Текущее время: 29 мар 2024, 00:13

Часовой пояс: UTC + 2 часа




Начать новую тему Эта тема закрыта, Вы не можете редактировать и оставлять сообщения в ней.  [ Сообщений: 100 ]  На страницу 1, 2, 3, 4, 5 ... 7  След.
Автор Сообщение
СообщениеДобавлено: 02 авг 2012, 21:04 
Не в сети
Постоялец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 08 мар 2010, 02:08
Сообщений: 865
Откуда: Тернопіль
Авто: ланос
в цій темі ми будемо пропонувати своє бачення щодо ОФІЦІЙНОЇ реєстрації ДК Тернопіль.... пропоную вам взяти участь у розробці статуту і роботи вже ОРГАНІЗАЦІЇ.... прохання серйозно поставитися до цієї досить відповідальної справи,адже ВСЕ В НАШИХ РУКАХ....


Вернуться наверх
 Профиль  
 
СообщениеДобавлено: 02 авг 2012, 22:55 
Не в сети
Постоялец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 05 июл 2010, 18:37
Сообщений: 481
Откуда: Тернопіль
пропоную взяти на наступні збори типовий статут і більш детально про це поговорити

_________________
ДК Тернопіль :: Закон один для всіх


Вернуться наверх
 Профиль  
 
СообщениеДобавлено: 03 авг 2012, 07:19 
Не в сети
Постоялец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 25 окт 2011, 08:31
Сообщений: 534
Откуда: Тернопіль
Авто: ВАЗ 2108
Город: Тернопіль
закон про громадські організації візьміть тому що він важливіший на початку створення статуту.

_________________
Учите правила, чтобы вы знали как их правильно нарушать.
про порушення працівниками поліції повідомляйте 0967003955


Вернуться наверх
 Профиль  
 
СообщениеДобавлено: 03 авг 2012, 22:30 
Не в сети
Постоялец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 18 фев 2011, 12:14
Сообщений: 113
Откуда: Тернопільська обл
Авто: лісопед
Город: тернопіль
алеж wladsz вже пообіцяв, що зробить статут і зареєструє організацію. wladsz чому ти ще цього не зробив?


Вернуться наверх
 Профиль  
 
СообщениеДобавлено: 03 авг 2012, 22:43 
Не в сети
Постоялец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 25 окт 2011, 08:31
Сообщений: 534
Откуда: Тернопіль
Авто: ВАЗ 2108
Город: Тернопіль
повідомляю я зробив статут і сказав що мені потрібно 3 чоловіка які будуть засновниками організації з паспортами до нотаріуса та 180 гривень і запропонував щоб кожен дав в середьому по 15 грн на реєстрацію!!! На шо віталік відповів що всіх не треба підключати що мають здати гроші тільки засновники. Я відповів тоді хай ті люди які будуть засновниками скажуть день та з"являться з грошима до нотаріуса. але Віталік в кінці сказав що цего взагалі не треба робити бо треба щоб в статуті було прописано що ГОЛОВНИЙ МАЄ БУТИ ГОЛОВА та розповів історію про те що його вже кинули (знов всі винуваті крім нього) на громадській організації в Березовиці і виключили з неї і тд (там тоже був винуватий якого він постійно тепер називає на зразок як пише до мене зараз - перечитай інші теми думаю ще пару фраз і буде матеріал для позову). так і тут він хоче щоб голова сам все рішав хоча в законі прописано що вирішуть все збори і саме такий я статут зробив. та на самих останніх зборах він знов продовжив тему того що організацію реєструвати має він і він буде той статут читати і тд. я його віддав привселюдно той статут який готував - ТИПОВИЙ в 2-х екземплярах для того щоб на одному він міг робити помітки! і також віддав йому привселюдно телефони та електронні адреси всіх хто був на зборах. він мав кожному з присутніх вислати вже відредагований статут для ознайомлення, щоб кожен прийшовши на збори вже знав про що буде йти мова! яка доля того статуту далі мені не відомо мусиш запитати хлопців чи хтось отримував від миротворця вже відредагований статут! маю на увазі станом на сьогодні! якщо комусь не важко напишіть чи вислав ВАМ МИРОТВОРЕЦЬ СТАНОМ НА СЬОГОДНІ СТАТУТ для ознайомлення? думаю моя відповідь повна!!!

_________________
Учите правила, чтобы вы знали как их правильно нарушать.
про порушення працівниками поліції повідомляйте 0967003955


Вернуться наверх
 Профиль  
 
СообщениеДобавлено: 03 авг 2012, 22:45 
Не в сети
Постоялец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 25 окт 2011, 08:31
Сообщений: 534
Откуда: Тернопіль
Авто: ВАЗ 2108
Город: Тернопіль
доповню також що все це відбувалося на зборах - тебе на жаль не було!

_________________
Учите правила, чтобы вы знали как их правильно нарушать.
про порушення працівниками поліції повідомляйте 0967003955


Вернуться наверх
 Профиль  
 
СообщениеДобавлено: 03 авг 2012, 22:47 
Не в сети
Постоялец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 25 окт 2011, 08:31
Сообщений: 534
Откуда: Тернопіль
Авто: ВАЗ 2108
Город: Тернопіль
а далі ти вже поняв я думаю він зразу після останніх зборів почав тут на форумі розписувати про те що його підсісти хочуть і тд а зараз збирає збори - думаю мабудь хоче представити статут, хоча з його настирливих запрошень виникає думка що буде тема зборів інша :D

_________________
Учите правила, чтобы вы знали как их правильно нарушать.
про порушення працівниками поліції повідомляйте 0967003955


Вернуться наверх
 Профиль  
 
СообщениеДобавлено: 03 авг 2012, 22:50 
Не в сети
Постоялец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 25 окт 2011, 08:31
Сообщений: 534
Откуда: Тернопіль
Авто: ВАЗ 2108
Город: Тернопіль
Запитання до всіх! Я НАПИСАВ ПРАВДУ?

_________________
Учите правила, чтобы вы знали как их правильно нарушать.
про порушення працівниками поліції повідомляйте 0967003955


Вернуться наверх
 Профиль  
 
СообщениеДобавлено: 04 авг 2012, 09:34 
Не в сети
Постоялец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 08 мар 2010, 02:08
Сообщений: 865
Откуда: Тернопіль
Авто: ланос
ти володю не думай і не напрягайся... прийди на на збори і все побачиш і почуєш.... а щодо вирішення важливих питань які мають вирішувати ЛИШЕНЬ ЗБОРИ то я про це і говорив!!!! ти напевне був зайнятий думками як дяді васі здати звіт за 50 тис. "зелених" і того не чув....ще раз повторюся перестань займатися розколом.... будь мужиком,хоча це тобі не властиво....


Вернуться наверх
 Профиль  
 
СообщениеДобавлено: 04 авг 2012, 09:45 
Не в сети
Постоялец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 08 мар 2010, 02:08
Сообщений: 865
Откуда: Тернопіль
Авто: ланос
справді статут від володі я отримав,перечитавши я віддав компетентним людям які мають в тому толк і знають як згідно ЗАКОНУ має виглядати СТАТУТ.... дали відповідь що статут має порушення і зкладений досить не грамотно.... обіцяли підготувати НОРМАЛЬНИЙ СТАТУТ який я маю бажання обговорити на ЗБОРАХ які у вівторок відбудуться.... прошу ВСІХ бути максимально активними аби прийняти важливе рішення до якого ми йшли впродовж більше ДВОХ років....


Вернуться наверх
 Профиль  
 
СообщениеДобавлено: 04 авг 2012, 11:06 
Не в сети
Постоялец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 25 окт 2011, 08:31
Сообщений: 534
Откуда: Тернопіль
Авто: ВАЗ 2108
Город: Тернопіль
маєш буйну фантазію віталік. ти мабудь вже зробив статут для Березовиці що так гарно і професійно коментуєш. а дяді васі звітувати ти будеш (в тебе він як мінімум є) маєш все ще попереду. "мужик". на твої збори я не прийду так що працюй - мені від того ні гірше ні краще не буде! твоя лінія поведінки, ведення роботи мені непідходить, а саме більше відношення до людей.

_________________
Учите правила, чтобы вы знали как их правильно нарушать.
про порушення працівниками поліції повідомляйте 0967003955


Вернуться наверх
 Профиль  
 
СообщениеДобавлено: 04 авг 2012, 12:25 
Не в сети
Постоялец

Зарегистрирован: 29 сен 2010, 14:51
Сообщений: 325
Откуда: Тернопіль
Авто: Mercedes
МИРОТВОРЕЦЬ96 писал(а):
справді статут від володі я отримав,перечитавши я віддав компетентним людям які мають в тому толк і знають як згідно ЗАКОНУ має виглядати СТАТУТ.... дали відповідь що статут має порушення і зкладений досить не грамотно.... обіцяли підготувати НОРМАЛЬНИЙ СТАТУТ який я маю бажання обговорити на ЗБОРАХ які у вівторок відбудуться.... прошу ВСІХ бути максимально активними аби прийняти важливе рішення до якого ми йшли впродовж більше ДВОХ років....

так вишли електронну версію статуту всім хто залишив свої емейли, щоб на збори прийти одразу підготовленими і з прочитаним статутом і своїми коментарями (якщо такі будуть) - як в принципі і домовлялись на останніх зборах.
а то знову вийде що всім треба ознайомитись із статутом і все вирішиться на наступних зборах, а не на цих...


Вернуться наверх
 Профиль  
 
СообщениеДобавлено: 04 авг 2012, 18:00 
Не в сети
Постоялец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 08 мар 2010, 02:08
Сообщений: 865
Откуда: Тернопіль
Авто: ланос
електронної версії статуту який мені передав володя я немаю (він мені його просто не дав) а новий статут я буду мати десь в понеділок після обіду так що обов"язково всім бажаючим скину....


Вернуться наверх
 Профиль  
 
СообщениеДобавлено: 04 авг 2012, 18:03 
Не в сети
Постоялец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 08 мар 2010, 02:08
Сообщений: 865
Откуда: Тернопіль
Авто: ланос
в лічку всім скинути свої 1.НІК...2.прізвище ім"я та по батькові 3. ел.адресу


Вернуться наверх
 Профиль  
 
СообщениеДобавлено: 04 авг 2012, 20:00 
Не в сети
Постоялец

Зарегистрирован: 29 сен 2010, 14:51
Сообщений: 325
Откуда: Тернопіль
Авто: Mercedes
МИРОТВОРЕЦЬ96 писал(а):
в лічку всім скинути свої 1.НІК...2.прізвище ім"я та по батькові 3. ел.адресу

відправив.
хоча бажаючі на останніх зборах на листку написали всі ці дані ще й плюс свою мобілку - ти їх те ж не забудь.


Вернуться наверх
 Профиль  
 
Показать сообщения за:  Сортировать по:  
Начать новую тему Эта тема закрыта, Вы не можете редактировать и оставлять сообщения в ней.  [ Сообщений: 100 ]  На страницу 1, 2, 3, 4, 5 ... 7  След.

Часовой пояс: UTC + 2 часа


Кто сейчас на форуме

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 1


Вы не можете начинать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете редактировать свои сообщения
Вы не можете удалять свои сообщения
Вы не можете добавлять вложения

Найти:
Перейти: