Дорожный контроль | ФОРУМ - ГАИ - ВИДЕО - ФОТО
http://roadcontrol.org.ua/forum/

27.07.2015 19:00 24 канал: ДТП с власть имущими, реформы МВД
http://roadcontrol.org.ua/forum/viewtopic.php?f=74&t=42712
Страница 1 из 1

Автор:  otherside [ 27 июл 2015, 21:18 ]
Заголовок сообщения:  27.07.2015 19:00 24 канал: ДТП с власть имущими, реформы МВД

phpBB [video]

http://24tv.ua/tema_dnya/dtp__tse_bizne ... st/n597041

В ефірі Телеканалу новин "24" журналіст інтернет-видання "Дорожній контроль" Олексій Задорожній та заслужений юрист України Юрій Кармазін дискутували про покращення умов на дорогах.

В чому причина великої кількості ДТП за участю чиновників

Кармазін: причина великої кількості ДТП не стільки в перебільшенні швидкості чи обгоні, скільки у якості доріг. Зараз вони погіршились в рази. І невідомо куди йдуть наші кошти, які закладені у вартості кожного літру палива. Ми вихваляємо всюди реформи, не розуміючи суті, що насправді відбувається. З'явилась нова поліція патрульна, але чи краще стало з регулюванням доріг? Очевидно ні.

Задорожній: патрульна поліція вийшла на дороги, але вона досі не оформлює ДТП. На офомлення виїжджають старі даївці, а ДТП – це великий бізнес для тих, хто оформлює, розслідує і приймає рішення про винуватість. Ціни від 500 доларів у випадках, де нема постраждалих і без верхньої межі в залежності від резонансності.

Кармазін: нова поліція розбила 39 машин з 2 тисяч. Це наші з вами гроші. І ми платимо тільки через те, що хлопчики і дівчатка не навчились їздити. І ці цифри замовчуються.

Про закон про фотофіксацію правопорушень на дорогах

Кармазін: закон був не досконалий, що призвело до того, що до відповідальності притягували невинних.

Задорожній: фотофіксація – захід передчасний для нашої країни. Наш менталітет не готовий до цього, рівень життя також впливає, дешевше дати хабаря ніж заплатити штраф. Дуже важливо підняти рівень довіри до правоохоронної системи. Те, що ми ввели поліцію не означає, що імідж МВС одразу покращився. І хвиля схвалення у суспільстві не додає компетентності новим патрульним. Ситуація на дорогах навряд чи кардинально змінилась.

Страница 1 из 1 Часовой пояс: UTC + 2 часа
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
https://www.phpbb.com/