Текущее время: 25 апр 2024, 07:43

Часовой пояс: UTC + 2 часа




Начать новую тему Ответить на тему  [ Сообщений: 45 ]  На страницу 1, 2, 3  След.
Автор Сообщение
 Заголовок сообщения: МВС - подработка на Федорова
СообщениеДобавлено: 15 ноя 2011, 16:46 
Не в сети
Борец

Зарегистрирован: 28 мар 2011, 08:40
Сообщений: 1135
Авто: вылысыпыдыст я
Город: Буча
Буквально час назад вышел из офиса сходить в Приват Банк, перечислить в помощь Serg82 в этой теме viewtopic.php?f=10&t=13387. Прохожу мимо шкоды, с надписью МВД на капоте, которая стоит с нарушением ПДД 15.10?! Уже поровнялся с ней и думай, дай тормозну. Уже не первый раз вижу как там они пасутся. Ловят нарушителей, которые с Боженко делают левый поворот на Федорова. Прошу прощения за плохое качество видео и звука. Снимал на смартфон, единственное, что было под рукой. Когда поровнялся с авто, из него с пасажирского сиденье вышел, улыбаясь паренек с бумажником в руках. Что он там делал не трудно догадаться) Остальное на видео. Что это за перцы такие? Кто-то встречал? Тот, что тормозил авто стоил с жезлом в руках. Номера жетонов СЗ0038 и СЗ0024.

_________________
Пересекая сплошную переходишь линию фронта.


Последний раз редактировалось sash11 15 ноя 2011, 17:00, всего редактировалось 2 раз(а).

Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
 Заголовок сообщения: Re: МВС - подработка на Федорова
СообщениеДобавлено: 15 ноя 2011, 16:50 
Не в сети
Борец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 04 ноя 2010, 11:10
Сообщений: 8089
Авто: Даибахтунг
"СЗХХХХ" - это кодловцы (Кобра)!

_________________
Если ДК по пути с ВО "Сволотой" (и прочей политической хернёй),
ТО МНЕ НЕ ПО ПУТИ!

пока ситуация не прояснится - объявляю забастовку!


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
 Заголовок сообщения: Re: МВС - подработка на Федорова
СообщениеДобавлено: 15 ноя 2011, 16:58 
Не в сети
Борец

Зарегистрирован: 28 мар 2011, 08:40
Сообщений: 1135
Авто: вылысыпыдыст я
Город: Буча
KotykPooh
Писать про нарушение парковки 15.10 министру? Как лучше оформить заяву не подскажешь?
Они стояли на парковке типа в 5 метрах от проезжей части.

_________________
Пересекая сплошную переходишь линию фронта.


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
 Заголовок сообщения: Re: МВС - подработка на Федорова
СообщениеДобавлено: 15 ноя 2011, 17:09 
Не в сети
Борец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 04 ноя 2010, 11:10
Сообщений: 8089
Авто: Даибахтунг
sash11
вот пример есть тут viewtopic.php?p=179979#p179979
поменяй под твою ситуацию и шли для начала прямо Стрельцу сюда:

Начальнику спеціального загіну
ДПС ОП МВС України
Стрільцю В.Ф.
01135 м. Київ пр. Перемоги 10В

_________________
Если ДК по пути с ВО "Сволотой" (и прочей политической хернёй),
ТО МНЕ НЕ ПО ПУТИ!

пока ситуация не прояснится - объявляю забастовку!


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
 Заголовок сообщения: Re: МВС - подработка на Федорова
СообщениеДобавлено: 15 ноя 2011, 23:14 
Не в сети
Постоялец

Зарегистрирован: 20 фев 2011, 15:53
Сообщений: 597
Откуда: Луганск
Авто: Приора
Ребята не пишите эти письма, проще подойти к ним и попросить написать заявление, по приказу они обязаны его принять и зарегистрировать. И в заявлении изложить все об их нарушении. В свою очередь они будут вынуждены ехать регистрировать его в райотдел, там с них орать будут, что они сами на себя заявление привезли, а если не зарегистрируют, это уже уголовная ответственность. А письма руководству не регистрируются в журнале регистрации заявлений и сообщений.


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
 Заголовок сообщения: Re: МВС - подработка на Федорова
СообщениеДобавлено: 15 ноя 2011, 23:46 
Не в сети
Борец

Зарегистрирован: 28 мар 2011, 08:40
Сообщений: 1135
Авто: вылысыпыдыст я
Город: Буча
Набросал вот так. Прошу комментариев. Могу и лично заехать и написать от руки, но как тогда с записью быть?

Начальнику спеціального загіну
ДПС ОП МВС України
Стрільцю В.Ф.
01135 м. Київ пр. Перемоги 10В

гр. Олександра
12345 м. Місто, вул. Вулиця
тел. 066-123-4567

ЗВЕРНЕННЯ

Відповідно до ст. 40 Конституції України усі мають право направляти індивідуальні чи колективні звернення або особисто звертатись до органів державної влади, органів місцевого самоврядування та посадових і службових осіб цих органів, що зобов"язані розглянути звернення і дати обгрунтовану відповідь у встановлений законом строк. Відповідно до ст. 10 Закону України "Про інформацію" право на інформацію забезпечується зокрема: обов"язком органів державної влади, а також оганів місцевого і регіонального самоврядування інформувати про свою діяльність та прийняті рішення. Згідно ст. 14 Закону України "Про доступ до публічної інформації" розпорядники інформації зобов"язані надавати достовірну, точну та повну інформацію, а також у разі потреби перевіряти правильність та об'єктивність наданої інформації. Та відповідно до ст. 20 Розпорядник інформації має надати відповідь на запит на інформацію не пізніше п'яти робочих днів з дня отримання запиту.

15 листопада 2011 року близько 15:20 за адресою вул. Івана Федорова 32 стояла машина МВС державний номер 0283.
Я, побачивши порушення ПДР, а саме - зупинки на виїзді із прилеглої территрорії, почав робити відео запис. З службової автівки до мене вийшов представника міністерства внутрішніх справ, який мав на собі наргудний жетон з номеров СЗ0038 та звернувся до мене з запитанням на якій підставі я фотографую їх автомобіль. Я, бажаючи дізнатись хто з представників міністерства внутрішніх справ звертається до мене, попрохав його представитись та пред'явити своє службово посвідчення, але на протязі усього нашого спілкування він не виконав моєї законної вимоги. Звертаю вашу увагу, що він грубо порушив ст. 5 Закону України про міліцію де говориться, що "при звертанні до громадянина працівник міліції зобов'язаний назвати своє прізвище, звання та пред'явити на його вимогу службове посвідчення." Я зазначив, що службовий автомобіль стоїть з порушенням правил дорожнього руху, а саме п. 15:10 правил і розташований на відстані меньш ніж 10 ментрів з виїзду з прилеглої территорії. Слід також зазначити, що згідно наказу МВС №131 від 08.04.2011 року "Розташування наряду (службового автомобіля) ДПС для здійснення профілактичних заходів у схемі маршруту патрулювання визначається виключно в місцях концентрації ДТП з урахуванням часу доби, інтенсивності руху та виду правопорушень, з причини яких стаються ДТП."
Після цього інспектор сів в службову автівку і поїхав. Слід зазначити, що за кермом на той час знаходився ще один представник міністерства внутрішніх справ з жетоном СЗ0024, яких керував службовим авто.

На підставі викладеного,

ПРОШУ:
1. Надати мені інформацію щодо несення служби цім підрозділом за вказаною адресою у вказаний час. Повідомити мене повне ім'я, посаду та звання посадових осіб з жетонами СЗ0038 та СЗ0024.
2. З'ясувати чому представники міністерства внутрішніх справ виявляють таких страх перед відео фіксацієй їх роботи, якщо вони дійстно знаходились в той час при виконанні обов'язків, покладених на них державою, і дуже швидко залишають місце розтошування, адже на відео добре помітно, що ніяких термінових викликів вони не отримували.
3. Надати інформацію чи являється місце де стоїть службовий автомобіль місцем концентрації ДТП і чи не порушив наряд наказ МВС №131 від 08.04.2011?
4. З'ясувати чи дійсно патрульний автомобіль с номером 0283, мав знаходитись в той самий час на тому самому місці, де було зафіксовано порушення ПДР з боку представників МВС.
5. Притягнути до адміністративної відповідальності винного в порушенні правил стоянки транспотного засобу з номером 0283.
6. Про результати повідомити мене у термін відповідно до Закону України «Про звернення громадян».

Додатки:
1. CD диск з відеозаписом.

_________________
Пересекая сплошную переходишь линию фронта.


Последний раз редактировалось sash11 16 ноя 2011, 00:31, всего редактировалось 3 раз(а).

Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
 Заголовок сообщения: Re: МВС - подработка на Федорова
СообщениеДобавлено: 15 ноя 2011, 23:52 
Не в сети
Борец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 17 фев 2009, 23:13
Сообщений: 16684
Откуда: Киев. Штаб квартира "ДК"
Авто: Audi A6 2.8 quattro
Город: Киев
Єто в Киеве?


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
 Заголовок сообщения: Re: МВС - подработка на Федорова
СообщениеДобавлено: 15 ноя 2011, 23:53 
Не в сети
Борец

Зарегистрирован: 28 мар 2011, 08:40
Сообщений: 1135
Авто: вылысыпыдыст я
Город: Буча
road
Да, ул. Федорова. В тексте все есть.

_________________
Пересекая сплошную переходишь линию фронта.


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
 Заголовок сообщения: Re: МВС - подработка на Федорова
СообщениеДобавлено: 16 ноя 2011, 00:17 
Не в сети
Борец

Зарегистрирован: 28 дек 2010, 09:32
Сообщений: 4839
Авто: два
Город: Чернигов
Темнят что то злодеи. Гайдоновские машины действительно пестрят надписью ДАI, а здесь МВС.
Да и номера жетонов какието непривычные, СЗ0038 и СЗ0024, вместо КI0038 и КI0024.


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
 Заголовок сообщения: Re: МВС - подработка на Федорова
СообщениеДобавлено: 16 ноя 2011, 00:21 
Не в сети
Борец

Зарегистрирован: 28 мар 2011, 08:40
Сообщений: 1135
Авто: вылысыпыдыст я
Город: Буча
alexdor
Уже прояснили ситуацию. Кобровцы это. Спеціальних Загін) У них жетоны с таким префиксом СЗ.

_________________
Пересекая сплошную переходишь линию фронта.


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
 Заголовок сообщения: Re: МВС - подработка на Федорова
СообщениеДобавлено: 16 ноя 2011, 00:34 
Не в сети
Борец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 17 фев 2009, 23:13
Сообщений: 16684
Откуда: Киев. Штаб квартира "ДК"
Авто: Audi A6 2.8 quattro
Город: Киев
http://roadcontrol.org.ua/node/1221


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
 Заголовок сообщения: Re: МВС - подработка на Федорова
СообщениеДобавлено: 16 ноя 2011, 00:39 
Не в сети
Борец

Зарегистрирован: 28 мар 2011, 08:40
Сообщений: 1135
Авто: вылысыпыдыст я
Город: Буча
road
Оперативно работаешь!!!

_________________
Пересекая сплошную переходишь линию фронта.


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
 Заголовок сообщения: Re: МВС - подработка на Федорова
СообщениеДобавлено: 16 ноя 2011, 08:44 
Не в сети
Борец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 04 ноя 2010, 11:10
Сообщений: 8089
Авто: Даибахтунг
sash11

Я тут слегка корректнул.
Ехать самому не надо, CD-диск вложи в конверт и шли!

ЗВЕРНЕННЯ -> ЗАЯВА

ПРОШУ:
1. Встановити ПІБ. посади та спеціальні звання посадових осіб з жетонами СЗ0038 та СЗ0024, яки несли службу в місті Києві хх-11-2011 року на патрульному автомобілі д/н 0283.

2. Встановити у відповідності до діслокації на хх-11-2011 року та книзі постових відомомтей підрозділу, до якого відносяться посадові особи вказані в п.1 цієї заяви, конкретні місця несення служби вказаних в п.1 цієї заяви посадових осіб хх-11-2011 року з хх:00 годин до хх:00 годин.

3. Надати інформацію чи являється місце де стоїть службовий автомобіль місцем концентрації ДТП

4. Надати оцінку чи не порушив наряд наказ МВС №131 від 08.04.2011?

5. З'ясувати чому представники міністерства внутрішніх справ виявляють таких страх перед відео фіксацієй їх роботи, якщо вони дійстно знаходились в той час при виконанні обов'язків, покладених на них державою, і дуже швидко залишають місце розтошування, адже на відео добре помітно, що ніяких термінових викликів вони не отримували.

6. З'ясувати чи дійсно патрульний автомобіль с номером 0283, мав знаходитись в той самий час на тому самому місці, де було зафіксовано порушення ПДР з боку посадових осіб з жетонами СЗ0038 та СЗ0024.

7. Притягнути до адміністративної відповідальності винного в порушенні правил стоянки транспотного засобу з номером 0283.
(здесь бы я указал какой пункт ПДД они нарушили и статью КУпАП)

8. Про результати повідомити мене у термін відповідно до Закону України «Про звернення громадян».

_________________
Если ДК по пути с ВО "Сволотой" (и прочей политической хернёй),
ТО МНЕ НЕ ПО ПУТИ!

пока ситуация не прояснится - объявляю забастовку!


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
 Заголовок сообщения: Re: МВС - подработка на Федорова
СообщениеДобавлено: 16 ноя 2011, 11:54 
Не в сети
Борец

Зарегистрирован: 28 мар 2011, 08:40
Сообщений: 1135
Авто: вылысыпыдыст я
Город: Буча
KotykPooh
Большое мерси. Отредактирую и вышлю.

_________________
Пересекая сплошную переходишь линию фронта.


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
 Заголовок сообщения: Re: МВС - подработка на Федорова
СообщениеДобавлено: 16 ноя 2011, 22:39 
Не в сети
Борец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 22 апр 2011, 21:03
Сообщений: 1097
Откуда: Киев
Авто: какое дадут...
Город: Киев
кобра вернулась в столицу с заработок :lol: :lol: :lol:

_________________
http://www.youtube.com/user/driverrr88


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
Показать сообщения за:  Сортировать по:  
Начать новую тему Ответить на тему  [ Сообщений: 45 ]  На страницу 1, 2, 3  След.

Часовой пояс: UTC + 2 часа


Кто сейчас на форуме

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 20


Вы не можете начинать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете редактировать свои сообщения
Вы не можете удалять свои сообщения
Вы не можете добавлять вложения

Найти:
Перейти: