Текущее время: 28 апр 2024, 11:19

Часовой пояс: UTC + 2 часа




Начать новую тему Ответить на тему  [ Сообщений: 38 ]  На страницу Пред.  1, 2, 3  След.
Автор Сообщение
СообщениеДобавлено: 28 ноя 2010, 21:08 
Не в сети
Борец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 25 апр 2010, 15:05
Сообщений: 7191
Откуда: Николаев
Авто: Escalade
Город: ...
Дмитрий Григорьевич писал(а):
А с другой стороны почему они опять же не проверили с помощью алкотестера на месте,и я уверен что если бросить скутер по среди дороги то по возвращению с наркодиспансера его можно не обнаружить а он стоит от 5000гр, и крайних не будет,и это еще хорошо если гайцы обратно потом привезут.
А может пока одни везут в наркодиспансер другие в это время их соучастники забирают скутер?Иначе почему бы просто не предложить на месте подуть в алкотестер?

а он у них был?


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 28 ноя 2010, 21:09 
Не в сети
Борец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 26 янв 2010, 18:01
Сообщений: 10498
з такими поясненнями 40 год,громадських робіт забезпечені,потрібна також довідка з місця роботи,з позитивними характеристиками.

_________________
ДАЙвінг(Гайвінг)-вид інтелектуально –фізичного спорту;боротьба- основною ціллю якої є відстоювання прав і свобод громадян,які порушуються неродовими, та корумпованими працівниками Державтоінспекції .


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 28 ноя 2010, 21:32 
Не в сети
Борец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 16 июн 2010, 05:33
Сообщений: 23917
Авто: есть
Город: Elx
Доктор_Макс писал(а):
Перед тем как сесть за руль - пусть даже мопеда - никому еще не мешало знать ПДД и выучить законы...Незнание законов приводит к таким последствиям 2000 штрафа как от винта. В данном случае протокол составлен за отказ от прохождения освидетельствования, что подтверждено постом
Цитата:
не все могут быть юристами, разбираться во всех тонкостях и ПДД дословно никто знать не обязан, то что в нашем гондурасе это является некоторым "щитом" ни о чем не говорит

Доктор_Макс писал(а):
данные действия влекут за собой наказание по ст.130 ч.1 КУпАП. Нарушили - готовьтесь отвечать.
Из полезных советов - готовьте пояснение в суд, где изложите свою позицию и видение ситуации, выразите раскаяние и желание потрудиться на общественных работах = это сэкономит перу тысяч денег...Если с судьей повезет... Потому, что как я понимаю, доказательств собственной трезвости и фиксации действий гейш у вас нет никаких АБСОЛЮТНО....

я бы не сказал что это полезный совет :) глупо признавать то, чего вообще не совершал, кроме того не может быть никаких доказательств трезвости :)

_________________
Legio nomen mihi est, quia multi sumus
86 процентов украинцев живут в постоянном стрессе, остальные живут в Европе, Канаде и США
С некоторыми людьми, с которыми я уже перестал общаться, хочется перестать общаться еще раз.


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 28 ноя 2010, 21:33 
Не в сети
Прохожий

Зарегистрирован: 28 ноя 2010, 10:09
Сообщений: 16
пішохід писал(а):
з такими поясненнями 40 год,громадських робіт забезпечені,потрібна також довідка з місця роботи,з позитивними характеристиками.

Шановний, це пояснення для читачів форуму. Звісно буде офіційне. Проте дякую за Вашу думку.


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 28 ноя 2010, 21:40 
Не в сети
Борец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 16 июн 2010, 05:33
Сообщений: 23917
Авто: есть
Город: Elx
Богдан А писал(а):
Шановний, це пояснення для читачів форуму. Звісно буде офіційне. Проте дякую за Вашу думку.


а по теме, трудно что-либо советовать не видя протокола и постановы, или хотя бы одного протокола, какой отказ, в чем именно? был ли осмотр на месте? его результаты? и т.п.

_________________
Legio nomen mihi est, quia multi sumus
86 процентов украинцев живут в постоянном стрессе, остальные живут в Европе, Канаде и США
С некоторыми людьми, с которыми я уже перестал общаться, хочется перестать общаться еще раз.


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 28 ноя 2010, 21:57 
Не в сети
Прохожий

Зарегистрирован: 28 ноя 2010, 10:09
Сообщений: 16
legionary писал(а):
а по теме, трудно что-либо советовать не видя протокола и постановы, или хотя бы одного протокола, какой отказ, в чем именно? был ли осмотр на месте? его результаты? и т.п.

Про протокол написал в описании ситуации - я просил, мне его не дали. Никакого осмотра на месте не было. Просто дыхни "поближче та сильніше".


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 28 ноя 2010, 22:28 
Не в сети
Борец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 16 июн 2010, 05:33
Сообщений: 23917
Авто: есть
Город: Elx
Богдан А писал(а):
legionary писал(а):
а по теме, трудно что-либо советовать не видя протокола и постановы, или хотя бы одного протокола, какой отказ, в чем именно? был ли осмотр на месте? его результаты? и т.п.

Про протокол написал в описании ситуации - я просил, мне его не дали. Никакого осмотра на месте не было. Просто дыхни "поближче та сильніше".

значит никаких отказов тоже не было, что в пояснениях написал? дословно
а сейчас пока подготовить ходатайство о переносе рассмотрения дела в связи с необходимостью ознакомиться с материалами дела (ст. 268 КУпАП) так и описать, что был введен в заблуждение сотрудником ГАИ и копию не получил, суд будет районный, твой, по месту проживания, там же узнать дату заседания и фамилию судьи, ходатайство подать перед заседанием в тот же день, получить копии и изучать до даты следующего заседания

_________________
Legio nomen mihi est, quia multi sumus
86 процентов украинцев живут в постоянном стрессе, остальные живут в Европе, Канаде и США
С некоторыми людьми, с которыми я уже перестал общаться, хочется перестать общаться еще раз.


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 28 ноя 2010, 22:36 
Не в сети
Прохожий

Зарегистрирован: 28 ноя 2010, 10:09
Сообщений: 16
legionary писал(а):
Богдан А писал(а):
legionary писал(а):
а по теме, трудно что-либо советовать не видя протокола и постановы, или хотя бы одного протокола, какой отказ, в чем именно? был ли осмотр на месте? его результаты? и т.п.

Про протокол написал в описании ситуации - я просил, мне его не дали. Никакого осмотра на месте не было. Просто дыхни "поближче та сильніше".


Дословно "От проезда в нарко-центр отказываюсь так, как абсолютно трезв, спешу домой."
Спасибо за помощь


Последний раз редактировалось Богдан А 28 ноя 2010, 22:54, всего редактировалось 1 раз.

Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 28 ноя 2010, 22:40 
Не в сети
Прохожий

Зарегистрирован: 28 ноя 2010, 10:09
Сообщений: 16
legionary писал(а):
а по теме, трудно что-либо советовать не видя протокола и постановы,

Вот здесь http://www.urist.in.ua/showthread.php?t=28773&page=4 интересное совпадение ситуаций возникло, ознакомтесь пожалуйста и скажите свое мнение.


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 29 ноя 2010, 16:23 
Не в сети
Прохожий

Зарегистрирован: 28 ноя 2010, 10:09
Сообщений: 16
Написал заявление на получение копии протокола. Но сегодня не приёмный день - отнесу завтра. Может что-то стоит подправить?

До: Відділу ДАІ Деснянського району м. Києва
м. Київ, вул. Драйзера, 2-в
тел. +38044-546-58-22; +38044-546-82-20

Від: Богдана Олександровича
02222, м. Київ, вул. *****
тел. +*********;

З А Я В А

27.11.2010 близько 04 години 40 хвилин на Європейській площі скутер Yamaha Vino, державний номер AAAA****, яким я керував, був зупинений інспекторами ДПС, жоден з яких не представився. Я стояв на червоному сигналі світлофора в крайньому правому ряду і збирався їхати в сторону Поштової площі. Машина ДПС, направляючись прямо на мене по моїй же смузі, що певним чином було загрозою мого життя, зупинилася трохи ліворуч. Інспектор, з вікна машини сказав щоб я з’їхав правіше. Вийшовши з машини, інспектор запитав мене про наявність документів і я їх йому передав. Потім він попросив мене дихнути в його сторону щоб перевірити чи є запах алкоголю. На що інспектор неоднозначно відповів, що щось він начебто відчув, але не може зрозуміти що саме. Після чого він попросив сісти до машини ДПС. Разом з іншим співробітником, який знаходився в той час в середині, він почав питати мене про дату мого народження, де навчаюся, звіряючи при цьому з документами. Відповіді на питання інспекторів були чіткі та однозначні. Перший співробітник почав стверджувати мені, що не можна їздити на скутері по центру міста. Інспектори явно на мене тиснули психологічно, та намагалися привести різні доводи моєї неправоти. Вони запропонували мені проїхати з ними до наркологічного центру зробити експертизу на алкоголь в крові. Але я дуже поспішав додому, і відмовився, про що написав в протоколі :«Їхати до нарко-центру відмовляюся, так як абсолютно тверезий та поспішаю додому. Після цього були записані свідки, які доречі, дуже швидко з’явились, але по суті мене не бачили, адже я знаходився в машині.
Насправді, я був тверезий та поспішав додому на допомогу матері *** Ларисі Григорівні, яка знаходячись вдома по вул. ** **, знепритомніла та вдарилася головою. Докази підкріплені документально надам у суді. Тому я не мав змоги поїхати до нарко-центру.
Втім, під час безпідставного та протиправного притягнення до адміністративної відповідальності інспектор здійснив ряд грубих порушень. Зокрема, порушив:
1) «Наказ про затвердження Інструкції про виявлення у водіїв транспортних засобів ознак алкогольного, наркотичного чи іншого сп'яніння або перебування під впливом лікарських препаратів, що знижують увагу та швидкість реакції від 09.09.2009», а саме п.1.6, 1.7., 2.3, 2.5. Адже мені не було запропоновано пройти огляд на місці. Тим самим інспектор порушив мої права. Всі дії інспектора щодо направлення на експертизу до нарко центру без проведення огляду на місці - є грубим порушенням закону і фактично є кримінальним злочином за ст. 365 КК.
2) «Наказ про затвердження Переліку технічних засобів, що використовуються в підрозділах Державтоінспекції МВС для виявлення та фіксування порушень правил дорожнього руху від 01.03.2010 адже були відсутні спеціальні технічні засоби для вимірювання алкоголю на місці зупинки.
3) Надав неправдиву інформацію про запис протоколу, як збір інформації для статистики скутерів, і що жодних штрафів за це мені не буде.

4) Вимоги ч. 5 ст.258 КУоАП и ч. 5 ст. 285 КУоАП, не надавши копію протоколу та постанови, хоча я цього вимагав.
Такі дії грубо порушили мої права на захист, правову допомогу, гарантовані КУпАП і, очевидно, спрямовані на зменшення шансів оскарження протиправної постанови.
Згідно п.11.15 Інструкції з оформлення працівниками Державтоінспекції МВС матеріалів про адміністративні порушення у сфері забезпечення безпеки дорожнього руху, затвердженої наказом МВС України 26.02.2009 №77 «У разі розгляду справи за місцем учинення правопорушення матеріали справи та постанова в справі про адміністративне правопорушення протягом десяти днів з дня винесення вищезазначеної постанови надсилаються до підрозділу Державтоінспекції МВС за місцем проживання порушника.»

ПРОШУ:
• Надати копії протоколу та постанови від 27.11.2010, складені відносно мене, щойно вони надійдуть до Деснянського підрозділу ДАІ в м. Київ.
• У разі, якщо протокол і постанова від 27.11.2010, складені відносно мене, не будуть отримані працівниками відділу ДАІ Деснянського району м.Києва станом на 12.07.2010, прошу письмово повідомити мене про цей факт.

29.11.2010


Последний раз редактировалось Богдан А 29 ноя 2010, 17:02, всего редактировалось 2 раз(а).

Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 29 ноя 2010, 16:58 
Не в сети
Борец

Зарегистрирован: 06 окт 2010, 17:45
Сообщений: 8757
Богдан А писал(а):
...
До: Відділу ДАІ Деснянського району м. Києва
м. Київ, вул. Драйзера, 2-в
тел. +38044-546-58-22; +38044-546-82-20
...
Начальнику ВДАІ Деснянського району при УДАІ ГУМВС України в м.Києві
адрес, телефоны не нужны
Богдан А писал(а):
...
Від: Іванова Івана Івановича
02222, м. Київ, вул. хххх 00, хх. 000
тел. ххххх;

З А Я В А
...
Іванова Івана Івановича
адрес, телефон

Заява.

старайся на форумах не выкладывать личную информацию. оно и без этого несложно нарыть о тебе все необходимые полезности. но зачем же упрощать жизнь всякоразным ушлепкам?
Богдан А писал(а):
...
27.11.2010 близько 04 години 40 хвилин на Європейській площі скутер Yamaha Vino, державний номер хххх, яким я керував, був зупинений інспекторами ДПС, жоден з яких не представився. Я стояв на червоному сигналі світлофора в крайньому лівому ряду і збирався їхати в сторону Поштової площі...
либо укажи для поворота налево, либо не указывай крайний левый ряд
а вообще ты стоял, то есть не был остановлен. ну и могли остановить тебя, а не мопед.
Богдан А писал(а):
.... Машина ДПС, направляючись прямо на мене по моїй же смузі, що певним чином було загрозою мого життя, зупинилася трохи ліворуч...
это домысел, указывать нужно факты
например
автомобиль дпс остановился рядом с тобой с нарушением п.п. 13.1, 13.3 правил дорожного движения

второй момент, если ты собирался повернуть налево, тогда они не могли стать левее, то есть либо ты нарушил правила проезда перекрестков (не занял соответствующее крайнее положение на проезжей части) либо они выехали на полосу встречного движения, а там двойная-сплошная-осевая
Богдан А писал(а):
... Інспектор, з вікна машини сказав щоб я з’їхав правіше....
лучше написать, что он устно указал занятб место с нарушением правил дорожного движения (вы стояли перед перекрестком на проезжей части, следовательно разговор нужно было продолжать за перекрестком)
Богдан А писал(а):
... Вийшовши з машини, інспектор запитав мене про наявність документів і я їх йому передав. Потім він попросив мене дихнути в його сторону щоб перевірити чи є запах алкоголю. На що інспектор неоднозначно відповів, що щось він начебто відчув, але не може зрозуміти що саме. Після чого він попросив сісти до машини ДПС. Разом з іншим співробітником, який знаходився в той час в середині, він почав питати мене про дату мого народження, де навчаюся, звіряючи при цьому з документами. Відповіді на питання інспекторів були чіткі та однозначні. Перший співробітник почав стверджувати мені, що не можна їздити на скутері по центру міста. Інспектори явно на мене тиснули психологічно, та намагалися привести різні доводи моєї неправоти. Вони запропонували мені проїхати з ними до наркологічного центру зробити експертизу на алкоголь в крові. Але я дуже поспішав додому, і відмовився, про що написав в протоколі :«Їхати до нарко-центру відмовляюся, так як абсолютно тверезий та поспішаю додому. Після цього були записані свідки, які доречі, дуже швидко з’явились, але по суті мене не бачили, адже я знаходився в машині.
...
этого никто не будет читать. нужно писать короткими фразами и по сути
Богдан А писал(а):
...
ПРОШУ:
• Надати копії протоколу та постанови від 27.11.2010, складені відносно мене, щойно вони надійдуть до Деснянського підрозділу ДАІ в м. Київ.
• У разі, якщо протокол і постанова від 27.11.2010, складені відносно мене, не будуть отримані працівниками відділу ДАІ Деснянського району м.Києва станом на 12.07.2010, прошу письмово повідомити мене про цей факт.

29.11.2010
упс... а зачем тогда все эти душещепательные истории в преамбуле?


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 29 ноя 2010, 17:01 
Не в сети
Борец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 26 янв 2010, 18:01
Сообщений: 10498
Богдан А писал(а):
Я стояв на червоному сигналі світлофора в крайньому лівому ряду і збирався їхати в сторону Поштової площі
-я зупинився коли на перехресті проїзд якого регулюється за допомогою світлофору на червоний сигнал,який забороняє рух.
Богдан А писал(а):
адже я знаходився в машині.
-адже я знаходився в автомобілі працівників ДАЇ
Богдан А писал(а):
) «Наказ про затвердження Інструкції
-напиши номер?
Богдан А писал(а):
4) Вимоги ч. 5 ст.258 КУоАП и ч. 5 ст. 285 КУоАП, не надавши копію протоколу та постанови, хоча я цього вимагав
-постанови він не міг видати, адже дане правопорушення розглядається судом ст 221 Куап.
Богдан А писал(а):
ПРОШУ:
• Надати копії протоколу та постанови від 27.11.2010, складені відносно мене, щойно вони надійдуть до Деснянського підрозділу ДАІ в м. Київ.
• У разі, якщо протокол і постанова від 27.11.2010, складені відносно мене, не будуть отримані працівниками відділу ДАІ Деснянського району м.Києва станом на 12.07.2010, прошу письмово повідомити мене про цей факт.
-просити тільки копію протоколу.

_________________
ДАЙвінг(Гайвінг)-вид інтелектуально –фізичного спорту;боротьба- основною ціллю якої є відстоювання прав і свобод громадян,які порушуються неродовими, та корумпованими працівниками Державтоінспекції .


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 29 ноя 2010, 17:05 
Не в сети
Прохожий

Зарегистрирован: 28 ноя 2010, 10:09
Сообщений: 16
LAVe писал(а):
упс... а зачем тогда все эти душещепательные истории в преамбуле?

Находился в крайней правой полосе конечно.. перепутал.
Взял как пример с этого же ресурса, а можно было без истории?


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 29 ноя 2010, 17:07 
Не в сети
Прохожий

Зарегистрирован: 28 ноя 2010, 10:09
Сообщений: 16
2пішохід: Дякую!


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 29 ноя 2010, 17:09 
Не в сети
Борец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 26 янв 2010, 18:01
Сообщений: 10498
все гут ;)

_________________
ДАЙвінг(Гайвінг)-вид інтелектуально –фізичного спорту;боротьба- основною ціллю якої є відстоювання прав і свобод громадян,які порушуються неродовими, та корумпованими працівниками Державтоінспекції .


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
Показать сообщения за:  Сортировать по:  
Начать новую тему Ответить на тему  [ Сообщений: 38 ]  На страницу Пред.  1, 2, 3  След.

Часовой пояс: UTC + 2 часа


Кто сейчас на форуме

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 4


Вы не можете начинать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете редактировать свои сообщения
Вы не можете удалять свои сообщения
Вы не можете добавлять вложения

Найти:
Перейти: