Текущее время: 28 мар 2024, 13:00

Часовой пояс: UTC + 2 часа




Начать новую тему Ответить на тему  [ Сообщений: 23 ]  На страницу 1, 2  След.
Автор Сообщение
СообщениеДобавлено: 12 окт 2010, 17:35 
Не в сети
Прохожий

Зарегистрирован: 12 окт 2010, 17:30
Сообщений: 7
Доброго времени суток Всем!
Нужен совет, но все по порядку:
1)05/05/10 был выписан протокол и штраф(300грн)
2)13/05/10 подал админ.позов в суд
3)12/10/10 суд проигал
Какие мои дальнейшие действия? Оплатить штраф (пеня будет насчитанна?) или просто на него "забить"(ТО прошел)? Так же, где можно узнать реквизиты для платежа( штраф выписан в соседней области) - нужны реквизиты от ГАИ или по моему месту жительства?
Заранее Всем благодарен.


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 13 окт 2010, 11:14 
Не в сети
Прохожий

Зарегистрирован: 15 июн 2010, 09:31
Сообщений: 21
Откуда: теремки
Авто: WV T-5
...оплата всегда по месту жительства........но почему сразу платить.....а составить апелляцию почему не хотите...? ? ?

_________________
...не всегда говори что знаешь,но всегда знай, что-о-о, говоришь.......


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 13 окт 2010, 11:26 
Не в сети
Прохожий

Зарегистрирован: 12 окт 2010, 17:30
Сообщений: 7
т.е. платить необходимо по моему месту прописки - верно?

апелляция - думаю что только зря время потрачу(

а если вообще не платить, то какие подвохи могут всплыть (ТО пройденно).


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 13 окт 2010, 12:01 
Не в сети
Постоялец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 12 июн 2010, 10:38
Сообщений: 747
Авто: Honda CR-V
Город: Харьков
P.Picasso писал(а):
...оплата всегда по месту жительства........но почему сразу платить.....а составить апелляцию почему не хотите...? ? ?


А разве можно подавать сейчас апелляцию? В моём судебном решении написано: "Оскарженню не підлягає".

_________________
http://www.youtube.com/PKuznyetsov


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 13 окт 2010, 12:06 
Не в сети
Прохожий

Зарегистрирован: 12 окт 2010, 17:30
Сообщений: 7
точно-точно, у меня тоже написано: "оскарженню не підлягає"...


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 13 окт 2010, 12:07 
Не в сети
Постоялец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 12 июн 2010, 10:38
Сообщений: 747
Авто: Honda CR-V
Город: Харьков
Вроде как внесли какие-то изменения в административный кодекс. И теперь как судья первой инстанции решит, так и будет. :oops:

_________________
http://www.youtube.com/PKuznyetsov


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 13 окт 2010, 12:09 
Не в сети
Новобранец

Зарегистрирован: 18 мар 2010, 12:08
Сообщений: 62
Откуда: UA
Авто: Renault
Город: Киев
mctzp писал(а):
а если вообще не платить, то какие подвохи могут всплыть (ТО пройдено).

через десять дней решение вступит в силу - протокол передадут в ГИС, и они будут Вас "любить".
а ТО у Вас пожизненно пройдено?


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 13 окт 2010, 12:09 
Не в сети
Постоялец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 12 июн 2010, 10:38
Сообщений: 747
Авто: Honda CR-V
Город: Харьков
ТО как раз не проблема. Есть люди, которые и с висящими штрафами могут сделать ТО.

_________________
http://www.youtube.com/PKuznyetsov


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 13 окт 2010, 12:10 
Не в сети
Постоялец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 14 сен 2010, 11:34
Сообщений: 806
Откуда: Черновцы
Авто: Chevrolet Lacetti
а за что судился?????? Выложы иск,и решение суда,посмотрим что там,на крайний случай укажем на ошыбки....будеш знать слудующий раз что и как

_________________
Если тебе плюют в спину,значит ты на шаг впереди.
Вы можете говорить обо мне любые гадости - Я все равно знаю больше!


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 13 окт 2010, 12:43 
Не в сети
Прохожий

Зарегистрирован: 12 окт 2010, 17:30
Сообщений: 7
т.е. после решения суда, автоматом попадает в исполнительную службу, а они будут обязанны взыскать штраф или штаф в двойном размере?


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 13 окт 2010, 13:04 
Не в сети
Прохожий

Зарегистрирован: 12 окт 2010, 17:30
Сообщений: 7
romualdo писал(а):
а за что судился?????? Выложы иск,и решение суда,посмотрим что там,на крайний случай укажем на ошыбки....будеш знать слудующий раз что и как

Вот собственно сам иск:

АДМІНІСТРАТИВНИЙ ПОЗОВ
про визнання протиправною та скасування постанови про притягнення до адміністративної відповідальності серія АЕ №246184 від 05.05.2010 року.
05.05.2010 року стосовно мене було винесено постанову про притягнення до адміністративної відповідальності серія АЕ №246184 за невиконання вимог дорожнього знаку 5.16 правил дорожнього руху, інспектором ДАІ, старшим сержантом міліції, Бєланом Є.В.
Із зазначеною постановою не погоджуюсь, оскільки вона винесена з порушенням норм права, є незаконною, у зв’язку з чим підлягає скасуванню з наступних підстав.
Суть обставин.
05.05.2010 року я рухався на автомобілі NISSAN NOTE, державний номер АРВН, по вул.Страрокодацької в напрямку Запорізького шосе зі сторони вул. Ясно-полянської. Перехрестя вулиць Яснополянської , Старокодацької та Аеропортової я прої-хав на зелений сигнал світлофора у правій смузіі. За 10 метрів від перехрестя був зупине-ний інспектором ДАІ Бєланом Є.В. (надалі – інспектор),котрий не представившись, повідомив, що я не дотримався вимог знаку 5.16, переїхавши перехрестя у правій смузі.
Інспектору ДАІ я пояснив, що рухався до перехрестя у правій смузі, знак 5.16 не бачив, та як його видимість перекривали вантажні автомобілі MAN та МАЗ з причепом. Коли я побачив знак, то вже не мав можливість змінити ряд, так як своїми діями міг ство-рити перешкоду іншим учасникам дорожньго руху. На право я не повернув із-за того, що по вул.Аеропортової нанесена дорожня розмітка 1.1 (сполошна смуга) через яку забороня-єтся робити разворіт, а шукати місце для розвороту у незнайомому місці не мав можливо-сті, так як у мене закінчилось пальне і я рухався на заправку,для того щоб авто не «загло-хло» і не чинило небезпеку та перешкоду іншим учасникам дорожнього руху, біля якої мене зупинив працівник ДАІ. На мої зауваження інспектор ДАІ Бєлан Є.В. уваги не звернув, але я наполягав перевірити мої свідчення стосовно залишка палива, взяв мої документи, сів у свій автомобіль, склав протокол про адміністративне правопорушення (серія АЕ №296557)та одночасно з цим виніс відносно мене постанову (АЕ №246184) про адміністративне правопорушення. В протоколі я виклав свої заперечення, але інспектор ДАІ зовсім не звернув на це увагу.
Вважаю дану постанову необґрунтованою, такою що не відповідає нормам КУпАП та винесеною з перевищенням компетенції суб’єкта владних повноважень. Також під час винесення постанови не дотримано вимоги статей ст. 7, ч. 1 ст. 9, 23, 33, 245, 247, 280 КУпАП відповідно до яких завданням провадження у справах про адміністративні право-порушення є своєчасне, всебічне, повне й об’єктивне з’ясування обставин кожної справи та дотримання процесуального порядку розгляду справи, підставою для притягнення до адміністративної відповідальності є скоєння адміністративного правопорушення, а підставою для закриття провадження є відсутність події і складу адміністративного пра-вопорушення.
Таким чином, вважаю постанову інспектора незаконною та такою, що підлягає скасу-ванню з наступних підстав:
1) співробітник ДАІ не представився, що протирічить ч.2 ст.5 Закону України "Про міліцію", порушуючи п 2.1, 2.2 Інструкції з питань діяльності ДПС ДАІ МВС Ураї-ни (ІзПД ДПС) Наказ №111 від.27.03.2009р., і усі вказані відомості про нього стали відомі з протоколу про адміністративні правопорушення серії АЕ № 296557 від 05.05.2010р., та нагрудної таблички з ім’ям та призвіщем інспектора;
2) мені не було роз’яснені мої права та обов’зки , передбачені ст.63 Конституції України, ст.268 КУпАП чим було порушено ст.256, 279 КУпАП;
3) під час розгляду справи не було наведено ніяких доказів, передбачених ст.251 КУ-пАП, щодо порушеня мною вимог дорожнього знаку 5.16, чим було порушено ст.279 КУпАП та суперечить ст.62 Конституції України.
4) Мій проїзд з вул. Яснополянської на вул. Страрокодацьку повністю підпадає під визначення крайньої необхідності, а згідно ст.18 КУпАП передбачаєтся, що не є ад-міністративним правопорушенням дія, яка хоч і передбачена КУпАП або іншими законами, що встановлюють відповідальність за адміністративні правопорушення, але вчинена в стані крайньої необхідності, тобто для усунення небезпеки, яка за-грожує державному або громадському порядку, власності, правам і свободам гро-мадян, установленому порядку управління, якщо ця небезпека за даних обставин не могла бути усунута іншими засобами і якщо заподіяна шкода є менш значною, ніж відвернена шкода.
Згідно ст.287 ч.1 КУпАП постанову по справі про адміністративне правопорушення може бути оскаржено особою, щодо якої її винесено.
На підставі викладеного, керуючись ст.55 Конституції України, ст.ст. 2, 6-11, 17, 18, 19, 104, 105, 106,108 КАС України, ст.ст. 280, 287, 288, 289 КУпАП,
ПРОШУ:
1. Прийняти позовну заяву до розгляду та порушити провадження у справі.
2. Постанову в справі про адміністративне правопорушення серія АЕ №246184 від 05.05. 2010 року визнати недійсною та скасувати.
3. До винесення рішення у справі - призупинити дію постанови.
4. Про результати розгляду повідомити скаржника у встановлені
законодавством терміни.
Ниже, решение суда:
Изображение
Изображение


Последний раз редактировалось mctzp 13 окт 2010, 13:34, всего редактировалось 1 раз.

Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 13 окт 2010, 13:29 
Не в сети
Постоялец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 12 июн 2010, 10:38
Сообщений: 747
Авто: Honda CR-V
Город: Харьков
Ну вот, "постанова оскарженню не підлягає". Какая апелляция?

_________________
http://www.youtube.com/PKuznyetsov


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 13 окт 2010, 13:30 
Не в сети
Постоялец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 14 сен 2010, 11:34
Сообщений: 806
Откуда: Черновцы
Авто: Chevrolet Lacetti
мда наш суд самый гуманный суд в мире!!!!!!!!!!!я конечно не юрист,но впреть советовал бы тебе в протоколе писать просто Я НЕ СОГЛАСЕН,без обьяснений,а уже потом в суде давать аргументы,так у тебя будет возмажность подготовится,и если сложилась такая ситуацыя то сфоткать на телефон знак,и стрелку бензобака,как не как а какойто плюсик будит,одно я почерпнул точно с этого решеня что не надо признавать вину и ссылатся на неприодолимые обстоятельства,вобщем поговорка Я НЕ Я И СКОРОСТЬ НЕ МОЯ,

_________________
Если тебе плюют в спину,значит ты на шаг впереди.
Вы можете говорить обо мне любые гадости - Я все равно знаю больше!


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 13 окт 2010, 13:31 
Не в сети
Постоялец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 31 июл 2009, 10:23
Сообщений: 581
Откуда: г. Киев, Печерск
Авто: есть
Город: Киев
Наваял такую схемку.
Изображение
Посмотреть оригинал


Последний раз редактировалось miroslav 13 окт 2010, 13:58, всего редактировалось 2 раз(а).

Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 13 окт 2010, 13:34 
Не в сети
Постоялец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 14 сен 2010, 11:34
Сообщений: 806
Откуда: Черновцы
Авто: Chevrolet Lacetti
и что теперь ему делать кто в этих дилах шарит,помогите...

_________________
Если тебе плюют в спину,значит ты на шаг впереди.
Вы можете говорить обо мне любые гадости - Я все равно знаю больше!


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
Показать сообщения за:  Сортировать по:  
Начать новую тему Ответить на тему  [ Сообщений: 23 ]  На страницу 1, 2  След.

Часовой пояс: UTC + 2 часа


Кто сейчас на форуме

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 6


Вы не можете начинать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете редактировать свои сообщения
Вы не можете удалять свои сообщения
Вы не можете добавлять вложения

Найти:
Перейти: