Текущее время: 28 мар 2024, 22:17

Часовой пояс: UTC + 2 часа




Начать новую тему Ответить на тему  [ Сообщений: 5 ] 
Автор Сообщение
СообщениеДобавлено: 20 мар 2016, 13:51 
Не в сети
Новобранец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 05 мар 2016, 19:11
Сообщений: 79
Откуда: Украина
Авто: -
Город: Днепропетровск
18 березня 2016 року в проміжок часу 17:00 – 18:00 я прямував в статусі пасажира на автобусі маршруту № 87 А, номерні знаки АЕ0731АВ автобус марки Богдан по проспекту Гагаріна. Раптом несподівано, неподалік перехрестя проспект Гагаріна та вулиці Лазаряна, здійснює обгін автобуса №87 А автобус маршруту № 88 марки Богдан номерний знак АЕ1561АВ, різко перебудовуючись на нашу смугу руху не дотримуючись дистанції, умисно здійснив різке гальмування створюючи небезпечну аварійну ситуацію, що майже не спричинило ДТП що могло призвести до загрози життю та здоров”ю пасажирів. Тим самим порушив правила дорожнього руху пункт 30.3 пункт г) змусивши водія автобуса №87 А робити екстрене гальмування, що викликало занепокоєння пасажирів. Іншими словами водій маршрутки № 88 навмисно створив небезпечну аварійну ситуацію яка понесла за собою ризики загрозу життю та здоров'я свого, водія маршрутки номер №87А та пасажирів обох маршрутних транспортних засобів, в тому числі загрозу мого особистого здоров'я та життя.
Після чого водій маршрутки № 88 вийшов зі свого транспортного засоби та підійшовши до водія маршрутки № 87 А почав грубити, висловлюючи нецензурну лайку у гучному тоні в громадському місці тим самим порушивши 173 статтю Кодексу України про Адміністративні правопорушення, з його вуст звучали погрози фізичною розправою стаття 126 Кримінального кодексу України погрози фізичною розправою, та гучні образи на адресу водія маршрутки №87 А, тим самим порушивши 28 статтю Конституції України.
Водій маршрутки номер №87 А намагався залагодити конфліктну ситуацію але водій маршруту №88 почав ще більше нервувати та гучно хлопати дверцятами маршрутки №87 А, тим самим став заподіювати шкоду автобусу маршруту №87 А. Після чого сів до свого автобуса та почав знову рух.
Але на цьому не заспокоївся. Так продовжуючи рух, не доїжджаючи до перехрестя проспект Гагаріна вулиця Телевізійна водій маршрутки №88 знову, підкреслюю навмисно, створив аварійно небезпечну ситуацію, нехтуючи життям та здоров'ям пасажирів маршрутних транспортних засобів. У цьому випадку водій маршрутки №87 А розпочав виконувати обгін маршрутки №88 помітивши це водій маршруту №88 навмисно став перешкоджати обгону та небезпечним рухом, ризьким маневром підрізав та став виштовхувати автобус №87А на зустрічну смугу, з явним злим наміром заподіяти шкоду маршруту № 87 А та створити ДТП що понесло б за собою жертви серед ні в чому не винуватих громадян, тим самим створив небезпечну аварійну ситуацію нехтуючи життям людей, це призвело до ризького гальмування маршрутки номер №87А, та маневром керма що дозволило уникнути зіткнення з транспортним засобами на зустрічній смузі руху та викликало шок та занепокоєння за своє життя пасажирів які перебували у салоні автобуса.
Слід зазначити що мало того що водій автобуса номер №88 знехтував своїм обов'язком про належне та безпечне перевезення пасажирів. Він навмисно став посягати на життя та здоров'я людей. Навмисне посягання на життя та здоров'я громадян України грубо порушив статтю 3 Конституції України.

Какую статью можно вменить водителю маршрутки?


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 21 мар 2016, 13:15 
Не в сети
Борец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 11 авг 2010, 13:34
Сообщений: 4840
Откуда: Одесса
Авто: Skoda Fabia
ч. 4 ст. 122 КоАП

_________________
Изображение


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 21 мар 2016, 18:17 
Не в сети
Новобранец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 05 мар 2016, 19:11
Сообщений: 79
Откуда: Украина
Авто: -
Город: Днепропетровск
Щиро дякую ! А что-то вроде умисний замах водія маршрутного транспортного засобу на життя та здоров'я пасажирів під час виконання своїх службових обов"язків, та халатне ставлення до них? :?:


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 21 мар 2016, 18:33 
Не в сети
Борец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 11 авг 2010, 13:34
Сообщений: 4840
Откуда: Одесса
Авто: Skoda Fabia
Такого нет. Если совсем хочешь пойти в разнос, то:

Ст. 15 (покушение на преступление), Ст. 115 (умышленное убийство) Уголовного кодекса.


Но перспектив по этой статье никаких 8-)

_________________
Изображение


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 21 мар 2016, 18:54 
Не в сети
Новобранец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 05 мар 2016, 19:11
Сообщений: 79
Откуда: Украина
Авто: -
Город: Днепропетровск
Дякую.


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
Показать сообщения за:  Сортировать по:  
Начать новую тему Ответить на тему  [ Сообщений: 5 ] 

Часовой пояс: UTC + 2 часа


Кто сейчас на форуме

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 10


Вы не можете начинать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете редактировать свои сообщения
Вы не можете удалять свои сообщения
Вы не можете добавлять вложения

Найти:
Перейти: