Текущее время: 20 апр 2024, 01:33

Часовой пояс: UTC + 2 часа




Начать новую тему Ответить на тему  [ Сообщений: 58 ]  На страницу Пред.  1, 2, 3, 4
Автор Сообщение
СообщениеДобавлено: 04 мар 2012, 09:42 
Не в сети
Борец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 19 июн 2011, 12:20
Сообщений: 4823
Откуда: Киев
Авто: Tiburon
Город: Киев
MAXIMUSGo писал(а):
Аndrew писал(а):
Есть небольшой шанс, что я завтра с автором на выборах встречусь

Не встретишься ))) Читай внимательнее )))

Aleksiva писал(а):
и проживаю в Бресте.
В Украине только летом(Крым).



Да нет он за в Киеве живет я сним спмсалься помогу ему жалобу написать

_________________
http://www.youtube.com/user/massovka


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 04 мар 2012, 09:50 
Не в сети
Борец

Зарегистрирован: 28 мар 2011, 08:40
Сообщений: 1135
Авто: вылысыпыдыст я
Город: Буча
Vovka28
Катай жалобу, я от себя с большим удовольствием отправлю. Сегодня по центру покружляю, может увижу этого полудурка где-то.

_________________
Пересекая сплошную переходишь линию фронта.


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 04 мар 2012, 09:58 
Не в сети
Борец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 19 июн 2011, 12:20
Сообщений: 4823
Откуда: Киев
Авто: Tiburon
Город: Киев
Vovka28 писал(а):
MAXIMUSGo писал(а):
Аndrew писал(а):
Есть небольшой шанс, что я завтра с автором на выборах встречусь

Не встретишься ))) Читай внимательнее )))

Aleksiva писал(а):
и проживаю в Бресте.
В Украине только летом(Крым).



Да нет он ща в Киеве живет я сним спмсалься помогу ему жалобу написать

_________________
http://www.youtube.com/user/massovka


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 04 мар 2012, 15:26 
Не в сети
Борец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 19 июн 2011, 12:20
Сообщений: 4823
Откуда: Киев
Авто: Tiburon
Город: Киев
Вот что написал


Управління Державної Автомобільної Інспекції
01071, м. Київ, вул. Лук’янівська 62
(044) 272-36-60

Погорелый Константин Вячеславович
г.Киеве ул.Радунская д.16, кв.91


З А Я В А


Фактичні обставини

29.02.2012 року о 18 год. 48 хв. за адресою м. Київ Європейска Площа я рухався на своєму автомобіль номер у853мн-26rus я рухався в напрямку почтової площі і був зупинений Інспектором ДАІ
Зеваев А. А який попросив показати документи. На моє питання яка причина зупинки він відповів що я проїхав на забороненний рух регулювальника, я йому повідомив що в тот момен коли регулювальник показував «увага» інший регулювальник дав дозвіл рухатись далі щоб мій траспорний засіб не заважав іншим учасникам. Хочу зазначити що вже на почтаку нашої розмови інспектор Зеваев А. А вів себе не тактовно в одночас спілкувавши зімною а через мить по мобільному телефону. Через мить інспектора дістав свої документи і почав говорити так фрази як (ось мої документи вам буде полезно на их посмотреть) Через мить Зеваев А. А заховав свої документи. На моє прохання показати документи інспектор дістав їх і почав говорити такі фрази як (НА-НА) звертатися до мене на «ТИ» хочу сказати що Згідно Приказу №111 п.27.2 У розмові з громадянами працівники підрозділів ДПС зобов'язані виявляти спокій і витримку. Недопустимі грубощі, вирази та репліки, які ображають людську гідність, будь-які дії, що свідчать про неповагу до громадян, коментарі, які не стосуються виконання службових обов'язків.
Потім інспектор Зеваев А. А після того як зрозумів що зупинив водії іншої держави почав мені «Приказувати» щоб я показав документи. Потім інспектор почав говорити такі фрази як «Документи Громче» я вам «приказую» Потім інспектор почав говорити що моі документи не дійсні. Хочу зазначити якщо б інспектор Зеваев А. А був уважний а не в одночас говорити по телефону слухати рацію і ще перевіряти документи у водія то він би помітив що він не вірно подивився дату закінчення водійского посвідчення. Після того як інспектор зрозумів свою помилку він сказав щоб я показав « Паспорт» але згідно Стаття 11. Права міліції перевіряти у громадян при підозрі у вчиненні правопорушень документи, що посвідчують їх особу. Так як я не вчинив жодного правопорушення мені стало тришки дивно. Після того як я закрив вікно щоб зателефонувати в 102 та подати заяву про неправомірні дії інспекторів. Зеваев А. А почав бити маю машину не одноразово став підвищувати голос і приказувати мені. Після того коли я сказав що телефоную в 102 Зеваев А. А сказав що я можу бути вільний. Інспектора став себе поводити агресивно говорити такі репліки як «Як тебе звати я тобі роскажу про закони» і так далі
Згідно Приказу №111 п.27.2 У розмові з громадянами працівники підрозділів ДПС зобов'язані виявляти спокій і витримку. Недопустимі грубощі, вирази та репліки, які ображають людську гідність, будь-які дії, що свідчать про неповагу до громадян, коментарі, які не стосуються виконання службових обов'язків.
Згідно «Закону про Міліцію» ст.3 Діяльність міліції будується на принципах законності, гуманізму, поваги до особи, соціальної справедливості, взаємодії з трудовими колективами, громадськими організаціями й населенням.
Згідно «Закону про Міліцію» ст.5 Міліція поважає гідність особи і виявляє до неї гуманне ставлення, захищає права людини незалежно від її соціального походження, майнового та іншого стану, расової та національної належності, громадянства, віку, мови та освіти, ставлення до релігії, статі, політичних та інших переконань. При звертанні до громадянина працівник міліції зобов'язаний назвати своє прізвище, звання та пред'явити на його вимогу службове посвідчення. У взаємовідносинах з громадянами працівник міліції повинен виявляти високу культуру і такт.
Згідно Приказу №111 п.27.1 Взаємовідносини працівників підрозділів ДПС з учасниками дорожнього руху мають ґрунтуватися на принципах дотримання законності,забезпеченні свободи та недоторканності особи та її прав, уважному, доброзичливому ішанобливому ставленні до громадян.
Згідно Приказу №111 п.27.2 У розмові з громадянами працівники підрозділів ДПС зобов'язані виявляти спокій і витримку. Недопустимі грубощі, вирази та репліки, які ображають людську гідність, будь-які дії, що свідчать про неповагу до громадян, коментарі, які не стосуються виконання службових обов'язків.
Згідно вимог дисциплінарного статуту. затвердженого Законом України від 22.02.2006 року № 3460-IV -Вимог Присяги працівника ОВС України, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 28.12.1991 року № 382, Кодексу честі працівника ОВС України, затвердженого наказом МВС України від 11.01.1996 року №18, Етичного кодексу працівника ОВС України, затвердженого рішенням колегії МВС України №7км/8 від 05.10.2000 року, які вимагають від працівника міліції суворого додержання Конституції України, діючого законодавства України, виконання вимог статутів, які видаються у межах їх повноважень.
Порушення зазначених вище нормативних актів,стали можлими також і завдяки безвідповідальному ставленню Безпосереднього керівництва даних працівників,які своєю,службовою недбалістю,не контролюють поведінку на службі підлеглих працівників,та приховують факти дисциплінарних проступків

Тому такі вислови інспектора Зеваев А. А я вважаю, незаконними, ображаючими мене, як громадянина іншої держави , що порушують мої права і законні інтереси, які гарантує мені Конституція України і Закони України як громадянинові. Та принижує мою честь та гідність

Це говорить лише про те, що інспектор ДАІ, є абсолютно НЕКОМПЕТЕТНИЙ у нормативно-правових актах що належать до сфери безпеки дорожнього руху, або ж СВІДОМО порушує всі законодавчо акти, в тому числі і Накази свого керівництва, що говорить про службову недбалість та непрофесійність. Відзначу також і абсолютний правовий нігілізм інспектора. На порозі проведення Вашою державою чемпіонату Евро 2012,працівники ДАЇ,одними з перших,будуть представляти та демонструвати гостинність,та надання гостям іноземних держав,допомоги,на дорогах,АЛЕ ПРИ ТАКОМУ ХАМСЬКОМУ ВІДНОШЕННІ ДО ГРОМАДЯН Україні,годі й чекати поваги до іноземних вболівальників.Імідж ДАЇ,в нашій державі завдяки таким працівникам,як інспектор ДАЇ в очах простих громадян, взагалі не викликає довіри та поваги,незважаючи на всі заходи які приймаються керівництвом ДАЇ,В М.Києві
Звертаю Вашу увагу,що відповідно до ст 15 Куап України, особи рядового та начальницького складу ОВС ЗА ПОРУШЕННЯ пдр України, несуть відповідальність за дисциплінарним статутом, та адміністративну відповідальність,на загальних підставах.
Такі факти набувають широкого розголосу в суспільстві,негативно впливають на імідж міліції,підривають віру громадян у спроможність міліції неупереджено,на високому професійному рівні здійснювати покладені на неї завдання,з охорони громадського порядку та боротьби із злочинністю.
Вважаю, що таке істотне порушення вимог законодавства з боку співробітника міліції нйого неповага до громадянина, цинічне ігнорування всіх нормативно-правових актів, а також відомчих наказів, розпоряджень, інструкцій, є перевищенням з його боку службових повноважень.

На підставі викладеного, керуючись Закону України „Про звернення громадян”
Прошу
1.Призначити проведення перевірки та службового розслідування відносно всіх викладених у цій скарзі фактах порушення законодавства ІДПС Провести перевірку на відповідність інспектора ДАІ, номер жетона – КІ0668 займаній посаді
Провести позачергову атестацію інспектора ДАІ, з метою встановлення рівня засвоєння ним службових інструкцій, наказів і службових розпоряджень МВС, інших нормативних актів, що безпосередньо стосуються виконання ним своїх службових повноважень.
5.Притягнути інспектора ДАІ КІ0668 до дисциплінрної відповідальності,за порушення ВИМОГ законодавчих актів,в частині спілкування з громадянами.
6.Надати мені письмову відповідь по суті всіх викладених мною фактів порушень закону у строки, передбачені ЗУ "Про Звернення громадян", та повідомити мене пр те які заходи дисциплінарного впливу вжиті,щодо інспектора ДАІ

_________________
http://www.youtube.com/user/massovka


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 05 мар 2012, 02:02 
Не в сети
Постоялец

Зарегистрирован: 28 мар 2010, 12:53
Сообщений: 153
Откуда: Киев
Авто: Fiat
Сухари!!! Я тоже ему буду носить сухари, и даже чай с сахаром, толькол посадите его! :evil:


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 05 мар 2012, 17:47 
Не в сети
Борец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 16 апр 2011, 13:08
Сообщений: 1488
Откуда: Кривой Рог
Авто: Sens
Город: КривоРожец
Кто-то связался с автором ?


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 05 мар 2012, 18:30 
Не в сети
Борец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 19 июн 2011, 12:20
Сообщений: 4823
Откуда: Киев
Авто: Tiburon
Город: Киев
Koba писал(а):
Кто-то связался с автором ?



Я написал ему и передал сегодня на почту отправить жалобу уже

_________________
http://www.youtube.com/user/massovka


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 09 мар 2012, 15:40 
Не в сети
Борец

Зарегистрирован: 03 мар 2012, 23:26
Сообщений: 1369
Авто: toyota
Город: николаев
наверное у зеваева есть кто-то наверху. или он по отдельному тарифу откупается за такие выходки...без "крыши" уже бы поперли давно...


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 09 мар 2012, 15:43 
Не в сети
Борец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 19 июн 2011, 12:20
Сообщений: 4823
Откуда: Киев
Авто: Tiburon
Город: Киев
chaser80 писал(а):
наверное у зеваева есть кто-то наверху. или он по отдельному тарифу откупается за такие выходки...без "крыши" уже бы поперли давно...


ничего написали на него жалобу! будем заниматься им

_________________
http://www.youtube.com/user/massovka


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
 Заголовок сообщения: Давненько меня тут небыло
СообщениеДобавлено: 10 дек 2012, 21:57 
Не в сети
Новобранец

Зарегистрирован: 04 авг 2012, 01:35
Сообщений: 26
Авто: 21124
Город: Kyiv
Поэтому вот: http://s42.radikal.ru/i097/1208/7a/7c8669ba29bd.jpg
П.С. Вовчик Крыжевский, с меня пиво (с креветками)!


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 10 дек 2012, 22:11 
Не в сети
Борец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 19 июн 2011, 12:20
Сообщений: 4823
Откуда: Киев
Авто: Tiburon
Город: Киев
KONTRudar
ага это оно жду пиво :D

_________________
http://www.youtube.com/user/massovka


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 11 дек 2012, 00:09 
Не в сети
Постоялец

Зарегистрирован: 25 авг 2012, 05:32
Сообщений: 699
Авто: Ford Transit
Город: Умань
"ШО! ТА ВЫ ШО! ПАШПОРТ ШО!"
И это столица! Ребята!!! Та вы ШО !!!
Впечатление, что здесь закончилась держава! И ЭТО КИЕВ?!!!


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 11 дек 2012, 16:39 
Не в сети
Прохожий
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 09 авг 2012, 09:13
Сообщений: 22
Авто: Разные
Город: Кривой Рог
Зеваев по видимому мусор в законе, ему даже мусорские законы не писаны. :shock:


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
Показать сообщения за:  Сортировать по:  
Начать новую тему Ответить на тему  [ Сообщений: 58 ]  На страницу Пред.  1, 2, 3, 4

Часовой пояс: UTC + 2 часа


Кто сейчас на форуме

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 12


Вы не можете начинать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете редактировать свои сообщения
Вы не можете удалять свои сообщения
Вы не можете добавлять вложения

Найти:
Перейти: