Текущее время: 28 мар 2024, 10:27

Часовой пояс: UTC + 2 часа




Начать новую тему Ответить на тему  [ Сообщений: 165 ]  На страницу 1, 2, 3, 4, 5 ... 11  След.
Автор Сообщение
СообщениеДобавлено: 25 сен 2012, 11:27 
Не в сети
Постоялец

Зарегистрирован: 13 янв 2011, 13:25
Сообщений: 399
Авто: Chery Amulet
Город: Львів
Головнні герої:
Калиновський Т.І. та Гутник В.Є. знову у старому складі, самі відомі у Львові фальсифікатори 130 ст.


_________________
ДК Львів!!!


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 25 сен 2012, 11:59 
Не в сети
Борец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 26 янв 2010, 18:01
Сообщений: 10498
це є реально злочинні фальсифікації,та протиправні дії,це просто ЖАХ... :evil:

а є акт з диспансеру :?:

_________________
ДАЙвінг(Гайвінг)-вид інтелектуально –фізичного спорту;боротьба- основною ціллю якої є відстоювання прав і свобод громадян,які порушуються неродовими, та корумпованими працівниками Державтоінспекції .


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 25 сен 2012, 12:10 
Не в сети
Борец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 22 фев 2011, 17:05
Сообщений: 1016
Откуда: Львів
Авто: Cerato
Город: Бандерштадт
Акту не дали. Але є ще кілька цікавих відео.
1. Водій знімав всередині
2. Сьогодні була розмова з Мицаком(начальник ДАЙ Львова). Там просто без коментарів. Я такого дауна ще не бачив.
3. Водій сьогодні запостить пояснення всього що відбувалось із ним. Він реально вистояв проти шаленого тиску уродів в пагонах і халатах. Тепер їм всім буде 3.14здец.

_________________
"Не будьте божьей коровой."

http://www.youtube.com/user/mmmannn111


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 25 сен 2012, 12:13 
Не в сети
Борец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 26 янв 2010, 18:01
Сообщений: 10498
wronguy писал(а):
Акту не дали.


скаргу на них негайно в Київ.навіть якщо перешлють назад всерівно буде розголос.

:shock:

_________________
ДАЙвінг(Гайвінг)-вид інтелектуально –фізичного спорту;боротьба- основною ціллю якої є відстоювання прав і свобод громадян,які порушуються неродовими, та корумпованими працівниками Державтоінспекції .


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 25 сен 2012, 12:15 
Не в сети
Борец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 22 фев 2011, 17:05
Сообщений: 1016
Откуда: Львів
Авто: Cerato
Город: Бандерштадт
Вони впаяли відмову. Давай дочекаємось пояснень водія.

_________________
"Не будьте божьей коровой."

http://www.youtube.com/user/mmmannn111


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 25 сен 2012, 12:19 
Не в сети
Борец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 26 янв 2010, 18:01
Сообщений: 10498
wronguy писал(а):
Вони впаяли відмову.

брєд
яка відмова. :?:

_________________
ДАЙвінг(Гайвінг)-вид інтелектуально –фізичного спорту;боротьба- основною ціллю якої є відстоювання прав і свобод громадян,які порушуються неродовими, та корумпованими працівниками Державтоінспекції .


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 25 сен 2012, 12:22 
Не в сети
Борец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 22 фев 2011, 17:05
Сообщений: 1016
Откуда: Львів
Авто: Cerato
Город: Бандерштадт
пішохід писал(а):
wronguy писал(а):
Вони впаяли відмову.

брєд
яка відмова. :?:

Калиновський крім того, що клоун, ще й фокусник. :evil:

_________________
"Не будьте божьей коровой."

http://www.youtube.com/user/mmmannn111


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 25 сен 2012, 12:26 
Не в сети
Постоялец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 27 янв 2011, 13:06
Сообщений: 606
Авто: РЕНО
вот рагулі, то мале чмо частенько мені попадається на дорозі


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 25 сен 2012, 12:30 
Не в сети
Борец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 22 фев 2011, 17:05
Сообщений: 1016
Откуда: Львів
Авто: Cerato
Город: Бандерштадт
Саме велике ЧМО - начальник. А ті - просто чмошники.

_________________
"Не будьте божьей коровой."

http://www.youtube.com/user/mmmannn111


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 25 сен 2012, 12:58 
Не в сети
Борец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 17 сен 2009, 16:47
Сообщений: 1106
Авто: _
Город: _
Я думаю то останні дні роботи Калиновського, якщо його після цього випадку не звільнять, то нач. ДАІ м.Львова Мицак підставить свій зад, а ми вже про вазелін потурбуємось.


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 25 сен 2012, 13:01 
Не в сети
Прохожий

Зарегистрирован: 23 сен 2012, 12:21
Сообщений: 15
Авто: Форд
Город: Львов
Добрий день!
Сформувавши попередньо цей лист, я не встояв від соблазну і зробив запит у Інтернеті на прізвища Гутник В.Є. та Калиновський Т.І. Якщо прізвище Гутник не дало жодних негативних відгуків то відгуки на прізвище Калиновський (ЗІРКА) мене просто шокували і підтвердили моє бажання викласти все, що зі мною сталося на Людський розсуд…

22.09.2012р. о 21:50 год. біля готелю "Супутник" на перехресті вулиць Княгині Ольги - Наукова мене зупинив патрульний УДАЇ Гутник В.Є., який відразу без пояснення причини зупинки вимагав надати йому права і тех паспорт, після чого наказав мені вийти з машини і дихнути йому в обличчя. Переконавшись, що я не вживав спиртних напоїв передав документи Калиновському Т.І., який безпідставно але в присутності моїх свідків звинуватив мене у споживанні наркотичної речовини та вимагав проїхати з ним на експертизу без складання протоколу затримання (навіщо псувати бланк) мотивуючи тим, що це звичайна перевірка, а мені ще треба їхати і завдяки висновку мед експертизи мене більше не зупинять. Оскільки я не вживав і не вживаю жодних наркотиків і відчував за собою правоту то погодився переїхати в медичний заклад на проходження експертизи, оскільки після цього Калиновський Тарас обіцяв власноручно повернути вилучені ним документи на право керування автомобілем та реєстраційний документ на ТЗ.

Саме цікаве почалося з моменту коли ми під’їхали до медичного закладу. З вулиці в приміщення лабораторії я зайшов разом із доктором (жінкою), яка вийшла на підміну і відразу пішла переодягатися. Другий доктор (чоловік) перевірив в мене тиск та пульс а після того надав одноразовий пластиковий стаканчик для здачі сечі. До туалету мене супроводжував Калиновський Тарас, який при відкритих дверях змусив мене спустити брюки разом із трусами і фактично "п’ялився" на мої гені талії, що спричиняло певний дискомфорт. Під час наповнення стаканчика сечею на виклик Калиновського підійшов доктор (чоловік), який спустив воду в бачку для "полегшення" процедури сече спускання і зачепив мою праву руку в якій я тримав майже повний стакан із сечею, чим спричинив падіння стакана мені в брюки. Коли я намагався схопити стакан із залишками (приблизно грамів 35-50гр.) сечі - Калиновський Т.І. з нецензурними викликами в мій адрес почав в грубій формі витягувати мене із туалету з до кінця не одітими та мокрими від сечі брюками і заштовхав в кімнату до докторів вимагаючи від мене оголитися повністю в присутності докторів з наміром обшукати на предмет виявлення склянок із під сечі. Оскільки ця вимога принижувала мою чоловічу гідність (один з докторів був жінкою) та порушувала мої громадянські права а також процедуру огляду та оформлення адміністративних матеріалів на стан сп’яніння я відмовився від оголення мотивуючи тим, що зроблю це в присутності свідків. На прохання доктора (жінки) показати вени на руках, ногах і у паху без зняття нижнього білля для проведення поверхневого огляду на вживання наркотиків я не відмовив і все показав. Весь цей час (приблизно 25-30 хв.) стаканчик із сечею стояв на столику біля доктора (чоловіка) на відстані приблизно 1,5 (півтора) - 2 (два) метри від доктора (жінки) тобто в зоні недосягання. Закінчивши поверхневий огляд моїх вен та дочекавшись коли я вдіну штани, доктор (жінка) підійшла до столика і взяла стаканчик із сечею після чого сказала, що вона вже холодна і не придатна до аналізу, а працівник УДАЇ Калиновський Т.І. знову почав мене залякувати і вимагати від мене оголитися повністю мотивуючи тим, що таким чином він переконається в тому що я не маю ніяких сосудів з під завчасно заготовленою мною сечею. Не витримавши психологічної давки з боку працівників УДАЇ та підключившихся до них докторів я був змушений не чинити супротив Калиновському Т.І., який спочатку обшукав мої кишені а потім роздивлявся в середині спущені до полу брюки та натільну білизну під час того як я стояв із піднятою до грудей сорочкою (ще 10-15хв.). Не виявивши нічого при мені Калиновський Т.І. побіг до туалету в надії знайти щось там але і там він нічого не знайшов. Випроводив мене із кабінету докторів - вищевказаний працівник УДАЇ залишився в середині і фактично закрив переді мною вхідні двері і підперши її спиною почав про щось розмовляти із докторами не даючи мені можливості бути присутнім при їхньої розмові. Від докторів Калиновський Т.І. вийшов приблизно через 10 (десять) – 15 (п'ятнадцять) хвилин і запросивши мене до кімнати разом із докторами почав змушувати мене на повторну здачу сечі на аналіз наркотичної речовини. Втомившись від всього цього ґвалтування моєї чоловічої гідності, маразму і безпределу я фактично і фізично не міг попісяти, тому запропонував надати власну кров або мазок з ротової порожнечі для аналізу мотивуючи тим, що вже надав сечу і більше не можу. Зрозумівши, що мене будуть принижувати і тримати проти моєї волі ще багато часу я згідно ст. 268. (Права особи, яка притягається до адміністративної відповідальності) запросив право користуватися юридичною допомогою захисника галузі права, який приїхав надати мені правову допомогу і стояв біля дверей наркодиспанцира, але від КалиновськогоТ.І. в жорстокій формі отримав відмову. На питання по якій причині мене тримають після надання сечі на аналіз отримав відповідь що то не вони мене тримають, а доктора… На спробу покинути медичний заклад працівники УДАЇ відреагували жорстоким затриманням як до злочинця після чого почали оформлювати протокол та викликати (телефонували) підставних свідків для надання завідомо неправдивих показань. На всі мої зауваження та доводи не звертали уваги, а тільки казали докторам написати відмову оскільки таким чином більш менш легалізували свої дії, а мене підводили під 130 статтю. Під час оформлення протоколу о 23:45год. (оформляв Гутник В.Є.) я побачив доктора (чоловіка) який все ж такі зробив тест на вміст наркотичної речовини паличкою-тестом і відразу почав її приховувати. На моє запитання що показав тест доктор відповів що то не моя справа і він робив цей тест для себе.
23.09.2012р. приблизно о 00:35год. працівники УДАЇ впустили до приміщення медичного закладу одного із фальшивих свідків, але на превеликий жаль не втримали двері від правозахисників, свідків з мого боку та сторонніх людей зацікавлених у захисту моїх прав. Перший із свідків з боку працівників УДАЇ під запис відеокамери поставив свій підпис у приміщенні лабораторії а другий на вулиці в автотранспорті працівників УДАЇ.

Все вищеописане свідчить про протизаконні дії інспектора Калиновського Т.І. який домовлявся з докторами і почав викликати свідків, щоб сфальсифікувати те, що я відмовляюсь від проходження експертизи на вміст наркотичної речовини в медичному закладі, хоча я, надав все необхідне для проходження експертизи, але усі мої ПРАВА ГРОМАДЯНИНА УКРАЇНИ та вимоги, інспекторами просто ігнорувалися.

До всього вищевикладеного можу додати відео файли зняті безпосередньо мною під час мого знаходження у медичному закладі, які підтверджують порушення моїх Конституційних прав і свободи людини та показують явно виражену фальсифікацію експертизи на вміст наркотичної речовини і порушення процедури огляду та оформлення адміністративних матеріалів на стан сп’яніння наркотичною речовиною, хоча присяга працівника органів внутрішніх справ України суттєво відрізняється від проведених інспекторами УДАЇ оперативних заходів під кодовою назвою "ОПЕРАЦІЯ МАК"

Я, (прізвище, ім'я та по батькові), вступаючи на службу до
органів внутрішніх справ України, складаю Присягу і урочисто
клянуся завжди залишатися відданим народові України, суворо
дотримуватися її Конституції ( 888-09 ) та чинного законодавства,
бути гуманним, чесним, сумлінним і дисциплінованим працівником,
зберігати державну і службову таємницю.

Я присягаю з високою відповідальністю виконувати свій
службовий обов'язок, вимоги статутів і наказів, постійно
вдосконалювати професійну майстерність та підвищувати рівень
культури, всіляко сприяти зміцненню авторитету органів внутрішніх
справ.

Клянуся мужньо і рішуче, не шкодуючи своїх сил і життя,
боротися із злочинністю, захищати від протиправних посягань життя,
здоров'я, права й свободи громадян, державний устрій і громадський
порядок.

Якщо ж я порушу цю Присягу, то хай мене покарають за всією
суворістю закону.

Цим листом я висвітлюю всю правду про вчинений працівниками УДАЇ міста Львів безпредел та закликаю всіх небайдужих Громадян України допомогти мені у відстоюванні моїх прав і гідності та покаранні винних.[/color][/b]


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 25 сен 2012, 13:04 
Не в сети
Борец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 22 фев 2011, 17:05
Сообщений: 1016
Откуда: Львів
Авто: Cerato
Город: Бандерштадт
deltrix писал(а):
Я думаю то останні дні роботи Калиновського, якщо його після цього випадку не звільнять, то нач. ДАІ м.Львова Мицак підставить свій зад, а ми вже про вазелін потурбуємось.

Ні! Це буде жорстко і без вазиліну :twisted:

_________________
"Не будьте божьей коровой."

http://www.youtube.com/user/mmmannn111


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 25 сен 2012, 13:08 
Не в сети
Постоялец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 06 авг 2012, 12:46
Сообщений: 327
Авто: Ford
Город: Украина
wronguy писал(а):
Саме велике ЧМО - начальник. А ті - просто чмошники.


Поддерживаю ..надо писать на начальника так как он не проверил законность этого всего каламбура !

_________________
Ударим ЗАКОНОМ по беззаконию милиции!!!


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 25 сен 2012, 13:13 
Не в сети
Борец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 26 янв 2010, 18:01
Сообщений: 10498
Игорь 0805 писал(а):
З вулиці в приміщення лабораторії я зайшов разом із доктором (жінкою), яка вийшла на підміну і відразу пішла переодягатися. Другий доктор (чоловік) перевірив в мене тиск та пульс а після того надав одноразовий пластиковий стаканчик для здачі сечі.


вона була на чергуванні чи її викликали,якщо є підозри тоді запит на графік чергування лікарів.


а все решта для роздумів....

а де акт :?: сечу взіли,тоді має бути акт :?:


повторний огляд пройшли протягом 2 годин :?:

_________________
ДАЙвінг(Гайвінг)-вид інтелектуально –фізичного спорту;боротьба- основною ціллю якої є відстоювання прав і свобод громадян,які порушуються неродовими, та корумпованими працівниками Державтоінспекції .


Последний раз редактировалось пішохід 25 сен 2012, 13:31, всего редактировалось 1 раз.

Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 25 сен 2012, 13:14 
Не в сети
Борец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 22 фев 2011, 17:05
Сообщений: 1016
Откуда: Львів
Авто: Cerato
Город: Бандерштадт
Devil писал(а):
wronguy писал(а):
Саме велике ЧМО - начальник. А ті - просто чмошники.


Поддерживаю ..надо писать на начальника так как он не проверил законность этого всего каламбура !

Там є що писати... Скоро буде відео нащого з ним спілкування. :twisted:

_________________
"Не будьте божьей коровой."

http://www.youtube.com/user/mmmannn111


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
Показать сообщения за:  Сортировать по:  
Начать новую тему Ответить на тему  [ Сообщений: 165 ]  На страницу 1, 2, 3, 4, 5 ... 11  След.

Часовой пояс: UTC + 2 часа


Кто сейчас на форуме

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 18


Вы не можете начинать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете редактировать свои сообщения
Вы не можете удалять свои сообщения
Вы не можете добавлять вложения

Найти:
Перейти:  
cron