Текущее время: 20 апр 2024, 01:19

Часовой пояс: UTC + 2 часа




Начать новую тему Ответить на тему  [ Сообщений: 17 ]  На страницу 1, 2  След.
Автор Сообщение
 Заголовок сообщения: Протокол по визирю, прошу помощи.
СообщениеДобавлено: 25 ноя 2013, 16:02 
Не в сети
Прохожий

Зарегистрирован: 09 дек 2012, 16:05
Сообщений: 11
Авто: Opel
Город: Одесса
Извиняюсь за дубль, но хочу отписать в Одесской ветке.

Остановили первый раз за 3 года, немного растерялся, теперь прошу помощи, совета, как поступить.
Суть: Остановили ночью 24.11.13 примерно в 20.30 на выезде из города (6 км Овидиопольской дороги), показали Визирь и скорость 90 с лишним км, Пока было превышение на видео визиря не видно было номеров, во всяком случае я не смог их разглядеть на экране визиря, номера стали видны, уже когда скорость была сброшена до разрешённой.
Подошёл первый инспектор, попросил водительское, я попросил его удостоверение, он предъявил удостоверение срок которого закончился 2.11.13
Я с горяча сразу милицию вызвал, Видео 1: https://www.youtube.com/watch?v=I_vyllL6ktg

Затем подошёл второй инспектор, у него с документами всё в порядке, он составил протокол, я подал ходатайство о переносе рассмотрения дела на отдельном листе, и вписал это в протокол, он сказал, что отклоняет ходотайство и вынес сразу постановление, на видео он сам сказал, что вынес постановление. ещё до того, как я был ознакомлен с протоколом (видео часть 3).
Видео2: https://www.youtube.com/watch?v=AHJdCHOO9_c
Видео3: https://www.youtube.com/watch?v=l12BeSqTd_s
Тут я совершил ошибку, уже сейчас только понял, я отказался взять постановление, конечно надо было брать.

По факту Гаишника с просроченным удостоверением по вызову приехала милиция, написали заявление, но гаишники к тому времени уже уехали, что с этим дальше будет, не знаю.

Собственно прошу помощи, как теперь поступить, можно ли как-то получить копию постановления, и его обжаловать, или что ещё можно сделать в такой ситуации.

Заранее всем спасибо.


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 25 ноя 2013, 16:14 
Не в сети
Борец

Зарегистрирован: 11 фев 2012, 20:18
Сообщений: 2953
Авто: Черный
Город: Черновцы
Спокойно получаешь копию в гаи в админпрактике. И спокойно там же пиши жалобу. Как правило удовлетворяют. Поспеши. У тебя 15 дней со дня выписки постановы.

_________________
Продам секретные чертежи милицейского свистка.


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 25 ноя 2013, 16:31 
Не в сети
Прохожий

Зарегистрирован: 09 дек 2012, 16:05
Сообщений: 11
Авто: Opel
Город: Одесса
hazajin писал(а):
Спокойно получаешь копию в гаи в админпрактике. И спокойно там же пиши жалобу. Как правило удовлетворяют. Поспеши. У тебя 15 дней со дня выписки постановы.

Извиняюсь, за наверно тупой вопрос, но в каком отделении находится Админпрактика? Как понять, куда документы ушли?
Протокол составлен Инспектором ДПС 2-го взвода.


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 25 ноя 2013, 16:33 
Не в сети
Борец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 03 окт 2011, 08:00
Сообщений: 8603
Авто: пешеход
Город: есть такой
Dima222 писал(а):
Протокол составлен Инспектором ДПС 2-го взвода

туда, где базируется этот 2-й взвод

_________________
Жизнь надо прожить так, чтобы депрессия была у других...


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 25 ноя 2013, 16:34 
Не в сети
Борец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 13 фев 2011, 13:08
Сообщений: 5868
Откуда: Одесса
Авто: Nissan
Dima222 писал(а):
hazajin писал(а):
Спокойно получаешь копию в гаи в админпрактике. И спокойно там же пиши жалобу. Как правило удовлетворяют. Поспеши. У тебя 15 дней со дня выписки постановы.

Извиняюсь, за наверно тупой вопрос, но в каком отделении находится Админпрактика? Как понять, куда документы ушли?
Протокол составлен Инспектором ДПС 2-го взвода.

Раскидайловская 67а
набери меня

_________________
http://www.youtube.com/user/911MAXX


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 27 ноя 2013, 16:38 
Не в сети
Прохожий

Зарегистрирован: 09 дек 2012, 16:05
Сообщений: 11
Авто: Opel
Город: Одесса
Забрал копию постановления и набросал Заявление в суд, просьба поправить, если что не так:


До Одеського Районного Суду
Україна, Одеса ___, ____________
тел.: () _______


ПОЗИВАЧ: ____________________
65074, місто Одеса, вулиця _____________
Номер засобу зв’язку: телефон 8________
Адреса електронної пошти: __________


ВІДПОВІДАЧ: Інспектор Дорожньо-патрульної служби Другого
Взводу ВДАI ОМУ в м. Одеса
Старший сержант ______________
Посада відповідача: інспектор
Службова адреса:
Номер засобу зв’язку: телефон
Адреса електронної пошти: не відомо



АДМІНІСТРАТИВНИЙ ПОЗОВ
про оскарження рішення (постанови) відповідача - суб’єкта владних повноважень

(СКАРГА в порядку ст. 288 КУпАП)
Про визнання незаконною та скасування постанови про накладення адміністративного стягнення за порушення Правил дорожнього руху України, закриття провадження по справі про адміністративне правопорушення.
Звільнено від сплати судового збору відповідно до ст..288 КпАП України

Цей позов підлягає розгляду в судах на підставі ст.288 ч.3 КУпАП України, яка прямо передбачає право особи оскаржити до районного (прирівняного до нього) суду постанову органів державної влади та посадових осіб, до яких належать і органи ДАІ та їх посадові особи.

Приводом для звернення до суду з цим адміністративним позовом є незаконні дії відповідача – суб’єкта владних повноважень, які полягали у складанні Постанови серії АА2 № ______ у справі про адміністративне правопорушення від 24.11.2013 року.

Фактичні обставини справи:

24 листопада 2013 року Iнспектором ДПС 2-го взводу ВДАI ОМУ м. Одеси старшим сержантом _________________ (далі – Інспектор ДПС) відносно мене було складено протокол серія АГ2 № _____ (далі - Протокол) від 24.11.2013р. і винесена постанова серія АА2 __________ (далі - Постанова) від 24.11.2013 р. по справі про адміністративне правопорушення (копії додаються). Вищевказаною постановою було постановлено притягти мене до адміністративної відповідальності у вигляді штрафу у розмірі 255,00 грн. (двісті п’ятдесят п’ять гривень 00 копійок) за порушення п. 12.4 Правил дорожнього руху України, відповідальність за яке передбачена ч.1 ст.122 КУпАП.



Обґрунтування незаконності Постанови та підстави для її скасування. Докази.

Постанова винесена з численними порушеннями норм матеріального та процесуального права, які полягали у такому:
У той час, коли Я , _______________, паспорт КМ_______ ідентифікаційний номер ___________ ознайомлювався iз протоколом та давав пояснення Інспектор ДПС повiдомив менi, що вiн вже винiс постанову, що є порушенням Ст. 283 КУпАП вiд 07.12.1984 , а саме: "Розглянувши справу про адміністративне правопорушення, орган (посадова особа) виносить постанову по справі" . У данному випадку постанова булла винесена до розгляду справи.
Надалi, у зв`яку з тим що, у вчиненні адміністративного правопорушення винним себе не вважаю та не володію достатніми знаннями у галузі законодавства про адміністративні правопорушення, мені була необхідна кваліфікована правова допомога при розгляді даної справи, зокрема, для складання й написання ґрунтовних заперечень та пояснень, надання додаткових документів, встановлення необхідних фактів.
Враховуючи викладене, керуючись ч.1 ст.268 КУпАП, ст.ст.59, 64 Конституції України, з метою всебічного, повного і об'єктивного з'ясування обставин справи, вирішення її в точній відповідності з законом, та реалiзацiї свого права на захист Я подав клопотання Інспектору ДПС з проханням перенести справу на iншу дату у зв`язку з тим, що менi необхiден час на обрання свого правозахисника, яке додав на окремому аркушi.
Інспектор ДПС вiдхiлив моє клопотання, чим порушив: ст.59 Конституції України: «Кожен має право на правову допомогу. У випадках, передбачених законом, ця допомога надається безоплатно. Кожен є вільним у виборі захисника своїх прав», ст. 64 Конституції України: «Конституційні права і свободи людини і громадянина не можуть бути обмежені, крім випадків, передбачених Конституцією України», 268 КУпАП: «Особа, яка притягається до адміністративної відповідальності має право: знайомитися з матеріалами справи, давати пояснення, подавати докази, заявляти клопотання; при розгляді справи користуватися юридичною допомогою адвоката, іншого фахівця у галузі права, який за законом має право на надання правової допомоги особисто чи за дорученням юридичної особи… Під час відсутності цієї особи справу може бути розглянуто лише у випадках, коли є дані про своєчасне її сповіщення про місце і час розгляду справи і якщо від неї не надійшло клопотання про відкладення розгляду справи».

На підставі викладеного, керуючись статтями 288, 283, 268, КУпАП України, статтями 59, 64 Конституції України.

ПРОШУ Суд:
1. Звільнити мене від сплати судового збору відповідно до ст. 288 КУпАП.
2. Постанову у справі про адміністративне правопорушення Серії АА2 ______ від 24.11.2013 р. скасувати, а провадження по справі - закрити.

Додатки:

1. Копія протоколу серія АГ2 № _________ від 24.11.2013р. по справі про адміністративне правопорушення – 2 примірника;
2. Копія постанови серія АА2 № ______ від 24.11.2013 р. по справі про адміністративне правопорушення – 2 примірника;
4. Копія паспорту – 1 примірник;
5 Копія Свiдотства про загальнообов`язкове державне соцiальне страхування (ідентифікаційний код) – 1 примірник.


Заява подається до суду за місцем проживання відповідно до ч.2 ст.19 Кодекса адмністративного судочинства України та Постанови Пленуму Вищого Адміністративного Суду України від 6 березня 2008 року.
Відповідно до ст.. 288 КУпАП особа, яка оскаржила постанову у справі про адміністративне правопорушення, звільняється від сплати державного мита



28.11.2013 р.


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 28 ноя 2013, 14:10 
Не в сети
Новобранец

Зарегистрирован: 15 фев 2011, 13:31
Сообщений: 72
Откуда: м. Іллічівськ, Одеської області
Авто: ВАЗ
почему по сути обжалования постановления ничего нет, только по формальным обстоятельствам. типа:
с постановлением не согласен, т.к. не нарушал, что подтверждается .......
мне было предъявлено фото визиря (инв. номер в протоколе указали?), на котором значится фиксация превышения скоростного режима, вместе с тем из фотографии невозможно установить\различить превышение скорости какого автомобиля зафиксировано, в т.ч. невидно г\н.

указывайте, что общение с инспектором снималось на видео ,копия которого прилагается на диске, которое также можно обозреть по адресу ютуб.

возможно в резолютивной части стоит добавить и такие требования:
1. Витребувати з ВДАІ Одеської області оригінал Постанови № ВН та протоколу ВН1 № року;
2. Витребувати у ВДАЇ іфномарцію та докази проходження Візир періодичної повірки;
3. Витребувати у балансоутримувача автомобільної дороги по вул. у Овідіопольського району схему організації дорожнього руху з нанесенням місця розташування знаку, погоджену в ДАІ із зазначенням дати встановлення (заміни, ремонту) дорожніх знаків на вищезазначеній ділянці дороги (кстати стоит рассмотреть еще и вариант, что знак установлен с нарушением ГОСТа - не на границе застройки) .

Один раз писал такое в иске, правда до рассмотрения по сути не дошли
Цитата:
п. 10.2.3. ДСТУ передбачено, що знаки, установлені на дорозі послідовно, за винятком знаків, установлених на перехресті, повинні бути розташовані поза населеними пунктами на відстані не менш ніж 50 м, а в населених пунктах — не менш ніж 25 м між поперечними перетинами дороги в яких встановлені знаки.
Крім того, невідомо ким визначено місце встановлення зазначеного знаку 5.45, але воно явно суперечить вимогам п. 10.7.39. ДСТУ відповідно до якого знаки 5.45 «Початок населеного пункту» і 5.46 «Кінець населеного пункту» повинні застосовуватись для позначення населеного пункту (відповідно початку та кінця), в якому діють спеціальні вимоги, що регулюють порядок руху в населених пунктах, і установлюються на фактичній межі забудови, яка прилягає до дороги.
Слід зазначити, що при встановленні зазначених знаків (5.45) було також порушено п. 10.2.5. ДСТУ, яким передбачено, що відстань від краю проїзної частини, а за наявності узбіччя — від брівки земляного полотна до найближчого до неї краю знака, установленого збоку від проїзної частини, повинна становити від 0,5 до 2 м, а до краю інформаційно-вказівних знаків 5.45 — 5.48, 5.51, 5.53, 5.54, 5.56, 5.58.2, 5.59, 5.61.1 —5.61.3 — від 0,5 до 5,0 м. Проте фактично крайня частина знаку встановлена на рівні проїзної частини, що також обмежує його оглядовість.
Крім того, відповідно до п. 4.22. ДСТУ Власні назви на знаках слід подавати українською мовою. На дорогах, позначених знаком 5.61.1 з зеленим тлом, на знаках 5.45—5.48, 5.51—5.54, 5.58.2, 5.59 власні назви повинні бути продубльовані англійською мовою. За таких обставин, навіть у разі якби я бачив цей знак, у мене були б усі підстави вважати його встановлення чиїмсь самоуправством та, як ми бачимо на фото, це більше схоже на жарт.

_________________
[b]Amat victoria curam[/b]


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 28 ноя 2013, 17:46 
Не в сети
Прохожий

Зарегистрирован: 09 дек 2012, 16:05
Сообщений: 11
Авто: Opel
Город: Одесса
Спасибо за дополнения, но уже поздно, всё отнёс в суд, хотя в последней редакции подправил, что до различимости номеров на фото, то хоть и бытует мнение, что на визирь ночью, ничего не снять, но я видел видео, и думаю, это не мой случай.


Окончательный вид заявления:

До Малиновського Районного Суду
м. Одеси 65033 вул. В. Стуса 1а

ПОЗИВАЧ: ___________________
_____________________________
Номер засобу зв’язку: телефон_____________
Адреса електронної пошти:____________________


ВІДПОВІДАЧ 1: ВДАI ОМУ в м. Одеса
65114, місто Одеса, вулиця Ак. Корольова 5

ВІДПОВІДАЧ 2: Інспектор Дорожньо-патрульної служби
Другого Взводу ВДАI ОМУ в м. Одеса
Старший сержант ___________________
Посада відповідача: інспектор
Службова адреса: 65114, місто Одеса, вулиця Ак. Корольова 5



АДМІНІСТРАТИВНИЙ ПОЗОВ
про оскарження рішення (постанови) відповідача - суб’єкта владних повноважень

(СКАРГА в порядку ст. 288 КУпАП)
Про визнання незаконною та скасування постанови про накладення адміністративного стягнення за порушення Правил дорожнього руху України, закриття провадження по справі про адміністративне правопорушення.


Цей позов підлягає розгляду в судах на підставі ст.288 ч.3 КУпАП України, яка прямо передбачає право особи оскаржити до районного (прирівняного до нього) суду постанову органів державної влади та посадових осіб, до яких належать і органи ДАІ та їх посадові особи.

Приводом для звернення до суду з цим адміністративним позовом є незаконні дії відповідача – суб’єкта владних повноважень, які полягали у складанні Постанови серії АА2 № 745106 у справі про адміністративне правопорушення від 24.11.2013 року.

Фактичні обставини справи:

Я, _______________________, паспорт _____________ ідентифікаційний номер_______________ , керуючи автомобілем «___», д.н. ______, рухався по Овiдiопольскiй дорозі. Приблизно в __ год. 00 хв. На 6-му кiлометрi Овiдiопольскої дороги був зупинений Iнспектором ДПС 2-го взводу ВДАI ОМУ м. Одеси старшим сержантом _______________________(далі – Інспектор ДПС). Після зупинки мені було повідомлено, що я порушив п. 12.4 ПДР а саме, що я нiби-то рухався в «Населенному пунктi», та мною було перевищено дозволену швидкість руху 60 км/год в межах міста бiльш нiж на 20 км/год, тобто я рухався зі швидкістю 97 км/год, швидкість вимірювалась приладом «Вiзiр» 0711232 (можливо номер невiрний, в протоколi вказан нерозбiрливо). Пiсля чого, щодо мене Інспектор ДПС склав протокол серія АГ2 № 7______ (далі - Протокол) від 24.11.2013р. та постанову АА2 №7_____ (далі - Постанова) від 24.11.2013 р. по справі про адміністративне правопорушення (копії додаються). Вищевказаною постановою було постановлено притягти мене до адміністративної відповідальності у вигляді штрафу у розмірі 255,00 грн. (двісті п’ятдесят п’ять гривень 00 копійок) за порушення п. 12.4 Правил дорожнього руху України, відповідальність за яке передбачена ч.1 ст.122 КУпАП.



Обґрунтування незаконності Постанови та підстави для її скасування. Докази.

Постанова є необгрунтованою, незаконною, винесеною з порушенням законодавства з наступних підстав:
Відповідно до пункту 12.4 ПДР «У населених пунктах рух транспортних засобів дозволяється із швидкістю не більше 60 км/год».
Визначення «населенний пункт» чітко прописане у ПДР: «Населений пункт - забудована територія, в'їзди на яку і виїзди з якої позначаються дорожніми знаками 5.45, 5.46, 5.47, 5.48;»
Територія на протязi якої інспектором проводилося вимiрювання швидкостi руху мого автомобiля не є забудованою, про що свідчать надані мною фотографії місцевості на якiй проводилися вимiрювання. Данна ділянка дороги проходить у лісистому масиві, не має обабіч житлової забудови та знаків, що обмежують швидкість. Дана дорога має по двi полоси смуги руху у кожний бік та відокремлені одна від одної розділювальною смугою, також відсутні дорожні знаки «Населений пункт» на білому фоні, а тому відповідно до пункту 12.6 ґ ПДР : «… -на автомобільній дорозі з окремими проїзними частинами, що відокремлені одна від одної розділювальною смугою — не більше 110 км/год.;» на данній ділянці дороги дозволена швидкість руху 110 км/год.
Що до дорожнiх знакiв 5.45 «Початок населеного пункту» і 5.46 «Кінець населеного пункту», то згiдно ДСТУ 4100-2002 Дорожные знаки
10.7.39 Знаки 5.45 «Початок населеного пункту» і 5.46 «Кінець населеного пункту» повинні застосовуватись для позначення населеного пункту (відповідно початку та кінця), в якому діють спеціальні вимоги, що регулюють порядок руху в населених пунктах, і установлюються на фактичній межі забудови, яка прилягає до дороги
На дорогах з однією, двома або трьома смугами для руху в обох напрямках знак 5.46 допускається розміщувати ліворуч, на зворотному боці знака 5.45, призначеного для зустрічного руху.
Цiх знакiв я не бачив, а отже вони встановленi, або не встаровленi з порушенням чинного ДСТУ.
З вище наведенного слiдкує, що я рухався зi швидкiстю, навiдь меньшiй, нiж дозволена чинними Правилами Дорожнього Руху.

Надалi, у той час, коли Я ознайомлювався iз протоколом та давав пояснення Інспектор ДПС повiдомив менi, що вiн вже винiс постанову, що є порушенням Ст. 283 КУпАП, а саме: "Розглянувши справу про адміністративне правопорушення, орган (посадова особа) виносить постанову по справі" . У данному випадку постанова булла винесена до розгляду справи (докази додаються у виглядi вiдеозапису).
Надалi, у зв`яку з тим що, у вчиненні адміністративного правопорушення винним себе не вважаю та не володію достатніми знаннями у галузі законодавства про адміністративні правопорушення, мені була необхідна кваліфікована правова допомога при розгляді даної справи, зокрема, для складання й написання ґрунтовних заперечень та пояснень, надання додаткових документів, встановлення необхідних фактів.
Враховуючи викладене, керуючись ч.1 ст.268 КУпАП, ст.ст.59, 64 Конституції України, з метою всебічного, повного і об'єктивного з'ясування обставин справи, вирішення її в точній відповідності з законом, та реалiзацiї свого права на захист Я подав клопотання Інспектору ДПС з проханням перенести справу на iншу дату у зв`язку з тим, що менi необхiден час на обрання свого правозахисника, яке додав на окремому аркушi.
Інспектор ДПС вiдхiлив моє клопотання, чим порушив: ст.59 Конституції України: «Кожен має право на правову допомогу. У випадках, передбачених законом, ця допомога надається безоплатно. Кожен є вільним у виборі захисника своїх прав», ст. 64 Конституції України: «Конституційні права і свободи людини і громадянина не можуть бути обмежені, крім випадків, передбачених Конституцією України», 268 КУпАП: «Особа, яка притягається до адміністративної відповідальності має право: знайомитися з матеріалами справи, давати пояснення, подавати докази, заявляти клопотання; при розгляді справи користуватися юридичною допомогою адвоката, іншого фахівця у галузі права, який за законом має право на надання правової допомоги особисто чи за дорученням юридичної особи… Під час відсутності цієї особи справу може бути розглянуто лише у випадках, коли є дані про своєчасне її сповіщення про місце і час розгляду справи і якщо від неї не надійшло клопотання про відкладення розгляду справи».



На підставі викладеного, керуючись статтями 288, 283, 268, КУпАП України, статтями 59, 64 Конституції України, пунктами 12.4; 12.6 ПДР України, пунктом 10.7.39 ДСТУ 4100-2002.

ПРОШУ Суд:

1. Постанову у справі про адміністративне правопорушення Серії АА2 №___________ від 24.11.2013 р. скасувати, а провадження по справі - закрити.

Додатки:

1. Адмiнiстративного позову (3 аркушi) - 4 шт.
2. Копія протоколу серія АГ2 № __________ від 24.11.2013р. по справі про адміністративне правопорушення - 3 примірника;
3. Копія постанови серія АА2 №__________ від 24.11.2013 р. по справі про адміністративне правопорушення - 3 примірника;
4. Копія паспорту - 1 примірник;
5. Фотографiї розпечатанi чорно-бiлi (2 шт) – 3 прим.
6. Диск з вiдеозаписом – 3 прим..
7. Квитанція про сплату судового збору


28.11.2013 р. Підпис: __________________


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 06 янв 2014, 23:25 
Не в сети
Борец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 08 фев 2011, 01:09
Сообщений: 1349
Откуда: Odessa
Авто: LEADER FOX
Город: Odessa
когда суд????
хочу пойти по присутствовать
сколько біло уже заседаний?

_________________
Алексей из Одессы!
"Горсвет" .... "Ночной дозор - всем выйти из ТЕМНОТЫ!"
https://www.youtube.com/user/ActivistDK
[email protected]


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 13 янв 2014, 23:05 
Не в сети
Борец

Зарегистрирован: 08 мар 2012, 14:59
Сообщений: 23304
Авто: Chery QQ ГБО-4
Город: Украина
Dima222 какие новости?


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 03 фев 2014, 21:15 
Не в сети
Прохожий

Зарегистрирован: 09 дек 2012, 16:05
Сообщений: 11
Авто: Opel
Город: Одесса
Alek2000 писал(а):
когда суд????
хочу пойти по присутствовать
сколько біло уже заседаний?

Было заседание в декабре, но никто не получил повесток и ни кто не явился, перенесено на 5.02.14
Время скину в личку.


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 06 фев 2014, 16:08 
Не в сети
Прохожий

Зарегистрирован: 09 дек 2012, 16:05
Сообщений: 11
Авто: Opel
Город: Одесса
Снова перенесли дело на 14 февраля.


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 17 фев 2014, 21:00 
Не в сети
Борец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 08 фев 2011, 01:09
Сообщений: 1349
Откуда: Odessa
Авто: LEADER FOX
Город: Odessa
2 часа прождали судью и тот перенес слушание на март вроде как.

_________________
Алексей из Одессы!
"Горсвет" .... "Ночной дозор - всем выйти из ТЕМНОТЫ!"
https://www.youtube.com/user/ActivistDK
[email protected]


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 17 фев 2014, 21:19 
Не в сети
Прохожий

Зарегистрирован: 09 дек 2012, 16:05
Сообщений: 11
Авто: Opel
Город: Одесса
На 27 февраля.


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 01 мар 2014, 18:23 
Не в сети
Прохожий

Зарегистрирован: 09 дек 2012, 16:05
Сообщений: 11
Авто: Opel
Город: Одесса
Перенесено на 28-е марта.


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
Показать сообщения за:  Сортировать по:  
Начать новую тему Ответить на тему  [ Сообщений: 17 ]  На страницу 1, 2  След.

Часовой пояс: UTC + 2 часа


Кто сейчас на форуме

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 8


Вы не можете начинать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете редактировать свои сообщения
Вы не можете удалять свои сообщения
Вы не можете добавлять вложения

Найти:
Перейти: