Текущее время: 16 апр 2024, 17:20

Часовой пояс: UTC + 2 часа




Начать новую тему Ответить на тему  [ Сообщений: 32 ]  На страницу Пред.  1, 2, 3  След.
Автор Сообщение
 Заголовок сообщения: Re: Борьба с коллектарами
СообщениеДобавлено: 06 сен 2013, 07:12 
Не в сети
Борец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 02 фев 2010, 11:33
Сообщений: 2337
Откуда: Окраина
Авто: -
Город: -
на компе где то некоторые записи валялись. могу поискать.


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
 Заголовок сообщения: Re: Борьба с коллектарами
СообщениеДобавлено: 06 сен 2013, 07:56 
Не в сети
Новобранец

Зарегистрирован: 25 фев 2011, 19:03
Сообщений: 67
Авто: Ford
Город: Харьков
Лет 6 назад позвонили и сообщили, что у меня не погашенный кредит в Надра (реально тогда даже не знал, что такой банк существует. Все чинно и благородно, закончилось приглашением в местный УБОП, где я дал пояснения, как пострадавший от мошенничества третьих лиц.
Забыл было про эту историю, но где-то месяца два назад пошла вторая волна. Некая Татьяна Сергеевна Самойлова (универсальная коллекторская группа 0443934122) в наглой форме стала надоедать звонками мне, моим сотрудникам, дочери. На просьбу предоставить документы, по которым я должен 49000! грн хамила и угрожала (запись разговоров имееться). Вылечил просто: заявление о вымогательстве в РОВД и прокуратуру. Открыто кримінальне провадження, звонки тут же прекратились.


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
 Заголовок сообщения: Re: Борьба с коллектарами
СообщениеДобавлено: 06 сен 2013, 08:57 
Не в сети
Борец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 27 янв 2011, 16:29
Сообщений: 1289
Авто: четырехколессное
Город: о'город
ilan
есть образец заявления? или сугубо в свободной форме? похоже что мне тоже эта мадам звонил, хамка писец, если бы домой ко мне зашла - уже бы не вышла за такое хамство


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
 Заголовок сообщения: Re: Борьба с коллектарами
СообщениеДобавлено: 06 сен 2013, 09:11 
Не в сети
Постоялец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 21 фев 2011, 10:09
Сообщений: 360
Авто: !!!
Город: Небольшой
пеший ход писал(а):
есть образец заявления? или сугубо в свободной форме? похоже что мне тоже эта мадам звонил, хамка писец, если бы домой ко мне зашла - уже бы не вышла за такое хамство

Я в своё время писал в более-менее свободной форме, примерно так:
Сообщение, не относящиеся к теме
Починаючи з 12.05.2012 року я неодноразово отримував вимоги заплатити якісь грошові кошти та погрози від невідомих мені осіб, що представляються як «Боргове агентство Пристав», які здійснюються за допомогою телефонних дзвінків з номерів 044-3736987 та 044-3736979. Дані особи погрожують нанести шкоду моєму майну, здійснити фізичну розправу, повідомляють про те що до мене пришлють злочинне угрупування для здійснення пограбування та розправи, погрожують відібрати належне мені майно і т.д.. Аналогічні телефонні дзвінки з погрозами отримують також члени моєї родини. При цьому дані особи не повідомляють жодних даних про підстави дзвінків та обставини виникнення в мене якихось фінансових зобов`язань, а тільки телефонують з погрозами у вихідні дні. Останній дзвінок мені було здійснено 20.05.2012 о 20.34 з номера 044-3736979 на мій номер телефону *********. Приблизно в цей час аналогічні дзвінки отримали інші члени моєї родини, про що готуються відповідні заяви.
Звертаю увагу на те, що зазначені вимоги надходять не від кредитора, а від третьої особи, з якою я ніяких договорів не укладав та жодних відносин не мав. Також в разі, якщо якийсь мій борг було передано даним особам для вимагання коштів, то я не отримував про це жодних повідомлень від кредиторів, порядок яких прописано в законодавстві, про заміну кредитора в зобов`язанні.
Відповідно до ст. 32 Конституції України визначено, що ні хто не може зазнавати втручання в його особисте і сімейне життя, крім випадків, передбачених Конституцією України. Отже, збирання, зберігання, використання та поширення особистої інформації про особу без її згоди є прямим порушенням чинного законодавства.
Відповідно до ст. 355 Кримінального кодексу України передбачається відповідальність за примушування до виконання чи невиконання цивільно-правових зобов'язань. Тобто вимога виконати чи не виконати договір, угоду чи інше цивільно-правове зобов'язання з погрозою насильства над потерпілим або його близькими родичами, пошкодження чи знищення їх майна.
Відповідно до ст. 189 Кримінального кодексу України передбачається відповідальність за вимогу передачі чужого майна чи права на майно або вчинення будь-яких дій майнового характеру з погрозою насильства над потерпілим чи його близькими родичами, обмеження прав, свобод або законних інтересів цих осіб, пошкодження чи знищення їхнього майна або майна, що перебуває в їхньому віданні чи під охороною, або розголошення відомостей, які потерпілий чи його близькі родичі бажають зберегти в таємниці, тобто за вимагання, дії даних осіб можна кваліфікувати за ч. 2 ст. 189 КК України «Вимагання, вчинене за попередньою змовою групою осіб» та ст. 182 КК України «Порушення недоторканості приватного життя».
На підставі викладеного та керуючись ст. 94, 95, 97, 98 КПК України, ст. 182, 189, 255, 355, 383 КК України, Законом України „Про звернення громадян”, ст. 23 Закону України «Про інформацію», Конституцією України.
Прошу:
1. Провести перевірку на підставі ст. 97 Кримінального процесуального кодексу України, за результатами якої прийняти відповідні заходи у відношенні осіб що іменують себе «Боргове агентство Пристав». Про результат проведеної перевірки повідомити мене письмово.

Кстати да, помогло. Не знаю правда как со статьями по новому УПК, проверь.
А вообще они меня тогда не выдерживали. Я над ними просто издевался. С этими тварями нужно бить по больным местам, они же не стесняются доводить стариков до приступов. Вот и я рассказывал парням что они сраные неудачники, и чтобы попытались найти себе мужскую работу а не "работать" телефонной шлюхой. Девкам - что она наверное страшная как смертный грех, и никто замуж не взял, если она такой хернёй мается, ну и т.д.. Вобщем рекорд - минута, потом коза начала всхлипывать и бросила трубку. Так, обычно, до 2,5 минут - потом у них истерика, угрозы, вобщем то что нужно :-).

_________________
Пешеход! Умирая на пешеходном переходе ПОМНИ: Ты был прав.
Изображение


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
 Заголовок сообщения: Re: Борьба с коллектарами
СообщениеДобавлено: 06 сен 2013, 09:43 
Не в сети
Новобранец

Зарегистрирован: 25 фев 2011, 19:03
Сообщений: 67
Авто: Ford
Город: Харьков
пеший ход писал(а):
ilan
есть образец заявления? или сугубо в свободной форме? похоже что мне тоже эта мадам звонил, хамка писец, если бы домой ко мне зашла - уже бы не вышла за такое хамство


Сбрось в личку e-mail


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
 Заголовок сообщения: Re: Борьба с коллектарами
СообщениеДобавлено: 06 сен 2013, 10:51 
Не в сети
Постоялец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 26 мар 2012, 14:50
Сообщений: 763
Авто: Агент 007
Город: Киев
Цитата:
Що робити, якщо колектор атакує

Що являють собою колекторські компанії, які стягують борги, в тому числі і за житлово-комунальні послуги, знають усі. Але далеко не всі знають, як себе поводити у випадку, коли представники цих компаній дзвонять у двері.

Навіть якщо ви впевнені, що нікому нічого не винні, що всі ваші комунальні рахунки оплачені, обіцянки виконані, це не виключає того, що одного разу до вас постукає або подзвонить людина, яка спеціалізується на стягненні боргів.

Зазвичай наша перша реакція на звернення представника колекторської компанії - це неприязнь, а іноді навіть праведний гнів. А даремно.

"У багатьох українців на рівні стереотипів склалося хибне уявлення про роботу колекторських компаній, - відзначає Ашот Арутюнян, директор з розвитку бізнесу Credit Collection Group. - Завдання колектора не полягає в тому, щоб обдурити, нашкодити, принизити. Його завдання - допомогти людині виплутатися зі складної фінансової ситуації, поправити свої справи, зуміти повернути борг, тобто виконати свої фінансові зобов'язання".

В ідеалі, колекторські компанії (якщо ми, звичайно, не говоримо про шахраїв, що видають себе за колекторів) не зацікавлені в тому, щоб порушувати закони. Хоча, нікуди правди діти, представляючи інтереси клієнта і переслідуючи власні вигоди, колектори іноді діють досить жорстко.

Ситуація ускладнюється насамперед тим, що діяльність колекторів не регламентується будь-яким спеціальним законодавчим актом. КВЕД (класифікатор видів економічної діяльності) такого виду діяльності не передбачає, тому колекторські компанії позначають свою діяльність як юридичні або інформаційні послуги. Однак це не означає, що робота колекторів незаконна. В цілому вони керуються Конституцією України, Цивільним кодексом, Господарським кодексом, ЗУ "Про банки і банківську діяльність" (у випадку співпраці з банківськими та фінансовими установами), а також іншими нормативно-правовими актами, що регламентують, наприклад, угоди цесії або факторингу.

Чого не повинні робити колектори

При виникненні проблем, пов'язаних з роботою колекторських компаній, зазначає Анна Бойко, провідний юрист Адвокатської компанії "Прайм", необхідно в першу чергу проаналізувати методи їхньої роботи. Деякі діють цілком адекватно: купують борг, повідомляють у письмовому вигляді про зміну кредитора на ваші зобов'язання, потім направляють претензію або відразу позов до суду.

Що стосується методів роботи не зовсім порядних колекторських компаній,то їхні дії розвиваються за наступною схемою: нав'язливе встановлення початкового контакту з боржником за допомогою постійних телефонних дзвінків, з'ясування позицій та намірів боржника щодо свого боргу, а також розсилки листів-повідомлень, SMS-повідомлень, e-mail-листів з нагадуванням про наявність боргу і необхідність його погашення. Якщо це не дає бажаних результатів - можуть використовуватися й інші важелі впливу. Одна розмова з начальником, колегами, друзями, родичами, сусідами можуть мати більший ефект, ніж кілька переговорів з неплатником безпосередньо. Частіше можуть турбувати зовсім в "неробочий час", наприклад, приходити додому до боржника, скажімо, о 04:00 год. ранку, зламувати поштові та електронні скриньки та інше.

Виходячи з аналізу загальних положень адміністративного, цивільного та кримінального законодавства України, за словами Андрія Осадчого, юридичного консультанта з питань підприємств ЖКГ, можна виділити ряд дій, які колекторським компаніям, як і всім іншим фізичним та юридичним особам в Україні, робити заборонено:

• здійснювати телефонні дзвінки та особисті візити з 22:00 до 7:00 (у деяких випадках це можна кваліфікувати як хуліганство);

• здійснювати неузгоджені заздалегідь зустрічі і переговори з боржником;

• загрожувати життю, здоров'ю та майну боржника та/або членам його сім'ї;

• застосовувати заходи, які порушують честь і гідність, ділову репутацію та інші немайнові права боржників;

• порушувати громадський порядок і спокій;

• надавати боржнику неправдиву інформацію щодо його заборгованості, в тому числі завищувати суму боргу;

• вести діалог з боржником від імені суду, прокуратури, міліції, інших правоохоронних органів;

• поширювати конфіденційну інформацію про боржника, суму його боргу третім особам;

• здійснювати інші дії, які суперечать чинному законодавству України.

Такі дії суперечать Конституції України, порушуючи гарантії таємниці листування, телефонних розмов, телеграфної та іншої кореспонденції, а також суперечать невтручанню в особисте і сімейне життя боржника.

Як вести себе з колектором

Фахівці радять запам'ятати ряд нескладних правил, які допоможуть вам уникнути тривалих неприємних взаємин із колекторськими компаніями.

Ви боржник. Якщо претензії, що пред'являються вам кредитором, обгрунтовані, і ви з ними згодні, потрібно спільно з колекторською компанією спробувати знайти вихід з наявної ситуації. Повірте, це в їхніх інтересах. Зовсім інша справа, якщо борги не ваші, якщо ви не ознайомлені або не згодні з претензіями кредитора...

Якщо вам дзвонять. У випадку, якщо вам зателефонували і заявили про претензії за договором - наполягайте на тому, що таке складне питання неможливо вирішити в телефонній розмові, радить Андрій Осадчий. Домовляйтеся про час і місце зустрічі з представниками колекторської фірми і, про всяк випадок, відвідайте найближчий абонентський пункт, щоб звірити нарахування за комунальні послуги. У разі неодноразових нагадувань або переслідувань наводьте норми статей 127 ("Катування") і 335 КК ("Примушування до виконання чи невиконання цивільно-правових зобов'язань"). Якщо ж дзвінки і погрози тривають, і ви вирішили подати скаргу до міліції на протиправні дії компанії, то подбайте про присутність свідків при розмові.

Якщо до вас стукають у двері. Не пускайте колекторів у приміщення (робоче або домашнє). Відповідно до ст. 30 Конституції України не допускається проникнення до житла чи іншого володіння особи, проведення в ньому огляду чи обшуку, інакше як за вмотивованим рішенням суду.

Якщо ви все ж таки зустрілися. Перевірте повноваження колектора. Перевіряти потрібно як людину (в документі мають бути вказані прізвище, ім'я, по батькові, посада і назва компанії), так і обсяг його конкретних повноважень (вести переговори, отримувати кошти, майно і т. д.). Підприємцям слід вимагати копії ліцензій Держфінпослуг на проведення факторингу.

Коли з'являються документи. Фахівці радять не підписувати жодних документів, навіть якщо вони, за словами колекторів, "чисто формальні". Слід наполягати на тому, що вам потрібно ознайомитися з питанням докладніше, і згодом ви надішлете аргументовану відповідь. Письмовий спосіб спілкування з колекторами - найкращий для боржника. Не варто передавати колекторам документи на майно, яке належить вам, або будь-які інші документи.

Куди бігти, куди телефонувати

У нашій країні якщо не можна, але дуже хочеться, то можна. І, на жаль, деякі несумлінні співробітники колекторських компаній іноді керуються саме цим гаслом при стягненні боргів, порушуючи при цьому, як мінімум, права людини.

Куди ж потрібно звертатися, якщо ви побачили в дії колекторської компанії порушення ваших прав?

"У разі незаконних дій колекторів необхідно звертатися із заявою до правоохоронних органів - прокуратури, органів внутрішніх справ, - радить Олександр Марков, юрист ЮК "Тарасов і партнери". - Рішення за заявою має бути прийнято протягом трьох, а при необхідності перевірки (тобто майже завжди) - протягом десяти днів".

При подачі скарги чи позову ваша позиція повинна бути чітко сформульована і грамотно аргументована, тому що, якщо суд ще й розгляне позовну заяву, то правоохоронні органи кримінальні справи зазвичай порушувати не поспішають.

Інший варіант - звернутися до громадських організацій. Наприклад, ефективно працює "скаржник" Асоціації Колекторського Бізнесу України. Там обробляють 100% скарг, що надійшли, при цьому без церемоній залучають правоохоронні органи, якщо скарга обгрунтована.
Більше того, в Україні почали з'являтися спеціальні антиколекторські компанії, які за певну винагороду надають боржникам допомогу в боротьбі з колекторами. Їхня діяльність поки не дуже розвинена і зазвичай обмежується допомогою правового характеру.

Євген Рідош

http://ukr.obozrevatel.com/publication/ ... atakue.htm

_________________
ГАИШНИКА МОЖЕТ ОБИДЕТЬ КАЖДЫЙ!!! Достаточно показать ему, что у вас есть деньги, и предложить выписать штраф отстояяв свои законные права гражданина Украины!!!


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
 Заголовок сообщения: Re: Борьба с коллектарами
СообщениеДобавлено: 18 сен 2013, 11:19 
Не в сети
Постоялец

Зарегистрирован: 04 дек 2010, 10:04
Сообщений: 190
Авто: WV Passat B3
Если уверен, что разводят, а в 99% - именно так и есть, то лучше их троллить. Как именно - здесь есть пару шедевров :lol: :
http://roadcontrol.org.ua/forum/viewtopic.php?f=69&t=26662

Меня самого напрягали Уркфинансы за долг перед МТС, который они мне насчитали после утери карточки, хотя я им позвонил и попросил, чтобы все приостановили.

Задрачивали они меня письменно пару лет, видать номер раздобыть не удалось, я успешно выкидывал письма в мусорку.
Но в один прекрасный момент меня озарила мысль - ответить им:
Я взял письмо и положил в красивый листик А4 и использованную туалетную бумагу. Причем адрес отправителя я указал свой, но печатными буквами(на всякий случай) и все им туда отправил. Может и совпадение, но до сих пор ничего не шлют.


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
 Заголовок сообщения: Re: Борьба с коллектарами
СообщениеДобавлено: 18 сен 2013, 15:19 
Не в сети
Борец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 03 окт 2011, 08:00
Сообщений: 8603
Авто: пешеход
Город: есть такой
SergeyM писал(а):
Я взял письмо и положил в красивый листик А4 и использованную туалетную бумагу

:lol: :lol: :lol:

_________________
Жизнь надо прожить так, чтобы депрессия была у других...


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
 Заголовок сообщения: Re: Борьба с коллектарами
СообщениеДобавлено: 18 сен 2013, 15:46 
Не в сети
Борец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 27 янв 2011, 16:29
Сообщений: 1289
Авто: четырехколессное
Город: о'город
SergeyM
жесть :lol: :lol: :lol:


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
 Заголовок сообщения: Re: Борьба с коллектарами
СообщениеДобавлено: 20 сен 2013, 15:41 
Не в сети
Борец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 27 янв 2011, 16:29
Сообщений: 1289
Авто: четырехколессное
Город: о'город
Dog8Nog, спасибо, во много помогла заява.
Коллеги, прошу подкорректировать

Цитата:
Прокурору м. Донецька
Сагунову І.М.
вул. Артема, 61
м. Донецьк
83000

Азарова Миколи Яновича
вул. Януковича
м. Київ
0000

ЗАЯВА
ПРО ЗЛОЧИН


Починаючи з 27.08.2013 року я майже щодня отримую вимоги заплатити якісь грошові кошти у розмірі приблизно 430,00 гривень від невідомих мені осіб, що представляються як ТОВ «Універсальна колекторська група», на їхню користь. Вимоги здійснюються за допомогою телефонних дзвінків з наступних номерів:

1. +380503017360
2. +380503021465
3. +380503017382
4. +380503005317
5. +380503085906
6. +380503595718
7. +380503595388
8. +380503595113
9. +380503085426
10. +380503085435
11. +380503085926
12. +380504053890
13. +380503595118
14. +380503085935
15. +380503595931
16. +380503086096
17. +380503595394
18. +380504059468

Я вказав лише частину номерів, так як спочатку не звертав увагу на дзвінки, гадав, що це помилка, та не вносив номери у пам'ять телефону.
Цими дзвінками невідомі мені особи вимагали сплатити якийсь борг по невідомому мені договору, укладеному навіть не з ТОВ «Універсальна колекторська група» а з третьою компанією, погрожували звернутися до суду з приводу примусового стягнення заборгованості шляхом накладення арешту на моє майно та доходи. А після дзвінків надсилали sms - повідомлення з банківськими реквізитами та «погрозливими» смайликами (див. скріншот):
Изображение
Звертаю увагу на те, що я мешкаю з моєю родиною – дружиною, донькою (вік - три місяці) та сином (вік – 4 роки). Інколи на дзвінки відповідає моя дружина, вислуховую вимоги та погрози, дуже нервує та переживає з цього приводу. Дзвінки часто надходять рано вранці – 7-30…8-00, коли моя новонароджена донька ще спить, але після них просинається. А ввечері, після 20-00…21-00 ми не можемо спокійно вкласти її спати, тому що знову і знову її та нас турбують ці дзвінки та погрози. Моя дружина, я та мої рідні дуже стурбовані залякуваннями примусового стягнення цієї невідомої заборгованості, переживаємо за спокій дітей та ризик втрати нашого майна, відчуваємо головні болі та мігрені з привиду цих дзвінків та погрозливих вимог.
У процесі спілкування по телефону з співробітниками ТОВ «Універсальна колекторська група», на підставі ЗУ «Про звернення громадян», я неодноразово просив прийняти в мене усну заяву про те, що я прошу надати на мою адресу мешкання або реєстрації належним чином оформлені та завірені документи, що підтверджують наявність боргових зобов’язань з мого боку перед ТОВ «Універсальна колекторська група», або іншої компанії, але в такому разі просив ТОВ «Універсальна колекторська група» документально підтвердити право вимагати від мене сплати якогось боргу на їхню користь. У результаті всі мої заяви були відхилені. Жодного документу: письмової вимоги, претензії, розрахунку боргу та інше, ні на адресу реєстрації (---------), ні на адресу фактичного місця мешкання (м.----------) я не отримував.
Останньою дією ТОВ «Універсальна колекторська група», що змусила мене подати заяву про злочин, став отриманий дзвінок об 11-00 20.09.2013 року з телефонного номеру +380503022328 про те, що, за рішенням суду, що нібито-то відбувся 15.08.2013_року, на мої доходи буде накладено арешт.
Враховуючи, що я не визнаю наявності жодних цивільно-правових стосунків з ТОВ «Універсальна колекторська група», що я не отримував жодної письмової претензії, розрахунку боргу, повістки до суду, або рішення суду, а систематично, майже щодня, отримую необґрунтовані вимоги та погрози про вчинення дій майнового характеру (посягання на доходи та майно) щодо мене з боку невідомих осіб, від чого відчуваю погіршення стану здоров’я та атмосфери в сім'ї, відсутність спокою за здоровий психологічний стан своїх дітей та рідних, переживаю за цілісність і недоторканність свого майна, вважаю, що дії даних осіб можна кваліфікувати за ст. 189 «Вимагання», ст. 355 «Примушування до виконання чи невиконання цивільно-правових зобов'язань» та ст. 182 «Порушення недоторканості приватного життя» КК України.
На підставі викладеного, керуючись ст. 94, 95, 97, 98 КПК України, ст. 182, 189, 255, 355, 383 КК України, ЗУ «Про звернення громадян», ст. 23 Закону України «Про інформацію», ст. 97 КПКУ, Конституцією України,

ПРОШУ:
1. Провести ретельну та всебічну перевірку фактів по суті даної заяви, за результатами якої прийняти відповідні заходи у відношенні осіб, що іменують себе ТОВ «Універсальна колекторська група».
2. Про результат проведеної перевірки повідомити мене письмово у встановлений законом термін.


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
 Заголовок сообщения: Re: Борьба с коллектарами
СообщениеДобавлено: 20 сен 2013, 18:59 
Не в сети
Борец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 27 янв 2011, 16:29
Сообщений: 1289
Авто: четырехколессное
Город: о'город
Коллеги, что никаких советов? С меня пиво...


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
 Заголовок сообщения: Re: Борьба с коллектарами
СообщениеДобавлено: 20 сен 2013, 19:34 
Не в сети
Борец

Зарегистрирован: 08 мар 2012, 14:59
Сообщений: 23304
Авто: Chery QQ ГБО-4
Город: Украина
пеший ход писал(а):
Коллеги, что никаких советов? С меня пиво...


вот была тема когда попустили колекторов...
viewtopic.php?f=57&t=14300


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
 Заголовок сообщения: Re: Борьба с коллектарами
СообщениеДобавлено: 21 сен 2013, 11:37 
Не в сети
Борец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 13 янв 2011, 00:00
Сообщений: 8230
Откуда: Kyiv
Авто: VW-G
Город: Kyiv
Коллекторы не имеют права отбирать у должников имущество
О как. ;)


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
 Заголовок сообщения: Re: Борьба с коллектарами
СообщениеДобавлено: 03 окт 2013, 00:59 
Не в сети
Новобранец

Зарегистрирован: 08 ноя 2012, 19:03
Сообщений: 86
Авто: AWD
Город: КИЕВ
Мне они 3 месяца долбят за 95 грн (ю-тел). В почтовом ящике замок вырвали-а рядом рекламку на стену-замена замков на П.Я.-недорого. Зачем-х.з.

_________________
Украіна,Украіна,подивись на себе-в твоій хаті сидить ворог та сміеться з тебе..


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
 Заголовок сообщения: Re: Борьба с коллектарами
СообщениеДобавлено: 03 окт 2013, 06:20 
Не в сети
Борец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 27 янв 2011, 16:29
Сообщений: 1289
Авто: четырехколессное
Город: о'город
Отправил в понедельник, посмотрим...


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
Показать сообщения за:  Сортировать по:  
Начать новую тему Ответить на тему  [ Сообщений: 32 ]  На страницу Пред.  1, 2, 3  След.

Часовой пояс: UTC + 2 часа


Кто сейчас на форуме

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 12


Вы не можете начинать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете редактировать свои сообщения
Вы не можете удалять свои сообщения
Вы не можете добавлять вложения

Найти:
Перейти:  
cron