Текущее время: 29 мар 2024, 16:31

Часовой пояс: UTC + 2 часа




Начать новую тему Ответить на тему  [ Сообщений: 17 ]  На страницу Пред.  1, 2
Автор Сообщение
СообщениеДобавлено: 21 июн 2010, 09:50 
Не в сети
Борец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 25 апр 2010, 15:05
Сообщений: 7191
Откуда: Николаев
Авто: Escalade
Город: ...
я обычно вожу сам. не трудно и быстрее.


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 23 июн 2010, 17:22 
Не в сети
Постоялец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 12 окт 2009, 00:43
Сообщений: 221
Откуда: днепр-новик
мне до них ехать далеко, но как только буду в городе завезу, и вот еще подготовил:

Начальнику ВДАІ з обслуговування
м. Новомосковськ та Новомосковського району
Голубничому Миколі Володимировичу

****************
с**************
вул. Лі***********
0*************

ЗАЯВА.

Шановний, Микола Івановичу, отримавши Вашого листа на моє звернення від 19.05.2010р. хотілось би Вам нагадати про кількість пунктів у моєму зверненні, відповідь Ви надали тільки на 1, при цьому проігнорувавши інші, не в повному обсязі, а саме не перевірили по Єдиному реєстрі судових рішень чи не надали запит до суду про перевірку данних вказаних мною, тому надаю Вам, для полегшення роботи підпорядкованого Вам відділу АДМІНПРАКТИКИ, номер судового рішення який значиться у вище згаданому реєстрі 8826640.
Також нагадую Вам де які пункти чинного законодавства: згідно КАС –
Стаття 14. Обов’язковість судових рішень
1. Судове рішення, яким закінчується розгляд справи в адміністративному суді, ухвалюється іменем України.
2. Постанови та ухвали суду в адміністративних справах, що набрали законної сили, є обов’язковими до виконання на всій території України.
3. Невиконання судових рішень тягне за собою відповідальність, встановлену законом.

а також згідно ККУ-
Стаття 382. Невиконання судового рішення
1. Умисне невиконання службовою особою вироку, рішення, ухвали, постанови суду, що набрали законної сили, або перешкоджання їх виконанню -
карається штрафом від п’ятисот до однієї тисячі неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або позбавленням волі на строк до трьох років, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.
2. Ті самі дії, вчинені службовою особою, яка займає відповідальне чи особливо відповідальне становище, або особою, раніше судимою за злочин, передбачений цією статтею, або якщо вони заподіяли істотну шкоду охоронюваним законом правам і свободам громадян, державним чи громадським інтересам або інтересам юридичних осіб, -
караються обмеженням волі на строк до п’яти років або позбавленням волі на той самий строк, з позбавленням права обіймати певні посади або займатися певною діяльністю на строк до трьох років.
3. Умисне невиконання службовою особою рішення Європейського суду з прав людини -
карається позбавленням волі на строк від трьох до восьми років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.

Також згідно Закону про звернення громадян, а саме:
Стаття 20. Термін розгляду звернень громадян
Звернення розглядаються і вирішуються у термін не більше одного місяця від дня їх надходження, а ті, які не потребують додаткового вивчення, — невідкладно, але не пізніше п’ятнадцяти днів від дня їх отримання. Якщо в місячний термін вирішити порушені у зверненні питання неможливо, керівник відповідного органу, підприємства, установи, організації або його заступник встановлюють необхідний термін для його розгляду, про що повідомляється особі, яка подала звернення. При цьому загальний термін вирішення питань, порушених у зверненні, не може перевищувати сорока п’яти днів.
На обгрунтовану письмову вимогу громадянина термін розгляду може бути скорочено від встановленого цією статтею терміну.
Звернення громадян, які мають встановлені законодавством пільги, розглядаються у першочерговому порядку.

Керуючись данними статтями, прошу надати вичерпну відповідь на мої звернення до Вас, в термін десяти днів з часу подання заяви, в обгрунтованісь цього часу хочу звернути Вашу увагу на те, що перше звернення надійшло Вам 19.05.2010р. обгрунтованої відповіді на яку я так і не отримав.
В завершення вище згаданого хочу ще раз нагадати питання які потрібно розглянути:

1. Закрити адміністративну справу відносно мене на підставі рішення суду, а також внести відповідні зміни до бази ДАІ з письмовим повідомленням мене про заходи які були вжиті по цьому питанню.
2. Інспектора Паливоду І.В. розглянути на відповідність займаної посади на підставі :

3. Через незаконне притягнення мене до адміністративної відповідальності вимагаю принесення публічних вибачень, через ЗМІ,

_________________
Изображение


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
Показать сообщения за:  Сортировать по:  
Начать новую тему Ответить на тему  [ Сообщений: 17 ]  На страницу Пред.  1, 2

Часовой пояс: UTC + 2 часа


Кто сейчас на форуме

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 15


Вы не можете начинать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете редактировать свои сообщения
Вы не можете удалять свои сообщения
Вы не можете добавлять вложения

Найти:
Перейти:  
cron