Текущее время: 24 апр 2024, 09:26

Часовой пояс: UTC + 2 часа




Начать новую тему Ответить на тему  [ Сообщений: 103 ]  На страницу 1, 2, 3, 4, 5 ... 7  След.
Автор Сообщение
СообщениеДобавлено: 05 дек 2010, 16:48 
Не в сети
Борец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 06 окт 2010, 23:22
Сообщений: 1021
Авто: Рено Трафік
Город: Тернопіль
Їхав на роботу, приблизно пів на шосту вечора, ( вибачайте за якість, знімав на телефон, а на дворі ніч) на дорозі скло з льоду, спускаюсь по дорозі, спуск приблтзно 10%, швидкість 20 км\год., вискакує ДАЙЙЙ ну ледва зупинився, далі слухайте, саме цікаве починається в 4-20, в такій ситуації перший раз, скажу чесно розгубився, закінчилось тим що, ДАЙЙЙ, ПІ...РЮГИ поїхали без нічого. Маю намір писати скаргу в СВБ або в прокуратуру, може хто підскаже куда краще, не хочу все так залишати?
Звонив в СВБ ГУБОЗ ТЕРНОПОЛЯ, порадили писати скаргу на начальника ДАЇ Тернопільської обл. Паку Віктору Йосифатовичу.
Хто що думає по цьому поводу, підкажіть.
Незнаю як закидати відео, тому даю ссилку з ютуба.
http://www.youtube.com/watch?v=zlE4Y4j-tA4

_________________
impossible is possible / Неможливе - можливо


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 05 дек 2010, 16:55 
Не в сети
Постоялец

Зарегистрирован: 10 окт 2010, 15:35
Сообщений: 691
MrJerry2981 писал(а):
Маю намір писати скаргу в СВБ або в прокуратуру, може хто підскаже куда краще?

краще в обидві інстанції - більше руху буде

MrJerry2981 писал(а):
порадили писати скаргу на начальника ДАЇ Тернопільської обл. Паку Віктору Йосифатовичу

також можна

_________________
дорогу осилит идущий


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 05 дек 2010, 18:39 
Не в сети
Новобранец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 05 дек 2010, 18:25
Сообщений: 72
Авто: ваз 2106
Город: Кременець
Починати треба з обл ДАЙ, а далі - як ляже карта. Якщо припустити, що в ДАЙ-кублі є адеквати, то інспектору намальовується доля "дуліна".


Последний раз редактировалось kremen 05 дек 2010, 18:59, всего редактировалось 1 раз.

Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 05 дек 2010, 18:42 
Не в сети
Постоялец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 25 авг 2010, 22:39
Сообщений: 358
Откуда: Тернопіль
Молодець, правильно спілкувався, а на рахунок скарги обовязково потрібно подати і в прокуратуту і началькику ДАЇ Тернопільської обл.. За таку хамську поведінку і такі вислови і образу честі і гідності громадянина України їх повинна чекати доля інспектора "Дулі" + вибачення і моральний ущерб.
Додатково звернись з цим матеріалом в ЗМІ, наприклад "20 хвилин", якщо стаття набере широкого розгологу ці інспектори обов'язково будуть покарані.


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 05 дек 2010, 19:03 
Не в сети
Постоялец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 05 июл 2010, 18:37
Сообщений: 481
Откуда: Тернопіль
ЖАХ!!!
а ти їх прізвища знаєш??

та скарги ТОЧНО треба подавати!!!!!!!!!! таких хамів на "... на місце"

_________________
ДК Тернопіль :: Закон один для всіх


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 05 дек 2010, 23:04 
Не в сети
Борец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 06 окт 2010, 23:22
Сообщений: 1021
Авто: Рено Трафік
Город: Тернопіль
MrUser007 писал(а):
ЖАХ!!!
а ти їх прізвища знаєш??

та скарги ТОЧНО треба подавати!!!!!!!!!! таких хамів на "... на місце"

Одного знаю, Гоголь Михайло Миколайович, та справа в тому що, він мені не хамив а все хамство це його напарнік, нівідь в кінці, цього немає на відео, його напарнік уходя послав мене на х...й, а він сказав щасливої дороги.
і вот тут то прікол казліна мені не приставився, але я знаю першого то думаю відповідні органи швидко вичислять хто це був, чи не так?

_________________
impossible is possible / Неможливе - можливо


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 05 дек 2010, 23:08 
Не в сети
Постоялец

Зарегистрирован: 10 окт 2010, 15:35
Сообщений: 691
MrJerry2981 писал(а):
думаю відповідні органи швидко вичислять хто це був, чи не так?

звісно) направ запит, або безпосередньо у скарзі вкажи "напарник Гоголя М. М. (звання, номер жетона), який такого-то числа там-то здійснював патрулювання..."

_________________
дорогу осилит идущий


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 05 дек 2010, 23:17 
Не в сети
Борец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 06 окт 2010, 23:22
Сообщений: 1021
Авто: Рено Трафік
Город: Тернопіль
ESTETIC писал(а):
MrJerry2981 писал(а):
думаю відповідні органи швидко вичислять хто це був, чи не так?

звісно) направ запит, або безпосередньо у скарзі вкажи "напарник Гоголя М. М. (звання, номер жетона), який такого-то числа там-то здійснював патрулювання..."

Знаю тільки ІФП жетона не бачив ніч на дворі, кругом ні душі, ні лампочки, ні фонарика, світла салона замало, я ледва фамілію прочитав, доречі вже заказав відеорегістратор, а то шкода було виключати камеру коли звонив в СВБ, і поняв , що в машині потрібен фонарик.

_________________
impossible is possible / Неможливе - можливо


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 05 дек 2010, 23:28 
Не в сети
Постоялец

Зарегистрирован: 10 окт 2010, 15:35
Сообщений: 691
MrJerry2981 писал(а):
жетона не бачив ніч на дворі, кругом ні душі, ні лампочки, ні фонарика, світла салона замало, я ледва фамілію прочитав

не біда, грамотна скарга + відео = швидко з'ясують "героя")

_________________
дорогу осилит идущий


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 06 дек 2010, 00:11 
Не в сети
Постоялец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 05 май 2010, 11:15
Сообщений: 519
Откуда: Тернопіль
Авто: made in Japan
Город: Тернопіль
.

_________________
http://uts.te.ua


Последний раз редактировалось TURBO 06 дек 2010, 00:13, всего редактировалось 1 раз.

Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 06 дек 2010, 00:12 
Не в сети
Постоялец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 05 май 2010, 11:15
Сообщений: 519
Откуда: Тернопіль
Авто: made in Japan
Город: Тернопіль
мдааа, вибачайте панове , ало то просто піздєц.... що ж , це просто справа честі - щоб та мразь НІКОЛИ не працювала в ДАІ.. наказати хамло по повній програмі!!!!!!!!!!! засудити того олігофрена до ікотки...

_________________
http://uts.te.ua


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 06 дек 2010, 08:54 
Не в сети
Борец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 06 окт 2010, 23:22
Сообщений: 1021
Авто: Рено Трафік
Город: Тернопіль
pvs писал(а):
Молодець, правильно спілкувався, а на рахунок скарги обовязково потрібно подати і в прокуратуту і началькику ДАЇ Тернопільської обл.. За таку хамську поведінку і такі вислови і образу честі і гідності громадянина України їх повинна чекати доля інспектора "Дулі" + вибачення і моральний ущерб.
Додатково звернись з цим матеріалом в ЗМІ, наприклад "20 хвилин", якщо стаття набере широкого розгологу ці інспектори обов'язково будуть покарані.


Всеж таки в яку газету краще звернутись? Можливо в РІА? Да і який адрес редакціі "20 хвилин"?

_________________
impossible is possible / Неможливе - можливо


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 06 дек 2010, 08:56 
Не в сети
Борец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 06 окт 2010, 23:22
Сообщений: 1021
Авто: Рено Трафік
Город: Тернопіль
І ще одно, на якого прокурора писати скаргу, тобто ІФП, звання, посада? І де в Тернополі знаходиться прокуратури, скажіть адрес повністю.

_________________
impossible is possible / Неможливе - можливо


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 06 дек 2010, 13:24 
Не в сети
Постоялец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 05 май 2010, 11:15
Сообщений: 519
Откуда: Тернопіль
Авто: made in Japan
Город: Тернопіль
я б писав не в газети... а їх безпосередньому керівництву і в прокуратуру,з вимогою провести розслідування та покарати то хамло.

_________________
http://uts.te.ua


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 06 дек 2010, 15:26 
Не в сети
Борец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 06 окт 2010, 23:22
Сообщений: 1021
Авто: Рено Трафік
Город: Тернопіль
Начальнику ДАЇ Тернопільської області
Паку Віктору Йосафатовичу
м. Тернопіль вул..Котляревського буд.24
Від: Міськів Віталія Володимировича
Тернопільська обл.. Козівський р-н.
с. Купчинці



Скарга

4 грудня 2010 року, близько шостої години вечора, в с.Денисів Козівського р-н., Тернопільської обл.. під час керування транспортним засобом ЗАЗ CHERY AMULET, реєстр. номер ВО7759АІ, мене зупинив співробітник ДАЇ, Гоголь Михайло Миколайович.
Коли я, забажавши реалізувати своє право, передбачене ч.1 ст.16 Закону України «Про дорожній рух», п2.14 «в» ПДР, знати причину зупинки, задав це питання працівнику ДАЇ, то отримав відповідь: «Перевірка документів».
Зазначені дії працівника ДАЇ я вважаю незаконними з таких підстав.
У відповідності до Положення про Державну автомобільну інспекцію Міністерства внутрішніх справ, а саме пп..5 п.5 зазначеного Положення, Державтоінспекція має право: зупиняти транспортні засоби у разі порушення вимог правил, норм та стандартів забезпечення безпеки дорожнього руху, наявних ознак, що свідчать про їх технічне несправність або забруднення довкілля,а також у разі наявності даних про те, що вони використовуються з протиправною метою.
Як видно з наведеного цей перелік є вичерпним.
У відповідності до ст..11 Закону України «Про міліцію», міліція має право: перевіряти у громадян при підозрі у вчиненні правопорушень документи, що посвідчують їх особу…
Після трьох хвилинної дискусії з даним інспектором до нас підійшов його напарник. Представитись він відмовився. На дворі було вже темно, я навіть не зміг розгледіти його обличчя, тому що, був зупинений на неосвітленому місці. Повідомивши його що, я незгідний з даною причиною зупинки, відразу
почув погрозливий тон інспектора який до нас підійшов. Побоюючись за своє життя та здоров’я, я замкнув автомобіль, після чого він почав ламати дверну ручку мого автомобіля, та почав обзивати мене нецензурними словами, погрожував мені розправою. Коли я повідомив що, зараз подзвоню на телефон довіри, почув у відповідь:
І.- Ти зараз по трубах дзвонити будеш.
Я.- Ви мені не хаміть.
І.- Ти звідки бику такий? Га.
І.- Вийдіть з машини.
Я.- Я не вийду, я боюсь вас.
І.- Ти скоро своєї тіні боятися будеш.
Я.- Ви мені погрожуєте?
І.- Падлюка дай документи.
Я.- Я не падлюка…
І.- Ти бидло, б…я, татарське.
Я.- Це все знімається на відео.
І.- В очко собі засунь ту камеру.
І.- Вийди з машини.
Я.- На якій підставі я маю вийти з машини?
І.- На підставі того, що БИКИ повинні стояти в СТОЙЛО!...
Я.- Визивайте своє керівництво, я з вами відмовляюсь розмовляти…я чекаю…
І.- Пішов на х…й, ти бику.
Під час цієї дискусії інспектор Гоголь М.М. стояв в стороні і не прийняв ніяких дій щоб зупинити це беззаконня. В той час його напарник, який спілкувався зі мною, запихав в автомобіль руки щоб відкрити двері, чим зломив мені вітровик. Також ходив довкола автомобіля, тай копав ногами по дверях, в бампер, провокуючи цим мене вийти з автомобіля. Я цього робити не став, тому що, був в авто сам, на дворі ніч, край села, на вулиці ні душі, навіть боюсь представити, що він би зі мною зробив.
У відповідності до ст..19 Конституції України, Посадові (службові) особи органів державної влади можуть діяти виключно у межах, способом та у порядку, що прямо передбачені законом.
Своїми діями співробітник міліції порушив вимоги п.3.3 Інструкції з діяльності підрозділів дорожньо-патрульної служби Державтоінспекції МВС України (затвердженої Наказом МВС України від 27.03.2009 №111) щодо забезпечення безперебійного руху транспортних засобів, чим порушив і мої права, як учасника руху.
Відповідно до Конституції України, ст..3 Людина, її життя і здоров'я, честь і гідність, недоторканість і безпека визнаються в Україні найвищою соціальною цінністю.
Також ст..28. Кожен має право на повагу до його гідності. Ст..68 Кожен зобов’язаний неухильно дотримуватись Конституції України та законів України, не посягати на права і свободи, честь і гідність інших людей. Цими діями, співробітник ДАІ, наніс мені образу, принизив мою честь та гідність, це було вчинено публічно, тобто в присутності інших осіб.
Прошу провести службове розслідування, щодо даної особи, ідентифікувати особу, а також до наряду ДАЇ в цілому.
Інформацією якою я володію це: один з працівників ДАІ – Гоголь Михайло Миколайович. Інцидент трапився 4 грудня 2010 року в Тернопільській області, Козівський район, с.Денисів, приблизно біля шостої години вечора. Автомобіль ВАЗ 2109.
На підставі викладеного, керуючись стст.5-7 Закону України «Про звернення громадян»,
Вважаю, що таке істотне порушення вимог законодавства щодо громадянина з боку співробітника міліції є перевищенням з його боку службових повноважень, а отже, утворює склад злочину, передбаченого ч.1 ст.365 КК України. З іншого боку, допущення керівництвом відповідного підрозділу ДАІ таких порушень з боку останнього, є службовою недбалістю, що утворює склад злочину, передбаченого ч.1 ст.367 КК України.

Прошу:

1). Вжити заходів дисциплінарного характеру до службової (посадової) особи ДАІ, яка вчинила дії, що порушують законодавство, та керівників підрозділу ДАІ, які допускають такі порушення працівниками при організації несення ними служби;
2). Надати мені вибачення, інспектора ДАІ, за образу та приниження моєї честі і гідності в письмовій формі.
3). Дати відповідь у порядку та у терміни, передбаченні ст..20 Закону України «Про звернення громадян».
Додаток:
- CD диск із відеозаписом спілкування з даними інспекторами



7 грудня 2010 року

_________________
impossible is possible / Неможливе - можливо


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
Показать сообщения за:  Сортировать по:  
Начать новую тему Ответить на тему  [ Сообщений: 103 ]  На страницу 1, 2, 3, 4, 5 ... 7  След.

Часовой пояс: UTC + 2 часа


Кто сейчас на форуме

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 3


Вы не можете начинать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете редактировать свои сообщения
Вы не можете удалять свои сообщения
Вы не можете добавлять вложения

Найти:
Перейти: