Текущее время: 29 апр 2024, 10:52

Часовой пояс: UTC + 2 часа




Начать новую тему Ответить на тему  [ Сообщений: 5 ] 
Автор Сообщение
СообщениеДобавлено: 21 сен 2013, 21:37 
Не в сети
Постоялец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 07 июл 2011, 20:52
Сообщений: 315
Авто: Чорне
Город: Хмельницький
Довів наступну справу до логічного завершення, можна поділитись матеріалами)

Одного чудового дня в поле зору реєстратора попала службова машинка, водій якої не користувався покажчиками поворотів, поки не зрозумів, що за ним "хвіст" 8-)

Авжеж можливо не у тому розділі створив тему, так як на відео спілкування на цей раз не буде, але все ж)

phpBB [video]


Для початку направив запит, щоб дізнатись на кого писати заяву:
Сообщение, не относящиеся к теме
Листом №5/54-Ц-30 від 13 лютого 2013 року, Управлінням ДАI УМВСУ в Хмельницькій області повідомлено, що у разі необхідності, учасник дорожнього руху може звернутись до розпорядника інформації спеціальних структурних підрозділів або посадових осіб, які організовують у встановленому порядку доступ до публічної інформації, якою він володіє, щодо необхідності надання вичерпної інформації про межі маршруту патрулювання того чи іншого наряду ДПС ДАІ.

Враховуючи викладене, керуючись Законами України «Про доступ до публічної інформації», «Про інформацію»,

ПРОШУ:

1) Надати інформацію, щодо меж маршруту патрулювання екіпажу ДАІ, який ніс службу на службовому автомобілі ВАЗ 21099, н.з. 23 0250, у проміжку часу із 20:00 до 22:00, 13 липня 2013 року.
2) Надати ПІБ, спеціальні звання та підрозділи інспекторів ДПС ДАІ, які несли службу на службовому автомобілі ВАЗ 21099, н.з. 23 0250, у проміжку часу із 20:00 до 22:00, 13 липня 2013 року.

Хто такі, маємо:
Сообщение, не относящиеся к теме
Изображение


По даному факту була направлена Заява начальнику ХМВ УМВСУ:
Сообщение, не относящиеся к теме
13.07.2013р. близько 20 год. 50 хв. водій службового автомобіля ДАІ ВАЗ-21099 д.н.з. 23 02-50 під час руху по вул. Кам’янецька у м. Хмельницький здійснив порушення п. 9.2 та 9.4 Правил дорожнього руху України (далі – ПДР) за що передбачена адміністративна відповідальність за ч. 2 ст. 122 Кодексу України про адміністративні правопорушення (далі – КУпАП).

Як вбачається із відеозапису, який додається, водій вищезазначеного службового автомобіля під час перестроювання не подавав ані сигналів світловими покажчиками поворотів, ані сигналів рукою.
Вочевидь, після того, як водій зрозумів, що його неправомірні дії були зафіксовані, він почав вмикати покажчики поворотів, що у свою чергу свідчить про їх технічну справність.

Згідно п. 9.2 (б) ПДР, водій повинен подавати сигнали світловими покажчиками повороту відповідного напрямку перед перестроюванням, поворотом або розворотом.
У разі відсутності або несправності світлових покажчиків повороту сигнали подаються відповідно правою або лівою рукою відповідно до п. 9.3 ПДР.
А згідно п. 9.4 ПДР подавати сигнал покажчиками повороту або рукою належить завчасно до початку маневру (з урахуванням швидкості руху), але не менш як за 50–100 м у населених пунктах.
Сигнал забороняється подавати, якщо він може бути не зрозумілим для інших учасників руху.
Схема організації дорожнього руху на проміжку вул. Кам’янецька у м. Хмельницький, яка зафіксована на відеозаписі дозволяла, а водій службового автомобіля був зобов’язаний завчасно, але не менш, як за 50-100 м. подавати сигнал покажчиками повороту.

Листом № 7227 від 25.07.2013 року Хмельницьким МВ УМВСУ області було повідомлено, що у складі вищезазначеного екіпажу ДАІ був інспектор ВДАІ ХМВ УМВСУ старший лейтенант міліції Степанчук Д.В. та інспектор ОДР взводу ДПС ДАІ ХМВ УМВСУ капітан міліції Атаманчук О.М.


Враховуючи систематичність порушення законодавства працівниками ВДАІ ХМВ УМВСУ області, керуючись ст. 40 Конституції України, Законами України «Про звернення громадян» та «Про інформацію»,


ПРОШУ:

1) Провести позачергову перевірку знань ПДР рядового складу Хмельницького МВ УМВСУ області;

2) Водія службового автомобіля ДАІ ВАЗ-21099 д.н.з. 23 02-50 притягнути до адміністративної відповідальності за ч. 2 ст. 122 КУпАП, а його напарника, який всупереч своїх функціональних обов’язків не посприяв дотриманню ПДР – до дисциплінарної відповідальності.

Додатки:

1) Копія листа № 7227 від 25.07.2013р. ХМВ УМВСУ області – 1 аркуш;

2) СД-диск із відеозаписом правопорушення – 1 шт.

Отримана відповідь:
Сообщение, не относящиеся к теме
Изображение


Ну і, як вже ввійшло в систему, запит на копію наказу по Дисциплінарочці:
Сообщение, не относящиеся к теме
Листом № 14/Ц від 30.08.2013 р. Начальником ХМВ УМВСУ повідомлено, що за фактом порушення ПДР з боку водія службового автомобіля «ВАЗ-21099» д\н 06-42, винного (старшого лейтенанта міліції Степанчука Д.В.) притягнено до дисциплінарної відповідальності.

Хочу звернути Вашу увагу на те, що д\н автомобіля у листі № 14/Ц від 30.08.2013 р. вказаний не вірно, оскільки листом № 7227 від 25.07.2013 року ХМВ УМВСУ області було повідомлено, що старший лейтенант міліції Степанчук Д.В. ніс службу на службовому автомобілі «ВАЗ-21099» д\н 02-50, що також підтверджується відеозаписом, який додавався до Заяви від 29.07.2013 р.

Враховуючи викладене, керуючись Законами України «Про доступ до публічної інформації» та «Про інформацію»,

ПРОШУ:

Надати погоджену копію Наказу (документ) про притягнення до дисциплінарної відповідальності старшого лейтенанта міліції Степанчука Д.В. – водія службового автомобіля «ВАЗ-21099» д\н 02-50.

Сам Наказ:
Сообщение, не относящиеся к теме
Изображение


Авжеж пану Присліцькому В.С. (безпосередньому нач. ДАІ) вже не вперше вказано і попереджено, що до нього також будуть застосовані дисциплінарні стягнення, та й зауваження ДАІвцю-водію мені мало, але розуміючи, що більше по цій справі я не вижму, а лише витрачу свої гроші, час та нерви, тому на цьому для себе вважаю її закритою.

Вдячний, за відносно об'єктивний розгляд моїх заяв начальнику ХМВ УМВСУ Птащуку В.К. (тьху-тьху-тьху, щоб не наврочити)
І мені не треба зайві позови писати, і йому репутація не псується покриванням порушників.

Вдячний за увагу ;)


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 22 сен 2013, 10:23 
Не в сети
Постоялец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 18 ноя 2012, 22:09
Сообщений: 746
Авто: skd
Город: kukuevo
30.08 пришел ответ, что инспектора уже привлекли к дисциплинарной ответственности. А 9.09 вышел приказ. Если бы вы не написали запрос вряд ли этот приказ когда-либо существовал.


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 22 сен 2013, 11:14 
Не в сети
Постоялец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 07 июл 2011, 20:52
Сообщений: 315
Авто: Чорне
Город: Хмельницький
Рух у цьому напрямку по мірі появи вільного часу ведеться, а також буде окремий абзац про безпосереднього нач. ДАІ, якого мали вкотре притягнути до дисциплінарної відповідальності.
Так, як Київ завжди спускає на низ, і щоразу знизу розглядають мої заяви "лєві" начальнічки, щоб не вийшло так, що заяву розглядає особа якої вона стосується, тому буде задіяна скоріш за все лише прокуратура, і дивлячись якого змісту набуде Заява, можливо така ж піде і на Київ.

Вони можуть банально зморозитись, що Накази можуть бути в усній чи письмовій формі (Статут).
Не дивлячись на те, що формально усний наказ не може мати №, і не дивлячись на те, що відомості про дисциплінарки заносяться в місячний строк до особових справ, а саме:
Цитата:
Відомості про заохочення та дисциплінарні стягнення,
застосовані до осіб рядового і начальницького складу, заносяться в
місячний строк до особових справ цих осіб із зазначенням таких
даних:
...
2) номер і дата наказу про заохочення або накладення
дисциплінарного стягнення, відмітка про ознайомлення з наказом та
інформація про те, чи не оскаржувався наказ про накладення
дисциплінарного стягнення (а в разі оскарження - яке рішення
прийнято, ким і коли);
...

Одним словом, я спробую.


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 22 сен 2013, 12:29 
Не в сети
Борец

Зарегистрирован: 18 фев 2012, 00:15
Сообщений: 3102
Авто: -
Город: -
А по капитану, который бездействовал в момент и после совершения нарушения, решили не заморачиваться?


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 22 сен 2013, 12:39 
Не в сети
Постоялец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 07 июл 2011, 20:52
Сообщений: 315
Авто: Чорне
Город: Хмельницький
З власного досвіду знаю, що це беззмістовна та невдячна робота.
Ніхто нікого не буде більше притягати до відповідальності, а у мене є більш важливі справи, і є куди приділити свій вільний час, аніж на беззмістовну писанину.
Якби це було щось серйозніше чи стосувалося б мене чи близьких, я б не писав заяви, а звертався б до суду, і стояв би на своєму до кінця, а так, витрачати свої нерви на щось, що не принесе результату я не буду.
Я краще ще 10-х безпосередніх порушників притягну до відповідальності, аніж ті ж сили прикладу для того, щоб 10-х напарників з попередніх справ в пусту відмазали. Я дивлюсь на ситуацію об'єктивно.
І, як то кажуть: "За двома зайцями не вженешся". Я якщо беру якогось мусорка на ціль - я його покараю в любому випадку, а якщо братись за кількох одночасно по одній справі - це не нанесе нормального удару по жодному з фігурантів справи, тому я вибираю "більшого" порушника, і валю саме його.
За капітана було вказано у першій заяві, але за це завжди мовчать (за напарників які займаються бездіяльністю).


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
Показать сообщения за:  Сортировать по:  
Начать новую тему Ответить на тему  [ Сообщений: 5 ] 

Часовой пояс: UTC + 2 часа


Кто сейчас на форуме

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 11


Вы не можете начинать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете редактировать свои сообщения
Вы не можете удалять свои сообщения
Вы не можете добавлять вложения

Найти:
Перейти: