Текущее время: 28 мар 2024, 11:44

Часовой пояс: UTC + 2 часа




Начать новую тему Ответить на тему  [ Сообщений: 10 ] 
Автор Сообщение
СообщениеДобавлено: 03 ноя 2013, 09:56 
Не в сети
Борец

Зарегистрирован: 11 фев 2012, 20:18
Сообщений: 2953
Авто: Черный
Город: Черновцы
phpBB [video]


В три часа ночи на Центральной площади увидел как пять инспекторов устроили массовую облаву на водителей с незаконными обысками. Подошел спросить, что случилось. А тут...

На прапора пишу заяву. Пришлось ехать в наркологию.

_________________
Продам секретные чертежи милицейского свистка.


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 03 ноя 2013, 10:00 
Не в сети
Борец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 10 дек 2010, 17:40
Сообщений: 6426
Откуда: Черновцы
Авто: VW T-5
Город: Черновцы
Как только начинаешь на него жаловаться , он сразу дает заднюю! Постоянно кормится на Рынгаче! вот он на моем видео - https://www.youtube.com/watch?v=mZ6VOHGNyRo

_________________
Есть люди, в которых живёт Бог; есть люди, в которых живёт Дьявол; а есть люди, в которых живут только глисты (Фаина Раневская)


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 03 ноя 2013, 11:32 
Не в сети
Борец

Зарегистрирован: 11 фев 2012, 20:18
Сообщений: 2953
Авто: Черный
Город: Черновцы
Прапор сказал, что я пьяный. Пришлось ехать в наркодиспансер.
Изображение

Большое спасибо Сане (cernivtsi777), после моего звонка в 3 часа ночи прилетел ко мне на выручку. Пять гаишников обступило меня со всех сторон. Пипец.
Потом поддержал меня в наркодиспансере. Если бы не он... наверное было бы херово.

_________________
Продам секретные чертежи милицейского свистка.


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 03 ноя 2013, 13:19 
Не в сети
Борец

Зарегистрирован: 11 фев 2012, 20:18
Сообщений: 2953
Авто: Черный
Город: Черновцы
Изображение

ОСАГО на его машине!!! Блин уже ноябрь.

_________________
Продам секретные чертежи милицейского свистка.


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 03 ноя 2013, 13:33 
Не в сети
Новобранец

Зарегистрирован: 25 дек 2010, 16:52
Сообщений: 64
Авто: Vito 638
Город: Черновцы
Да уж, непуганные они у нас.
Мне не понять - мусора настояли на экспертизе, или ты от нефик делать поехал?
Ночью в одиночку не стремно было с оборотнями общаться?


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 03 ноя 2013, 13:36 
Не в сети
Борец

Зарегистрирован: 11 фев 2012, 20:18
Сообщений: 2953
Авто: Черный
Город: Черновцы
До УДАЇ УМВС України в Чернівецький області
58007, м. Чернівці, вул. Заводська, 22





СКАРГА

03.11.2013 року, приблизно о 03.00, рухаючись через площу Центральна, по вулиці
Головна, я побачив п’ятьох інспекторів ДАІ, які безпідставно зупиняли транспортні засоби з порушенням правил дорожнього руху (на перехресті вул. Головна та Руська) і проводили обшуки зупинених автівок.
Зупинившись згідно вимог ПДР та підійшовши до інспекторів я, використовуючи своє право на інформацію, поцікавився, що сталось, та що змусило інспекторів порушувати законодавство України.
Однак один з інспекторів, який мав спеціальне звання прапорщик, без нагрудного знаку, не представившись мені, чим самим порушуючи ст.5 Закону України «Про міліцію» та нехтуючи вимогами наказу №111, в грубій формі заявив мені, що я перебуваю у стані алкогольного сп’яніння. На моє прохання представитись він не реагував. До того ж цей інспектор ніс службу на автомобілі д/н 0160 з талоном ОСАГО на лобовому склі, який закінчився у червні цього року.
Відчувши небезпеку для себе з боку даного інспектора я увімкнув відеозапис на мобільному телефоні. Побачивши, що я розпочав відео фіксацію його незаконних дій, інспектор наказав мені зупинити відео фіксацію та почав мені показувати якийсь документ, який нібито забороняє відео фіксацію інспекторів ДАІ. Потім, він заборонив мені (хоча я цього не робив) надавати правову допомогу водіям зупинених транспортних засобів, наголошуючи (всупереч законодавству України та роз’ясненням Конституційного Суду України) на тому, що це може робити тільки адвокат.
Далі, цей прапорщик, відчуваючи повну безкарність та некомпетентність продовжував ображати мене наголошуючи, що я знаходжусь у стані алкогольного сп’яніння та що Я НЕ ЯВЛЯЮСЬ УЧАСНИКОМ ДОРОЖНЬОГО РУХУ, т.к. Я Є ПІШОХІД!!!
Своїми діями, щодо звинувачення мене у знаходженні у стані алкогольного сп’яніння, заборони проведення відео фіксації, інспектор завдав мені моральних страждань, яки виразились потім у підвищеному кров’яному тиску та поганому почутті. До того ж його дії привели до матеріальних збитків, котрі я поніс захищаючи свою законослухняну поведінку у громадських місцях. Мені прийшлось за власний рахунок, на іншому транспортному засобі, за кермом якого перебував мій знайомий, їхати на вул. Миколаївську, у Чернівецький обласний наркологічний диспансер, де за власний кошт я пройшов медичний огляд на стан алкогольного, наркотичного чи іншого сп’яніння.
Прибувши з проходження медичного огляду на вказане раніше місце, я інспекторів ДАІ не знайшов.

ПРОШУ
1. Ретельно та всебічно вивчити інформацію, яку я надав у скарзі.
2. Призначити проведення службового розслідування по наданим мною фактам.
3. Проінформувати мене, яке прізвище, ім’я та по батькові, яку посаду обіймає інспектор ДАІ, про якого йде мова в скарзі.
4. Проінформувати мене, скільки потрібно грошових витрат для того, щоб у листопаді зняти з лобового скла службового автомобіля д/н 0160, талон ОСАГО, який закінчився у червні, та не ганьбити більше УДАІ Чернівецької області.
5. Про результати проведення службового розслідування прошу проінформувати мене письмово у встановлений законодавством час і відповідь направити на вказану адресу.

Додатки:
1. Копія висновку Чернівецького обласного наркологічного диспансеру, про проходження мною медичного огляду.
2. Відеоматеріал, який відображає вказані мною дії інспектора можливо передивитись на каналіYou Tube за адресою: https://www.youtube.com/watch?v=dXrtvn9 ... bOBCcwLcuQ.



«______» _____________________ 2013р.

_________________
Продам секретные чертежи милицейского свистка.


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 03 ноя 2013, 19:03 
Не в сети
Борец

Зарегистрирован: 11 фев 2012, 20:18
Сообщений: 2953
Авто: Черный
Город: Черновцы
Только что написали мне. Прапорщик из Новоселицкого ГАИ, зовут Евгений, за пьянку берет 200 уе + кабак.

_________________
Продам секретные чертежи милицейского свистка.


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 03 ноя 2013, 19:37 
Не в сети
Борец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 18 июл 2012, 06:03
Сообщений: 4172
Авто: старенькое
Город: уныния и мути
прапор - это диагноз

_________________
...А теперь седые люди помнят прежние дела : билась нечисть грудью в груди и друг друга извела.
Прекратилося навек безобразие - ходит в лес человек безбоязненно, и не страшно ничуть!


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 04 ноя 2013, 00:07 
Не в сети
Новобранец

Зарегистрирован: 02 янв 2010, 21:11
Сообщений: 70
Откуда: г.Черновцы
Авто: mercedes
Город: Черновцы
У меня с ним тоже был конфликт примерно 1 месяц назад. Тоже говорил что нельзя снимать, редкостное говно.


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 26 ноя 2013, 00:19 
Не в сети
Борец

Зарегистрирован: 11 фев 2012, 20:18
Сообщений: 2953
Авто: Черный
Город: Черновцы
Пришел ответ на жалобу. Прапора наказали.

Изображение

_________________
Продам секретные чертежи милицейского свистка.


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
Показать сообщения за:  Сортировать по:  
Начать новую тему Ответить на тему  [ Сообщений: 10 ] 

Часовой пояс: UTC + 2 часа


Кто сейчас на форуме

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 2


Вы не можете начинать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете редактировать свои сообщения
Вы не можете удалять свои сообщения
Вы не можете добавлять вложения

Найти:
Перейти: