 10.1.1 ДСТУ 4100-2002, відповідні за змістом дорожні знаки не встановлено. Всупереч вимогам п. 3.1.14 ДСТУ 3587-97 проїзну частину не було очищено від снігу у встановлений термін.

Відповідно до ч. 1 ст. 9 КУпАП адміністративним правопорушенням є протиправна, винна (умисна або необережна) дія чи бездіяльність, яка посягає на громадський порядок, власність, права і свободи громадян, на встановлений порядок управління і за яку законом передбачено адміністративну відповідальність.
Я не мав наміру порушувати Правила дорожнього руху, але невідповідність проїзної частини вимогам ДСТУ 4100-2002 та ДСТУ 3587-97 не дозволила мені виконати приписи п. 000 Правил дорожнього руху. Таким чином, в моїх діях не має вини ні в формі умислу, ні в формі необережності, та вони не утворюють складу адміністративного правопорушення.
Мої дії не порушували прав інших осіб, не перешкоджали руху інших транспортних засобів, не створювали аварійної обстановки та не призвели до заподіяння шкоди.

Також слід зазначити, що прапорщиком мiлiцiї Черiпком С.В. в якості доказу начебто скоєного мною правопорушення було надано відеозапис, на якому неможливо визначити ні транспортний засіб, ані що сам він порушив.

Крім того, при складанні Протоколу серії АА2 № ... та Постанови серії АН1 №235410 про адміністративне правопорушення Відповідачем були порушені вимоги чинного законодавства, а саме:
- Відповідач в Постанові серії АН1 №235410 про адміністративне правопорушення не вказав найменування органу (посадової особи), який виніс постанову, чим порушив ст.283 КУпАП. Крім того, Відповідач вказав неіснуючу посаду органу (посадової особи), який виніс постанову, чим порушив ст.7 КУпАП;
- Відповідач виніс Постанову серії АН1 №235410 про адміністративне правопорушення одразу після складання Протоколу серії АА2 № ... без надання мені можливості ознайомитися з матеріалами справи, надати пояснення і докази та заявити клопотання, чим порушив ст. 268 КУпАП;
- Відповідач не з’ясував обставин справи, чим порушив ст. 280 КУпАП, та заніс до Протоколу серії АА2 № ... неправдиві відомості – ... – що свідчить про формальний підхід Відповідача до виконання службових обов’язків та порушення ним ст. 256 КУпАП;
- Відповідач позбавив мене можливості скористатися правами, визначеними ст.268 КУпАП, а саме – ..., чим порушив ст. 7 КУпАП;
- Відповідач ...

На підставі вищевикладеного, керуючись ст. 287-289 Кодексу України про адміністративні правопорушення, ст.ст. 6, 17, 18, 19 та ст.104–106 Кодексу адміністративного судочинства,

ПРОШУ:

Скасувати Постанову серії АН1 № 235410 від 18.12.2012 р. про накладення штрафу в розмірі 000 грн. на wahmit за вчинення адміністративного правопорушення, передбаченого ч.1 ст. 122 КУпАП.


„20” грудня 2012р. подпись wahmit


Додатки:
1. Копія адміністративного позову;
2. Копія Постанови про адміністративне правопорушення серії АН1 № 235410 (2 примірники);
3. Копія Протоколу про адміністративне правопорушення серії АА2 № ... (2 примірники);
4. Фотографії ділянки дороги на вул ... на ... аркушах (2 примірники);
5. Фрагмент карти з зазначеною ділянкою дороги (2 примірники).


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 20 дек 2012, 16:29 
Не в сети
Новобранец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 23 ноя 2012, 20:33
Сообщений: 69
Авто: Renault Master
Город: Мариуполь
Спасибо, переписал как рекомендовали Вы. Внести ли в список нарушений со сторны инспектора то, что он вел съемку видеорегистратором, которго нет в 33 приказе?


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 20 дек 2012, 17:42 
Не в сети
Борец

Зарегистрирован: 06 окт 2010, 17:45
Сообщений: 8757
wahmit писал(а):
.... Внести ли в список нарушений со сторны инспектора то, что он вел съемку видеорегистратором, которго нет в 33 приказе?
конечно.
специально выделил тебе место, чтобы ты повставлял туда все выявленные нарушения гайдона
Цитата:
Крім того, при складанні Протоколу серії АА2 № ... та Постанови серії АН1 №235410 про адміністративне правопорушення Відповідачем були порушені вимоги чинного законодавства, а саме:
- Відповідач в Постанові серії АН1 №235410 про адміністративне правопорушення не вказав найменування органу (посадової особи), який виніс постанову, чим порушив ст.283 КУпАП. Крім того, Відповідач вказав неіснуючу посаду органу (посадової особи), який виніс постанову, чим порушив ст.7 КУпАП;
- Відповідач виніс Постанову серії АН1 №235410 про адміністративне правопорушення одразу після складання Протоколу серії АА2 № ... без надання мені можливості ознайомитися з матеріалами справи, надати пояснення і докази та заявити клопотання, чим порушив ст. 268 КУпАП;
- Відповідач не з’ясував обставин справи, чим порушив ст. 280 КУпАП, та заніс до Протоколу серії АА2 № ... неправдиві відомості – ... – що свідчить про формальний підхід Відповідача до виконання службових обов’язків та порушення ним ст. 256 КУпАП;
- Відповідач позбавив мене можливості скористатися правами, визначеними ст.268 КУпАП, а саме – ..., чим порушив ст. 7 КУпАП;
- Відповідач ...


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 08 янв 2013, 10:54 
Не в сети
Новобранец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 23 ноя 2012, 20:33
Сообщений: 69
Авто: Renault Master
Город: Мариуполь
Пришел ответ из суда, что дело осталось без движения, т.к исковое заявление составлено с нарушениями ст.105 и 106 (не верно указан ответчик, я так понял обязатльно писать ФИО). Уже исправил и отослал еще раз.


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 08 янв 2013, 11:53 
Не в сети
Борец

Зарегистрирован: 06 окт 2010, 17:45
Сообщений: 8757
wahmit писал(а):
Пришел ответ из суда, что дело осталось без движения, т.к исковое заявление составлено с нарушениями ст.105 и 106 (не верно указан ответчик, я так понял обязатльно писать ФИО). Уже исправил и отослал еще раз.
а ты фио не указал?
там мог быть вариант, что не указал фразу "посадова особа"

в таких случаях нужно указывать ответчиком юридическое лицо (Маріупольське МУ ГУМВС України в Донецькій області)


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 08 янв 2013, 18:04 
Не в сети
Борец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 17 авг 2011, 18:08
Сообщений: 3900
Авто: .
Город: Киев
LAVe писал(а):
в таких случаях нужно указывать ответчиком юридическое лицо (Маріупольське МУ ГУМВС України в Донецькій області)
З таким самим успіхом можна вказувати віділення ДАІ.
Поняття юридичної особи для публічно-правового спору не має змісту.

_________________
Как говорит наш дорогой шеф, если человек идиот, то это надолго.

При обращении в суд нужно понимать, что судебная система не способна обеспечить объективное рассмотрение дела и что, как минимум, на уровне апелляции материалы дела даже не будут открыты.


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 08 янв 2013, 18:05 
Не в сети
Новобранец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 23 ноя 2012, 20:33
Сообщений: 69
Авто: Renault Master
Город: Мариуполь
Так и указал, ответчиком Маріупольське МУ ГУМВС України в Донецькій області. Второй раз уже указал конкретно фамилию.


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 08 янв 2013, 18:06 
Не в сети
Новобранец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 23 ноя 2012, 20:33
Сообщений: 69
Авто: Renault Master
Город: Мариуполь
Но в другом суде у меня приняли без проблем заявление, хотя я тоже просто указал Маріупольське МУ ГУМВС України в Донецькій області


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 08 янв 2013, 19:24 
Не в сети
Борец

Зарегистрирован: 06 окт 2010, 17:45
Сообщений: 8757
aphalin писал(а):
З таким самим успіхом можна вказувати віділення ДАІ.
Поняття юридичної особи для публічно-правового спору не має змісту.
с некоторых пор отделения гаи перестали быть органом

соответственно судьи ждут, чтобы ответчиком был орган
или посадова особа

если ответчик член, я пишу так
відповідач: посадова особа - сутрапян алек похмелович
адрес соответствующего управления, где он работает

если ответ чик орган, я пишу так
відповідач: зажопинское ру гумвс україни в какой-то области
адрес ентого ру

Цитата:
Постанову по справі про адміністративне правопорушення може бути оскаржено:
...
3) постанову іншого органу (посадової особи) про накладення адміністративного стягнення - у вищестоящий орган (вищестоящій посадовій особі) або в районний, районний у місті, міський чи міськрайонний суд, у порядку, визначеному Кодексом адміністративного судочинства України ( 2747-15 ), з особливостями, встановленими цим Кодексом.

при таких постановках вопросов проблем не возникало


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 22 янв 2013, 20:28 
Не в сети
Новобранец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 23 ноя 2012, 20:33
Сообщений: 69
Авто: Renault Master
Город: Мариуполь
По этому протоколу у товарища все никак не примут исковое заявление. Теперь говорят, что нужно указывать областное ГАИ :). Я им говорил, что у меня исковое заявление приняли без вопрсов, а его не хотят. Сделал как они просили, посмотрим.


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
Показать сообщения за:  Сортировать по:  
Начать новую тему Ответить на тему  [ Сообщений: 14 ] 

Часовой пояс: UTC + 2 часа


Кто сейчас на форуме

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 3


Вы не можете начинать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете редактировать свои сообщения
Вы не можете удалять свои сообщения
Вы не можете добавлять вложения

Найти:
Перейти: