Текущее время: 19 апр 2024, 19:11

Часовой пояс: UTC + 2 часа




Начать новую тему Ответить на тему  [ Сообщений: 34 ]  На страницу 1, 2, 3  След.
Автор Сообщение
СообщениеДобавлено: 05 фев 2011, 11:28 
Не в сети
Постоялец

Зарегистрирован: 29 сен 2010, 14:51
Сообщений: 325
Откуда: Тернопіль
Авто: Mercedes
Наваяв такий позов - покритикуйте і допоможіть виправити помилки :)


До Тернопільського міскрайонного суду

Позивач: ПІП
який проживає за адресою:

Відповідач-1:
УДАІ УМВС України
в Тернопільській області
46000, м. Тернопіль,
вул. Котляревського,24
т. 52-45-12, т. 52-47-38

відповідач-2:
Олійник Володимир Васильович
Інспектор ДПС прапорщик міліції
(засоби зв’язку невідомі)



ПОЗОВНА ЗАЯВА
про визнання незаконною та скасування постанови серія ФФ №111111 по справі про адміністративне правопорушення від 30.01.2011р.про накладення адміністративного стягнення за порушення Правил дорожнього руху України,
закриття провадження по справі про адміністративне правопорушення

Постановою інспектора ДПС роти ДПС ВДАІ м.Тернополя прапорщика міліції Олійника Володимира Васильовича (надалі інспектор ДПС), серії ФФ №111111 від 30.01.2011 року (надалі за текстом постанова) на мене було накладено адміністративне стягнення у вигляді штрафу у розмірі 255 (двісті п’ятдесят п’ять) гривень за те, що я 30.01.2011 року об 14 год 05 хв., керуючи автомобілем ВАЗ2107 д/н ФФ 1111 ФФ , по вул. Шептицькій в м. Тернополі не виконав вимогу дорожнього «Зупинка заборонена» зупинився в зоні дії знаку чим порушив 3.34 ПДР України.

30 січня 2011 року о 13 год. 50 хв. я керуючи автомобілем рухався по вул.Шептицького в м.Тернополі (із сторони об’їзної) в напрямку «Укрексімбанку» та повернув до видавництва «Школярик», що знаходиться в будинку ВАТ «Тернопільський видавничо-поліграфічний комбінат «Збруч» по вул. Живова, 11 в м. Тернополі. Близько 14.00 год. я виїхав від будинку видавництва, повернув на вул.Шептицького та через декілька метрів здійснив зупинку з правої сторони, у зв’язку з тим, що моїй однорічній дитині знадобилось поміняти памперс. Від місця з якого я повернув на вул. Шептицького і до місця зупинки мого транспортного засобу, дорожнього знаку «Зупинку заборонено» не було. Однак, інспектором ДПС безпідставно, з порушення вимог чинного законодавства, склав відносно мене протокол про адміністративне правопорушення (порушення п.3.34 ПДР України), та виніс постанову про притягнення до адміністративної відповідальності за ч.1 ст.122 КУпАП.

По суті справи хочу додати що інспектор ДПС дав мені на підпис Протокол про адміністративне правопорушення серія В01 №095053 в якому я розписався та закреслив пусту графу другого свідка, та повернув йому на його вимогу протокол. О 14.45 коли Інспектор ДПС віддав мені протокол і постанову я побачив що в протоколі в графі свідки дописаний Лучкевич Андрій Ількович. Мені незрозуміло звідки взявся свідок Лучкевич Андрій Ількович, який чомусь зазначений в протоколі, і який розписався в ньому. Вказаний у протоколі свідок Лучкевич Андрій Ількович, якого інспектор ДПС вказав у протоколі - особа, яку я ніколи не бачив, так само і не бачив її на місті складання протоколу, а згідно зі ст.279 : «...На засіданні заслуховуються особи, які беруть участь у розгляді справи, досліджуються докази і вирішуються клопотання....» . А свідок є особою, яка бере участь у розгляді справи, але як було вказано вище, він не заслуховався.

На підставі вищевикладеного та керуючись ст. ст. 7, 276, 287, 288, 289, п. 3 ст. 293 Кодексу України про адміністративні правопорушення, ст. 2, 6 -11, 18, 19, 71, 104, 105, 106 Кодексу адміністративного судочинства України
ПРОШУ:
1. Постанову серія ФФ №111111 по справі про адміністративне правопорушення від 30.01.2011р. про накладення на мене адміністративного стягнення за ст. 122 ч. 1 КУпАП в розмірі 255 гривень визнати незаконною та скасувати, провадження по адміністративній справі - закрити.
2. Завчасно повідомити мене про час та місце розгляду справи, з метою надання мені можливості взяти участь у судовому засіданні.
3. В порядку забезпечення доказів викликати, як свідка ПІП, що проживає

До заяви додається:
1) Копія Постанови серія ФФ №111111 по справі про адміністративне правопорушення від 30.01.2011р.
2) Копія протоколу про адміністративне правопорушення серія ФФ №111111 від 30.01.2011р.

Відповідно до ст. 288 КпАП України особа, яка оскаржила постанову у справі про адміністративне правопорушення, звільняється від сплати державного мита.


07.02.2011р. ПІП


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 05 фев 2011, 20:24 
Не в сети
Постоялец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 05 июл 2010, 18:37
Сообщений: 481
Откуда: Тернопіль
думаю варто до справи додати ще фото місцевості
я так розумію що ти їхав від малого автовокзалу, потім повернув до збруча, потім виїхав і поевернув наліво, в сторону перехрестя живова і шептицьокого. але де ти там зупинився, якщо там з правого боку пішохід??

_________________
ДК Тернопіль :: Закон один для всіх


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 05 фев 2011, 20:30 
Не в сети
Постоялец

Зарегистрирован: 29 сен 2010, 14:51
Сообщений: 325
Откуда: Тернопіль
Авто: Mercedes
MrUser007 писал(а):
думаю варто до справи додати ще фото місцевості
я так розумію що ти їхав від малого автовокзалу, потім повернув до збруча, потім виїхав і поевернув наліво, в сторону перехрестя живова і шептицьокого. але де ти там зупинився, якщо там з правого боку пішохід??

я виїхав від збруча знову в сторону обїздної, тобто повернув направо.


Последний раз редактировалось andr.l 05 фев 2011, 20:31, всего редактировалось 1 раз.

Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 05 фев 2011, 20:31 
Не в сети
Борец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 10 дек 2010, 17:40
Сообщений: 6426
Откуда: Черновцы
Авто: VW T-5
Город: Черновцы
andr.l писал(а):
Від місця з якого я повернув на вул. Шептицького і до місця зупинки мого транспортного засобу, дорожнього знаку «Зупинку заборонено» не було

Будет лучше если Вы сфотограффируете данный промежуток.
Плюс вопрос - Вы были сами , с годовалым ребенком? Если была жена - почему не указали ее как свидетеля?

_________________
Есть люди, в которых живёт Бог; есть люди, в которых живёт Дьявол; а есть люди, в которых живут только глисты (Фаина Раневская)


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 05 фев 2011, 20:32 
Не в сети
Постоялец

Зарегистрирован: 29 сен 2010, 14:51
Сообщений: 325
Откуда: Тернопіль
Авто: Mercedes
andr.l писал(а):
...
3. В порядку забезпечення доказів викликати, як свідка ПІП, що проживає
...

а я указал свидетеля - жену, но дай дописал второго левого.
причем дописал уже после того как я поставил прочерк и букву зет в протоколе.
писал сверху по перечеркнутой линии


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 05 фев 2011, 20:50 
Не в сети
Постоялец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 05 июл 2010, 18:37
Сообщений: 481
Откуда: Тернопіль
фото ти обоязково зроби!

мені колись один знайомий розказував ситуацію, що зупин. під знаком 3.34 (зупинку заб) і встиг збігати в банк і назад.
підійшов даішник..... .......
ну якщо коротко то він йому доказав що зупинка тривала менше 5 хв.

_________________
ДК Тернопіль :: Закон один для всіх


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 05 фев 2011, 20:57 
Не в сети
Постоялец

Зарегистрирован: 29 сен 2010, 14:51
Сообщений: 325
Откуда: Тернопіль
Авто: Mercedes
MrUser007 писал(а):
фото ти обоязково зроби!

мені колись один знайомий розказував ситуацію, що зупин. під знаком 3.34 (зупинку заб) і встиг збігати в банк і назад.
підійшов даішник..... .......
ну якщо коротко то він йому доказав що зупинка тривала менше 5 хв.

на превеликий жаль під знаком Зупинка заборонена не можна зупинятись взагалі, на відміну від знаку Стоянка заборонена.


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 05 фев 2011, 20:59 
Не в сети
Постоялец

Зарегистрирован: 29 сен 2010, 14:51
Сообщений: 325
Откуда: Тернопіль
Авто: Mercedes
от власне як все було:
Изображение


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 05 фев 2011, 21:13 
Не в сети
Постоялец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 05 июл 2010, 18:37
Сообщений: 481
Откуда: Тернопіль
ну теоретично можна виграти, якщо суддя небуде проти тебе грати
а ще ти з Терн.? якщо ні то може ще посприяти що ти не місцевий

_________________
ДК Тернопіль :: Закон один для всіх


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 05 фев 2011, 21:25 
Не в сети
Постоялец

Зарегистрирован: 29 сен 2010, 14:51
Сообщений: 325
Откуда: Тернопіль
Авто: Mercedes
MrUser007 писал(а):
ну теоретично можна виграти, якщо суддя небуде проти тебе грати
а ще ти з Терн.? якщо ні то може ще посприяти що ти не місцевий

я з Тернополя.


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 05 фев 2011, 21:26 
Не в сети
Постоялец

Зарегистрирован: 29 сен 2010, 14:51
Сообщений: 325
Откуда: Тернопіль
Авто: Mercedes
може хтось щось порадить по тексту позову...
дякую


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 06 фев 2011, 18:59 
Не в сети
Борец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 06 окт 2010, 23:22
Сообщений: 1021
Авто: Рено Трафік
Город: Тернопіль
Наскільки я зрозумів ти не міг бачити знака оскільки він знаходився позаду тебе. тут є плюс, якщо ти рухався в одному напрямку і зробив розворот, до знака, а дорожня розмітка тобі дозволяла це зробити, то не можна штрафевати, то му що ти не міг бачити там знак. А чи Тернопільський чи ні не має значення, водій керується тим що бачить, водій не зобовязаний і не в змозі памятати всі знаки Украхни і світу!!! Тому оскаржувати потрібно обовязково.

_________________
impossible is possible / Неможливе - можливо


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 06 фев 2011, 19:31 
Не в сети
Постоялец

Зарегистрирован: 29 сен 2010, 14:51
Сообщений: 325
Откуда: Тернопіль
Авто: Mercedes
я і оскаржую, в понеділок піду здаватись....
просто хочеться щоб все написати як краще, щоб суддя не домахався - апеляцію ж відмінили, другого шансу нема...


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 08 фев 2011, 13:22 
Не в сети
Новобранец

Зарегистрирован: 22 дек 2010, 11:22
Сообщений: 32
Авто: ВАЗ 2107
andr.l писал(а):
я і оскаржую, в понеділок піду здаватись....
просто хочеться щоб все написати як краще, щоб суддя не домахався - апеляцію ж відмінили, другого шансу нема...

100% треба все робити правильно одразу. тепер судді відміняють протоколи дууууже неохоче, вже коли нема куди діватись. + на засідання ходить юрист від дайців. я би тобі радив (виходячи з власного досвіду, виграв суд в дайців в грудні) на засідання йти не самому, а наприклад з адвокатом, тоді є реальний шанс виграти справу. бо в мене склалось таке враження, що судді заодно з дайцями.

ЗІ відпишсь як було...


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 08 фев 2011, 17:09 
Не в сети
Борец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 06 окт 2010, 23:22
Сообщений: 1021
Авто: Рено Трафік
Город: Тернопіль
gor писал(а):
andr.l писал(а):
я і оскаржую, в понеділок піду здаватись....
просто хочеться щоб все написати як краще, щоб суддя не домахався - апеляцію ж відмінили, другого шансу нема...

100% треба все робити правильно одразу. тепер судді відміняють протоколи дууууже неохоче, вже коли нема куди діватись. + на засідання ходить юрист від дайців. я би тобі радив (виходячи з власного досвіду, виграв суд в дайців в грудні) на засідання йти не самому, а наприклад з адвокатом, тоді є реальний шанс виграти справу. бо в мене склалось таке враження, що судді заодно з дайцями.

ЗІ відпишсь як було...

Яка вартість адвоката?

_________________
impossible is possible / Неможливе - можливо


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
Показать сообщения за:  Сортировать по:  
Начать новую тему Ответить на тему  [ Сообщений: 34 ]  На страницу 1, 2, 3  След.

Часовой пояс: UTC + 2 часа


Кто сейчас на форуме

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 10


Вы не можете начинать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете редактировать свои сообщения
Вы не можете удалять свои сообщения
Вы не можете добавлять вложения

Найти:
Перейти:  
cron