Текущее время: 25 апр 2024, 03:08

Часовой пояс: UTC + 2 часа




Начать новую тему Ответить на тему  [ Сообщений: 103 ]  На страницу Пред.  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  След.
Автор Сообщение
СообщениеДобавлено: 20 дек 2010, 20:38 
Не в сети
Новобранец

Зарегистрирован: 21 май 2010, 09:07
Сообщений: 66
Откуда: м. Тернопіль
Авто: VW
MrJerry2981 писал(а):

:shock: :?: Що значить " провокаційні діі зі сторони учасника дорожнього руху" ? :evil:
Вони не привикли, що їм хтось може по закону а не по понятіям.
Я що маю цілувати їм ноги, бо він в пагонах?
Да можливо я не юрист, але трішки в них розбераюсь, і нефіг мені впарювати, і людям, що ми всі тупі і ніхрена незнаємо. А прикиньте по новим ПДР я маю вийти з авто, вночі, робіть, що хочете, хто допоможе?



В першу чергу треба робити перевірку того пана (начальника даї) що виступа на вище виложеному відео. А дати таких втиків, щоб на другий день сам б прийшов з заявою на звільнення. То начальство далеко не втікло від рядового-даїшніка.


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 20 дек 2010, 21:28 
Не в сети
Постоялец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 25 авг 2010, 22:39
Сообщений: 358
Откуда: Тернопіль
Особливо Лецкалюка вже пора давно звільняти за такку кількість стільки скарг на його підлеглих


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 22 дек 2010, 12:28 
Не в сети
Новобранец

Зарегистрирован: 22 дек 2010, 11:22
Сообщений: 32
Авто: ВАЗ 2107
що дивуватись з дайців, які не знають законів, якщо навіть судді!!! їх не знають. був у мене недавно суд з дайцями, суд я виграв і в кінці мені суддя каже:
с: потрібно шанобливо відноситись до представників влади і не провокувати їх
я: так вони самі порушують закони на кожному кроці
с: що ви маєте на увазі
я починаю наводити йому приклади як в Тернополі біля бурячка менти стоять під знаком "зупинка заборонена" і водіїв зупиняють під тим самим знаком, в центрі на Руській за ЦУМом ситуація аналогічна і ще багато прикладів
с: їм можна бо вони на службі
я: а в якому законі пише що можна??
с: ну я точно сказати не можу, але можна
от таке правосуддя...


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 22 дек 2010, 17:56 
Не в сети
Постоялец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 25 авг 2010, 22:39
Сообщений: 358
Откуда: Тернопіль
gor писал(а):
що дивуватись з дайців, які не знають законів, якщо навіть судді!!! їх не знають. був у мене недавно суд з дайцями, суд я виграв і в кінці мені суддя каже:
с: потрібно шанобливо відноситись до представників влади і не провокувати їх
я: так вони самі порушують закони на кожному кроці
с: що ви маєте на увазі
я починаю наводити йому приклади як в Тернополі біля бурячка менти стоять під знаком "зупинка заборонена" і водіїв зупиняють під тим самим знаком, в центрі на Руській за ЦУМом ситуація аналогічна і ще багато прикладів
с: їм можна бо вони на службі
я: а в якому законі пише що можна??
с: ну я точно сказати не можу, але можна
от таке правосуддя...

Поки в нас будуть такі інспектори, судді, посадовці нічого доброго і справедливого нас не чекає :(


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 22 дек 2010, 19:00 
Не в сети
Борец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 06 окт 2010, 23:22
Сообщений: 1021
Авто: Рено Трафік
Город: Тернопіль
Давно не писав, сорі.
І так, вчора ходив у ВВБ ГУБОЗ УМВС, в центрі під аркою. Спілкувався з певною особою про дану ситуацію. Він розглядає мою скаргу, оскільки прокуратура перевела стрілки на них. Написав ще одну заяву для них, обяснив все подробніше. Мені повідомили, що це був не Тарас Вох, а Кушнір Вітьок. Я знаю цього бичару, він з сусіднього села родом буде. Знаю його візуально, і справа в тому, що він мене знає, і я до сьогодні не міг повірити що це він. Тому подзвонив ще раз у ВВБ, і визказав свої сумніви що до цього. Та я не бачив обличчя його, а по голосі не знаю, оскільки ніколи з ним не спілкувався. Мені повідомили, що Гоголь заявляє, що його напарник Кушнір, і що тоді був він, та і в Козові в журналі нарядів записаний саме він, но я і досі сумніваюсь в цьому. Мені чисто пофіг хто там був, аби цього бика більше не було ніколи в лавах міліції.
І ще, він якоби на лікарняному, і ВВБ не може його знайти??????? мені кажуть, що він якоби переховується :?: Якась маячня.
І як він міг написати на звільнення якщо 6 грудня, в неділю, він був на патрулюванні, а в понеділок 7 грудня я написав заяву. Хіба він міг після моєї заяви звільнитись?

_________________
impossible is possible / Неможливе - можливо


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 22 дек 2010, 20:20 
Не в сети
Новобранец

Зарегистрирован: 22 дек 2010, 11:22
Сообщений: 32
Авто: ВАЗ 2107
як варіант знайшли стрєлочника, в них таке практикується. наприклад людина сама хотіла звільнитись, або вже були якісь епізоди по яким мали звільнити, тоді на нього і вішають все що можна, а потім всім заявляють от ми такі класні, очистили наші ряди від "виродка".


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 22 дек 2010, 22:36 
Не в сети
Новобранец

Зарегистрирован: 16 дек 2009, 20:59
Сообщений: 54
Откуда: Ternopil
Авто: Peugeot
Я особисто не раз вже зустрічався з Тарасом Вохом і подивившись відео Джері можу на 90% сказати, що голос саме Воха.
Це мабуть дійсно якась підстава.

_________________
ci vis pacem para bellum


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 23 дек 2010, 14:39 
Не в сети
Борец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 18 май 2010, 18:41
Сообщений: 1254
Авто: -
Город: Chinatown
нє, ну Козівське дай, всім дайам дай...не можуть зупинитися хлопці
http://te.20minut.ua/news/10189121


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 23 дек 2010, 20:02 
Не в сети
Прохожий

Зарегистрирован: 17 дек 2010, 10:46
Сообщений: 7
Авто: skoda octavia 1.8t
Теж читав я думаю потрібно написати щось на ось цей сайт http://www.sai.gov.ua/ може хоть вони якось відреагують,бо це повний пі....ц!

Щей в статті пишуть що повернули права ДА-й цям

Працівникам ДАІ повернули повноваження

Для автоінспекторів скасували розпорядження № 466 від 21.05.2009. Воно обмежувало чимало можливостей людей у формі. Зокрема їм заборонялося “полювати” за порушниками “з кущів”, штрафувати, якщо порушення виникло через неналежний стан дороги. Призначати максимальну відповідальність при порушенні, яке виникло через гостру необхідність (доставка хворого в медзаклад - прим. ред). Також заборонялося безпідставно зупиняти водіїв на дорозі, складати протоколи без фото- та відеодоказів чи свідків. Тепер у роботі автоінспекторів таких обмежень немає. :o

_________________
Ментов бояться - руль не крутить


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 23 дек 2010, 20:19 
Не в сети
Постоялец

Зарегистрирован: 10 окт 2010, 15:35
Сообщений: 691
MrJerry2981 писал(а):
І ще, він якоби на лікарняному, і ВВБ не може його знайти??????? мені кажуть, що він якоби переховується :?:

роби їм паралельний запит з питаннями, які саме дії і чому були вчинені ними задля виявлення фактичного місцязнаходження зниклого) нехай рухаються

_________________
дорогу осилит идущий


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 30 дек 2010, 16:43 
Не в сети
Борец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 06 окт 2010, 23:22
Сообщений: 1021
Авто: Рено Трафік
Город: Тернопіль
Вчора дзвонили з ВВБ, запитували:
ВВБ.- ну, що пробачаєте їх? Якщо так то вліплю по догані і кінець. Якщо ні, то поувольняю к чортовой матері!!!
Я.- ні не прощаю!!! :lol:
ВВБ.- гаразд, зрозуміло, допобачення.

Чекаю тепер листа про висновки.
Поки, що всі мовчать.

_________________
impossible is possible / Неможливе - можливо


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 30 дек 2010, 18:04 
Не в сети
Постоялец

Зарегистрирован: 10 окт 2010, 15:35
Сообщений: 691
так, значіть, вони все таки "знайшли" інспектора?

_________________
дорогу осилит идущий


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 30 дек 2010, 18:24 
Не в сети
Борец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 06 окт 2010, 23:22
Сообщений: 1021
Авто: Рено Трафік
Город: Тернопіль
Вони знають хто там був, але списують на іншого. Мовляв це не кримінальна справа і ніхто експертизи голосу робити не буде. Но я знаю хто там був та доказати не можу. :( , Але я сказав нехочете наказувати того, наказуйте другого, а на того бика ще управа найдеться. Правда це все не офіційно. Реальной відповіді я ще не отримав.

_________________
impossible is possible / Неможливе - можливо


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 30 дек 2010, 18:29 
Не в сети
Постоялец

Зарегистрирован: 10 окт 2010, 15:35
Сообщений: 691
MrJerry2981 писал(а):
Вони знають хто там був, але списують на іншого. Мовляв це не кримінальна справа і ніхто експертизи голосу робити не буде. Но я знаю хто там був та доказати не можу. :( , Але я сказав нехочете наказувати того, наказуйте другого, а на того бика ще управа найдеться. Правда це все не офіційно. Реальной відповіді я ще не отримав.


ну тут було б бажання.
пишите в прокуратуру заяву про злочин - що керівництво свідомом прикриває справжнього винуватця правопорушення...
якщо до цього ввб наярювало, то після цього питати дозволу накласти догану чи звільнити буде сам шеф)
але, повторюсь, було б бажання перетягувати цей гемор у новий рік

_________________
дорогу осилит идущий


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 30 дек 2010, 18:45 
Не в сети
Борец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 06 окт 2010, 23:22
Сообщений: 1021
Авто: Рено Трафік
Город: Тернопіль
Да зовсім забув, до мене дзвонив сам Кушнір і я прозрів, я був правий це був не він, він сам в цьому признався, та і букву РРРРРРРРРРРРРР не вимовляє :lol: , на відміну від йього бика. Але у ВВБ Кушнір каже що там був він, пі....ц, я в шоке, і каже, що він не казав того що є на записі!!! Точніше що це не він казав.
А чо дзвонив, якоби хотів зустрітись разом з нач Козівського ДАЇ і поговорити, так би мовити неофіційн. Я звісно відмовився. Сказав, що буду розмовляти тільки у ВВБ. Після того так і ні хто до мене не дзвонив. Зустрічав знайомого, він мені казав, що говорив з Кушніром, той в свою чергу говорив,що Вошара має мене знайти, щоб просити пробачення, але я його морди ще не наблюдав.

_________________
impossible is possible / Неможливе - можливо


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
Показать сообщения за:  Сортировать по:  
Начать новую тему Ответить на тему  [ Сообщений: 103 ]  На страницу Пред.  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  След.

Часовой пояс: UTC + 2 часа


Кто сейчас на форуме

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 5


Вы не можете начинать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете редактировать свои сообщения
Вы не можете удалять свои сообщения
Вы не можете добавлять вложения

Найти:
Перейти: