Текущее время: 20 апр 2024, 04:15

Часовой пояс: UTC + 2 часа




Начать новую тему Ответить на тему  [ Сообщений: 6 ] 
Автор Сообщение
 Заголовок сообщения: 122 ч.1 заехал под кирпич
СообщениеДобавлено: 01 фев 2011, 13:44 
Не в сети
Постоялец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 20 сен 2009, 19:30
Сообщений: 510
Откуда: Полтава
Авто: Ford Focus 2
Ситуация произошла 13.11.2010 в Харькове. Сам я из Полтавы. Абсолютно не зная города, двигался по нему с помощью GPS навигатора, и эта зараза на сложном перекрестке завела меня под кирпич где меня любезно ждали сотрудники на частной двенашке без люстры, наклеек и синих номеров. Я понял что нарушил, уже в последний момент(намеренно правонарушения я не совершал!), и то, самого знака 3.21 я не видел, так как он висел ко мне ребром,а из-за нечеткой разметки понял что нарушил когда уже пересек её. Некоторые, наверно, напишут мол "нарушил - плати", но при данном стечении обстоятельств нарушителем себя не считаю, поэтому подал в суд.
Протокол - http://filebeam.com/12eaacda3d9ed4907ba ... 97dee5.jpg
Постановление - http://filebeam.com/f6c35f4a125f0083469 ... 5b00fa.jpg
На следующий день, вернувшись в Полтаву полез в "Гугл карты" искать место.
Изображение
Красная стрелка - как я двигался.
Зеленая стрелка - написал в иске что двигался так(взял из памятки пример, и подставил его под себя)
Подведенная синим стоп линия - над ней висит 3.21.
Еще 1 фотка, большая - http://filebeam.com/a86f82c9a7bd66123d7 ... 980495.jpg
На данном перекрестке я растерялся, так как впервые попал на такой(в Полтаве таких нет) + в машине был сам, лишних пары глаз не было.
После остановки я вел видео запись, выложу позже, может быть поэтому инспектор вел себя корректно, а может он со всеми так. По крайней мере трудностей в общении с ним у меня не возникло, зла на него не держу, хотя если по людски, то можно было вынести мне устное предупреждение, но он отказал. Так-же, прошу заметить что в протоколе место нарушения указан переулок "Марьяненко", а заехал я на пл. Поезії 2а, там же был составлен протокол и постановление(см карту). Непонятка какая-то...
Я скачал из "гугл карт" 2 фотографии с ул. Пл. Поезии 2а, эту карту которая выше, распечатал их на фото и приложил к делу, так-же распечатал фото с моего телефона http://filebeam.com/07fc5c7c871be8b2934 ... c401a4.jpg
Что свидетельствовало о том, что были мы на Пл. Поезии.
Видео
Знаю что тупанул, надо было настаивать на доказательствах... Просто растерялся.
Сегодня был суд. Пришел, вышла секретарь сказала что позов мой задовольняється, и попросила написать заявление на рассмотрение без моего присутствия. Как решение заберу - выложу тут.

_________________
122 ч.1(фен) - оплатил(развели, тогда еще не знал о ДК и трясся при виде ГАИ)
122 ч.1(Визир) - выиграл.
122 ч.1(кирпич) - выиграл.

Сообщение, не относящиеся к теме
Изображение


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
 Заголовок сообщения: Re: 122 ч.1 заехал под кирпич
СообщениеДобавлено: 17 фев 2011, 20:42 
Не в сети
Постоялец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 20 сен 2009, 19:30
Сообщений: 510
Откуда: Полтава
Авто: Ford Focus 2
ИСК


Голові октябрьського районного суду м. Полтави
Струкову О.М.

Позивач :
Іванов І.І., 36003 м.Полтава вул. ******** кв. **

Відповідач :
Прапорщик Кокорєв Олександр Миколайович
Який працює: інспектором БДПС ВДАІ по обслуговуванню м. Харків та АТІ ГУМВС України в Харківській області.
61013 Харків. вул. Шевченка, 315 А. Домашня адреса та інші засоби зв’язку невідомі.



АДМІНІСТРАТИВНИЙ ПОЗОВ
про визнання противправною та скасування
постанови про притягнення до адміністративної відповадальності
АХ 285582 від «13» листопада 2010 року


13 листопада 2010 року стосовно мене було винесено постанову про притягнення до адміністративної відповідальності АХ 285582 за порушення правил дорожнього руху, відповідальність за яке передбачена частиною 1 статті 122 Кодексу України про адміністративні правопорушення.
Вважаю данну постанову необгрунтованою, оскільки в моїх діях відсутній склад адміністративного правопорушення, такою що не відповідає нормам КУпАП, та винесеною з яквним проявом некомпетенції суб’єктом владних повноважень. Також під час винесення постанови не дотримано вимоги статей 33, 245, 268, 278, 280 КУпАП відповідно до яких завдання провадження у справах про адміністративні правопорушення є своєчасне, всебічне, повне й об’єктивне з’ясування обставин кожної справи та дотримання процесуального порядку розгляду справи, у зв’язку з чим підлягає скасуванню. При розгляді справи не були з’ясовані і доведені обставини, які б свідчили, що в моїх діях є ознаки поступку, за який законом встановлено адміністративну відповідальність.
Я, громадянин України, **** ***** *****, 13 листопада 2010 року приблизно у 9 годин 30 хвилин рухався на власному автомобілі Ford Focus д.н. ВІ **** АТ по вулиці Гоголя в сторону пл. Поезії що у м. Харкові, вимог правил дорожнього руху не порушував. Без явних для цього причин був зупинений відповдачем, який ніс службу на власному авто ВАЗ 2112 д.н. АХ 2226 АХ, чим порушив Наказ Міністерства внутрішніх справ України від 27 березня 2009 року №111, де чітко сказано про заборону несення служби на приватних автомобілях. Інспектор після зупинки транспортного засобу відразу не відрекомендувався, моє прохання чітко назвати причину зупинки, відповідно до Наказу Міністерства внутрішніх справ України від 27 березня 2009 року №111, інспектором не було повідомлено мене про причину зупинки, а відразу в грубій формі наказав мені пред’явити документи на автомобіль. Однак інспектором не було прийнято до уваги мої заперечення, про те що я нічого не порушував в данний час. Він вилучив в мене посвідчення водія та реєстраційні документи на автомобіль, після чого без належної оцінки моїх пояснень почав складати протокол про адміністративне правопорушення(АХ1 087542). На мою вимору на право скористатись допомогою юриста, відмовив, не ознайомивши мене також з правами, передбаченними КУпАП та Конституцією України.
На підставі протоколу, який не відповідає дійсності, відповідачем була винесена постанова про притягнення мене до адміністративної відповідальності і застосовано передбачену санкцію статті 122 ч. 1 КУпАП стягнення – штраф у розмірі 260 грн. Мої зауваження стосовно того, що інспектор скдає протокол без свідчень, свідків, яких потрібно вписати з метою всебічного, повного і об’єктивного з’ясування обставин справи, інспектор проігнорував, що дало зрозуміти його бажання щоб я зі своєї сторони не турбував його.
Вважаю, що притягнення мене до адміністративної відповідальності за вчинення адміністративного правопорушення, передбаченого ч.1 ст. 122 КУпАП є недоведенним і необгрунтованним з наступних причин:



І. Відповідно до вимог ч.2 ст. 71 КАСУ, в адміністративних справах про протиправність рішень суб’єкта владних повноважень обов’язок щодо доказування правомірності свого рішення покладається на відповідача.
Згідно зі ст. 251 КУпАП доказами в справі про адміністративне правопорушення, є будь-які фактичні дані, на основі яких у визначеному законом порядку орган(посадова особа) встановлює наявність чи відсутність адміністративного правопорушення, винність даної особи в його вчиненні та інші обставини, що мають значення для правильного вирішення справи. Ці дані встановлюються протоколом про адміністративне правопорушення, появненнями особи, яка притягається до адміністративної відповідальності, потерпілих, свідків, висновком експерта, речовими доказами, показаннями технічних приладів та технічних засобів, що мають функцію фото- і кінозйомки, відеозапису, які використовуються при нагляді за виконанням правил, норм і стандартів, що стосуються забезпечення безпеки дорожнього руху, протоколом про вилучення речей і документів, а також іншими документами. Однак інспектором ДПС не було надано мені фото- чи відеозаписів, які б вказували на факт правопорушення. Свідків, які могли би вказати на те що я дійсно порушив чи не порушив ПДР, не описано та не занесено дані про них до протоколу.
Отже, обвинувачення не грунтується на фактах, що прямо суперечить ст. 62 Конституції України.

ІІ. В протоколі зазначено що місцем вчинення адміністративного правопорушення являється провулок Марьяненко. Але я рухався по вул. Гоголя до пл. Поезії де мене і було зупинено відповідачем. Фото №1 та фото №2, скачані с офіційного сайту maps.google.com.ua, зроблені на пл. Поезії 2А, фото №3 зроблено, на тому самому місці, на камеру мого мобільного телефону, що свідчить про те, що мене було зупинено та складено протокол саме на пл. Поезії 2А, а не на провулку Марьяненко на котрий я зовсім не заїжджав.
(Фотографії та фрагменти мапи з місця подій додаються)

Вважаю дану постанову необґрунтованою, такою що не відповідає нормам КУпАП та винесеною з перевищенням компетенції суб’єкта владних повноважень. Також під час винесення постанови не дотримано вимоги статей ст. 7, ч. 1 ст. 9, 23, 33, 245, 247, 280 КУпАП відповідно до яких завданням провадження у справах про адміністративні правопорушення є своєчасне, всебічне, повне й об’єктивне з’ясування обставин кожної справи та дотримання процесуального порядку розгляду справи, підставою для притягнення до адміністративної відповідальності є скоєння адміністративного правопорушення, а підставою для закриття провадження є відсутність події і складу адміністративного правопорушення.
Вважаю, що протокол про адміністративне правопорушення складений безпідставно та з порушенням законодавства України.

На підставі вищевикладеного та керуючись ст. ст. 7, 250, 251, 287, 288, 289, п. 3 ст. 293, 295 Кодексу України про адміністративні правопорушення, ст. 2, 4, 17, 18, 19, 104, 105, 106, Кодексу адміністративного судочинства України ,-


Прошу суд:
1. Прийняти позовну заяву до розгляду, порушити провадження у справі та повідомити мене про дату розгляду справи додатково в телефонному режимі.
2. Постанову про накладення на мене адміністративного стягнення по ст. 122 ч. 1 КУпАП в розмірі 260(двісті шістдесят) гривень визнати недійсною та скасувати.
3. Провадження по адміністративній справі – закрити, відповідно до п. 1 ст. 247 КУпАП в зв’язку з відсутністю в моїх діях складу адміністративного правопорушення.






До позовної заяви додаю:
• копію позовної заяви ( на чотирьох аркушах);
• копію протоколу про адміністративне правопорушення АХ1 087542 від 13.11.10 року;
• копію постанови про адміністративне правопорушення АХ 285582 від 13.11.10 року;
• Мапу та фотографії з місця подій(5 фотографій);



22.11.2010 ****** ******* ******

_________________
122 ч.1(фен) - оплатил(развели, тогда еще не знал о ДК и трясся при виде ГАИ)
122 ч.1(Визир) - выиграл.
122 ч.1(кирпич) - выиграл.

Сообщение, не относящиеся к теме
Изображение


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
 Заголовок сообщения: Re: 122 ч.1 заехал под кирпич
СообщениеДобавлено: 17 фев 2011, 20:43 
Не в сети
Постоялец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 20 сен 2009, 19:30
Сообщений: 510
Откуда: Полтава
Авто: Ford Focus 2
Решение
http://filebeam.com/8b0f0b9f694b53e937e ... ba4d74.jpg
http://filebeam.com/df9e0ec4187dd8b9160 ... dcd7d1.jpg

_________________
122 ч.1(фен) - оплатил(развели, тогда еще не знал о ДК и трясся при виде ГАИ)
122 ч.1(Визир) - выиграл.
122 ч.1(кирпич) - выиграл.

Сообщение, не относящиеся к теме
Изображение


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
 Заголовок сообщения: Re: 122 ч.1 заехал под кирпич
СообщениеДобавлено: 17 фев 2011, 20:59 
Не в сети
Борец

Зарегистрирован: 06 окт 2010, 17:45
Сообщений: 8757
3.40 конечно не гривносемсят, но на звонкую оплеуху тянет.
браво


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
 Заголовок сообщения: Re: 122 ч.1 заехал под кирпич
СообщениеДобавлено: 17 фев 2011, 21:27 
Не в сети
Постоялец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 20 сен 2009, 19:30
Сообщений: 510
Откуда: Полтава
Авто: Ford Focus 2
LAVe писал(а):
3.40 конечно не гривносемсят, но на звонкую оплеуху тянет.
браво

А мне вот кстати интересно. Я не просил возмещать, и сам сегодня очень удивился когда решение читал.
Собственно вопрос, каким образом инспектор обязан возмещать?)

_________________
122 ч.1(фен) - оплатил(развели, тогда еще не знал о ДК и трясся при виде ГАИ)
122 ч.1(Визир) - выиграл.
122 ч.1(кирпич) - выиграл.

Сообщение, не относящиеся к теме
Изображение


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
 Заголовок сообщения: Re: 122 ч.1 заехал под кирпич
СообщениеДобавлено: 17 фев 2011, 21:38 
Не в сети
Борец

Зарегистрирован: 06 окт 2010, 17:45
Сообщений: 8757
lobas писал(а):
....
Собственно вопрос, каким образом инспектор обязан возмещать?)
не знаю, но могу предположить.
ты заплатил государству. существует способ возврата денех, на форуме описано как. народ грит, что особых сложностей не составляет.
а вот возместить государству этих 3.40 ответчик должен либо добровольно, либо с помощью гис


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
Показать сообщения за:  Сортировать по:  
Начать новую тему Ответить на тему  [ Сообщений: 6 ] 

Часовой пояс: UTC + 2 часа


Кто сейчас на форуме

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 17


Вы не можете начинать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете редактировать свои сообщения
Вы не можете удалять свои сообщения
Вы не можете добавлять вложения

Найти:
Перейти:  
cron