Текущее время: 28 мар 2024, 15:56

Часовой пояс: UTC + 2 часа




Начать новую тему Ответить на тему  [ Сообщений: 37 ]  На страницу Пред.  1, 2, 3
Автор Сообщение
СообщениеДобавлено: 17 дек 2012, 18:08 
Не в сети
Борец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 26 янв 2010, 18:01
Сообщений: 10498
wronguy писал(а):
Брати Грім: Оверко-Конрад-Мицак

:lol: :lol: :lol:

_________________
ДАЙвінг(Гайвінг)-вид інтелектуально –фізичного спорту;боротьба- основною ціллю якої є відстоювання прав і свобод громадян,які порушуються неродовими, та корумпованими працівниками Державтоінспекції .


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 17 дек 2012, 18:23 
Не в сети
Борец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 22 фев 2011, 17:05
Сообщений: 1016
Откуда: Львів
Авто: Cerato
Город: Бандерштадт
Поможи з написанням позова.
deltrix подав ідею перевірити на пошті чи було мені в жовтні відповідь надіслано. завтра займусь

_________________
"Не будьте божьей коровой."

http://www.youtube.com/user/mmmannn111


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 17 дек 2012, 18:27 
Не в сети
Борец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 26 янв 2010, 18:01
Сообщений: 10498
Начальнику Управління ДАІ ГУ МВС України
у Львівській області
вул.Перфецького, 19, м. Львів, 79053,
тел. (032) 234 09 44, (032) 264 69 41
поштова скринька [email protected]


від ……

Запит на інформацію


Згідно відповіді від 10 жовтня 2012 року за підписом Б.М.Мицака вказано,що керований мною автомобіль було зупинено інспекторами…..за порушення правил дорожнього руху п.12.4 (перевищення швидкості у населених пунктах до 20 км.на годину)

Згідно ст. 52-1 Закону України «Про дорожній рух» забезпечення безпеки дорожнього руху, державний контроль за додержанням законів, правил і нормативів у цій сфері покладено на Державтоінспекцію Міністерства внутрішніх справ України.

Відповідно до ст. 40 Конституції України, Закону України "Про доступ до публічної інформації",

ПРОШУ:
надати письмову відповідь,

1. Надати інформацію з вказанням інвентарного номеру,свідоцтва про повірку приладу яким було зафіксовано на думку інспекторв Даї…. Порушення мною правил дорожнього руху п.12.4 (перевищення швидкості у населених пунктах до 20 км.на годину)

2.Надати інформацію про те як зберігається виміряна приладом Беркут інформація про
Порушення мною правил дорожнього руху п.12.4 (перевищення швидкості у населених пунктах до 20 км.на годину)Надати копію цього вимірювання.




…..грудня 2012 року підпис………….

_________________
ДАЙвінг(Гайвінг)-вид інтелектуально –фізичного спорту;боротьба- основною ціллю якої є відстоювання прав і свобод громадян,які порушуються неродовими, та корумпованими працівниками Державтоінспекції .


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 18 дек 2012, 16:46 
Не в сети
Борец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 22 фев 2011, 17:05
Сообщений: 1016
Откуда: Львів
Авто: Cerato
Город: Бандерштадт
Відіслав

_________________
"Не будьте божьей коровой."

http://www.youtube.com/user/mmmannn111


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 20 дек 2012, 16:34 
Не в сети
Борец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 22 фев 2011, 17:05
Сообщений: 1016
Откуда: Львів
Авто: Cerato
Город: Бандерштадт
Запит на інформацію


Відповідно до ст. 40 Конституції України, Закону України "Про доступ до публічної інформації",

ПРОШУ:
надати письмову відповідь,

Чи надсилались листи на мою адресу: ... в період з 8 по 10 жовтня 2012р. від ВДАІ м.Львова, або УДАІ у Львівській обл. через поштове відділення №13 у м. Львові, або будь-яке інше поштове відділення у м. Львові. Якщо надсилались, то прошу повідомити точну дату відправлення і доставки.

_________________
"Не будьте божьей коровой."

http://www.youtube.com/user/mmmannn111


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 22 янв 2013, 13:25 
Не в сети
Борец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 22 фев 2011, 17:05
Сообщений: 1016
Откуда: Львів
Авто: Cerato
Город: Бандерштадт
пішохід писал(а):
Начальнику Управління ДАІ ГУ МВС України
у Львівській області
вул.Перфецького, 19, м. Львів, 79053,
тел. (032) 234 09 44, (032) 264 69 41
поштова скринька [email protected]


від ……

Запит на інформацію


Згідно відповіді від 10 жовтня 2012 року за підписом Б.М.Мицака вказано,що керований мною автомобіль було зупинено інспекторами…..за порушення правил дорожнього руху п.12.4 (перевищення швидкості у населених пунктах до 20 км.на годину)

Згідно ст. 52-1 Закону України «Про дорожній рух» забезпечення безпеки дорожнього руху, державний контроль за додержанням законів, правил і нормативів у цій сфері покладено на Державтоінспекцію Міністерства внутрішніх справ України.

Відповідно до ст. 40 Конституції України, Закону України "Про доступ до публічної інформації",

ПРОШУ:
надати письмову відповідь,

1. Надати інформацію з вказанням інвентарного номеру,свідоцтва про повірку приладу яким було зафіксовано на думку інспекторв Даї…. Порушення мною правил дорожнього руху п.12.4 (перевищення швидкості у населених пунктах до 20 км.на годину)

2.Надати інформацію про те як зберігається виміряна приладом Беркут інформація про
Порушення мною правил дорожнього руху п.12.4 (перевищення швидкості у населених пунктах до 20 км.на годину)Надати копію цього вимірювання.




…..грудня 2012 року підпис………….



Изображение

_________________
"Не будьте божьей коровой."

http://www.youtube.com/user/mmmannn111


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 22 янв 2013, 13:26 
Не в сети
Борец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 22 фев 2011, 17:05
Сообщений: 1016
Откуда: Львів
Авто: Cerato
Город: Бандерштадт
Раніше відіслав таке:


Прокуратура міста Львова
79005, м. Львів, вул. Богомольця, 9




СКАРГА
на протиправні дії

10 вересня 2012р. мною на ім’я начальника Управління ДАІ ГУ МВС України у Львівській області підполковника Карпінець А. Я. було надіслано скаргу на неправомірні дії працівників ДПС ДАІ (копія у додатках). Всупереч статті 7 ЗУ «Про звернення громадян», мою скаргу розглядав командир 2-ого взводу відділу ДАІ м.Львова Оверко Р.Я., бездіяльність якого і було оскаржено. 19 вересня Оверко Р.Я. зателефонував мені і запросив дати пояснення. З вищевказаної причини я погодився зустрітись з ним лише в присутності його керівництва, на що він відповів згодою, однак зустріч так і не організував (запис розмови у додатках).
У статті 20 ЗУ «Про звернення громадян» сказано, що звернення, які не потребують додаткового вивчення, розглядаються невідкладно, але не пізніше 15 днів. Проте, у порушення цієї статті, ні протягом 15 днів, ні протягом 30 днів (максимальний термін розгляду звернення) відповіді на свою скаргу я не отримав. 6 грудня 2012р. я надіслав інформаційний запит до Управління ДАІ ГУ МВС України у Львівській області з проханням надіслати мені результат розгляду скарги(копія у додатках). Відповідь по скарзі я отримав 15 грудня 2012р., що підтверджується штемпелем на конверті(копія відповіді, висновка і конверта у додатках). Вважаю, що перевірку за моєю скаргою проведено поверхнево, з порушенням ЗУ «Про звернення громадян», тому мої права було порушено.

Враховуючи викладене,

Прошу:

1. Зобов’язати Управління ДАІ ГУ МВС України у Львівській області провести ґрунтовне розслідування по даному факту і притягнути порушників законодавства (інспекторів ДПС ДАІ і їхніх керівників) до відповідальності.
2. Притягнути до відповідальності посадових осіб Управління ДАІ ГУ МВС України у Львівській області, винних у порушенні моїх прав при розгляді скарги.
3. Надати ґрунтовну письмову відповідь про результати розгляду скарги у встановлений законом термін. Копію відповіді вислати за адресою: м. Львів, а/с 511, 79005

ДОДАТКИ:
1. Копія скарги до Управління ДАІ ГУ МВС України у Львівській області
2. Копія інформаційного запиту до Управління ДАІ ГУ МВС України у Львівській області
3. Копія відповіді отриманої з Управління ДАІ ГУ МВС України у Львівській області та копія конверта
4. Диск із відео записом протиправних дій інспекторів і аудіо записом розмови з Оверко Р.Я.


«14»січня 2013р.

_________________
"Не будьте божьей коровой."

http://www.youtube.com/user/mmmannn111


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
Показать сообщения за:  Сортировать по:  
Начать новую тему Ответить на тему  [ Сообщений: 37 ]  На страницу Пред.  1, 2, 3

Часовой пояс: UTC + 2 часа


Кто сейчас на форуме

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 21


Вы не можете начинать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете редактировать свои сообщения
Вы не можете удалять свои сообщения
Вы не можете добавлять вложения

Найти:
Перейти:  
cron