Текущее время: 16 апр 2024, 20:47

Часовой пояс: UTC + 2 часа




Начать новую тему Эта тема закрыта, Вы не можете редактировать и оставлять сообщения в ней.  [ Сообщений: 531 ]  На страницу Пред.  1 ... 32, 33, 34, 35, 36
Автор Сообщение
СообщениеДобавлено: 06 окт 2013, 23:21 
Не в сети
Постоялец

Зарегистрирован: 18 мар 2012, 04:00
Сообщений: 156
Авто: Kia Cee'd
Город: Тернопіль
mobikkom писал(а):
Київ читає форум,бачу прийняли правильне рішення,нам такий модератор непотрібен,тепер буде важко вводити в оману усіх всеукраїнських форумчан

Щиро вдячні ДК Тернопіль ;) ;) ;)



ПОВНІСТЮ ПІДТРИМУЮ. +1


Вернуться наверх
 Профиль  
 
СообщениеДобавлено: 06 окт 2013, 23:22 
Не в сети
Постоялец

Зарегистрирован: 11 авг 2010, 18:32
Сообщений: 618
Авто: citroen
:roll:


Последний раз редактировалось mobikkom 06 окт 2013, 23:26, всего редактировалось 1 раз.

Вернуться наверх
 Профиль  
 
СообщениеДобавлено: 06 окт 2013, 23:23 
Не в сети
Постоялец

Зарегистрирован: 11 авг 2010, 18:32
Сообщений: 618
Авто: citroen
protonn писал(а):
mobikkom писал(а):
Київ читає форум,бачу прийняли правильне рішення,нам такий модератор непотрібен,тепер буде важко вводити в оману усіх всеукраїнських форумчан

Щиро вдячні ДК Тернопіль ;) ;) ;)



ПОВНІСТЮ ПІДТРИМУЮ. +1

+1


Вернуться наверх
 Профиль  
 
СообщениеДобавлено: 06 окт 2013, 23:24 
Не в сети
Постоялец

Зарегистрирован: 11 авг 2010, 18:32
Сообщений: 618
Авто: citroen
МИРОТВОРЕЦЬ96 писал(а):
Хотів би виразити своє невдоволення щодо даного сюжету.Вважаю що НІХТО немає жодного морального права "кришувати" п"янь яка несе ЗАГРОЗУ СУСПІЛЬСТВУ !!! НІХТО !!!....я від Петра і Тараса , а ви від кого !?.... Це він задає питання мені!?!?!? Голові ТОГО ДК-Тернопіль!?!?!? Перегар на кілометр,і зараз приїде Петро Ваврух який їздить на зеленій КІА РІО (СІД) "порішає"!?!?!? Невгамовних "попустить"!?!?!? Телефонує в 4 ранку до Вавруха і розпитує ХТО ТО ТАКИЙ їздить на ЛАНОСІ і диктує мій ДНЗ!? І саме СТРАШНЕ !!! Ваврух каже дай йому трубку і намагається ще щось "втирати" !!! Но вийшов ТРАГІЧНИЙ збіг обставин,на іншому кінці "дрота" був я ;) .
Вважаю такі дії членів ДК-Тернопіль не припустимі,їхня поведінка ПОЗОРИТЬ і ПІДРИВАЄ авторитет організації,який РОКАМИ наші пацани завойовували.Через ТАКИХ горе-борців будуть судити про цілу організацію ДК-Тернопіль.
Прошу ВСІХ членів ДК-Тернопіль дати оцінку діям Тараса і Петра і висловити на чергових зборах для прийняття правильного рішення.
Збори відбудуться в найближчий час,маємо також обсудити автопробіг.

1.Ти не Голова ДК (є протокол зборів)
2.Ти пасеш людей разом з ДАЙ (неодноразово помічено як ти з ними патрулюєш)
3.Ти втручаєшся в особисте життя (звідки тобі відомо коли водій буде їхати,що ти робив там в 4 год ночі)
4.Якщо людина має до Петра номер,це неозначає що Петро його відмазує,де докази хочаб одне слово про відмазку.
5.Одного разу ДАЙ до мене дзвонили в 3 год. ночі, бо ти їм дав мій номер.Кзали що пасуть П"яного щоб я приїхав,бо ти неможеш.
6.Тарас п"яних невідмазує і невідмазував,Якщо твій знайомий подзвонить тобі вночі,це неозначає що ти його відмазуєш.
7.Ловишся за що небудь,щоб що нам доказати.....
тиж маєш до більшості Дай ном. тел.:
Брашко,Шмигель,Пацалюк......при мені ти до них дзвонив.....

Так всі знають хто ти?


Вернуться наверх
 Профиль  
 
СообщениеДобавлено: 06 окт 2013, 23:29 
Не в сети
Постоялец

Зарегистрирован: 11 авг 2010, 18:32
Сообщений: 618
Авто: citroen
Київ читає форум,бачу прийняли правильне рішення,нам такий модератор непотрібен,тепер буде важко вводити в оману усіх всеукраїнських форумчан

Щиро вдячні ДК Тернопіль ;) ;) ;)


Вернуться наверх
 Профиль  
 
СообщениеДобавлено: 07 окт 2013, 22:39 
Не в сети
Постоялец

Зарегистрирован: 15 янв 2012, 16:26
Сообщений: 223
Авто: 2107
Город: Тернополь
sprawiedliwość писал(а):
daikontrol писал(а):
Бачу треба до вас на збори треба іхати !!!


А чо тільки Київ? :shock:
Правильніше було б зробити Зліт голів ДК, бодай, Західного регіону.(Закарпаття, Львів,Івано-Франківськ, Рівне, Хмельницький, Вінниця, Волинь, Чернівці)!

Можливо ті люди, які особисто знають Голову ДК-Тернопіль, так само хотіли б висловити свою думку?!
То чо тільки Київ? :)


ТА ВІН ВЖЕ ДАВНО ВСІМ ПОПУ ПІДЛИЗАВ,тобто-розказав всім який він працьовитий і пушистий зайчик-пробігайчик.
А як він пояснить,то що на зборах в березовиці,він назвав Шапошнікова-терпілою(з огидною ухмилкою на морді своій поганій) і падлюка,цілі збори втирав нам що муссово договарюватися з ментами.

На перші збори,на яких я був,в новусі,він приіхав бо его викликали пацани(він навіть незнав що збори будуть)по мобільному викликали і приіхало падло,блінчики посмакувати і перед новичками показатися.І росказав нам що Політика дій ДК Киіва ЕМУ НЕДОВПОДОБИ,тобто-вони провокатори і мають кришу.А ми тут,в Тернополі,мусим договарюватися з ментами. А вот ему сподобалось,як від ДК відкололися,чи то Донецьк чи Днепропетровськ(вони зробили свій сайт і працюють дальше в всіх напрямках-супермаркети,дпс,менти)

Коли будуть загальні збори,з участью Киіва і всх регіонів,повідомти будь-ласка в ПП,обовьязково буду і прийму участь в дискуссіі


Вернуться наверх
 Профиль  
 
Показать сообщения за:  Сортировать по:  
Начать новую тему Эта тема закрыта, Вы не можете редактировать и оставлять сообщения в ней.  [ Сообщений: 531 ]  На страницу Пред.  1 ... 32, 33, 34, 35, 36

Часовой пояс: UTC + 2 часа


Кто сейчас на форуме

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 2


Вы не можете начинать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете редактировать свои сообщения
Вы не можете удалять свои сообщения
Вы не можете добавлять вложения

Найти:
Перейти: