Текущее время: 19 апр 2024, 21:44

Часовой пояс: UTC + 2 часа




Начать новую тему Ответить на тему  [ Сообщений: 165 ]  На страницу Пред.  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 11  След.
Автор Сообщение
СообщениеДобавлено: 26 сен 2012, 17:07 
Не в сети
Борец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 26 янв 2010, 18:01
Сообщений: 10498
скаргу по цьому факту на лікарку,найдемо нормативку по спілкуванні з громадянами і все.

_________________
ДАЙвінг(Гайвінг)-вид інтелектуально –фізичного спорту;боротьба- основною ціллю якої є відстоювання прав і свобод громадян,які порушуються неродовими, та корумпованими працівниками Державтоінспекції .


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 26 сен 2012, 17:14 
Не в сети
Постоялец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 06 авг 2012, 12:46
Сообщений: 327
Авто: Ford
Город: Украина
deltrix писал(а):
Як виявилось це той самий лікар, який разом з інспекторами ДАІ фальсифікував освідчення водія на наркотики.



А она не наркоманша ?

_________________
Ударим ЗАКОНОМ по беззаконию милиции!!!


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 26 сен 2012, 17:18 
Не в сети
Борец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 13 фев 2011, 09:08
Сообщений: 7019
Откуда: Донецк
Авто: Запорожец Лупатто
Город: Донецк
пішохід писал(а):
скаргу по цьому факту на лікарку,найдемо нормативку по спілкуванні з громадянами і все.


Есть такое понятие как "Врачебная этика и деонтология" - вбей в поиск - куча рефератов и это должно соблюдатся.

_________________
В случаях нарушения закона ГАЙцами - вызывайте 102, пусть преступниками занимается настоящая милиция!


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 26 сен 2012, 17:39 
Не в сети
Постоялец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 27 янв 2011, 13:06
Сообщений: 606
Авто: РЕНО
просто тупа куріца, я б не зміг так спокійно і без хамства спілкуватися)

за патла і об стінку :lol:


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 26 сен 2012, 20:30 
Не в сети
Постоялец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 01 апр 2012, 11:57
Сообщений: 329
Откуда: Донецкая обл.
Авто: KIA
Город: Комсомольское
Психиатр писал(а):
пішохід писал(а):
скаргу по цьому факту на лікарку,найдемо нормативку по спілкуванні з громадянами і все.


Есть такое понятие как "Врачебная этика и деонтология" - вбей в поиск - куча рефератов и это должно соблюдатся.

Основной принцип врачебной этики - нести добро людям! Где это здесь?


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 27 сен 2012, 05:20 
Не в сети
Борец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 13 фев 2011, 09:08
Сообщений: 7019
Откуда: Донецк
Авто: Запорожец Лупатто
Город: Донецк
legon писал(а):
Психиатр писал(а):
пішохід писал(а):
скаргу по цьому факту на лікарку,найдемо нормативку по спілкуванні з громадянами і все.


Есть такое понятие как "Врачебная этика и деонтология" - вбей в поиск - куча рефератов и это должно соблюдатся.

Основной принцип врачебной этики - нести добро людям! Где это здесь?


Не заставляй меня писать, что ядумаю про таких как на видео "носителейхалатов", а то меня забанят!

_________________
В случаях нарушения закона ГАЙцами - вызывайте 102, пусть преступниками занимается настоящая милиция!


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 27 сен 2012, 05:54 
Не в сети
Борец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 31 окт 2009, 06:53
Сообщений: 2837
Откуда: Днепропетровск
Мужики, она сидит на ментовской игле фальсификаций, получая мизерную получку она крепко зажата в руках геев, стряпаньем липовых анализов и получая за это подачки .. отсюда и такое поведение - надеется, что ее прикроют те же геи .... дай Бог ей ошибаться!!!

_________________
Сперва победи, а потом сражайся!!! E-mail: [email protected]
Я верю многим, но черт может попутать каждого ...
Сбит с ног — сражайся на коленях, идти не можешь — лежа наступай.
Украинцы не Россияне, они воевать не любят, но умеют. А Россияне любят! но не умеют...


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 27 сен 2012, 09:08 
Не в сети
Борец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 22 фев 2011, 17:05
Сообщений: 1016
Откуда: Львів
Авто: Cerato
Город: Бандерштадт
Викладаю скаргу яку отримали від адвоката. Зразу скажу, що скарга ніяка, тому потрібна термінова допомога. У скарзі немає по-суті ніхрена. Після цього поста я викладу свої міркування.


________________________________________________________________________________________________________________

Головне управління МВС України у Львівській обл. 79000, м. Львів, пл. ген. Григоренка, 3
Копія: Управління внутрішньої безпеки при ГУМВСУ у Львівській обл. 79000, м. Львів, пл. ген. Григоренка, 3
Копія: Прокуратура Львівської обл., 79000, м. Львів, пр. Шевченка, 17-19



СКАРГА
Змушений звернутись із скаргою на неправомірні та непрофесійні дії працівників УДАЇ у Львівській обл., що мали місце 22.09.2012р. по відношенню до мене. А саме: в цей день керуючи своїм автомобілем марки «Форд » н.з , близько 21:50 год. біля готелю "Супутник" на перехресті вулиць Княгині Ольги – Наукова у м. Львові, мене зупинив патрульний УДАЇ Гутник В.Є., який відразу без пояснення причини зупинки вимагав надати йому права і тех паспорт, після чого наказав мені вийти з машини і дихнути йому в обличчя. Переконавшись, що я не вживав спиртних напоїв передав документи Калиновському Т.І., який безпідставно але в присутності моїх свідків (прізвища свідків) звинуватив мене у споживанні наркотичної речовини та вимагав проїхати з ним на експертизу без складання протоколу затримання (навіщо псувати бланк) мотивуючи тим, що це звичайна перевірка, а мені ще треба їхати і завдяки висновку мед експертизи мене більше не зупинять.
Оскільки я не вживав і не вживаю жодних наркотиків і відчував за собою правоту то погодився переїхати в медичний заклад на проходження експертизи, оскільки після цього Калиновський Тарас, обіцяв власноручно повернути вилучені ним документи на право керування автомобілем та реєстраційний документ на ТЗ.
Більше того своїм автомобілем керував я особисто!!! Тобто працівники міліції запідозрили мене у тому, що я можу перебувати у стані сп’яніння наказують мені їхати за ними слідом. Тобто або вони грубо порушили інструкції за якими мене повинні були відсторонити від керування транспортним засобом, або вони чудово усвідомлювали, що підстав для мого затримання немає та проведення дослідження на стан сп’яніння також є зайвим.
Саме цікаве почалося з моменту коли ми під’їхали до медичного закладу. З вулиці в приміщення лабораторії я зайшов разом із доктором (жінкою), яка вийшла на підміну і відразу пішла переодягатися. Другий доктор (чоловік) перевірив в мене тиск та пульс а після того надав одноразовий пластиковий стаканчик для здачі сечі. До туалету мене супроводжував Калиновський Тарас, який при відкритих дверях змусив мене спустити брюки разом із трусами і фактично "п’ялився" на мої геніталії, що спричиняло певний дискомфорт та принизило мою людську гідність. Адже працівнику міліції чудово відома норма ст. 29 КУ яка вказує, що: Ніхто не може бути підданий катуванню, жорстокому, нелюдському або такому, що принижує його гідність, поводженню…Бо склалось таке враження, що закон написаний не для них.
Під час наповнення стаканчика сечею на виклик працівника УДАЇ підійшов доктор (чоловік), який спустив воду в бачку для "полегшення" процедури сече спускання і зачепив мою праву руку в якій я тримав майже повний стакан із сечею, чим спричинив падіння стакана мені в брюки. Коли я намагався схопити стакан із залишками (приблизно грамів 35-50гр.) сечі - Калиновський Т.І. з нецензурними викликами в мій адрес почав в грубій формі витягувати мене із туалету з до кінця не одітими та мокрими від сечі брюками і заштовхав в кімнату до докторів вимагаючи від мене оголитися повністю в присутності докторів з наміром обшукати на предмет виявлення склянок із під сечі. (Це мабуть, працівник УДАІ виконував таким чином, вимогу ст. 3 З.У. «Про міліцію» яка вказує, що діяльність міліції будується на принципах законності, гуманізму, поваги до особи…)
Оскільки ця вимога принижувала мою чоловічу гідність (один з докторів був жінкою) та порушувала мої громадянські права, а також процедуру огляду та оформлення адміністративних матеріалів на стан сп’яніння я відмовився від оголення мотивуючи тим, що зроблю це в присутності свідків. На прохання доктора (жінки) показати вени на руках, ногах і у паху без зняття нижньої білизни для проведення поверхневого огляду на вживання наркотиків, я не відмовився і все показав. Весь цей час (приблизно 25-30 хв.) стаканчик із сечею стояв на столику біля доктора (чоловіка) на відстані приблизно 1,5 (півтора) - 2 (два) метри від доктора (жінки) тобто в зоні недосягання. Закінчивши поверхневий огляд моїх вен та дочекавшись коли я вдіну штани, доктор (жінка) підійшла до столика і взяла стаканчик із сечею після чого сказала, що вона вже холодна і не придатна до аналізу, а працівник УДАЇ Калиновський Т.І. знову почав мене залякувати і вимагати від мене оголитися повністю мотивуючи тим, що таким чином він переконається в тому, що я не маю ніяких сосудів з під завчасно заготовленою мною сечею.
Не витримавши психологічної давки з боку працівників УДАЇ та підключившихся до них докторів я був змушений не чинити супротив Калиновському Т.І., який спочатку обшукав мої кишені а потім роздивлявся в середині спущені до полу брюки та натільну білизну під час того як я стояв із піднятою до грудей сорочкою (ще 10-15хв.). Не виявивши нічого при мені Калиновський Т.І. побіг до туалету в надії знайти щось там але і там він нічого не знайшов. Випроводив мене із кабінету докторів - вищевказаний працівник УДАЇ залишився в середині і фактично закрив переді мною вхідні двері і підперши її спиною почав про щось розмовляти із докторами не даючи мені можливості бути присутнім при їхньої розмові. Від докторів Калиновський Т.І. вийшов приблизно через 10 (десять) – 15 (п'ятнадцять) хвилин і запросивши мене до кімнати разом із докторами почав змушувати мене на повторну здачу сечі на аналіз. Втомившись від всього цього ґвалтування моєї чоловічої гідності, маразму і безпределу я фактично і фізично не міг попісяти, тому відмовився від повторного аналізу мотивуючи тим, що вже надав сечу і більше не можу. Зрозумівши, що мене будуть принижувати і тримати проти моєї волі ще багато часу я хотів скористатись своїм конституційним правом, закріпленим у ст. 268 КпАП України та ст. 59 КУ та просив дати мені можливість скористатись правовою допомогою. Але від Калиновського в жорстокій формі отримав відмову. Натомість Конституція України в ст. 59 чітко вказує, що кожен має право на правову допомогу… тобто кожній особі в якій ситуації вона б не опинилась тим паче спілкуючись із представниками влади, не може бути відмовлено у правовій допомозі. Виконання цієї норми є прямим обов’язком правової держави.
На питання по якій причині мене тримають після надання сечі на аналіз я отримав відповідь, що то не вони мене тримають, а доктора… На спробу покинути медичний заклад працівники УДАЇ відреагували жорстоким затриманням як до злочинця, після чого почали оформлювати протокол затримки та викликати (телефонувати) фальшивих свідків для надання завідомо неправдивих показань. На всі мої зауваження та доводи не звертали уваги, а тільки просили докторів написати відмову Під час оформлення протоколу о 23:45год. я побачив доктора (чоловіка) який все ж такі зробив тест паличкою і відразу почав її приховувати. На моє запитання що показав тест доктор відповів, що то не моя справа і він робив цей тест для себе.
23.09.2012р. приблизно о 00:35год. працівники УДАЇ впустили до приміщення медичного закладу одного із фальшивих свідків, але на свій превеликий жаль не втримали двері від правозахисників, свідків з мого боку та сторонніх людей зацікавлених у захисту моїх прав. Перший із свідків з боку працівників УДАЇ під запис відеокамери поставив свій підпис у приміщенні лабораторії а другий на вулиці в автотранспорті працівників УДАЇ. Причому знову таки дивує факт упередженого ставлення працівників міліції до мене – «своїх» понятих, які потрібні їм для фальсифікації доказів вони пустили, а людей які прийшли на мій захист пускати відмовлялись.
Все вищеописане свідчить про протизаконні дії інспектора Калиновського Т.І. який домовився з докторами і почав викликати свідків, щоб сфальсифікувати те, що я відмовляюсь від проходження експертизи в медичному закладі, хоча я надав все необхідне для проходження експертизи, але усі мої вимоги про це інспектором просто ігнорувалися. Своїми діями працівники ДАІ грубо порушували мої конституційні права, було принижено мою людську гідність, порушено моє прав на правову допомогу, мало місце чимало порушень процедури складання протоколу та відібрання сечі на аналізи.
Натомість закон дав міліції в першу чергу обов’язки перед суспільством, а не права. Ст.2 З.У. «Про міліцію» визначає одним із обов’язків та основних завдань міліції, забезпечення захисту прав і свобод, законних інтересів громадян, а не порушення цих прав.
Така поведінка працівників міліції була не допустимою в будь якому випадку навіть якби перед ними був справжній правопорушник а не я, адже ст. 5 З.У. «Про міліцію» наголошує, що міліція виконує свої завдання неупереджено, у точній відповідності з законом. Ніякі виняткові обставини або вказівки службових осіб не можуть бути підставою для будь-яких незаконних дій або бездіяльності міліції.
Фактично мене намагались зробити винним за те, чого я не робив але єдине, що вдалось працівникам УДАІ, що мене затримали, це скласти незаконний протокол по ст. 130 про начебто відмову від проходження огляду на стан сп’яніння. Працівники УДАЇ не відпускали мене більше трьох годин, більшість цього часу я знаходився у приміщенні медичного закладу і зрозуміло, що якби я дійсно хотів відмовитись від проходження огляду на стан сп’яніння, то зробив би це ще під час зупинки автотранспорту. А не витрачав час поїздки з працівниками УДАЇ до медичного закладу.
Більше того дії працівника УДАЇ Калиновського Т.І. вже неодноразово були предметом розгляду різних судів, про що є свідчення в єдиному реєстрі судових рішень зокрема у справах № 2а-12768/11/1370, №1309/1274/12 та ін. Де суди визнавали порушення в його діях. Тобто не тільки я один стикнувся із порушенням закону з його боку але чомусь його ніхто не квапиться покарати.
До всього вищевикладеного додаю відео файли зняті безпосередньо мною під час мого знаходження у медичному закладі які підтверджують порушення моїх Конституційних прав і свободи людини та показують явно виражену фальсифікацію експертизи і порушення процедури огляду та оформлення адміністративних матеріалів на стан сп’яніння.
Враховуючи це та керуючись ст.ст. 28, 59 КУ, ст.ст. 2, 3, 5 З.У. «Про міліцію» прошу:
- перевірити факти викладені у моїй заяві
- скасувати протокол про адміністративне правопорушення від 23.09.2012р. складений інспектором РДПС ДАІ ЛМУ ГУМВСУ у Львівській обл. старшиною міліції Гутник Володимиром Євгеновичем та не направляти його до суду.
- притягти працівників міліції, винних у порушенні моїх конституційних прав до передбаченої законом відповідальності.

Додаток:
1. Відеозапис на диску (1 диск)

_________________
"Не будьте божьей коровой."

http://www.youtube.com/user/mmmannn111


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 27 сен 2012, 09:12 
Не в сети
Борец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 26 янв 2010, 18:01
Сообщений: 10498
та скарга нічого не дасть.

_________________
ДАЙвінг(Гайвінг)-вид інтелектуально –фізичного спорту;боротьба- основною ціллю якої є відстоювання прав і свобод громадян,які порушуються неродовими, та корумпованими працівниками Державтоінспекції .


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 27 сен 2012, 09:14 
Не в сети
Борец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 08 фев 2011, 18:59
Сообщений: 3099
legon
Цитата:
Основной принцип врачебной этики - нести добро людям! Где это здесь?


Аха ха, в нас всі хто мають допомагати народу (вр, км, ап, мвс, мнс, моз, мо і тд), насправді знущаються над народом заради особистих вигод !
Таке враження що сьогодні в нас рабство, просто трішки інша його форма ! :evil:

_________________
РАБІВ ДО РАЮ НЕ ПУСКАЮТЬ !


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 27 сен 2012, 09:21 
Не в сети
Борец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 04 май 2012, 15:26
Сообщений: 3372
Авто: BYD Flyer
Город: Адіс-абеба
wasily_g писал(а):
Мужики, она сидит на ментовской игле фальсификаций, получая мизерную получку она крепко зажата в руках геев, стряпаньем липовых анализов и получая за это подачки .. отсюда и такое поведение - надеется, что ее прикроют те же геи .... дай Бог ей ошибаться!!!


Сіла на іглу сама, по власній волі. Навіть при нищій медицині, спеціаліст зможе ЗАРОБИТИ собі на життя НЕ ВИМАГАННЯМ ХАБАРЯ, а своїми професійними діями, котрі спонукають людину-пацієта, допомогти тобі матеріально.

_________________
-


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 27 сен 2012, 09:27 
Не в сети
Борец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 22 фев 2011, 17:05
Сообщений: 1016
Откуда: Львів
Авто: Cerato
Город: Бандерштадт
Що на мою думку потрібно вписати у скаргу:
1. Огляд проводився з порушенням процедури. Не було свідків згідно наказу 400/666
2. Обмеження свободи протягом 2-ох годин
3. Недопуск захисників згідно 268ст. КуАП і 63 ст.КУ.
4. Повний ігнор усних клопотань лікарями, інспекторами і керівництвом ДАІ. Людина просила допустити свідків і захист
5. Протокол - окрема тема
- зупинили 21:50, а склали 0:15
- не зачитали 268ст. КуАП і 63 ст.КУ. Водій не поставив підпис у графі!!!
- вписували свідків після підписання протоколу водієм
- написали, що водій відмовився від освідчення, але вписали номер акту у протокол. Акту водієві не дали
6. По свідкам
- видно як один з них заходить з вулиці, а інший приїхав
- той, що зайшов з вулиці каже що на ДТП!!! Взагалі не в темі!!
- чути як Калиновський дзвонить першому свідку і каже, що "треба допомогти"
7. Калиновський голосно матюкається під час розмови зі свідком
8. Лікарі спочатку стверджують що взяли холодну мочу у водія, кажуть, що проводили аналіз "для себе", а потім кажуть що мочу не брали і моча не його
9. Лікарі і інспектори постійно забороняли знімати
10. Керівництво ДАІ прибуло на місце і не вжило ніяких заходів.
11. Було ще 3 моїх дзвінка в ч/ч МВС у Києві і один до Львова. Ніхера ніхто не зробив.

_________________
"Не будьте божьей коровой."

http://www.youtube.com/user/mmmannn111


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 27 сен 2012, 09:28 
Не в сети
Борец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 22 фев 2011, 17:05
Сообщений: 1016
Откуда: Львів
Авто: Cerato
Город: Бандерштадт
пішохід писал(а):
та скарга нічого не дасть.

Що ти пропонуєш?
Скарга потрібна для того щоб притягнути уродів. Можна пробувати відстрочити суд до завершення повного розгляду скарги

_________________
"Не будьте божьей коровой."

http://www.youtube.com/user/mmmannn111


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 27 сен 2012, 09:31 
Не в сети
Борец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 26 янв 2010, 18:01
Сообщений: 10498
наркотичне тримається в крові кажуть 2 тижні ще не пізно зробити незалежний аналіз в високоточній приватній лаборатоії

суддя буде вірити лише документам а не емоціям....на місці події були емоції...їх треба відкинути і робити все по крупинці....

особисто чекаю на письмовий результат незалежної експертизи...яка скаже про все....з посиланням на методику ....тоді можемо проодовжувати....наголошую на це.

_________________
ДАЙвінг(Гайвінг)-вид інтелектуально –фізичного спорту;боротьба- основною ціллю якої є відстоювання прав і свобод громадян,які порушуються неродовими, та корумпованими працівниками Державтоінспекції .


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 27 сен 2012, 09:43 
Не в сети
Борец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 22 фев 2011, 17:05
Сообщений: 1016
Откуда: Львів
Авто: Cerato
Город: Бандерштадт
пішохід писал(а):
наркотичне тримається в крові кажуть 2 тижні ще не пізно зробити незалежний аналіз в високоточній приватній лаборатоії

суддя буде вірити лише документам а не емоціям....на місці події були емоції...їх треба відкинути і робити все по крупинці....

особисто чекаю на письмовий результат незалежної експертизи...яка скаже про все....з посиланням на методику ....тоді можемо проодовжувати....наголошую на це.

Бляха, водій обіцяв сьогодні аналіз зробити. Але навіть без аналізу всі процедури порушено!!!!
Хто може допомогти зі скаргою?!

_________________
"Не будьте божьей коровой."

http://www.youtube.com/user/mmmannn111


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
Показать сообщения за:  Сортировать по:  
Начать новую тему Ответить на тему  [ Сообщений: 165 ]  На страницу Пред.  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 11  След.

Часовой пояс: UTC + 2 часа


Кто сейчас на форуме

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 14


Вы не можете начинать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете редактировать свои сообщения
Вы не можете удалять свои сообщения
Вы не можете добавлять вложения

Найти:
Перейти:  
cron