Текущее время: 28 мар 2024, 12:20

Часовой пояс: UTC + 2 часа




Начать новую тему Ответить на тему  [ Сообщений: 22 ]  На страницу Пред.  1, 2
Автор Сообщение
СообщениеДобавлено: 18 июн 2014, 10:59 
Не в сети
Новобранец

Зарегистрирован: 13 июн 2010, 20:34
Сообщений: 35
Авто: авто
Город: Николаев
и еще вопрос, какая процедура возврата В/У?


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 18 июн 2014, 13:28 
Не в сети
Борец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 31 окт 2009, 06:53
Сообщений: 2837
Откуда: Днепропетровск
sanya-2i4 писал(а):
...... он врятли захочет нажить себе проблем с теми гаишниками...

Так устройте вы им проблемы. Пишете, что бы ли свидетелем всего произошедшего и подаете кучу запросов и потом по судам и прокуратурам их протаскиваете.
Если вы житель другого горда и области .. явно они к вам не заявятся. Фамилии и звания есть же и место работы известно, лучше конечно отправить в облгейню - там административный отдел возьмет каждый запрос на контроль по времени и будет с кого спросить, вдруг чего, в админ отделе работают четко.

_________________
Сперва победи, а потом сражайся!!! E-mail: [email protected]
Я верю многим, но черт может попутать каждого ...
Сбит с ног — сражайся на коленях, идти не можешь — лежа наступай.
Украинцы не Россияне, они воевать не любят, но умеют. А Россияне любят! но не умеют...


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 18 июн 2014, 13:34 
Не в сети
Борец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 11 авг 2010, 13:34
Сообщений: 4840
Откуда: Одесса
Авто: Skoda Fabia
sanya-2i4 писал(а):
и еще вопрос, какая процедура возврата В/У?


Если в течение 3-х месяцев с момента составления протокола суд не вынесет решение либо вынесет решение, не предусматривающее лишение прав, то водитель идет в админпрактику рай.ГАИ (по месту прописки) и забирает свои права.

_________________
Изображение


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 18 июн 2014, 13:44 
Не в сети
Борец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 11 авг 2010, 13:34
Сообщений: 4840
Откуда: Одесса
Авто: Skoda Fabia
Чуток подправил, т.к. у нас не исковое производство. Поэтому "возражение" тут не фигурирует. Переоформил тебе в виде ходатайтсва.

Ленінський районний суд
м. Миколаєва
54018 м. Миколаїв
вул.. Космонавтів 68-А
Судді Коновець М. С.

ффффффффффффф
54018 м. Миколаїв
хххххххххххххххх
тел. хххххххх



Клопотання
по справі про адміністративне правопорушення

В провадженні Ленінського районного суду знаходиться справа щодо притягнення мене до адміністративної відповідальності за ч.4 ст.122 КУпАП.
Відповідно до ст.268 КУпАП особа, що притягається до адміністративної відповідальності, має право давати пояснення та заявляти клопотання.

В зв’язку з чим, надаю суду наступну інформацію.

03.06.2014 р., біля 18 години 20 хвилин, керуючи автомобілем DAF CF, державний номер ВЕ ххх ВН, рухаючись з м. Миколаєва по автомобільній дорозі Одеса - Новоазовськ, на ділянці перед населеним пунктом Федорівка, не порушуючи ПДР, у місці з дорожньою розміткою, що дозволяє обгін, я почав здійснювати обгін авто, що рухався в попутному напрямку, державний номер ВН 0217 ОА. Обгін здійснював з додержанням вимог ПДР: включивши покажчик повороту до початку здійснення маневру згідно п. 9.2 (б) і 9.4 ПДР, переконавшись в безпеці маневру та відсутності перешкод для інших учасників руху згідно п.10.1 і 14.2 ПДР, та дотримуючись дозволенної швидкості поза населеного пункту згідно п. 12.6 ПДР. Після чого, проїхавши близько 2 км - був зупинений інспектором ДПС взводу з ОСП №1 роти ДПС, лейтенантом міліції Маланка Олександром Георгійовичем, котрий відразу ж почав звинувачувати мене нібито у створенні аварійної обстановки водію автомобілю ВАЗ, який рухався по зустрічній смузі.
Інспектор ДПС Матвєєв В’ячеслав Анатолійович. склав протокол про адміністративне правопорушення Серія АА2 №507154 від 3.06.2014 року, в якому вказав, що, на його думку, мною порушений п.14.2 (в) ПДР, та визнав мене порушником у скоєнні правопорушення, передбаченого ч. 4 ст. 122 КУпАП.

З притягненням мене до адміністративної відповідальності погодитись не можу з наступних підстав:
1. Перед початком обгону я виконав усі вимоги п.п. 10.1 та 14.2 ПДР, впевнився що: не було інших авто, які б почали обгін; водій авто переді мною не подав сигналу про наміри будь-якого маневру (повороту, перестроювання); смуга зустрічного руху була під час обгону вільна на достатню відстань (взагалі не було зустрічних авто); після обгону я зможу повернутися в смугу руху без перешкод для інших учасників дорожнього руху.
2. ІДПС Маланка О. Г., зупинивши водія а/м д/н ВН 0217 ОА Андрусевича С. Є., якого я обігнав, почав у нього запитувати, чи бачив він а/м ВАЗ на зустрічній смузі, якому нібито було створено аварійну обстановку, на що той відповів: «ні не бачив», але це не завадило ІДПС Маланка О. Г. змусити Андрусевича С. Є. підписати пустий протокол і бланк пояснень свідка, та відпустити його, після чого ІДПС власноручно написав такі «пояснення свідка» які йому були необхідні, аби забрати у мене посвідчення водія.
Зазначу, що ІДПС Маланка О.Г. відчуває до мене особисту неприязнь через подання мною скраги на його дії незадовго до зазначених подій та оголошення йому на підставі цього дисциплінарного стягнення - попередження про неповну посадову відповідність (додається) . Під час оформлення протоколу він неодноразово висловлювався, що «навчить мене, як скаржитися на інспекторів»
Таким чином, ІДПС Маланка О. Г. навмисно сфальсифікував матеріали справи аби помститися мені, що він і не приховував під час нашого з ним спілкування.
3. Створення аварійної ситуації не може мати місце без наявності потерпілого. Між тим, у відповідності до ст.256 КУпАП, якщо були потерпілі, то їх дані повинні бути вказані у протоколі про адміністративне правопорушення, наряду з іншими даними. У протоколі, між тим, такі дані не вказані, що свідчить як про відсутність доказів наявності у моїх діях складу адміністративного правопорушення, передбаченого ч.4 ст.122 КУпАП, так і про невідповідність змісту протоколу вимогам ст.256 КУпАП.
Таким чином, докази того, що мав місце один з найважливіших елементів складу зазначеного адміністративного правопорушення по справі відсутні.
Оскільки всі мої дії відповідають законодавству України і адміністративного правопорушення я не скоював, вважаю що законні підстави для притягнення мене до адміністративної відповідальності відсутні.
На підставі викладеного,
ПРОШУ:

1. Прийняти клопотання з поясненнями до розгляду та долучити до матеріалів справи.
2.Викликати та допитати в судовому засіданні свідка Андрусевича С. Є.
3. Закрити провадження по справі в зв’язку з відсутністю в моїх діях складу адміністративного правопорушення.

ДОДАТКИ:

1. Копія протоколу від 3.06.2014 р. Серія АА2 №507154 по справі про адміністративне правопорушення.
2. Відповідь УДАІ УМВС в Миколаївській області від 31.05.2014 р. щодо притягнення ІДПС Маланка О. Г. до дисциплінарної відповідальності за непрофесійні та неправомірні дії щодо мене.





«___» ____________ 2014 р. ___________ ххххххххх

_________________
Изображение


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 18 июн 2014, 13:47 
Не в сети
Борец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 31 окт 2009, 06:53
Сообщений: 2837
Откуда: Днепропетровск
makssav, может затребовать из гаевни фото дорожной разметки в указанном участке???

_________________
Сперва победи, а потом сражайся!!! E-mail: [email protected]
Я верю многим, но черт может попутать каждого ...
Сбит с ног — сражайся на коленях, идти не можешь — лежа наступай.
Украинцы не Россияне, они воевать не любят, но умеют. А Россияне любят! но не умеют...


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 18 июн 2014, 14:13 
Не в сети
Новобранец

Зарегистрирован: 13 июн 2010, 20:34
Сообщений: 35
Авто: авто
Город: Николаев
спасибо, щас поисправляю.


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 21 июн 2014, 13:23 
Не в сети
Борец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 11 авг 2010, 13:34
Сообщений: 4840
Откуда: Одесса
Авто: Skoda Fabia
wasily_g писал(а):
makssav, может затребовать из гаевни фото дорожной разметки в указанном участке???


А откуда у них такое может быть? А во-вторых, его ж не в нарушении разметки обвиняют, а в том, то он совершил обгон, не убедившись в отсутствии встречного транспортного средства.

_________________
Изображение


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
Показать сообщения за:  Сортировать по:  
Начать новую тему Ответить на тему  [ Сообщений: 22 ]  На страницу Пред.  1, 2

Часовой пояс: UTC + 2 часа


Кто сейчас на форуме

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 17


Вы не можете начинать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете редактировать свои сообщения
Вы не можете удалять свои сообщения
Вы не можете добавлять вложения

Найти:
Перейти: