Текущее время: 29 мар 2024, 15:42

Часовой пояс: UTC + 2 часа


Правила форума


В этом разделе публикуются:
1. Сообщения о предстоящем выходе в телеэфир сюжета ДК
2. Видеоролики с сюжетами ДК
3. Ссылки на статьи СМИ о ДК

Формат заголовка темы:
"дата время имя_канала тема_сюжета"

Например:
"23.12.2010 21:45 ICTV Частные штрафплощадки"



Начать новую тему Ответить на тему  [ 1 сообщение ] 
Автор Сообщение
СообщениеДобавлено: 06 фев 2014, 18:52 
Не в сети
Борец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 17 фев 2009, 23:13
Сообщений: 16684
Откуда: Киев. Штаб квартира "ДК"
Авто: Audi A6 2.8 quattro
Город: Киев
http://www.pravda.com.ua/news/2014/02/6/7013008/
Дзиндзя: вийти з СІЗО можна лише за гроші або після дзвінка "зверху"

Цитата:
Журналіст "Дорожнього контролю" Андрій Дзиндзя, який був заарештований під час штурму Банкової, заявив, що людина потрапляє до СІЗО, може вийти звідти лише заплативши гроші.

Про це він сказав в інтерв'ю "Українському тижню".

"Я оптиміст за натурою. І коли опинився в СІЗО, ще мав якусь надію на Феміду, на справедливість. Але потім поспілкувався на Лук’янівці з людьми, яких звинувачують у тих чи інших злочинах, і мене як холодною водою облили", - розповів Дзиндзя.

"Якщо потрапляєш до слідчого ізолятора, звідти можна вийти лише тоді, якщо заплатиш гроші. А ще за допомогою дзвінка якогось можновладця, чинуші... Або за допомогою спеціального закону! Інших шляхів на волю немає. Щоб чесно тебе засудили чи виправдали та випустили – такого немає. Виправдальних вироків немає!" – додав він.

Журналіст вважає, що у країні потрібно докорінно змінювати все: "За своє дуже коротке правління Віктор Янукович відкинув нас до сталінських часів. У нас не працюють ані суди, ані прокуратура, ані міліція".

"Мені соромно за нашу країну. Тут для того, щоб випустити на волю людину, яка ні в чому не винна, потрібно створювати якийсь спеціальний закон. Іноземці сміються. А мені соромно, дуже соромно...", - сказав Дзиндзя.

Окрім того, він зазначає, що після фільму "Тюрма №1" у Лук'янівському СІЗО нічого не змінилося.

"Я думав, що на Лук’янівці щось змінилося після виходу документального фільму Костянтина Усова "Тюрма № 1". Але насправді там не помінялося нічого. Як був бардак, так і залишився", - сказав Дзиндзя, додавши, що хіба що нова влада може щось змінити.

Активіст зазначив, що у СІЗО до нього "ставилися нормально": "Навіть допомога була від самого кримінального світу, посилка наступного після затримання дня".

За словами Дзиндзі, в’язні підтримують революцію.

"Підтримують. Хоча в них є певні претензії до неї. Через Євромайдан деякі люди залишаються досі в СІЗО – їх не просто вивозять на суди! Людина, яка була зі мною в одній камері, пропустила чотири судових засідання", - розповів він.

Як відомо, Дзиндзю, який був на Банковій під час штурму адміністрації президента, 6 грудня заарештували на 2 місяці.

Йому інкримінували ч. 3 ст. 286 КК (незаконне заволодіння транспортним засобом, поєднане з насильством, небезпечним для життя і здоров'я потерпілим).


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
Показать сообщения за:  Сортировать по:  
Начать новую тему Ответить на тему  [ 1 сообщение ] 

Часовой пояс: UTC + 2 часа


Кто сейчас на форуме

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 4


Вы не можете начинать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете редактировать свои сообщения
Вы не можете удалять свои сообщения
Вы не можете добавлять вложения

Найти:
Перейти:  
cron