Текущее время: 28 мар 2024, 16:17

Часовой пояс: UTC + 2 часа




Начать новую тему Ответить на тему  [ Сообщений: 150 ]  На страницу Пред.  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10  След.
Автор Сообщение
СообщениеДобавлено: 14 мар 2013, 09:21 
Не в сети
Постоялец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 24 дек 2009, 12:09
Сообщений: 371
Авто: Тойота Прадо
Город: Тернопіль
МИРОТВОРЕЦЬ96 писал(а):
Так що ВПЕРЕД...

Що вперед???
МИРОТВОРЕЦЬ96 писал(а):
заяву-звернення від організації
???


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 14 мар 2013, 10:34 
Не в сети
Постоялец

Зарегистрирован: 13 май 2010, 11:10
Сообщений: 295
Авто: Audi
Город: Тернопіль
МИРОТВОРЕЦЬ96 писал(а):
говорив (при нагоді) з якимось старшим ДАЙЙЙ і запитував як це (вище написаний процес ) має вирішуватися? каже ДАЙЙЙ що відео і заяву-звернення від організації і вони накажуть і нам дадуть відповідь...Так що ВПЕРЕД... чекаю.. телефон знаєте...
Ще одна спільна спецоперація? Можете назвати її: "Покарай власника ТЗ і байдуже хто був за кермом".
МИРОТВОРЕЦЬ96 писал(а):
+ казав не тягнути часу бо там мають бути якісь строки...
Строки там не якісь, а передбачені КУпАП.

Hit писал(а):
Пропозиція для членів ДК-Тернопіль, бажаючих захистити себе і своїх близьких від таких "їздунів" - допоможіть нейтралізувати їх.
Знаєте, є такий чудовий пункт ПДР - 1.3, особливо його друга частина. Думаю, що в умовах, де нема узбіч, тротуарів, де від центру до текстильника нема жодного місця де можна було б безпечно і згідно ПДР висадити пасажира, зупинка на сім (!!!) секунд (!!!) аж ніяк не може бути причиною для "ташожтакоєдібілвисажуєпринцесу".
Щодо другого епізоду, є в мене один знайомий, який любить сигналити і кричати: "дебіл! придурок! куди преш?! права купив! дожену, морду наб'ю!", правда, тих криків ніхто не чує крім його ж пасажирів. А коли сам затупить, і йому посигналять, то він знов кричить, але вже: "чого сигналиш?! дебіл! ну не побачив я, нічо ж не сталось!".
На жаль, на наших "дорогах", з нашими знаками, розміткою і т.д. затупити дуже легко. Просто дайте знати тому, хто затупив, щоб був уважніший: легенько посигналив, осудливо глянув, пальцем "но-но" помахав і поїхав собі далі.
А карати в нас і так є кому, і по причині і без.


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 14 мар 2013, 11:30 
Не в сети
Постоялец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 24 дек 2009, 12:09
Сообщений: 371
Авто: Тойота Прадо
Город: Тернопіль
yurko7 писал(а):
зупинка на сім (!!!) секунд (!!!)

Це на пішоходному переході.
Припускаємо: я не очікую такого маневру, розслабленим в'їзджаю йому в зад. Далі німа сцена, через сім!!!! секунд!!!! матюки, але вже на всю горлянку і на вулиці. Так краще? А все через елементарне нехтування дуже простими правилами. Місця за десять метрів було аж забагато. Але "принцесі" тяжко пройти 10!!!! метрів!!!!, а її принцу в "падло" поважати інших. Тому він "дебіл", якщо не розуміє, що живе в суспільстві.
yurko7 писал(а):
Просто дайте знати тому, хто затупив, щоб був уважніший: легенько посигналив, осудливо глянув, пальцем "но-но" помахав і поїхав собі далі.

В другому епізоді я взагалі промовчав, бо поруч сиділа дружина. І якби я не засигналив завчасно, то "затупіння" водія Фіата вилилось би йому в кругленьку суму, а мені в купу "гемору". Так що я поступив навіть дуже "благородно" по відношенню до всіх.
Твій закид не приймаю.


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 14 мар 2013, 14:04 
Не в сети
Постоялец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 08 мар 2010, 02:08
Сообщений: 865
Откуда: Тернопіль
Авто: ланос
таке враження що Ви yurko7 впізнали себе на дорозі і зараз висловлюєте своє невдоволення але
ЗАКОН ОДИН ДЛЯ ВСІХ


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 14 мар 2013, 14:56 
Не в сети
Постоялец

Зарегистрирован: 13 май 2010, 11:10
Сообщений: 295
Авто: Audi
Город: Тернопіль
Hit писал(а):
Припускаємо: я не очікую такого маневру, розслабленим в'їзджаю йому в зад.
На дорогах з гігантськими кратерами не очікувати різкого гальмування досить важко, так само, як і їхати розслабленим.
Hit писал(а):
В другому епізоді я взагалі промовчав, бо поруч сиділа дружина.
Ну, крім роздумів над "догнати і морду набити".
Hit писал(а):
І якби я не засигналив завчасно, то "затупіння" водія Фіата вилилось би йому в кругленьку суму, а мені в купу "гемору". Так що я поступив навіть дуже "благородно" по відношенню до всіх.
Не заперечую, в другому епізоді Ви проявили хорошу реакцію і витримку. І добре, що не погнались морду бити, думаю він і так повні штани страху набрав.
Hit писал(а):
Твій закид не приймаю.
Я і не мав мети Вам щось закидати. Просто мені дивно коли водії кричать за кермом, хоч толку з того нема. Я стараюсь не нервуватись, навіть коли доводилось зі свистом відторможуватись перед "затупившими".
Пробачте, якщо чимось Вас образив.

МИРОТВОРЕЦЬ96 писал(а):
таке враження що Ви yurko7 впізнали себе на дорозі і зараз висловлюєте своє невдоволення але
Враження хибне. Невдоволення є, але не по відношенню до Hit.
МИРОТВОРЕЦЬ96 писал(а):
ЗАКОН ОДИН ДЛЯ ВСІХ
Так і я про те ж. Кого карати будете?


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 14 мар 2013, 17:23 
Не в сети
Постоялец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 24 дек 2009, 12:09
Сообщений: 371
Авто: Тойота Прадо
Город: Тернопіль
yurko7 писал(а):
Пробачте, якщо чимось Вас образив.

Жодних образ.
На рахунок викриків за кермом - твоя правда.
А за морду набити - це лише емоції. Я вже сім років боксом не займався. Практики - нуль. :lol:


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 14 мар 2013, 17:29 
Не в сети
Борец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 06 окт 2010, 23:22
Сообщений: 1021
Авто: Рено Трафік
Город: Тернопіль
Цитата:
Так і я про те ж. Кого карати будете?

Що не кажіть, но yurko7 правий!!!
Я звісно проти таких придурків на дорозі, але.... ми не каральний орган. цим має займатись відповідні інстанції, тобто слідкувати за порядком на дорозі це справа ДАІ. Наша справа, щоб ця інстанція, тобто ДАІ, робила свою справу в межах закону і тільки. Це моя думка.
А наказати тут ніхто, нікого не зможе, максимум проф бесіда, і помахати пальчиком.

_________________
impossible is possible / Неможливе - можливо


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 14 мар 2013, 18:28 
Не в сети
Постоялец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 24 дек 2009, 12:09
Сообщений: 371
Авто: Тойота Прадо
Город: Тернопіль
MrJerry2981 писал(а):
А наказати тут ніхто, нікого не зможе, максимум проф бесіда, і помахати пальчиком.

Насправді, так і буде. А ще певніше, нічого не буде.
А питання було підняте в продовження міркувань viewtopic.php?f=58&t=30756&p=478869#p478869.
Ще й для того, щоб ми всі зрозуміли, що лише власна самоорганізація, і тільки, а не дружба і співпраця з теперішніми владними структурами, врятує нас (в даному проекті - на дорозі).
Яскравий приклад - ДК в Києві, Херсоні, Харкові, Львові та інших.
В Тернополі, на жаль, лише "гавкіт" один на одного та суцільна цензура Тернопільських дописувачів. Закрито всі теми, створені Wladsz. Я не суддя і не прокурор. Мені шкода, що молоді люди не навчилися цивілізованому спілкуванню, без образ та принижуванням. Всі помиляються.
Але тільки в суперечці можливе народження істини.
Моє резюме - результат роботи ДК в Тернополі 100% залежить від усвідомлення кожним небайдужим кінцевої мети появи та існування цього проекту. Звідси і відповідні дії.
А не від того, хто головніший, чи "першіший", чи кмітливіший тощо ...


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 14 мар 2013, 19:00 
Не в сети
Постоялец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 08 мар 2010, 02:08
Сообщений: 865
Откуда: Тернопіль
Авто: ланос
закриття тем не моїх рук робота.... те що переносив дописи в "балачки про різне" то факт,вважаю не засмічувати теми.... якщо хтось хоче ПРОСТО ПОГОВОРИТИ то там йому місце (БАЛАЧКИ ПРО РІЗНЕ) а тих хто долучається до роботи-завжди раді.Щодо Wladsz то його "роботу" не тільки наше ДК-Т оцінило а навіть і Київ.... ВСІ помилятися не можуть..


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 17 мар 2013, 15:56 
Не в сети
Постоялец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 02 сен 2012, 10:41
Сообщений: 182
Авто: Ford
Город: Тернопіль
Изображение


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 15 авг 2013, 14:39 
Не в сети
Постоялец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 24 дек 2009, 12:09
Сообщений: 371
Авто: Тойота Прадо
Город: Тернопіль
Вирішив продовжити демонстрації тернопільських "оленів".



Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 05 сен 2013, 13:37 
Не в сети
Прохожий
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 14 сен 2012, 20:41
Сообщений: 8
Авто: Daewoo
Город: Тернопіль
Hit писал(а):
Для Wladsz

Тепер уяви хоч на долю секунди, що зправа від чорного авто вибігає дитина на перехід, їй зелене світло.
Чи встиг би зреагувати водій срібного авто?
А моя життєва позиція, до речі, мінялась декілька разів. І кожний раз дивуюсь сам собі. Як я міг бути таким двадцять років назад (десять, тридцять). :?


В данiй ситуацii "Олень" -водiй чорного авто, бо уважнiше подивившись на свiтлофор вiн би мав зрозумiти чому його просигналили. :mrgreen:


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 05 сен 2013, 15:20 
Не в сети
Постоялец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 24 дек 2009, 12:09
Сообщений: 371
Авто: Тойота Прадо
Город: Тернопіль
iov писал(а):
В данiй ситуацii "Олень" -водiй чорного авто, бо уважнiше подивившись на свiтлофор вiн би мав зрозумiти чому його просигналили.

Перш ніж "дзвиздіти" на всіх парах, вивчи ПДР України, а потім здай хоч раз екзамен на знання цих правил.
Тоді будеш мати бодай право коментувати дорожню ситуацію. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 05 сен 2013, 16:38 
Не в сети
Постоялец

Зарегистрирован: 11 авг 2010, 18:32
Сообщений: 618
Авто: citroen
Зніми ДАЙ і скинь відео,вони також грубо порушують ПДР,будемо вдячні ;) ;) ;)


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 05 сен 2013, 22:06 
Не в сети
Прохожий
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 14 сен 2012, 20:41
Сообщений: 8
Авто: Daewoo
Город: Тернопіль
Hit писал(а):
iov писал(а):
В данiй ситуацii "Олень" -водiй чорного авто, бо уважнiше подивившись на свiтлофор вiн би мав зрозумiти чому його просигналили.

Перш ніж "дзвиздіти" на всіх парах, вивчи ПДР України, а потім здай хоч раз екзамен на знання цих правил.
Тоді будеш мати бодай право коментувати дорожню ситуацію. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:


Ще трапляються й такi "ОЛЕНI" що правила знають ;)
I в ситуацiях розбираються :roll:


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
Показать сообщения за:  Сортировать по:  
Начать новую тему Ответить на тему  [ Сообщений: 150 ]  На страницу Пред.  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10  След.

Часовой пояс: UTC + 2 часа


Кто сейчас на форуме

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 5


Вы не можете начинать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете редактировать свои сообщения
Вы не можете удалять свои сообщения
Вы не можете добавлять вложения

Найти:
Перейти: