Текущее время: 28 мар 2024, 17:21

Часовой пояс: UTC + 2 часа




Начать новую тему Ответить на тему  [ Сообщений: 8 ] 
Автор Сообщение
 Заголовок сообщения: Вопрос о исполнительной службе.
СообщениеДобавлено: 24 ноя 2013, 19:20 
Не в сети
Новобранец

Зарегистрирован: 14 июл 2012, 12:25
Сообщений: 52
Авто: Разные
Город: Полтава
У меня суд через два дня по моей заяве сроки подачи мои не вышли суд все принял но выконавчая служба уже удвоила штраф и бегает за мной.


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 24 ноя 2013, 19:32 
Не в сети
Новобранец

Зарегистрирован: 14 июл 2012, 12:25
Сообщений: 52
Авто: Разные
Город: Полтава
В четверг по приезде вечером домой увидел письмо о приглашении того же дня к ним и оплаты 1020грн штрафа???На второй день заехал к ним по пути в Харьков около 9.00 но той что приглашала не оказалось на месте и второй их человек на мои ярко выраженные вопросы ответил что они не приделах т.к. постанову ту подал мент для выполнения,сделал копии моих бумаг в суд о сказал чтобы явился как обычно после решения суда.
Через время около 14.00 того же дня в пятницу мне перезвонили соседи и сообщили что исполнительная разрисованная машина приезжала и очень хотела меня увидеть т.к. меня дома не оказалось переказали зачем то явиться к ним в понедельник.
В исполнительную ехать не собираюсь
Подскажите писать какое то дополнительное клопотання в суд на инспектора до начала суда или что посоветуете?


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 24 ноя 2013, 19:55 
Не в сети
Борец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 26 янв 2010, 18:01
Сообщений: 10498
Влад30 писал(а):
сделал копии моих бумаг в суд о сказал чтобы явился как обычно после решения суда.


правильно,до рішення суди ти нічого нікому не винен.

перезвони до них додатково і ще раз поясни.якщо будуть терирозувати- скажи що напишеш на них скаргу в прокуратуру.

_________________
ДАЙвінг(Гайвінг)-вид інтелектуально –фізичного спорту;боротьба- основною ціллю якої є відстоювання прав і свобод громадян,які порушуються неродовими, та корумпованими працівниками Державтоінспекції .


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 25 ноя 2013, 09:14 
Не в сети
Борец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 06 окт 2009, 15:01
Сообщений: 1614
Откуда: Николаев
Да, по-моему, лучше сразу писать в прокуратуру - исполнительную мигом попустит. Сейчас поищу, что у меня есть из заготовок.

_________________
Опыт- самый лучший учитель, но за свои уроки он берёт наивысшую цену.


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 25 ноя 2013, 09:31 
Не в сети
Борец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 06 окт 2009, 15:01
Сообщений: 1614
Откуда: Николаев
ЗАГОТОВКА
Цитата:
До прокуратури м. Миколаєва
54015 м. Миколаїв, Бурський бульвар 15

hhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh м.Миколаїв,54007,jjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj


Заява про злочин.

05.04.2011р. я отримав з Ленінського відділу виконавчої служби Миколаївського міського управління юстиції «виклик» ( копія в додатках), в якому мені пропонувалося терміново з’явитися за вказаною адресою для сплати 850 + 670 грн. штрафу, 85 + 67 грн. виконавчого збору та 20+20 грн витрат на проведення виконавчих дій. Таким чином я з незрозумілих причин став «винен державі» 1712,00 грн.

Прибувши 06.04.2011р. за вказаною у виклику адресою та провівши бесіду з державним виконавцем Чоботарем Сергієм Миколаєвичем я ознайомився та отримав на руки дві Постанови про відкриття виконавчого впровадження за № 2222222 та № 23333333 (копії в додатках). Як з’ясувалося, вищезазначені Постанови базуються на Постановах ВЕ 444444 та ВЕ 555555 (копії в додатках) видані для виконання ВДАЇ м. Миколаєва, які не набрали законної сили. Таким чином до виконання були прийняті документи, які не набрали законної сили.
Відповідно до ч. 3 ст. 26 Закону України «Про виконавче впровадження» державний виконавець відмовляє у відкритті виконавчого провадження у разі якщо рішення, на підставі якого видано виконавчий документ, не набрало законної сили, крім випадків, коли воно у встановленому законом порядку допущено до негайного виконання.
Порушуючи порядок відкриття постанови виконавчого впровадження посадова особа виконавчої служби Ленінського відділу Миколаївського міського управління юстиції зчинила злочин, передбачений ст. 367 Кримінального кодексу України.
Службова особа ВДАЇ м. Миколаєва, скеровуючи до виконання Постанови, що не набрали законної сили, теж зчинила злочин, передбачений ст. 366 Кримінального кодексу України.

На підставі викладеного, керуючись Законом України «Про прокуратуру»
ПРОШУ
1. Провести перевірку та встановити службову особу ВДАІ МВС України в м. Миколаїв, яка вчинила дії, передбачені ч.1 ст. 366 Кримінального кодексу України
2. Притягти службову особу до відповідальності, передбаченої ч.1 ст. 366 Кримінального кодексу України.
3. Притягти посадову особу виконавчої служби Ленінського відділу Миколаївського міського управління юстиції до відповідальності, передбаченої ч.1 ст. 367 Кримінального кодексу України.
4. Письмово повідомити мене про результати розгляду даної заяви та вчинення прокуратурою дії на виконання цієї заяви, забезпечивши тим самим моє конституційне право на оскарження до суду дій прокуратури в разі її бездіяльності.

Додатки:
Копія виклику до Ленінського відділу виконавчої служби Миколаївського міського управління юстиції (1 арк.)
Копії Постанов про відкриття виконавчого впровадження за № 2222222 та № 23333333 (1арк.)
Копії Постанов з ВДАЇ м. Миколаєва (2арк)

_______________________ ________



_________________
Опыт- самый лучший учитель, но за свои уроки он берёт наивысшую цену.


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 25 ноя 2013, 21:49 
Не в сети
Новобранец

Зарегистрирован: 14 июл 2012, 12:25
Сообщений: 52
Авто: Разные
Город: Полтава
Влад писал(а):
ЗАГОТОВКА
Цитата:
До прокуратури м. Миколаєва
54015 м. Миколаїв, Бурський бульвар 15

hhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh м.Миколаїв,54007,jjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj


Заява про злочин.


Спасибо,на всяк случай щас подкорректирую под себя. :)


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 25 ноя 2013, 22:10 
Не в сети
Борец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 19 мар 2012, 17:30
Сообщений: 1084
Авто: caddyлак
Город: Кадиевка
Поняли, что лоханулись, приехали улаживать :D А по телефону до них не дошло пообщаться?


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 25 ноя 2013, 22:50 
Не в сети
Новобранец

Зарегистрирован: 14 июл 2012, 12:25
Сообщений: 52
Авто: Разные
Город: Полтава
yeexf писал(а):
Поняли, что лоханулись, приехали улаживать :D А по телефону до них не дошло пообщаться?

:)


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
Показать сообщения за:  Сортировать по:  
Начать новую тему Ответить на тему  [ Сообщений: 8 ] 

Часовой пояс: UTC + 2 часа


Кто сейчас на форуме

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 2


Вы не можете начинать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете редактировать свои сообщения
Вы не можете удалять свои сообщения
Вы не можете добавлять вложения

Найти:
Перейти: