Текущее время: 19 мар 2024, 07:33

Часовой пояс: UTC + 2 часа




Начать новую тему Ответить на тему  [ Сообщений: 11 ] 
Автор Сообщение
 Заголовок сообщения: Як вернути вкрадене?
СообщениеДобавлено: 20 июл 2016, 15:36 
Не в сети
Борец

Зарегистрирован: 27 окт 2011, 21:21
Сообщений: 2094
Откуда: Ужгород
Авто: дирчик
В квітні 2015 року в мене обікрали будівельний майданчик, украли бетономішалку, пилосос, музикальний центр, електрокабеля і ще різні дрібниці. Менти коли приїхали ніфіга не робили, просто шось сфоткали записали і поїхали, з того часу не чув від них ні звуку , потім десь місяця через 2 я заїхав в райотдел і запитав, шо там із моєю справою, - слідча , дівка років 25 зробила круглі очі і сказала шо тіпа була дуже занята і забула про мою справу, ще раз шось позаписувала і того часу глухо...

Я теж забив на них і не цікавився справою.

Пару днів назад звонить мені чувак, представляється слідчим і каже, що мені треба приїхати, забрати пилосос і підписатися бо діло в суд треба передавати.

Я питаю, що тіпа найшли? Каже найшли. На крадієві ще 15 крадіжок, і з украденого у мене в нього остався пилосос, інше продав баризі, а баригу найти вони не можуть.

Я приїхав в райотдел і поняв і начався бред.

По перших - пилосос не мій, навіть модель інша, хоча в справі є копія паспорта на пилосос.

По друге - по версії слідства, цей чувак сам скоїв всі 15 крадіжок, причому мене обікрав теж сам. На моє запитання як він міг сам витягнути бетономішалку і все інше, слідчий каже, шо він її тіпа розібрав по запчастинам і так позабирав, хоча на майданчику зафіксовані сліди як бетономішалку тягнули на колесах і грузили в шось тіпа буса. Ну і т.д. Причому ще мені розказав, шо цей чувак несудимий і має 3 дітей.

Я кажу слідчому, шо любому дураку понятно, шо це все діло шито білими нитками, і більшого бреда я ще не чув. Але слідчий каже шо все одно передає справу в суд, в там того чувака визнають винним, але не посадять, а дадуть условку, а мені і всім іншим обікраденим треба подавати цивільні позови, щоб він відшкодував. Пропонував забрати чужий пилосос....

Мені прекрасно відомо, що це все фікція і нічого він мені не верне, бо 3-є дітей, а майна у нього 100% уже нема, а на когось переписано, а із мінімалки яку він буде отримувати офіційно за 15 крадіжок ніколи не заплатить.

Є можливість шось із цим зробити?


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
 Заголовок сообщения: Re: Як вернути вкрадене?
СообщениеДобавлено: 20 июл 2016, 21:16 
Не в сети
Борец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 12 мар 2014, 12:22
Сообщений: 2902
Откуда: ПІвденніше Києва, східніше Тернополя.
Авто: Бобік
Город: Село
Це висяки повішали на одне тіло, в мене таке саме було. Але паровоз виплатив мені компенсацію і мені було всеодно.

_________________
если гложет ностальгия - он кордон, а он росія


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
 Заголовок сообщения: Re: Як вернути вкрадене?
СообщениеДобавлено: 20 июл 2016, 21:48 
Не в сети
Борец

Зарегистрирован: 27 окт 2011, 21:21
Сообщений: 2094
Откуда: Ужгород
Авто: дирчик
vitalidze писал(а):
Це висяки повішали на одне тіло, в мене таке саме було. Але паровоз виплатив мені компенсацію і мені було всеодно.


Через суд виплатив?


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
 Заголовок сообщения: Re: Як вернути вкрадене?
СообщениеДобавлено: 20 июл 2016, 21:51 
Не в сети
Борец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 16 июн 2010, 05:33
Сообщений: 23879
Авто: есть
Город: Elx
вам что, действительно все равно? я бы просто из чувства справедливости узнал когда суд над несчастным, пришел и развалил нах все дело

_________________
Legio nomen mihi est, quia multi sumus
86 процентов украинцев живут в постоянном стрессе, остальные живут в Европе, Канаде и США
С некоторыми людьми, с которыми я уже перестал общаться, хочется перестать общаться еще раз.


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
 Заголовок сообщения: Re: Як вернути вкрадене?
СообщениеДобавлено: 20 июл 2016, 22:00 
Не в сети
Борец

Зарегистрирован: 27 окт 2011, 21:21
Сообщений: 2094
Откуда: Ужгород
Авто: дирчик
legionary писал(а):
вам что, действительно все равно? я бы просто из чувства справедливости узнал когда суд над несчастным, пришел и развалил нах все дело


Він впринципі не нещасний, бо слідчий мені прямо сказав, що йому дадуть условку. Я думав виступити на суді і розказати про цей бред, але мій епізод лише 1 із 15 які на нього повісили. Навряд чи щось зміниться. Там же наперед все рішили.

Тому думаю як вийти із цієї ситуації.


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
 Заголовок сообщения: Re: Як вернути вкрадене?
СообщениеДобавлено: 20 июл 2016, 22:07 
Не в сети
Борец

Зарегистрирован: 27 окт 2011, 21:21
Сообщений: 2094
Откуда: Ужгород
Авто: дирчик
Я слідчому казав, що це все бред і діло шито білими нитками, але він каже що все одно передає діло в суд...


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
 Заголовок сообщения: Re: Як вернути вкрадене?
СообщениеДобавлено: 20 июл 2016, 22:20 
Не в сети
Борец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 16 июн 2010, 05:33
Сообщений: 23879
Авто: есть
Город: Elx
djmixer
послушай, вот есть же определенные моральные принципы, правда? 15 эпизодов эти так же повесили как и твой, чувак наверное курицу стырил у соседки, всего лишь, а на него повесят теперь все. но твой голос и твой случай может все это развалить, чего стоят тогда очередные эпизоды? да хрена стоят, даже и дадут ему условно, но ты выйдешь из ситуации человеком, пусть остальные 14 так и останутся скотами, но ты, лично ты, будешь человеком!
и пусть эта тварь, следак, передает куда хочет, можно связаться с адвокатом и развалить все к едрене фене

вот я нормально отношусь к украинцам, в принципе как и ко всем, но эту хохляцкую натуру "але повернiть грошики" сука ну никак не воспринимаю, ну вообще :evil: эта хохля пойдет и подпишет, человека осудят совсем за другое, но ему бля все равно, абы "грошики"

_________________
Legio nomen mihi est, quia multi sumus
86 процентов украинцев живут в постоянном стрессе, остальные живут в Европе, Канаде и США
С некоторыми людьми, с которыми я уже перестал общаться, хочется перестать общаться еще раз.


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
 Заголовок сообщения: Re: Як вернути вкрадене?
СообщениеДобавлено: 22 июл 2016, 15:32 
Не в сети
Борец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 12 мар 2014, 12:22
Сообщений: 2902
Откуда: ПІвденніше Києва, східніше Тернополя.
Авто: Бобік
Город: Село
legionary писал(а):
вам что, действительно все равно? я бы просто из чувства справедливости узнал когда суд над несчастным, пришел и развалил нах все дело

я поняв, що це було підставне діло через півтори року після виплати компенсації, коли все склав до купи всі аргументи і слідчого і обвинуваченого, у ті часи, ще вірив у справедливість і про підстави не думав.

_________________
если гложет ностальгия - он кордон, а он росія


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
 Заголовок сообщения: Re: Як вернути вкрадене?
СообщениеДобавлено: 22 июл 2016, 15:33 
Не в сети
Борец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 12 мар 2014, 12:22
Сообщений: 2902
Откуда: ПІвденніше Києва, східніше Тернополя.
Авто: Бобік
Город: Село
djmixer писал(а):
vitalidze писал(а):
Це висяки повішали на одне тіло, в мене таке саме було. Але паровоз виплатив мені компенсацію і мені було всеодно.


Через суд виплатив?

досудове врегулювання, від них гроші, від мене "бамага", що претензій не маю, прошу не наказувати суворо.

_________________
если гложет ностальгия - он кордон, а он росія


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
 Заголовок сообщения: Re: Як вернути вкрадене?
СообщениеДобавлено: 10 авг 2016, 21:00 
Не в сети
Борец

Зарегистрирован: 27 окт 2011, 21:21
Сообщений: 2094
Откуда: Ужгород
Авто: дирчик
Слідчий з того часу морозився від мене, прийшло недавно повідомлення із суда, короче був на суді сьогодні.

Прийшов підозрюваний з адвокатом, прокурор і я

Суддя вирішила перенести засідання, бо слідчий забрав паспорт у підозрюваного, а сам не прийшов.

Я все таки почав було розказувати ситуацію, але прокурорша коли почула, то практично витянула мене із суду, почала звонити слідчому і при мені його матюкати, особливо коли почула, що він хотів впарити мені чужий пилосос і т.д

Просила зайти завтра до неї, обіцяла все владнати, а на слідчого написати доповідь керівництву...

Короче хз. Схожу на днях до неї поговорю. Слідуюче засідання 22-го числа.


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
 Заголовок сообщения: Re: Як вернути вкрадене?
СообщениеДобавлено: 22 ноя 2016, 00:15 
Не в сети
Борец

Зарегистрирован: 27 окт 2011, 21:21
Сообщений: 2094
Откуда: Ужгород
Авто: дирчик
Розкажу про те, що в результаті вийшло.

Після кіпішу, який піднявся , до кінцевого розгляду справи у суді прийшло 5 епізодів. По інших нема справжніх доказів.

По моїй справі слідчий мене практично переконав, що це дійсно зробив цей нарік. По перше найшли баригу якому він все продав, по друге нарік згадав деякі деталі крадіжки.

По двох інших епізодах людям навіть вернули частину вкраденого.

Хоч я в це і не вірю, але нарік на суді клянеться, що все зробив сам.


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
Показать сообщения за:  Сортировать по:  
Начать новую тему Ответить на тему  [ Сообщений: 11 ] 

Часовой пояс: UTC + 2 часа


Кто сейчас на форуме

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 6


Вы не можете начинать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете редактировать свои сообщения
Вы не можете удалять свои сообщения
Вы не можете добавлять вложения

Найти:
Перейти: