Текущее время: 20 апр 2024, 04:30

Часовой пояс: UTC + 2 часа




Начать новую тему Ответить на тему  [ Сообщений: 1220 ]  На страницу Пред.  1 ... 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82  След.
Автор Сообщение
СообщениеДобавлено: 27 сен 2015, 09:34 
Не в сети
Борец

Зарегистрирован: 26 мар 2010, 16:27
Сообщений: 4720
Авто: есть
Город: Первомайск
Saher писал(а):
Як варіант можна вказати, що припускаєте про упереджене ставлення судді до Вашої особи, а виражається воно в тому і в тому.

В принципе да, дело постоянно затягивалось и переносилось по надуманным причинам, а теперь получаем такой результат, хотя его можно было закрыть еще несколько месяцев назад.

Кто-нить в курсе, если граничные сроки рассмотрения подобных дел? В КАС внятного ответа не нашел... Может искал плохо?


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 27 сен 2015, 09:58 
Не в сети
Постоялец

Зарегистрирован: 12 апр 2014, 17:52
Сообщений: 242
Авто: \Toyota
Город: \
Ще одне цікаве рішення, яке стосується матеріалів генеральних планів та документів по інвентаризації земель :-))) http://reyestr.court.gov.ua/Review/50918999

_________________
Если вы думаете,что у меня опустились руки,вы ошибаетесь,я просто наклонился за монтировкой.


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 27 сен 2015, 10:01 
Не в сети
Борец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 17 авг 2011, 18:08
Сообщений: 3900
Авто: .
Город: Киев
Beatle писал(а):
Это получается, что любой коррупционер, может принимать незаконные решения, а потом, когда в суде его прижму, просто отменять его?
Звичайно. Вивчаємо http://zakon4.rada.gov.ua/laws/show/v007p710-09
Beatle писал(а):
Закон ведь обратной силы не имеет...
Закон то закон, а рішення ради не закон.
Beatle писал(а):
Подскажи плз, на что ты ссылался когда оспаривал это? Мне тоже решение рады пришло почти через месяц после его принятия
Цитата:
В постанові зазначено, що сам по собі факт надсилання Позивачу Відповіді на його звернення лише 23.04.2013 (хоча вона і прийнята 04.04.2013) не призводить до суттєвих порушень прав позивача, а відтак, і не є підставою для визнання протиправною бездіяльності відповідача. Хоча згідно п. 220 Постанови Кабінету Міністрів України №1242 від 30.11.2011 «Про затвердження Типової інструкції з діловодства у центральних органах виконавчої влади, Раді міністрів Автономної Республіки Крим, місцевих органах виконавчої влади» вихідні документи опрацьовуються і надсилаються централізовано в день їх надходження від структурних підрозділів – виконавців або не пізніше наступного робочого дня, а в силу положень ст. 117 Конституції Постанови Кабінету Міністрів України є обов’язковими для виконання. Водночас судом І інстанції не враховано той факт, що чинним законодавством не передбачено та не встановлено «суттєвості» порушень прав фізичної чи юридичної особи, як необхідної умови захисту порушених прав особи під час вирішення публічно-правового спору. Навпаки частиною 1 ст. 2 Кодексу адміністративного судочинства передбачено, що завданням адміністративного судочинства є захист прав, свобод та інтересів фізичних осіб, прав та інтересів юридичних осіб у сфері публічно-правових відносин від порушень з боку органів державної влади, їхніх посадових і службових осіб, інших суб'єктів при здійсненні ними владних управлінських функцій на основі законодавства, в тому числі на виконання делегованих повноважень шляхом справедливого, неупередженого та своєчасного розгляду адміністративних справ. Статтею 55 Конституції України (та тлумаченнями цієї статті, даними Конституційними судом України, що викладені у відповідних рішеннях від 25.11.1997 та 14.12.2011) встановлено, що права і свободи людини і громадянина захищаються судом. Кожному гарантується право на оскарження в суді будь-яких рішень, дій чи бездіяльності органів державної влади, органів місцевого самоврядування, посадових і службових осіб. Проте суд І інстанції всупереч зазначеним положенням безпідставно вирішив, що порушене право Позивача не підлягає захисту, оскільки нібито є несуттєвим. Крім того, судом І інстанції не враховано положення ч. 3 ст. 2 КАС, якими передбачено, що у справах щодо оскарження рішень, дій чи бездіяльності суб'єктів владних повноважень адміністративні суди перевіряють, чи вчинені вони: обґрунтовано, тобто з урахуванням усіх обставин, що мають значення для прийняття рішення (вчинення дії); з дотриманням необхідного балансу між будь-якими несприятливими наслідками для прав, свобод та інтересів особи і цілями, на досягнення яких спрямоване це рішення (дія); своєчасно. Таким чином судом не дотримано гарантій судового захисту порушених прав Позивача, гарантованих ст. 55 Конституції, ст. 6 Конвенції про захист прав людини і основоположних свобод та ст. 2 КАС.
Але це стосується органів державної влади (РДА), а не місцевого самоврядування. Там нормативка буде інша.
Beatle писал(а):
Но опять интересное кино, я не подавал ни заявления, ни ходатайства, а рада приняла решение...
Рада може приймати рішення з власної ініціативи.
Beatle писал(а):
Возможно ли в рамках данного дела обжаловать отмену предыдущего решения?
Не можна. Зміна предмету позову допускається лише до початку розгляду справи по суті.
Beatle писал(а):
Кто-нить в курсе, если граничные сроки рассмотрения подобных дел?
Місяць плюс 15 днів в особливих випадках. Але недодержання цих строків може бути лише підставою дисциплінарної відповідальності судді. Неупередженості тут не буде, пошлються на завантаженість чи ще що-небудь.

_________________
Как говорит наш дорогой шеф, если человек идиот, то это надолго.

При обращении в суд нужно понимать, что судебная система не способна обеспечить объективное рассмотрение дела и что, как минимум, на уровне апелляции материалы дела даже не будут открыты.


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 27 сен 2015, 10:04 
Не в сети
Постоялец

Зарегистрирован: 12 апр 2014, 17:52
Сообщений: 242
Авто: \Toyota
Город: \
Beatle писал(а):
Кто-нить в курсе, если граничные сроки рассмотрения подобных дел? В КАС внятного ответа не нашел... Может искал плохо?

Доречі вчора вивчав це питання. Рекомендую проаналізувати рішення вищої кваліф. комісії http://vkksu.gov.ua/ua/distsiplinarne-p ... 2015-rik-/ як мінімум в одному рішенні це питання дуже гарно розписано.

_________________
Если вы думаете,что у меня опустились руки,вы ошибаетесь,я просто наклонился за монтировкой.


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 27 сен 2015, 10:12 
Не в сети
Постоялец

Зарегистрирован: 12 апр 2014, 17:52
Сообщений: 242
Авто: \Toyota
Город: \
aphalin писал(а):
Але недодержання цих строків може бути лише підставою дисциплінарної відповідальності судді. Неупередженості тут не буде, пошлються на завантаженість чи ще що-небудь.

Стосовно неупередженості - згоден частково, бо є рішення кваліф камісії з цього питання, і там було зазначено, що затягування розгляду справи (звісно що це індивідуально) свідчить про упередженість судді. :-)))
В будь-якому випадку спробувати можна.

_________________
Если вы думаете,что у меня опустились руки,вы ошибаетесь,я просто наклонился за монтировкой.


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 27 сен 2015, 12:02 
Не в сети
Борец

Зарегистрирован: 26 мар 2010, 16:27
Сообщений: 4720
Авто: есть
Город: Первомайск
aphalin писал(а):
Beatle писал(а):
Но опять интересное кино, я не подавал ни заявления, ни ходатайства, а рада приняла решение...
Рада може приймати рішення з власної ініціативи.

Цитата:
Громадяни, зацікавлені в одержанні безоплатно у власність земельної ділянки із земель державної або комунальної власності для ведення фермерського господарства, ведення особистого селянського господарства, ведення садівництва, будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибної ділянки), індивідуального дачного будівництва, будівництва індивідуальних гаражів у межах норм безоплатної приватизації, подають клопотання до відповідного органу виконавчої влади або органу місцевого самоврядування, який передає земельні ділянки державної чи комунальної власності у власність відповідно до повноважень, визначених статтею 122 цього Кодексу.
Ніякої заяви чи клопотання я не подава. На якій підставі тоді вірішувалось питання про ненадання мені дозволу? О_О Старе рішення вони скасували, але винесли нове з тим самим формолюванням: "дана земельна ділянка знаходиться в зоні природних ландшафтів в межах прибрежної захисної смуги..."
Невже пілсля двох років судової тягонини вони так просто можуть уникнути покарання? Чи можу я наполягати, щоб суд виніс постанову по суті позову і хочіб визнав дії ради не той час неправомірними? Бо виходить так, що я буду оскаржувати нове рішення, а вони знову будуть його відміняти і так до нескінченності?

Заява про відвід:
Сообщение, не относящиеся к теме
ЗАЯВА

про відвід судді Первомайського міськрайонного суду Миколаївської області Мельничук О.В.

В провадженні судді Первомайського міськрайонного суду Миколаївської області Мельничук О.В. знаходиться справа №484/000/13-а за позовом ХХХХХ О.В. до Первомайської міської ради.
Під час попередніх судових засідань суддя Мельничук О.В. неодноразово відхиляв заявлені мною протести щодо необґрунтованих та непотрібних клопотань представника відповідача про проведення додаткових дій, які тільки затягують розгляд справи. В матеріалах самої справи містяться дані достатні для її вирішення, але на кожному судовому засіданні знаходяться причини для переносу її розгляду. Такі дії призвели до того, що відповідач намагається уникнути відповідальності і за цей час, на мою думку незаконно, відмінив своє рішення яке і розглядається в даній справі.
Таким чином вважаю, що ставлення судді Мельничук О.В. до мене є упередженим та суперечить ст. 2 КАС України, в якій зазначено, що завданням адміністративного судочинства є захист прав, свобод та інтересів фізичних осіб, прав та інтересів юридичних осіб у сфері публічно-правових відносин від порушень з боку органів державної влади, органів місцевого самоврядування, їхніх посадових і службових осіб, інших суб’єктів при здійсненні ними владних управлінських функцій на основі законодавства, в тому числі на виконання делегованих повноважень, шляхом справедливого, неупередженого та своєчасного розгляду адміністративних справ.
Керуючись п.п.4 п.1 ст.27, п.2, 3 ст.30, п.п.3 п.3 ст. 49 КАС України,
ПРОШУ СУД:
Вирішити питання про відвід та постановити ухвалу про відвід судді Первомайського міськрайонного суду Миколаївської області Мельничук О.В.


Запит на інформацію:
Сообщение, не относящиеся к теме
Прошу надати інформацію:
1. На якій підставі розглядалось питання та приймалось рішення міської ради №10 від 28.09.2015р. про не надання мені дозволу на складання проекту землеустрою, якщо я не направляв ні заяви, ні клопотання про це?
2. З якої причини було скасовано п. 2.2 рішення міської ради від 27.08.2013р. №12?
3. Хто був ініціатором і на якій підставі вносилися ці питання на розгляд міської ради 28.09.2015р.?


Маю намір подати заяву про злочин до прокуратури на комісію, яка склала акт і "проводила" заміри в 2013р. на підставі якого тоді мені було відмовлено в надані дозволу. Також є рішення суду по аналогічній справі моєї дружини за 2013р в якому дії ради були визнані протиправними. Че не сплив строк давності по такому зверненю? Просто мав нмір звертатися до прокуратури після завершення суду, але теперь це може ще затягнутися....

Буду вдячний за будь-які думки стосовно цієї справи.


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 27 сен 2015, 12:30 
Не в сети
Борец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 17 авг 2011, 18:08
Сообщений: 3900
Авто: .
Город: Киев
Beatle писал(а):
Ніякої заяви чи клопотання я не подава. На якій підставі тоді вірішувалось питання про ненадання мені дозволу?
На тій підставі, що вони мають право переглядати свої рішення. В даному випадку достатнім критерієм легальності є лише розгляд на сесії ради. А клопотання вони розглянули те, яке було подано н років тому.
Beatle писал(а):
Чи можу я наполягати, щоб суд виніс постанову по суті позову і хочіб визнав дії ради не той час неправомірними?
Наполягати ви можете, але програш гарантований на 99%.
Beatle писал(а):
Бо виходить так, що я буду оскаржувати нове рішення, а вони знову будуть його відміняти і так до нескінченності?
Так і є і про це вже не раз писалось. В даному випадку дискреційність вступає в конфлікт із правом на ефективний захист. Але таке законодавство і тут нічого не зробиш.
Beatle писал(а):
Че не сплив строк давності по такому зверненю?
Треба дивитися по тяжкості злочину. Лінь дивитися, але ніби 3 роки за невелику тяжкість. Взагалі граничного строку на подачу заяви про злочин немає, але є строки притягнення до відповідальності. Тобто кримінальне провадження відкриють, а потім нічого не розслідуючи закриють, у зв*язку зі спливом строків на притягнення до відповідальності.

_________________
Как говорит наш дорогой шеф, если человек идиот, то это надолго.

При обращении в суд нужно понимать, что судебная система не способна обеспечить объективное рассмотрение дела и что, как минимум, на уровне апелляции материалы дела даже не будут открыты.


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 27 сен 2015, 14:08 
Не в сети
Борец

Зарегистрирован: 26 мар 2010, 16:27
Сообщений: 4720
Авто: есть
Город: Первомайск
aphalin писал(а):
Так і є і про це вже не раз писалось. В даному випадку дискреційність вступає в конфлікт із правом на ефективний захист. Але таке законодавство і тут нічого не зробиш.

пздц. дякую... Стає дуже сумно... Ці тварюки можу віробляти що завгодно і їм за це не можна ничого зробити виходить...

Чи потрібно сплачувати судовий збір за повторну апеляцію? Хочу потягнути справу, а за цей час щось може вдасця вигадати... :evil:


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 27 сен 2015, 14:25 
Не в сети
Постоялец

Зарегистрирован: 12 апр 2014, 17:52
Сообщений: 242
Авто: \Toyota
Город: \
Да, нужно платить суд. ЗДЫР!
К стате, есть предложение попробовать обратиться коллективно к нардепу по поводу суд Здирів. Если наберется достаточное количество людей, могу организовать такое обращение. Сам то я уже обратился, но....., говорят было бы лучше коллективно.
Короче если будет желание - пишите в личку, а там посмотрим.

_________________
Если вы думаете,что у меня опустились руки,вы ошибаетесь,я просто наклонился за монтировкой.


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 27 сен 2015, 14:46 
Не в сети
Борец

Зарегистрирован: 26 мар 2010, 16:27
Сообщений: 4720
Авто: есть
Город: Первомайск
Saher писал(а):
К стате, есть предложение попробовать обратиться коллективно к нардепу по поводу суд Здирів.

может петицию запилить? )))
https://petition.president.gov.ua/petition/6394


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 27 сен 2015, 15:05 
Не в сети
Постоялец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 19 дек 2011, 10:55
Сообщений: 732
Авто: Opel
Город: Николаев
Beatle писал(а):
может петицию запилить? )))
https://petition.president.gov.ua/petition/6394

Ну да, это ж не Петюн подписывал закон про Здыр.

_________________
Любого, ничего ему не объясняя, можно посадить в тюрьму лет на десять, и где-то в глубине души он будет знать, за что. (c) Фридрих Дюрренматт


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 27 сен 2015, 15:08 
Не в сети
Постоялец

Зарегистрирован: 12 апр 2014, 17:52
Сообщений: 242
Авто: \Toyota
Город: \
Так я уже бросал на нее ссылку ранее!
Слежу за ходом голосования, с такими темпами, боюсь не наберет она 25 тыс. голосов. Плюс, на мой взгляд не будет лишним попытаться толкнуть эту тему через другие так сказать каналы.

_________________
Если вы думаете,что у меня опустились руки,вы ошибаетесь,я просто наклонился за монтировкой.


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 27 сен 2015, 15:12 
Не в сети
Постоялец

Зарегистрирован: 12 апр 2014, 17:52
Сообщений: 242
Авто: \Toyota
Город: \
Бляха, майже дві однакові петиції, невже було важко, перед створенням іншої промоніторить .....
https://petition.president.gov.ua/petition/6394
https://petition.president.gov.ua/petition/2766

_________________
Если вы думаете,что у меня опустились руки,вы ошибаетесь,я просто наклонился за монтировкой.


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 28 сен 2015, 18:34 
Не в сети
Новобранец

Зарегистрирован: 02 июн 2014, 20:11
Сообщений: 63
Авто: Mitsubishi
Город: Киев
Saher писал(а):
Так я уже бросал на нее ссылку ранее!
Слежу за ходом голосования, с такими темпами, боюсь не наберет она 25 тыс. голосов. Плюс, на мой взгляд не будет лишним попытаться толкнуть эту тему через другие так сказать каналы.

Про петиции через соцсети все в основном узнают. Вон, Юлю послом в Гонудрас назначить уже 20 ты набрала

_________________
Борітеся - поборете! (Т.Шевченко)


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 28 сен 2015, 19:46 
Не в сети
Новобранец

Зарегистрирован: 02 июн 2014, 20:11
Сообщений: 63
Авто: Mitsubishi
Город: Киев
https://petition.president.gov.ua/petition/7786

_________________
Борітеся - поборете! (Т.Шевченко)


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
Показать сообщения за:  Сортировать по:  
Начать новую тему Ответить на тему  [ Сообщений: 1220 ]  На страницу Пред.  1 ... 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82  След.

Часовой пояс: UTC + 2 часа


Кто сейчас на форуме

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 10


Вы не можете начинать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете редактировать свои сообщения
Вы не можете удалять свои сообщения
Вы не можете добавлять вложения

Найти:
Перейти:  
cron