Текущее время: 24 апр 2024, 12:38

Часовой пояс: UTC + 2 часа




Начать новую тему Ответить на тему  [ Сообщений: 36 ]  На страницу Пред.  1, 2, 3  След.
Автор Сообщение
СообщениеДобавлено: 27 дек 2010, 17:58 
Не в сети
Новобранец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 31 авг 2010, 00:08
Сообщений: 72
Откуда: Луганск
Меня как то тоже напрягали за трещину на лобовике года полтора назад, хотели чтоб я им талон ТО отдал, но я упёрся на своём - "покажите где написано, что я должен талон ТО вам в руки передавать?". Они этого показать не смогли но показывали какую-то хрень где написано слово "запрещается", а потом перелистывали страниц 5-6 и показывали надпись про 50мм на лобовом. Я хотел книжку в руки взять и внимательно просмотреть эти 5-6 страниц, но книжку они не дали и примерно через пол часа споров сказали, что у них нет времени и что если в следующий раз я буду так-же залупаться то они поставят авто на штрафплощадку.


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 27 дек 2010, 19:13 
Не в сети
Борец

Зарегистрирован: 22 дек 2010, 19:11
Сообщений: 1581
у меня тоже такое было, только талон не изымали, просто выписали протокол о нарушении 31.4 ПДД, затем через месяц вызвали в гаи и вручили постановление на 340 грн. В суд даже не ходил, в том же отделении ГАИ обжаловал, сославшись на то, что в п. 31.4 ПДД ничего не говорится о трещинах, неисправность не перечислена п 31.6, а я в соответствии с п. 31.5 двигался как можно более коротким путем на СТО для устранения неисправности. Плохо только то, что стекло таки пришлось заменить да еще и отложить поездку на 3 дня на море из-за замены...

_________________
Тебе не забуде Вкраїна коли,
Шахтарю з Донбасу,
Ти візьмеш у руки сталеве кайло
І вб’єш підараса.
Нема в нас святішої більше мети
Чи іншого спасу!
У бога прощення піди попроси
І вбий підараса.
(с) Юрій Винничук


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 02 фев 2011, 18:29 
Не в сети
Прохожий

Зарегистрирован: 19 авг 2009, 12:10
Сообщений: 15
Как и обещал, размещаю копию заявления в суд.

Цитата:
*********** міський суд
позивач: ****************************
відповідач: ВДАІ з обслуговування адміністративної
території Рівненського району.
33003, м. Рівне, вул. Струтинської, 21

АДМІНІСТРАТИВНИЙ ПОЗОВ
про скасування постанови ВК №174477 в справі про
адміністративне правопорушення від 08.12.2010 року.

Звільнено від сплати судового збору відповідно до ст.288 КпАП України.
08 грудня 2010 р. посадовою (службовою) особою відповідача- начальником ВДАІ з обслуговування адміністративної території майором міліції Штебою Р.Ю. було винесено постанову ВК 174477 від 08.12.2010р., в справі про адміністративне порушення.
Відповідно до винесеної постанови я визнаний винним у здійсненні правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 121 КУпАП, внаслідок порушення мною п. 31.1. Правил дорожнього руху України; і накладено стягнення у вигляді штрафу 425 грн.
Винесену постанову вважаю незаконною, оскільки вона винесена з порушенням норм права, суперечить вимогам закону, та не відображає дійсних обставин справи, а тому підлягає скасуванню з наступних підстав:
Вказане в постанові порушення я не здійснював.
Пункт 31.1 ПДР України встановлює загальні вимоги відповідності технічного стану транспортних засобів вимогам стандартів, що стосуються безпеки дорожнього руху та охорони навколишнього середовища, а також правил технічної експлуатації, інструкцій підприємств-виробників та іншої нормативно-технічної документації. Перелік конкретних вимог до технічного стану частин, вузлів та механізмів транспортних засобів, невідповідність яким передбачає заборону експлуатації, викладено в п. 31.2-31.4 ПДР України і безпосередньо в ч. 1 ст. 121 КУпАП. Жоден з цих нормативних документів не передбачає заборони експлуатації і як наслідок накладення стягнення за пошкодження вітрового скла.
Всупереч положенням ст..ст. 245, 251, 280 КУпАП майором міліції Штебою Р.Ю. не було повно і об’єктивно з’ясовано обставини справи.
В протоколі про адміністративне правопорушення ВК1 054150 від 07.12.2010 року, що став підставою для винесення Постанови, та Акті б\н від 07.12.2010 року на вилучення талону про проходження державного технічного огляду, відсутні посилання на нормативні документи, що забороняють експлуатацію автомобіля з тріщиною на вітровому склі; розміри та місце її розташування.
Наказ МВС України №534 від 13.10.2008 року «Про затвердження Порядку здійснення контролю за технічним станом колісних транспортних засобів під час їх експлуатації» не наділяє працівників державтоінспекції правом проводити контроль стану вітрового скла ТЗ під час їх експлуатації, в період між державними технічними оглядами. Перелік параметрів, що підлягають контролю під час експлуатації транспортного засобу, вказано в п.14 «Акті перевірки технічного стану колісного транспортного засобу», форма якого затверджена цим же наказом. Такий акт на місці перевірки державтоінспектором
Даюком С.Б. при мені не складався і копія його мені не надана.
Тому не зрозуміло звідки майор міліції Штеба Р.Ю. взяв дані, що внесені ним в постанову ВК №174477 в справі про адміністративне правопорушення, про розташування та розмір тріщини (більше 50 см"- це 60, 70 чи 90см?).
Не зрозуміло, що взагалі мали на увазі співробітники ДАІ, вказуючи в протоколі і постанові термін «лобове скло», оскільки в Правилах дорожнього руху України та інших нормативних документах цей термін взагалі відсутній, а використовується термін «вітрове скло».
В Протоколі про адміністративне правопорушення ВК1 054150 вказано, що місце складання с.Бармаки; в Акті б\н від 07.12.2010 року, на вилучення талону про проходження державного технічного огляду, вказано місце складання «північний виїзд Рівного», а фактично протокол складено на перехресті доріг Городище-Старокостянтинів і Рівне- Тучин.
Всупереч ст..ст 33 КУпАП, посадовою особою відповідача- начальником ВДАІ з обслуговування адміністративної території майором міліції Штебою Р.Ю. не враховані характер вчиненого правопорушення, особа порушника, його майновий стан. На мене, хоча я вперше притягуюсь до адміністративної відповідальності накладено максимальний, з передбачених за вказане в постанові порушення, адміністративний штраф- 425 грн, а моя заробітна плата становить 950 грн.
Такі дії державтоінспекторів свідчать про їх упереджене ставлення, викликане тим, що я звернув увагу капітана міліції Даюка С.Б., що службовий автомобіль на якому він переміщався Фольксваген- Бора д.р.н. 0105 код регіону 18, в темну пору доби, в дощ, в умовах обмеженої видимості, запаркований на проїжджій частині дороги (порушення п.15.11. ПДР України) з вимкнутими габаритними і спеціальними сигналами (порушення п.19.4. ПДР України). Коли ж вищевказаний автомобіль розпочав рух, виявилось що в нього також не працює задній правий габаритний сигнал (порушення п.31.4.3 ПДР України, що забороняє подальшу експлуатацію транспортного засобу). Враховуючи складну дорожню ситуацію, рух автомобіля з несправним зовнішнім освітленням ставив під загрозу життя і безпеку учасників дорожнього руху, тому я негайно попередив чергових міського і обласного ДАІ про виявлене порушення.
Натомість к-н м-ції Даюк С.Б. своєрідно зреагував на мою турботу про безпеку його та інших учасників дорожнього руху. Вилучення талону про проходження ТО позбавило мене передбачених ст..307 КУаАП відтермінування виконання на період оскарження, так як повернення талону, згідно Наказу МВС України №77 від 26.02.2009, здійснюється лише після сплати накладеного адміністративного штрафу. Заборона на експлуатацію автомобіля залишала мене і мою сім’ю без засобів на існування.
На підставі викладеного, керуючись ст..288-289 КУпАП, ст..18 ч.1 п.2, 105-106, 162 КАС України,-

П Р О Ш У:
1. Постанову в справі про адміністративне правопорушення ВК 174477 від 08.12.2010р., винесену відповідачем стосовно мене- скасувати.

Додаток:
1. Світлокопія Адміністративного оскарження постанови.
2. Світлокопія постанови у справі про адміністративне правопорушення ВК 174477
3.Світлокопія протоколу про адміністративне правопорушення ВК1 054150
4. Копія Акту б\н від 07.12.2010 року тимчасового вилучення талона про проходження державного технічного огляду.
5. Довідка з місця роботи
6. Наказ МВС України №534 від 13.10.2008 року «Про затвердження Порядку здійснення
контролю за технічним станом колісних транспортних засобів під час їх експлуатації».

Суд, уже второй раз подряд, в моей практике, поступил "мудро": Факт нарушения подтвердил, но наказание признал "слишком строгим". Решено постановление отменить и ограничится устным замечанием.
"И волки сыты, и овцы целы"...


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 03 фев 2011, 08:49 
Не в сети
Борец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 11 авг 2010, 13:34
Сообщений: 4840
Откуда: Одесса
Авто: Skoda Fabia
Абсурд. Нарушение чего? Пусть судья ткнет меня носом в пункт ПДД, где есть такое нарушение. Как я уже писал в другой ветке - в протоколе пишется, что "водитель нарушил п. ПДД ____, за что предусмотрена ответсвенность по ст. ___ КоАП". И вписать туда нарушение ГОСТа они просто технически не смогут. Если же они и составляют протокол, то притягивают за уши пункт про нанесение на стекло дополнительных предметов или покрытия, ухудшающих обзор. Но это нонсенс, т.к. трещина не является ни предметом, ни покрытием. То, что они тыкают - это ГОСТ, но на этот ГОСТ они могут обращать внимание только при прохождении ТО. В ПДД не запрещено двигаться с трещиной на стекле, пожэтому даже не надо оправдываться про "еду на СТО" и т.п.

_________________
Изображение


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 05 фев 2011, 07:08 
Не в сети
Новобранец

Зарегистрирован: 02 янв 2010, 21:11
Сообщений: 70
Откуда: г.Черновцы
Авто: mercedes
Город: Черновцы
Всем Доброе утро. Моему другу вписали штраф за трещину на лобовом стекле. На форуме я нашел примеры как подовать в суд. Но не знаем куда писать сначала в суд или начальнику ГАИ? На счет инспектора знаем только фамилию. Сам водитель с г.Черновцы, а все произошло в Хотине (Черновицкая обл.) , я звонил в довиру в Черновцах, сказали что инспектор относится к Кельменцам "для обслугогування доріг міжнародного значення".

Вот отсканировал протокол и постанову.

Изображение


Изображение

Подскажите куда нужно писать в суд или начальнику? и если в суд то какой? или какому начальнику?
вот нашел пример на форуме:
viewtopic.php?f=55&t=1352&start=28
только не знаю что написать кто відповідач.


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 06 фев 2011, 08:08 
Не в сети
Борец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 10 дек 2010, 17:34
Сообщений: 1317
Авто: fiat
В местный суд,и в прокуратуру начальнику писать нет смысла.
В иске в суд инспектора не обязательно писать можно написать ответчик гаи.

_________________
моя хата с краю


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 06 фев 2011, 08:55 
Не в сети
Новобранец

Зарегистрирован: 02 янв 2010, 21:11
Сообщений: 70
Откуда: г.Черновцы
Авто: mercedes
Город: Черновцы
Спасибо! завтра поеду отвезу иск в суд.


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 06 фев 2011, 15:47 
Не в сети
Борец

Зарегистрирован: 22 дек 2010, 19:11
Сообщений: 1581
Evgen писал(а):
Спасибо! завтра поеду отвезу иск в суд.

Evgen, у меня такое же было, я не подавал в суд, а писал начальнику ГАИ жалобу.
Жалоба пришла в тот же кабинет из которого вышла аостанова. Только постанову выписывал старлей, а жалобу рассматривал капитан. Я занес жадлбу в пятницу, а в поенедельник утром приехал уже в гаи за ответом. Капитан сказал что очень занят и у него есть 30 дней на рассмотрение жалобы, на что я ему ответил: "увы, но только 10". Капитан сказал, мол тогда всеравно буду рассматривать в последний день и вообще результат будет тотже, поэтому мол могу я сразу идти подальше, например в суд. На что я ответил что в суд конечно я подам, но заодно подам еще в прокуратуру и внутреннюю безопасность. Вечером капитан перезвонил, извинился, сказал что был не прав и что постановление отменено.

Вот моя жалоба.

________________________________
________________________________
________________________________
________________________________
ХХХХХХ ХХХХХХ ХХХХХХХ

СКАРГА
На постанову серія АМ №239392 по справі про адміністративне правопорушення від 04.10.2010 року.
Скарга складена у відповідності до прав особи, яка притягається до адміністративної відповідальності, викладених у статті 63 Конституції України та ст. 268 Кодексу України про адміністративні правопорушення (надалі по тексту - КУпАП), відповідно порядку викладеному у п. 3 статті 288 КУпАП і в строки зазначені в ст. 289 КУпАП.
Постановою ст. лейтенанта міліції (посада не вказана) ХХХХХХ ХХХХХХХ ХХХХХХ (надалі по тексту - ст. лейтенант) мене було притягнуто до адміністративної відповідальності за ч. 1 ст 121 КУпАП, та було накладене адміністративне стягнення у вигляді штрафу у розмірі 340 (триста сорок) гривень.
Вважаю дану постанову необгрунтованою, такою що не відповідає нормам КУпАП. Також під час винесення постанови не дотримано вимоги статтей 245 та 280 КУпАП відповідно до яких завдання провадження у справах про адміністративні правопорушення є всебічне, повне й об’єктивне з’ясування обставин кожної справи та дотримання процесуального порядку розгляду справи.
При розгляді справи не були з’ясовані і доведені обставини які б свідчили, що в моїх діях є ознаки проступку, за який законом встановлено адміністративну відповідальність. При розгляді справи мені не було роз’яснено мої конституційні права викладені в ст. 63 Конституції України та ст 268 КУпАП, що не дало мені змоги заявити клопотання щодо надання мені юридичної допомоги фахівця. При розляді справи не було з’ясовано чи є обставини, що пом’якшують відповідальність, не були залучені до справи свідки.
Таким чином вважаю постанову ст. лейтенанта незаконною та такою, що підлягає скасуванню з наступних підстав:
1. Протокол про адміністративне правопорушення серія АВ1 №007307 від 28.08.2010 року складений інспектором ДПС роти ДПС УДАЇ м. Вінниця с-том ХХХХХХХ ХХХХХХХ ХХХХХХ (надалі по тексту - інспектор) необгрунтований, не відповідає вимогам КУпАП та складений з перевищенням компетенції суб’єкта владних повноважень, а саме:
а) При складанні протоколу про адміністративне правопорушення інспектор вказав суть учиненого адміністративного правопорушення: „28.08.2010р. на 63 км. а/д Житомир – Могилів Подільський водій ХХХХХХХХ керував мікроавтобусом Рено д/н ХХХХХХХХ на вітровому склі якого в зоні роботи склоочисників була в наявності тріщина протяжністю більше 50 мм., чим порушив вимоги п. 31.4.7. В Правил дорожнього руху, за що відповідальність передбачена ч. 1 ст. 121 КУпАП”. У п. 31.4.7. Правил дорожнього руху (надалі по тексту - ПДД) вказано: „Забороняється експлуатація транспортних засобів згідно із законодавством за наявності таких технічних несправностей і невідповідності таким вимогам: встановлено на скло додаткові предмети або нанесенно покриття, які обмежують оглядовість з місця водія і погіршують його прозорість.” Також у примітці до п. 31.4.7.в вказано: „На верхній частині вітрового скла автомобілів і автобусів можуть бути прикріплені прозорі кольорові плівки. Дозволяється застосовувати тоновані стекла (крім дзеркальних) світлопропускання яких відповідає вимогам ГОСТ 5727-88. Дозволяється застосовувати занавіски на бокових вікнах автобусів.” Таким чином, у п. 31.4.7.в чітко визначені елементи, при наявності яких заборонена експлуатація транспортних засобів, але в даному пункті ПДД не йде мова про заборону експлуатації транспортних засобів, на вітровому склі яких виявлена тріщина. Також хочу Вам повідомити, що тріщина розміщалась зі сторони пасажира та ніяким чином не могла обмежувати оглядовість з місця водія. Таким чином я не порушував вимоги п. 31.4.7.в ПДД та ч. 1 статті 121 КУпАП.
б) В п. 31.5 ПДД зазначається: „У разі виникнення в дорозі несправностей, зазначених у п. 31.4 цих Правил, водій повинен вжити заходів для їх усунення, а якщо це зробити неможливо – рухатися якомога коротшим шляхом до місця стоянки або ремонту, дотримуючись запобіжних заходів з виконанням вимог п. 9.9 і 9.11 цих правил”, та у п. 31.6 ПДД вказані несправності, при наявності яких подальший рух транспортних засобів заборонений. При складанні протоколу про адміністративне правопорушення я дав пояснення інспектору та заніс їх до протоколу: „28.08.2010 р. в ранці, на дорозі Вінниця-Бердичів на нерівній дорозі було пошкоджено вітрове скло.” Звертаю Вашу увагу, що я не знаю місцерозташування СТО які могли б замінити пошкоджене вітрове скло моєго транспортного засобу на а\д Вінниця – Бердичів, тому рухався до м. Бердичева, в якому проживаю і де на протязі двох днів мені було замінене вітрове скло. Таким чином, рухаючись до м. Бердичева я повністю виконував вимоги п. 31.5 ПДД та характер пошкодження не відповідав несправностям, при яких подальший рух був би заборонений п. 31.6 ПДД.
в) При складанні протоколу про адміністративне правопорушення інспектором не були роз’яснені мені мої права зазначені у ст 63 Конституції України та ст. 268 КУпАП чим було грубо порушено вимоги КУпАП.
г) При складанні протоколу про адміністративне правопорушення інспектором не було залучено та опитано свідків, а тим не менш на протязі всього шляху зі мною у транспортному засобі перебував гр. ХХХХХХХХ ХХХХХХХ ХХХХХХХХ, який був свідком подій та міг надати покази як свідок.
2. При розляді справи про адміністративне правопорушення ст. лейтенант не роз’яснив мені мої конституційні права і не залучив до розгляду справи свідків зазначених вище, та не з’ясував всі обставини для всебічного, повного й об’єктивного розгляду справи, чим грубо порушив статті 245, 252, 268, 279, 280 КУпАП. На моє усне клопотання розглянути справу по суті, ст. лейтенант відповів: „Ми тут взагалі нічого не вирішуємо, тільки виписуємо постанови. Треба було їхати до м. Вінниці”.

На підставі викладеного, керуючись статтями 287, 288, 293 КУпАП:

ПРОШУ:
1. Встановити відсутність компетенції інспектора ДПС роти ДПС УДАЇ м. Вінниці с-та ХХХХХХ ХХХХХХХХ ХХХХХХХ по складанню протоколу серія АВ1 №007307 про адміністративні правопорушення від 28.08.2010 року.
2. Скасувати повністю постанову серія АМ №239392 по справі про адміністративне правопорушення від 04.10.2010 року.
3. Закрити провадження по справі про адміністративне правопорушення.


На сколько я вижу, там у тебя еще и на постанове зарисовки пьяного гаишника имеются, это нарушение, советую поискать по форуму какуюто инструкцию по составлению постанов и добавить об этом в жалобе.

Я для себя решил делать так.
После вынесения постановления:
1. сразу писать жалобу в это гаи
2. сразу писать жалобу в прокуратуру чтобы прокурор внес протест на постанову
3. на 10 день после вынесения постановления (последний для обжалования) заносить позовну заяву в суд.

Если первые два варианта не работают, то будут рассматривать в суде, а если сработают, то всегда можно отозвать заявление из суда.

_________________
Тебе не забуде Вкраїна коли,
Шахтарю з Донбасу,
Ти візьмеш у руки сталеве кайло
І вб’єш підараса.
Нема в нас святішої більше мети
Чи іншого спасу!
У бога прощення піди попроси
І вбий підараса.
(с) Юрій Винничук


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 06 фев 2011, 17:50 
Не в сети
Новобранец

Зарегистрирован: 02 янв 2010, 21:11
Сообщений: 70
Откуда: г.Черновцы
Авто: mercedes
Город: Черновцы
Спасибо попробую, завтра в понедельник еду в Кельменцы как раз, заеду к начальнику ихнему. Потом скажу результат.


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 21 фев 2011, 16:08 
Не в сети
Новобранец

Зарегистрирован: 02 янв 2010, 21:11
Сообщений: 70
Откуда: г.Черновцы
Авто: mercedes
Город: Черновцы
Кто может помочь! Что дальше делать.

Отправил письмо нач. Гаи в Черновцах. Он его получил 9,02,2011.
Сегодня поехал в ГАИ, они мне сказали что ответа еще нет так как они рассматривают жалобу. Я спросил кто рассматривает, в ответ сказали " в Кельменцах" , хотя я там был 7,02,2011 и меня уверили в том что все документы отправили в Черновцы.

Я уже запутался, кто его рассматривает, и куда обращаться.

Может кто-то знает, как поступить в данной ситуации.
Все сканы протоколов есть выше.


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 21 фев 2011, 16:11 
Не в сети
Борец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 10 дек 2010, 17:40
Сообщений: 6426
Откуда: Черновцы
Авто: VW T-5
Город: Черновцы
Evgen а суд когда?

_________________
Есть люди, в которых живёт Бог; есть люди, в которых живёт Дьявол; а есть люди, в которых живут только глисты (Фаина Раневская)


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 21 фев 2011, 16:15 
Не в сети
Новобранец

Зарегистрирован: 02 янв 2010, 21:11
Сообщений: 70
Откуда: г.Черновцы
Авто: mercedes
Город: Черновцы
я в суд не писал .


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 21 фев 2011, 16:19 
Не в сети
Борец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 10 дек 2010, 17:40
Сообщений: 6426
Откуда: Черновцы
Авто: VW T-5
Город: Черновцы
Evgen писал(а):
я в суд не писал .

Зря! Надо было писать и в ГАИ и в суд одновременно!

_________________
Есть люди, в которых живёт Бог; есть люди, в которых живёт Дьявол; а есть люди, в которых живут только глисты (Фаина Раневская)


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 21 фев 2011, 16:23 
Не в сети
Новобранец

Зарегистрирован: 02 янв 2010, 21:11
Сообщений: 70
Откуда: г.Черновцы
Авто: mercedes
Город: Черновцы
я прочитал письмо _Skamar_ и думал гаи ответит в срок. но уже прошло 11 дней.

че теперь делать? есть предложения?


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 21 фев 2011, 16:26 
Не в сети
Борец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 10 дек 2010, 17:40
Сообщений: 6426
Откуда: Черновцы
Авто: VW T-5
Город: Черновцы
Evgen писал(а):
че теперь делать? есть предложения?

У тебя не 11 , а 15 дней прошло! ....... по ходу в суд уже поздно!
Квитанция о письме сохранилась?

_________________
Есть люди, в которых живёт Бог; есть люди, в которых живёт Дьявол; а есть люди, в которых живут только глисты (Фаина Раневская)


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
Показать сообщения за:  Сортировать по:  
Начать новую тему Ответить на тему  [ Сообщений: 36 ]  На страницу Пред.  1, 2, 3  След.

Часовой пояс: UTC + 2 часа


Кто сейчас на форуме

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 9


Вы не можете начинать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете редактировать свои сообщения
Вы не можете удалять свои сообщения
Вы не можете добавлять вложения

Найти:
Перейти: