Текущее время: 19 апр 2024, 05:32

Часовой пояс: UTC + 2 часа


Правила форума


В этом разделе публикуются:
1. Сообщения о предстоящем выходе в телеэфир сюжета ДК
2. Видеоролики с сюжетами ДК
3. Ссылки на статьи СМИ о ДК

Формат заголовка темы:
"дата время имя_канала тема_сюжета"

Например:
"23.12.2010 21:45 ICTV Частные штрафплощадки"



Начать новую тему Ответить на тему  [ Сообщений: 4 ] 
Автор Сообщение
СообщениеДобавлено: 06 мар 2012, 17:03 
Не в сети
Борец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 17 фев 2009, 23:13
Сообщений: 16684
Откуда: Киев. Штаб квартира "ДК"
Авто: Audi A6 2.8 quattro
Город: Киев
http://vpoltave.info/read/novost/id/199 ... rami-Kobri

Цитата:
Сьогодні в окружному суді відбулося засідання стосовно позову полтавця на керівника спецзагону ДАІ МВС України.
Звичайний водій Геннадій Фетісов став свідком того, як в жовтні інспектори колишньої "Кобри" безпідставно (виключно на думку полтавця) зупиняли автомобілі. Полтавець написав заяву на ім'я керівника спецзагону із проханням пояснити цю ситуацію і якщо такий факт дійсно був, то розібратись із цим. Але вичерпної, вмотивованої відповіді полтавський водій від керівництва ДАІ не отримав.
- Я подав до суду лише на те, що мені надав письмову відповідь керівник спецзагону Віктор Стрілець, - пояснив Геннадій Фетісов. - Ця відповідь, суто на мою думку, була така, що не відповідає чинному законодавству. Адже керівник спецзагону не вказав яке рішення стосовно моєї заяви було прийняте і на які законодавчі акти керівник спирався. Суто формальність, але я вбачаю, що цим порушено мої конституційні права як громадянина, адже я маю повне право отримати вичерпну, вмотивовану та змістовну відповідь посадової особи.
Підтримати полтавця із Києва приїхали активісти "Дорожнього контролю". Керівник цього проекту Ростислав Шапошніков сам юрист і вигравав багато резонансних справ. Сьогодні Ростислав консультував полтавця і допомагав під час засідання.
Журналісту vpoltave.info вдалося побувати на слуханні цієї справи. Як зазначили працівники цієї установи, такої кількості слухачів не було у цьому новому приміщенні окружного суду. Близько 30 слухачів - підтримка обох сторін - була присутня в невеликому залі засідань.
Суддя, на жаль, відхилила клопотання, яке подали журналісти, стосовно відеозйомки самого процесу. Тому запис вівся лише на диктофон.
Три години судового засідання пройшли дуже швидко, адже дебати були досить напруженими та цікавими. Відповідачі зазначили, що позивач впливає на рішення суду "маніпулюваннями". Позивач лише прагнув отримати відповідь "не для галочки, не відписку", а нормальну відповідь посадової особи згідно законодавства. Всі репліки, всі висновки та зауваження судом були прийняті і через кілька хвилин після обдумування суддя прийняла рішення на користь інспекторів "Кобри" - тобто відхилила позов полтавця Геннадія Фетісова.
Активісти "Дорожнього контролю" та полтавець не занепали духом, адже подібних позовів у Полтавському та Київському окружних судах більше десятка.
Буквально на порозі суду журналіст vpoltave.info взяв коментарі у Ростислава Шапошнікова та Геннадія Фетісова.


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 06 мар 2012, 17:07 
Не в сети
Борец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 31 окт 2009, 06:53
Сообщений: 2837
Откуда: Днепропетровск
Все равно суд ДК выиграет ..... рано или поздно.

_________________
Сперва победи, а потом сражайся!!! E-mail: [email protected]
Я верю многим, но черт может попутать каждого ...
Сбит с ног — сражайся на коленях, идти не можешь — лежа наступай.
Украинцы не Россияне, они воевать не любят, но умеют. А Россияне любят! но не умеют...


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 06 мар 2012, 17:08 
Не в сети
Борец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 17 фев 2009, 23:13
Сообщений: 16684
Откуда: Киев. Штаб квартира "ДК"
Авто: Audi A6 2.8 quattro
Город: Киев
wasily_g писал(а):
Все равно суд ДК выиграет ..... рано или поздно.


то суд не принципиальный.. спам атака. я писал об этом


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 06 мар 2012, 17:12 
Не в сети
Борец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 10 май 2010, 11:39
Сообщений: 4146
Откуда: Газета ДК
Авто: пешеход
Город: Столица
Важно то, что теперь судьи Окружного суда г.Полтавы будут к Геныным искам относиться по-другому, и не будут быковать, как они привыкли.

_________________
Засудження - розкіш тільки для пасивних спостерігачів.


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
Показать сообщения за:  Сортировать по:  
Начать новую тему Ответить на тему  [ Сообщений: 4 ] 

Часовой пояс: UTC + 2 часа


Кто сейчас на форуме

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 4


Вы не можете начинать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете редактировать свои сообщения
Вы не можете удалять свои сообщения
Вы не можете добавлять вложения

Найти:
Перейти:  
cron