Текущее время: 29 мар 2024, 10:48

Часовой пояс: UTC + 2 часа




Начать новую тему Ответить на тему  [ Сообщений: 376 ]  На страницу Пред.  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 26  След.
Автор Сообщение
 Заголовок сообщения: Re: ст 130
СообщениеДобавлено: 25 июн 2011, 09:42 
Не в сети
Постоялец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 30 май 2010, 21:44
Сообщений: 572
Откуда: Харьков
Авто: ВАЗ 21104
Прикольно, врач написал что инспектор был без документов...))) видать сам был бухой...

_________________
Юзаю видеорегистратор для Android. Полный фарш - Дата, Время, GPS, Скорость


Последний раз редактировалось Luxic 25 июн 2011, 09:43, всего редактировалось 1 раз.

Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
 Заголовок сообщения: Re: ст 130
СообщениеДобавлено: 25 июн 2011, 09:43 
Не в сети
Борец

Зарегистрирован: 10 сен 2010, 14:17
Сообщений: 1276
для початку перегляньте ПДР та наказ 400\666 ЗУ прор міліцію та наказ 111 найдіть всі порушення які були вчиненні потім пишіть в довільній формі викладаючи всі факти в хронологічному порядку, викладайте сюди щось підкажемо, качайте пам'ятку там є багато прикладів.


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
 Заголовок сообщения: Re: ст 130
СообщениеДобавлено: 25 июн 2011, 09:49 
Не в сети
Борец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 19 июн 2011, 12:20
Сообщений: 4823
Откуда: Киев
Авто: Tiburon
Город: Киев
ctyopa писал(а):
для початку перегляньте ПДР та наказ 400\666 ЗУ прор міліцію та наказ 111 найдіть всі порушення які були вчиненні потім пишіть в довільній формі викладаючи всі факти в хронологічному порядку, викладайте сюди щось підкажемо, качайте пам'ятку там є багато прикладів.



А фото и виде места есть смысл снимать? в протоколе написано одно место где меня типа остановили а было в се в другом Они просто на шабашке были и не имели право там вообще находиться


Смотрите напишу все как было и потом на суде судье показать? как можно сделать так что судья вызвал свидетелей? хочу с ними поговорить

_________________
http://www.youtube.com/user/massovka


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
 Заголовок сообщения: Re: ст 130
СообщениеДобавлено: 25 июн 2011, 09:57 
Не в сети
Борец

Зарегистрирован: 10 сен 2010, 14:17
Сообщений: 1276
для суду ви пишете пояснення по справі, також можете заявити клопотання про привід свідків, раджу Вам поговорити з своїми друзями що б вони також прийшли до суду та дали пояснення. вам потрібно визначитись з напрямом захисту типу: сиділи з компанією в лісі, приїхало авто ДАІ один з працівників запитав чиє авто, Ви відповіли що Ваше, потім Вас силою заштовхали в службове авто та відвезли на експертизу, в поясненнях до протоколу Ви написали автомобілем не керували, далі тут 2 варіанти: перший, якщо Ви все-таки були п'яним, то в поясненні пишете що ТЗ повинен був керувати друг, який не пив, якщо ні то наполягати на тому що проведено процедуру з порушенням інструкції -поміряли тиск та сказали що п'яний.


Последний раз редактировалось ctyopa 25 июн 2011, 10:00, всего редактировалось 1 раз.

Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
 Заголовок сообщения: Re: ст 130
СообщениеДобавлено: 25 июн 2011, 10:00 
Не в сети
Борец

Зарегистрирован: 26 мар 2010, 16:27
Сообщений: 4720
Авто: есть
Город: Первомайск
патсталом. Сначала у врача проверили, потом протокол написали. :lol: В протоколе все правильно написал. Т.е. эти дебилы взяли пешехода и прилепили ему 130. :lol: Я бы еще заяву накатал о том, что у меня машину угнали! А фото у тя есть как машину на эвакуатор грузили?
Цитата:
Смотрите напишу все как было и потом на суде судье показать? как можно сделать так что судья вызвал свидетелей? хочу с ними поговорить
Пиши пояснения и в нем можешь заявить ходатайство о вызове твоих свидетелей в суд. Узнай кто судья будет и через канцелярию подай это пояснение на его имя.

Составляй пояснення, мы подправим.


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
 Заголовок сообщения: Re: ст 130
СообщениеДобавлено: 25 июн 2011, 10:04 
Не в сети
Борец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 19 июн 2011, 12:20
Сообщений: 4823
Откуда: Киев
Авто: Tiburon
Город: Киев
Beatle писал(а):
патсталом. Сначала у врача проверили, потом протокол написали. :lol: В протоколе все правильно написал. Т.е. эти дебилы взяли пешехода и прилепили ему 130. :lol: Я бы еще заяву накатал о том, что у меня машину угнали! А фото у тя есть как машину на эвакуатор грузили?
Цитата:
Смотрите напишу все как было и потом на суде судье показать? как можно сделать так что судья вызвал свидетелей? хочу с ними поговорить
Пиши пояснения и в нем можешь заявить ходатайство о вызове твоих свидетелей в суд. Узнай кто судья будет и через канцелярию подай это пояснение на его имя.

Составляй пояснення, мы подправим.



Да на фото не у спел снять на наблюдал как грузили не одного свидетеля ничего не было тупо грузили я им говорю вот есть друг вот его права может поехать они типа отдашь права он поедет

Сегодня все напишу сделаю фото как все было + видео сниму еще чтоб видно было что был лес

И хочу с свидетелями поговорить пусть они мне скажут в чем был одет и там будет видно

_________________
http://www.youtube.com/user/massovka


Последний раз редактировалось Vovka28 25 июн 2011, 10:05, всего редактировалось 1 раз.

Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
 Заголовок сообщения: Re: ст 130
СообщениеДобавлено: 25 июн 2011, 10:05 
Не в сети
Борец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 07 мар 2011, 10:03
Сообщений: 4756
Авто: пешеход
Город: Харьков
если не скачал памятку: вот образец клопотання:


КЛОПОТАННЯ
про залучення в якості свідка
(в порядку ч.1 ст.268 КУпАП:
«особа, яка притягається до адміністративної відповідальності має право: …заявляти клопотання»)

«___»_____________200__року стосовно мене складено протокол №________________ про вчинення мною адміністративного правопорушення, передбаченого ч.___ст.______КУпАП.

Згідно ч.1 ст.268 КУпАП особа, яка притягається до адміністративної відповідальності має право: ... подавати докази, заявляти клопотання.
Стаття 251 КУпАП. Докази. Доказами в справі про адміністративне правопорушення, є будь-які фактичні дані, на основі яких у визначеному законом порядку орган (посадова особа) встановлює наявність чи відсутність адміністративного правопорушення, винність даної особи в його вчиненні та інші обставини, що мають значення для правильного вирішення справи. Ці дані встановлюються…поясненнями свідків... .

Стаття 272 КУпАП. Свідок. Як свідок у справі про адміністративне правопорушення може бути викликана кожна особа, про яку є дані, що їй відомі які-небудь обставини, що підлягають установленню по даній справі.

Згідно ст.268 КУпАП я маю право подавати докази, а доказами по справі є, серед іншого, пояснення свідків. Я маю дані про те, що громадянам:
1._________________________________________________________________________, мешкає________________________________________________________________________2._________________________________________________________________________, мешкає________________________________________________________________________3._________________________________________________________________________, мешкає________________________________________________________________________відомі обставини, що підлягають установленню по даній справі, отже вони згідно ст. 272 КУпАП можуть буті викликані як свідки.

Враховуючи викладене, керуючись ч.1 ст.268 КУпАП, ст. 272 КУпАП, з метою всебічного, повного і об'єктивного з'ясування обставин справи, вирішення її в точній відповідності з законом,

П Р О Ш У:
1. Долучити дане клопотання до матеріалів справи про адміністративне правопорушення.
2. Внести до протоколу у якості свідків вказаних громадян.
3. Провести опит вказаних громадян, щодо обставин, що підлягають установленню по даній справі, та долучити їх пояснення до матеріалів справи.

«___»_________200__року __________________ _________________________
підпис П.І.Б
Адресу зазначено в протоколі


Примітка:
Розгляд справи про адміністративне правопорушення з порушенням вимог ст.268 КУпАП тягне за собою визнання Постанови у справі незаконною з наступним її скасуванням та притягненням особи, що її винесла, до відповідальності за умисні завідомо незаконні дії.
Ст.19 Конституції України: Органи державної влади та органи місцевого самоврядування, їх посадові особи зобов'язані діяти лише на підставі, в межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією та законами України.
Ст.55 Конституції України: Кожен має право будь-якими не забороненими законом засобами захищати свої права і свободи від порушень і протиправних посягань.
Ст.62 Конституції України: Обвинувачення не може грунтуватися на доказах, одержаних незаконним шляхом, а також на припущеннях. Усі сумніви щодо доведеності вини особи тлумачаться на її користь.

Обов’язковий запис в графі «пояснення»:
«Мною заявлено клопотання про залучення у якості свідка, що додається»

_________________
www.youtube.com/user/PORUAN21

Сообщение, не относящиеся к теме
http://roadcontrol-kharkov.blogspot.com/


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
 Заголовок сообщения: Re: ст 130
СообщениеДобавлено: 25 июн 2011, 10:08 
Не в сети
Борец

Зарегистрирован: 10 сен 2010, 14:17
Сообщений: 1276
Vovka28 писал(а):
И хочу с свидетелями поговорить пусть они мне скажут в чем был одет и там будет видно

свідків з сторони ДАІ просто викличіть в суд, зараз Вам з ними немає про що говорити, я б ще в СВБ звернувся з проханням провести перевірку та встановити скільки разів вони були свідками в ДАІ.
ще раз наголошу поспілкуйтесь з своїми друзями які були з вами що б вони могли підтвердити всі Ваші слова.


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
 Заголовок сообщения: Re: ст 130
СообщениеДобавлено: 25 июн 2011, 10:13 
Не в сети
Борец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 19 июн 2011, 12:20
Сообщений: 4823
Откуда: Киев
Авто: Tiburon
Город: Киев
ctyopa писал(а):
Vovka28 писал(а):
И хочу с свидетелями поговорить пусть они мне скажут в чем был одет и там будет видно

свідків з сторони ДАІ просто викличіть в суд, зараз Вам з ними немає про що говорити, я б ще в СВБ звернувся з проханням провести перевірку та встановити скільки разів вони були свідками в ДАІ.
ще раз наголошу поспілкуйтесь з своїми друзями які були з вами що б вони могли підтвердити всі Ваші слова.



да конечно поговорю и возьму с собой в суд! Ребята есть одна идея! Сделать комедию что я пьян за рулем пусть меня повезут в ту клинику где я был я там дуну если прибор покажет что я пьян ( я быстро в независимую экспертизу) а потом покажу на суде мол вот больница видает справки а на самом деле я был в нормальном состоянии

_________________
http://www.youtube.com/user/massovka


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
 Заголовок сообщения: Re: ст 130
СообщениеДобавлено: 25 июн 2011, 10:14 
Не в сети
Борец

Зарегистрирован: 10 сен 2010, 14:17
Сообщений: 1276
Я б радив спробувати оскаржити цей висновок що Вам надали, просто не знаю як, але даю гарантію він складений з грубими порушеннями


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
 Заголовок сообщения: Re: ст 130
СообщениеДобавлено: 25 июн 2011, 10:17 
Не в сети
Борец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 19 июн 2011, 12:20
Сообщений: 4823
Откуда: Киев
Авто: Tiburon
Город: Киев
ctyopa писал(а):
Я б радив спробувати оскаржити цей висновок що Вам надали, просто не знаю як, але даю гарантію він складений з грубими порушеннями



Да я тоже понимаю что палево так любого можно сделать по 130 статьи

_________________
http://www.youtube.com/user/massovka


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
 Заголовок сообщения: Re: ст 130
СообщениеДобавлено: 25 июн 2011, 10:21 
Не в сети
Борец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 17 фев 2011, 17:04
Сообщений: 12501
Авто: ушатал
Город: Киев
ctyopa писал(а):
Я б радив спробувати оскаржити цей висновок що Вам надали, просто не знаю як, але даю гарантію він складений з грубими порушеннями


Зачем? Какая разница был человек выпивший или нет, если он не управлял авто?


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
 Заголовок сообщения: Re: ст 130
СообщениеДобавлено: 25 июн 2011, 10:23 
Не в сети
Борец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 19 июн 2011, 12:20
Сообщений: 4823
Откуда: Киев
Авто: Tiburon
Город: Киев
artobstrel писал(а):
ctyopa писал(а):
Я б радив спробувати оскаржити цей висновок що Вам надали, просто не знаю як, але даю гарантію він складений з грубими порушеннями


Зачем? Какая разница был человек выпивший или нет, если он не управлял авто?



Ребята а если судья скажет вот есть 5 левых свидетелей что я типа ехал и что потом?

_________________
http://www.youtube.com/user/massovka


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
 Заголовок сообщения: Re: ст 130
СообщениеДобавлено: 25 июн 2011, 10:26 
Не в сети
Борец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 19 июн 2011, 12:20
Сообщений: 4823
Откуда: Киев
Авто: Tiburon
Город: Киев
ctyopa писал(а):
для суду ви пишете пояснення по справі, також можете заявити клопотання про привід свідків, раджу Вам поговорити з своїми друзями що б вони також прийшли до суду та дали пояснення. вам потрібно визначитись з напрямом захисту типу: сиділи з компанією в лісі, приїхало авто ДАІ запитало чиє авто, Ви відповіли що Ваше, потім Вас силою заштовхали в службове авто та відвезли на експертизу, в поясненнях до протоколу Ви написали автомобілем не керували, далі тут 2 варіанти: перший, якщо Ви все-таки були п'яним, то в поясненні пишете що ТЗ повинен був керувати друг, який не пив, якщо ні то наполягати на тому що проведено процедуру з порушенням інструкції -поміряли тиск та сказали що п'яний.



Ну я реально не пил! так что лучше буду бодаться что не верно провели все мед.обслд

+ Все было в лесу мне 100 раз все сказали что стоять гаишники позвонили друзья

_________________
http://www.youtube.com/user/massovka


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
 Заголовок сообщения: Re: ст 130
СообщениеДобавлено: 25 июн 2011, 10:26 
Не в сети
Борец

Зарегистрирован: 10 сен 2010, 14:17
Сообщений: 1276
Vovka28 писал(а):
artobstrel писал(а):
ctyopa писал(а):
Я б радив спробувати оскаржити цей висновок що Вам надали, просто не знаю як, але даю гарантію він складений з грубими порушеннями


Зачем? Какая разница был человек выпивший или нет, если он не управлял авто?



Ребята а если судья скажет вот есть 5 левых свидетелей что я типа ехал и что потом?

ось про це я і маю на увазі, тому краще підстрахуватись.


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
Показать сообщения за:  Сортировать по:  
Начать новую тему Ответить на тему  [ Сообщений: 376 ]  На страницу Пред.  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 26  След.

Часовой пояс: UTC + 2 часа


Кто сейчас на форуме

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 18


Вы не можете начинать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете редактировать свои сообщения
Вы не можете удалять свои сообщения
Вы не можете добавлять вложения

Найти:
Перейти:  
cron